Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  30  31  32  33  34    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
31 stycznia 2010, 19:15 [cytuj]
Kurwa jaki kurort w tej Trzciance. Ciechocinek się kryje...A jakież warunki do spania...
Kurwa jaki kurort w tej Trzciance. Ciechocinek się kryje...A jakież warunki do spania
31 stycznia 2010, 19:42 [cytuj]
Widzę, że Śląsk dojechał. Trasa przez Łódź służy. Warunki .... były. Postanowiłe, jak się obudzę w chacie to też chce widzieć napis " Proszę nie przesuwać wiadra, gdyż zalewa nam sąsiadów" :D Panowie dzięki wielkie za spotkanie, bawiłem się zajebiście. Myślę, że warunki rewelacyjnie temu sprzyjały ;) Pozdrawiam wszystkich, którzy byli.
Widzę, że Śląsk dojechał. Trasa przez Łódź służy. Warunki .... były. Postanowiłe, jak się obudzę w chacie to też chce widzieć napis " Proszę nie przesuwać wiadra, gdyż zalewa nam sąsiadów" :D Panowie dzięki wielkie za spotkanie, bawiłem się zajebiście. Myślę, że warunki rewelacyjnie temu sprzyjały ;) Pozdrawiam wszystkich, którzy byli
Kogucie życie!
31 stycznia 2010, 19:46 [cytuj]
Tak sobie myślę, że Noclegownia Brata Alberta będzie miała więcej "gwiazdek" :):X
Tak sobie myślę, że Noclegownia Brata Alberta będzie miała więcej "gwiazdek" :):X
Kogucie życie!
31 stycznia 2010, 20:12 [cytuj]
może ktoś napisać coś bardziej sensownego? cieżko wyczuć czy to ironia, czy rzeczywiście tak komfortowo było :D
może ktoś napisać coś bardziej sensownego? cieżko wyczuć czy to ironia, czy rzeczywiście tak komfortowo było :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
31 stycznia 2010, 20:13 [cytuj]
Było komfortowo :rotfl:
Było komfortowo :rotfl:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
31 stycznia 2010, 20:36 [cytuj]
No jak żeś sie w ''szafie'' położył to trudno ;) a ja jeszcze w drodze do domu :D
No jak żeś sie w ''szafie'' położył to trudno ;) a ja jeszcze w drodze do domu :D
31 stycznia 2010, 21:15 [cytuj]
Ja to przynajmniej mam pomysł na karnisz i żyrandol....Już nigdy nie pójdę do Black Red White czy Ikei - wybieram trzcianecki internatowy dizajn....
Również wielkie dzięki dla wszystkich którzy byli....
Ja to przynajmniej mam pomysł na karnisz i żyrandol....Już nigdy nie pójdę do Black Red White czy Ikei - wybieram trzcianecki internatowy dizajn.... Również wielkie dzięki dla wszystkich którzy byli
31 stycznia 2010, 21:24 [cytuj]
I widząc napis "zgaś światło"! Wróciłem i się wykąpałem w ciepłej wodzie! Taki sobie luksusik sprawiłem, na jaki ciężko tam było. Dzięki wielkie panowie!!!
I widząc napis "zgaś światło"! Wróciłem i się wykąpałem w ciepłej wodzie! Taki sobie luksusik sprawiłem, na jaki ciężko tam było. Dzięki wielkie panowie!!!
Audere est facere!
31 stycznia 2010, 21:35 [cytuj]
wydaje mi się, że słowa nie oddadzą tego, co zobaczyliśmy, także Czapla czekamy na foty :D Sportowego sukcesu nie było, ale wieczorna fiesta w młynie była po prostu zajebista...pozostaje tylko lament, że nikt tego nie nagrał. wielkie dzięki dla calej Trzcianeckiej ekipy !
wydaje mi się, że słowa nie oddadzą tego, co zobaczyliśmy, także Czapla czekamy na foty :D Sportowego sukcesu nie było, ale wieczorna fiesta w młynie była po prostu zajebista...pozostaje tylko lament, że nikt tego nie nagrał. wielkie dzięki dla calej Trzcianeckiej ekipy !
COYS
31 stycznia 2010, 21:52 [cytuj]
o. czyżbym dotarł do domu ostatni?:) 2,5 godziny na dworcu w poznaniu po trzciankowym maratonie. polecam:) foty jutro po pracy wieczorem bo poki co padam.. dzięki panowie!
o. czyżbym dotarł do domu ostatni?:) 2,5 godziny na dworcu w poznaniu po trzciankowym maratonie. polecam:) foty jutro po pracy wieczorem bo poki co padam.. dzięki panowie!
31 stycznia 2010, 22:09 [cytuj]
WAZELINA!!! WAZELINA!!! WAZELINA!!!
WAZELINA!!! WAZELINA!!! WAZELINA!!!
Audere est facere!
31 stycznia 2010, 23:37 [cytuj]
aaa wlasnie...przedstawiam Wam number one na wszelkich listach przebojów. To do tego utworu bujaliśmy się w aucie z Konradem i Marcinem :D
http://www.youtube.com/watch?v=l12Csc_lW0Q&feature=related
aaa wlasnie...przedstawiam Wam number one na wszelkich listach przebojów. To do tego utworu bujaliśmy się w aucie z Konradem i Marcinem :D http://www.youtube.com/watch?v=l12Csc_lW0Q&feature=related
COYS
1 lutego 2010, 07:48 [cytuj]
El Mudo jest z Trzcianki. Na 100%.hahahahahahahaha
El Mudo jest z Trzcianki. Na 100%.hahahahahahahaha
1 lutego 2010, 11:14 [cytuj]
MAKARON!
MAKARON!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
1 lutego 2010, 12:46 [cytuj]
El Mudo to przyrodni brat Mourinho(tego z Trzcianki rzecz jasna)!!
El Mudo to przyrodni brat Mourinho(tego z Trzcianki rzecz jasna)!!
Audere est facere!
1 lutego 2010, 13:04 [cytuj]
powiem wam, ze nie mogłem zasnąć. Jakoś tak głupio. Wygodnie, obok żona, ciepło, nikt nie sadzi bąków, nie musze spac w kurtce, Konrad nie komentuje, w łazience ciepła woda, klocka można splukac. łza sie w oku kręci ;(;(;( :rotfl:
powiem wam, ze nie mogłem zasnąć. Jakoś tak głupio. Wygodnie, obok żona, ciepło, nikt nie sadzi bąków, nie musze spac w kurtce, Konrad nie komentuje, w łazience ciepła woda, klocka można splukac. łza sie w oku kręci ;(;(;( :rotfl:
Kogucie życie!
1 lutego 2010, 13:13 [cytuj]
MIAŁEM TO SAMO!:D
MIAŁEM TO SAMO!:D
1 lutego 2010, 14:22 [cytuj]
A ja nie. Ja zasnąłem w wannie, w czasie kąpieli;)
A ja nie. Ja zasnąłem w wannie, w czasie kąpieli;)
1 lutego 2010, 14:28 [cytuj]
Sadzik powiedział/a:
aaa wlasnie...przedstawiam Wam number one na wszelkich listach przebojów. To do tego utworu bujaliśmy się w aucie z Konradem i Marcinem :D
http://www.youtube.com/watch?v=l12Csc_lW0Q&feature=related


A tu macie wersję, o której mówiłem Sadzikowi i Konradowi:D
http://www.youtube.com/watch?v=Uf2DOka9r3w
A tu macie wersję, o której mówiłem Sadzikowi i Konradowi:D http://www.youtube.com/watch?v=Uf2DOka9r3w
|<  <<  <  30  31  32  33  34    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się