Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  30  31  32  33  34  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
2 lutego 2010, 17:00 [cytuj]
chyba tam kogoś pojebało...nie licząc tej całej chały, to jeszcze nas oszukano, bo ponoć należał się nam lepszy internat. Bawi mnie również interpretacja tego gościa o regularnym graniu - dla niego jest to nie występowanie w tym ich klubie...rozumiem, że oni będąc kibicami tak samo jak my zbierają się raz na pół roku, żeby ze soba pograć. Wydawało mi się, że pokazaliśmy się raczej z pozytywnej strony, noo ale chyba trafiliśmy w czuły punkcik. Swoją drogą wypowiada się gość ekipy, dla której gra fair play znaczyła zupełnie coś innego, niż znaczyć powinna. Trudno musimy przeboleć brak zaproszenia, zwłaszcza, że już szykowaliśmy bilety powrotne :D gosc ewidentnie jest z Trzcianki :rotfl:(pozdro dla kumatych ;) )
chyba tam kogoś pojebało...nie licząc tej całej chały, to jeszcze nas oszukano, bo ponoć należał się nam lepszy internat. Bawi mnie również interpretacja tego gościa o regularnym graniu - dla niego jest to nie występowanie w tym ich klubie...rozumiem, że oni będąc kibicami tak samo jak my zbierają się raz na pół roku, żeby ze soba pograć. Wydawało mi się, że pokazaliśmy się raczej z pozytywnej strony, noo ale chyba trafiliśmy w czuły punkcik. Swoją drogą wypowiada się gość ekipy, dla której gra fair play znaczyła zupełnie coś innego, niż znaczyć powinna. Trudno musimy przeboleć brak zaproszenia, zwłaszcza, że już szykowaliśmy bilety powrotne :D gosc ewidentnie jest z Trzcianki :rotfl:(pozdro dla kumatych ;) )
COYS
2 lutego 2010, 17:12 [cytuj]
Paweł powiedział/a:

spurscfaniak

to jest najlepszy moment z tego bezsensownego potoku słów :D
to jest najlepszy moment z tego bezsensownego potoku słów :D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
2 lutego 2010, 17:45 [cytuj]
Szkoda że kolega się nie przedstawił bo dowiedziałbym się czy tak naprawdę ma coś do powiedzenia w sprawie turnieju, czy to tylko urażony uczestnik!
Szkoda że kolega się nie przedstawił bo dowiedziałbym się czy tak naprawdę ma coś do powiedzenia w sprawie turnieju, czy to tylko urażony uczestnik!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  30  31  32  33  34  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się