Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
13 marca 2009, 20:41 [cytuj]
haha:) no co Ty;> 8,12,14,17,21,23.05 dokladnie;p a zaraz po maturze rozpoczynamy wakacje i tak to wyglada. A tak w ogole z Łowicza jesteś? Pelikan?
haha:) no co Ty;> 8,12,14,17,21,23.05 dokladnie;p a zaraz po maturze rozpoczynamy wakacje i tak to wyglada. A tak w ogole z Łowicza jesteś? Pelikan?
Audere est facere!
13 marca 2009, 21:32 [cytuj]
wy po maturze a ja przed sesją, ale macie zmartwienia :D
wy po maturze a ja przed sesją, ale macie zmartwienia :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
14 marca 2009, 12:51 [cytuj]
Chcialbym przypomniec Luka, ze rok temu, na Spursmanii roiło sie od naszych przedmaturalnych wypocin i zmartwien ;P normalna kolej rzeczy :)
Chcialbym przypomniec Luka, ze rok temu, na Spursmanii roiło sie od naszych przedmaturalnych wypocin i zmartwien ;P normalna kolej rzeczy :)
COYS
15 marca 2009, 10:22 [cytuj]
ok, lista wysłana, choć z uwagi na marny Wasz odzew musiałem ją spreparować posiłkując się wcześniejszymi wpisami. Lista nie jest oczywiście zamknięta, zrobiłem ją ze względów formalnych, więc jeśli ktoś nie zobaczy swego nazwiska, niech nie skacze z okna. Także tych, którzy na liście znaleźli się wbrew swojej woli gorąco przepraszam i na żądanie usunę.

GRACZE
Paweł Cieśliński Tychy
Łukasz Tatarczuk Wrocław
Radosław Dudek Kraków
Marcin Kłos Racibórz
Paweł Morga Radomsko
Sebastian Safian Szczecin
Daniel Sadowski Łaziska Górne
Tomasz Wasak ŁUKÓW ;)
Patryk ZUk Oxford
Marek Bargenda Lublin
Marek Konieczny Poznań
KIBICE
Grzegorz Słomka Warszawa
Piotr Czaplicki Warszawa
Paweł Raczek Łowicz
Przemysław Adamowicz Kraków
Szymon Świerniak Bolesławiec
Marcin Nowak Warszawa
Marcin Iwankiewicz Szczecin
Krzysztof Runowski Gdynia
Tomasz Frydrych Łódź
Nikołaj Bozikow Warszawa
Jan Kukulski Turek
Konrad Marcelewicz Katowice

ok, lista wysłana, choć z uwagi na marny Wasz odzew musiałem ją spreparować posiłkując się wcześniejszymi wpisami. Lista nie jest oczywiście zamknięta, zrobiłem ją ze względów formalnych, więc jeśli ktoś nie zobaczy swego nazwiska, niech nie skacze z okna. Także tych, którzy na liście znaleźli się wbrew swojej woli gorąco przepraszam i na żądanie usunę. GRACZE Paweł Cieśliński Tychy Łukasz Tatarczuk Wrocław Radosław Dudek Kraków Marcin Kłos Racibórz Paweł Morga Radomsko Sebastian Safian Szczecin Daniel Sadowski Łaziska Górne Tomasz Wasak ŁUKÓW ;) Patryk ZUk Oxford Marek Bargenda Lublin Marek Konieczny Poznań KIBICE Grzegorz Słomka Warszawa Piotr Czaplicki Warszawa Paweł Raczek Łowicz Przemysław Adamowicz Kraków Szymon Świerniak Bolesławiec Marcin Nowak Warszawa Marcin Iwankiewicz Szczecin Krzysztof Runowski Gdynia Tomasz Frydrych Łódź Nikołaj Bozikow Warszawa Jan Kukulski Turek Konrad Marcelewicz Katowice
Na początku był kogut...
15 marca 2009, 13:03 [cytuj]
chciałem poprawić jedną nieścisłość...

GRACZE
Tomasz Wasak Łuków

:ok::rotfl:
chciałem poprawić jedną nieścisłość... GRACZE Tomasz Wasak Łuków :ok::rotfl:
19 marca 2009, 17:52 [cytuj]
Wysyłałem maila z danymi więc szkoda , że mnie nie ma, w kazdym razie

GRACZE

Marek Konieczny Poznań
Wysyłałem maila z danymi więc szkoda , że mnie nie ma, w kazdym razie GRACZE Marek Konieczny Poznań
Kogucie życie!
20 marca 2009, 08:43 [cytuj]
dopisałem cię Marku teraz na kolejną pozycję, ale maila w skrzynce nie widze
dopisałem cię Marku teraz na kolejną pozycję, ale maila w skrzynce nie widze
Na początku był kogut...
20 marca 2009, 11:44 [cytuj]
Grzegorzu, czy byłaby możliwość dopisania naszych nicków do listy ?
Grzegorzu, czy byłaby możliwość dopisania naszych nicków do listy ?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
20 marca 2009, 13:04 [cytuj]
dzięki :D
dzięki :D
Kogucie życie!
15 kwietnia 2009, 09:43 [cytuj]
Kolejny list od organizatorów:
W związku z przechodzeniem w kolejną fazę - reklamy i promocji turnieju - prosimy o przesłanie na niniejszy adres email oficjalnych herbów Stowarzyszeń/Drużyn biorących udział w turnieju. Są one niezbędne do zamieszczenia na plakatach reklamowych promujących sam turniej, jak również do promocji każdej drużyny na łamach stron internetowych. Pliki mogą być w formacie jpg/png, o możliwie największych rozmiarach. Im większe, tym lepsze.

Zapewniamy, że nie będą one wykorzystywane w żaden komercyjny sposób przez Stowarzyszenie Liverpool FC Polska. W przypadku odkrycia sytuacji, w których dana strona internetowa podejmie próby bezprawnego korzystania z herbów Uczestników i Organizatora, działania te będą ścigane prawnie.

Wkrótce roześlemy również treść działów w których będą informacje o turnieju. Będziemy wymagali od Uczestników zamieszczenia tychże działów na swoich stronach, tak aby turniej został szeroko roreklamowany. Oczekujemy również na okresowe informacje w postaci newsów na łamach ich własnych serwisów o udziale w Turnieju.

W razie pytań (nawet nie związanych z niniejszym emailem) prosimy śmiało pisać.

wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki

DOMYŚLAM SIĘ że nie chodzi o herb Klubu, ale nasze logo Spursmanii. Może ktoś ma pomysł?
Druga sprawa to koszulki. Utknęło w miejscu. Moja idea jest taka, że chyba najłatwiej będzie jak każdy zainteresowany skorzysta z koszulkomatu internetowego (np. Spreadshirt, innego nie znam). Uzgodnilibyśmy jeden wzór i każdy by go sobie indywidualnie użył i zakupił koszulkę. Ale to tylko propozycja, może ktoś ma lepszą.
Kolejny list od organizatorów: W związku z przechodzeniem w kolejną fazę - reklamy i promocji turnieju - prosimy o przesłanie na niniejszy adres email oficjalnych herbów Stowarzyszeń/Drużyn biorących udział w turnieju. Są one niezbędne do zamieszczenia na plakatach reklamowych promujących sam turniej, jak również do promocji każdej drużyny na łamach stron internetowych. Pliki mogą być w formacie jpg/png, o możliwie największych rozmiarach. Im większe, tym lepsze. Zapewniamy, że nie będą one wykorzystywane w żaden komercyjny sposób przez Stowarzyszenie Liverpool FC Polska. W przypadku odkrycia sytuacji, w których dana strona internetowa podejmie próby bezprawnego korzystania z herbów Uczestników i Organizatora, działania te będą ścigane prawnie. Wkrótce roześlemy również treść działów w których będą informacje o turnieju. Będziemy wymagali od Uczestników zamieszczenia tychże działów na swoich stronach, tak aby turniej został szeroko roreklamowany. Oczekujemy również na okresowe informacje w postaci newsów na łamach ich własnych serwisów o udziale w Turnieju. W razie pytań (nawet nie związanych z niniejszym emailem) prosimy śmiało pisać. wyrazy szacunku Grzegorz Wierzbicki DOMYŚLAM SIĘ że nie chodzi o herb Klubu, ale nasze logo Spursmanii. Może ktoś ma pomysł? Druga sprawa to koszulki. Utknęło w miejscu. Moja idea jest taka, że chyba najłatwiej będzie jak każdy zainteresowany skorzysta z koszulkomatu internetowego (np. Spreadshirt, innego nie znam). Uzgodnilibyśmy jeden wzór i każdy by go sobie indywidualnie użył i zakupił koszulkę. Ale to tylko propozycja, może ktoś ma lepszą
Na początku był kogut...
15 kwietnia 2009, 10:12 [cytuj]
spurs3 miał projekt flagi i tam miał być jakis zmodyfikowany na "polską" wersję herb. może takie coś? Chyba, że Ci spurs3 wmawiam dziecko w brzuch więc wybacz.
spurs3 miał projekt flagi i tam miał być jakis zmodyfikowany na "polską" wersję herb. może takie coś? Chyba, że Ci spurs3 wmawiam dziecko w brzuch więc wybacz
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
15 kwietnia 2009, 10:16 [cytuj]
aaaa jeszcze jedno. jak wszyscy nie przyjadą (bo ja już wiem, że nie przyjadą) to kibice będą grać?
aaaa jeszcze jedno. jak wszyscy nie przyjadą (bo ja już wiem, że nie przyjadą) to kibice będą grać?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
15 kwietnia 2009, 10:54 [cytuj]
ja tez przyjezdzam, tylko jakis przypadek losowy moze mnie zatrzymac, ale na to sie nie zanosi. Co do koszulek to zgadzam sie z Pawlem, zeby jedna osoba sie tym zajela a pozostali przesla kase na jej konto. Trzeba w sumie juz kombinowac bo zostal miesiac. Pozdro ;)
ja tez przyjezdzam, tylko jakis przypadek losowy moze mnie zatrzymac, ale na to sie nie zanosi. Co do koszulek to zgadzam sie z Pawlem, zeby jedna osoba sie tym zajela a pozostali przesla kase na jej konto. Trzeba w sumie juz kombinowac bo zostal miesiac. Pozdro ;)
COYS
15 kwietnia 2009, 11:29 [cytuj]
ja optuję jednak za białymi koszulkami Spurs...
ja optuję jednak za białymi koszulkami Spurs
www.facebook.com/OgienOdSkaja
15 kwietnia 2009, 19:04 [cytuj]
Moim zdaniem to albo niech ktoś zrobi jeden projekt i przelejemy kapuchę, albo tak jak pisze Luka białe i koniec. W każdym razie warto decyzję podjąć i nie musi ona być demokratyczna, to znaczy nie będziemy głosować, tylko niech jakiś "szef" powie ,że tak i tak. Dla mnie to pierdoła i nie warto się nad nią rozwodzić. Osobiście jestem raczej za pomysłem, żeby grać w normalnych koszulkach (wszyscy albo prawie wszyscy mają takowe), a do tego mamy tak zajebiste barwy, że niech innych walą po oczach ;)
Moim zdaniem to albo niech ktoś zrobi jeden projekt i przelejemy kapuchę, albo tak jak pisze Luka białe i koniec. W każdym razie warto decyzję podjąć i nie musi ona być demokratyczna, to znaczy nie będziemy głosować, tylko niech jakiś "szef" powie ,że tak i tak. Dla mnie to pierdoła i nie warto się nad nią rozwodzić. Osobiście jestem raczej za pomysłem, żeby grać w normalnych koszulkach (wszyscy albo prawie wszyscy mają takowe), a do tego mamy tak zajebiste barwy, że niech innych walą po oczach ;)
Kogucie życie!
15 kwietnia 2009, 19:10 [cytuj]
Luka Skywalker powiedział/a:
ja optuję jednak za białymi koszulkami Spurs

Ja też. Najprostsze (i najtańsze) rozwiązanie.Wszyscy zainteresowani graniem, o ile dobrze pamietam, zdeklarowali się, że takowe mają. A co do loga Spursmanii-może minikonkurs? Dajmy na to, czas to przyszłego tygodnia, i niech zainteresowanii przyślą propozycje. A później, jeśli czas pozwoli, zrobi się ankiete. Albo władza dokona wyboru.

I przy okazji mam pytanie. Czy ktoś jadąc na turniej będze przejeżdżał przez Kraków? Bo bym zaoszczędził na bilecie z Krakowa do Kalwarii...;)
Ja też. Najprostsze (i najtańsze) rozwiązanie.Wszyscy zainteresowani graniem, o ile dobrze pamietam, zdeklarowali się, że takowe mają. A co do loga Spursmanii-może minikonkurs? Dajmy na to, czas to przyszłego tygodnia, i niech zainteresowanii przyślą propozycje. A później, jeśli czas pozwoli, zrobi się ankiete. Albo władza dokona wyboru. I przy okazji mam pytanie. Czy ktoś jadąc na turniej będze przejeżdżał przez Kraków? Bo bym zaoszczędził na bilecie z Krakowa do Kalwarii...;)
15 kwietnia 2009, 19:27 [cytuj]
Mam ze 2 czy 3 białe, więc pomogę w razie biedy.
Mam ze 2 czy 3 białe, więc pomogę w razie biedy
Kogucie życie!
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się