Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
5 lutego 2009, 19:19 [cytuj]
To się wypowiem.Jade na pewno.Chyba, że znowu złamię noge jak przed wyjazdem na mecz z Wisłą:)
To się wypowiem.Jade na pewno.Chyba, że znowu złamię noge jak przed wyjazdem na mecz z Wisłą:)
5 lutego 2009, 19:47 [cytuj]
Potwierdzam przyjazd :)
Potwierdzam przyjazd :)
COYS
5 lutego 2009, 19:54 [cytuj]
i ja rowniez z checia bym sie wybrał
i ja rowniez z checia bym sie wybrał
5 lutego 2009, 20:58 [cytuj]
Jade na 100 %. Over
Jade na 100 %. Over
5 lutego 2009, 23:31 [cytuj]
ja również się piszę. do grania to się raczej nie nadaję, ale mogę wspierać jakoś, nie wiem, dobrym słowem może..:)
ja również się piszę. do grania to się raczej nie nadaję, ale mogę wspierać jakoś, nie wiem, dobrym słowem może..:)
6 lutego 2009, 00:42 [cytuj]
U mnie bez zmian! Żonę nastawiłem, że jedziemy, on pewnie po Krakowie pobiega, ale w to mi graj! Od początku byłem za, więc jak mi nogi nie urwie - a wtedy też może się zdarzyć, że przyjadę, to będę na 100%.
U mnie bez zmian! Żonę nastawiłem, że jedziemy, on pewnie po Krakowie pobiega, ale w to mi graj! Od początku byłem za, więc jak mi nogi nie urwie - a wtedy też może się zdarzyć, że przyjadę, to będę na 100%
Kogucie życie!
6 lutego 2009, 09:13 [cytuj]
oczywiście potwierdzam przybycie, ale nie będę jednym z dziesięciu, a tylko naszym reporterem, więc nocleg sobie sam znajdę (znajdziemy). A co do tego maila, to ja go po prostu nie otrzymałem :bezradny: Najlepiej pisać na gslomka(at)gmail.com
oczywiście potwierdzam przybycie, ale nie będę jednym z dziesięciu, a tylko naszym reporterem, więc nocleg sobie sam znajdę (znajdziemy). A co do tego maila, to ja go po prostu nie otrzymałem :bezradny: Najlepiej pisać na gslomka(at)gmail.com
Na początku był kogut...
6 lutego 2009, 15:28 [cytuj]
ej to ja sie pisze też. nie wiem czy się przydam, ale zasadniczo to mam pod nosem tę całą imprezę.
ej to ja sie pisze też. nie wiem czy się przydam, ale zasadniczo to mam pod nosem tę całą imprezę
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
6 lutego 2009, 18:11 [cytuj]
ja jestem na 100% no chyba ze do tego czasu zaden samolot nie bedzie latal do kraka..;)
ja jestem na 100% no chyba ze do tego czasu zaden samolot nie bedzie latal do kraka..;)
7 lutego 2009, 10:54 [cytuj]
koszt jednostkowy wykonania bialej koszulki GD2000 z nadrukiem wyniesie 15,50zl/szt netto / 18,91zl brutto.
Nie wszystkie nadruki mozna wykonac technika folii flex jak zobacze projekt potwierdze cene. Projekt powinien byc wykonany w grafice wektorowej cdr, eps, ai

Platnosc przedplata faktura proforma
Transport na koszt odbiorcy lub odbior wlasny
koszt jednostkowy wykonania bialej koszulki GD2000 z nadrukiem wyniesie 15,50zl/szt netto / 18,91zl brutto. Nie wszystkie nadruki mozna wykonac technika folii flex jak zobacze projekt potwierdze cene. Projekt powinien byc wykonany w grafice wektorowej cdr, eps, ai Platnosc przedplata faktura proforma Transport na koszt odbiorcy lub odbior wlasny
Na początku był kogut...
7 lutego 2009, 11:20 [cytuj]
1.Jak z noclegami dla osób nie grających, a przybyłych dla wspierania swojego teamu?

Jak pisałem w punkcie 5, muszą sobie sami coś znaleźć, ALE żeby było łatwiej, przedstawimy wkrótce mini-przewodnik po Kalwarii, z info o miejscach noclegowych dostępnych w mieście. Istniałaby też możliwość, żeby kibice mogli nocować w szkole /po kosztach/. Pytanie – czy zgadzacie się na taką opcję? (prosimy o odpowiedź w mejlu zwrotnym z przybliżoną liczba osób które by taki wariant wybrały)
1.Jak z noclegami dla osób nie grających, a przybyłych dla wspierania swojego teamu? Jak pisałem w punkcie 5, muszą sobie sami coś znaleźć, ALE żeby było łatwiej, przedstawimy wkrótce mini-przewodnik po Kalwarii, z info o miejscach noclegowych dostępnych w mieście. Istniałaby też możliwość, żeby kibice mogli nocować w szkole /po kosztach/. Pytanie – czy zgadzacie się na taką opcję? (prosimy o odpowiedź w mejlu zwrotnym z przybliżoną liczba osób które by taki wariant wybrały)
Na początku był kogut...
12 lutego 2009, 16:09 [cytuj]
Raczje ustalona nie jest.
Raczje ustalona nie jest
Kogucie życie!
22 lutego 2009, 18:46 [cytuj]
kurcze no fajnie byłoby tak zagrać:hejka:tylko pewnie same chłopaki by wchodziły do tego składu;|
kurcze no fajnie byłoby tak zagrać:hejka:tylko pewnie same chłopaki by wchodziły do tego składu;|
22 lutego 2009, 20:06 [cytuj]
Czemu same chłopaki? Jak chcesz, to możesz zagrać jako obrońca (obrończyni jakoś dziwnie brzmi):hejka:...
Czemu same chłopaki? Jak chcesz, to możesz zagrać jako obrońca (obrończyni jakoś dziwnie brzmi):hejka:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
22 lutego 2009, 21:02 [cytuj]
"kurcze no fajnie byłoby tak zagrać tylko pewnie same chłopaki by wchodziły do tego składu"
Eee, tam, ja tam zadnych formalnych ograniczeń w tym wzgledzie nie widziałem;)
A poza tym dziewczyna w składzie, oprócz wartości wizualnych, to też inne korzyści.Sfaulować taką szkoda, więc w ataku pełna swoboda:D
"kurcze no fajnie byłoby tak zagrać tylko pewnie same chłopaki by wchodziły do tego składu" Eee, tam, ja tam zadnych formalnych ograniczeń w tym wzgledzie nie widziałem;) A poza tym dziewczyna w składzie, oprócz wartości wizualnych, to też inne korzyści.Sfaulować taką szkoda, więc w ataku pełna swoboda:D
11 marca 2009, 21:33 [cytuj]
OK, sprawa turnieju wchodzi w kolejny etap. Otrzymałem formularz uczestnictwa w I Ogólnopolskim Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Proszę więc o deklaracje przyjazdu w następującej formie:
IMIĘ, NAZWISKO, MIEJSCOWOŚĆ, GRACZ/KIBIC
Przypominam, że docelowo zgłosimy 10 zawodników oraz max. 12 kibiców (tyle jest rubryk w formularzu). Jak jednak zapewnia nas organizator - listę tą będzie można dowolnie modyfikować w zależności od zmian w stanie osobowym chętnych. Więc nie jest to deklaracja ostateczna, natomiast istotna dla formalnej poprawności samego zgłoszenia do turnieju. Proszę zgłoszenia przesyłać na adres gslomka(at)gmail.com
Ja te zgłoszenia wpiszę do formularza, wyślę do organizatorów i ogłoszę na forum. Nawet jeśli zgłoszeń zawodników będzie więcej niż wymagane 10 sztuk, to na forum podam wszystkie kandydatury, bo zapewne do jakichś zmian dojdzie, ale ułatwi nam to późniejszą modyfikację listy. Pozdrawiam.
OK, sprawa turnieju wchodzi w kolejny etap. Otrzymałem formularz uczestnictwa w I Ogólnopolskim Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Proszę więc o deklaracje przyjazdu w następującej formie: IMIĘ, NAZWISKO, MIEJSCOWOŚĆ, GRACZ/KIBIC Przypominam, że docelowo zgłosimy 10 zawodników oraz max. 12 kibiców (tyle jest rubryk w formularzu). Jak jednak zapewnia nas organizator - listę tą będzie można dowolnie modyfikować w zależności od zmian w stanie osobowym chętnych. Więc nie jest to deklaracja ostateczna, natomiast istotna dla formalnej poprawności samego zgłoszenia do turnieju. Proszę zgłoszenia przesyłać na adres gslomka(at)gmail.com Ja te zgłoszenia wpiszę do formularza, wyślę do organizatorów i ogłoszę na forum. Nawet jeśli zgłoszeń zawodników będzie więcej niż wymagane 10 sztuk, to na forum podam wszystkie kandydatury, bo zapewne do jakichś zmian dojdzie, ale ułatwi nam to późniejszą modyfikację listy. Pozdrawiam
Na początku był kogut...
13 marca 2009, 19:48 [cytuj]
White_Hart ja bym jechał z Łodzi, ale dopiero w połowie kwietnia będę wiedział na 100% czy jadę, bo świeżo po maturze będę i zależy od tego, jak i kiedy będziemy świętować, jakże upragniony początek wakacji.
White_Hart ja bym jechał z Łodzi, ale dopiero w połowie kwietnia będę wiedział na 100% czy jadę, bo świeżo po maturze będę i zależy od tego, jak i kiedy będziemy świętować, jakże upragniony początek wakacji
Audere est facere!
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 54 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się