Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
15 kwietnia 2009, 22:37 [cytuj]
zawsze w ramach protestu można zakleić sponsora :D
zawsze w ramach protestu można zakleić sponsora :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 kwietnia 2009, 20:13 [cytuj]
Ok, więc niech będą białe klubowe. Mam 1 Mansion z długim rękawem, więc pożyczę jakby co.
Druga sprawa: do 10 maja każdy zawodnik winien wpłacić 20 zł za nocleg i wyżywienie (to opłata za cały turniej). Kibic musi zapłacić 30, chyba że jedzie na własną rękę i nie skorzysta z noclegu i wyżywienia organizatorów. Ale o to jeszcze dopytam kolegę z LFC, bo nie jest dla mnie jasne jak to ma być z kibicami...

I tu mam pytanie, ilu z Was będzie musiała przyjechać już w piątek (turniej zaczyna się o 10 rano w sobotę). Np. pociągiem z Wawy nie da się wyjechać w sobote i zdążyć na początek zabawy. Ja zapewne pojadę samochodem z kolegą i jak wyjedziemy o świcie to powinniśmy zdążyć. Pewnie będę mógł zabrać 2 dodatkowe osoby z wawy. Proszę o deklaracje piątkowiczów (zarówno grających, jak i kibicujących), bo chciałbym to wyjaśnić.

Myślę też że warto odświeżyć listę zdeklarowanych uczestników. Do turnieju został miesiąc i zapewne wielu z Was może już z 90% pewnością powiedzieć, czy przyjedzie. Chodzi mi głównie o tych grających.
Ok, więc niech będą białe klubowe. Mam 1 Mansion z długim rękawem, więc pożyczę jakby co. Druga sprawa: do 10 maja każdy zawodnik winien wpłacić 20 zł za nocleg i wyżywienie (to opłata za cały turniej). Kibic musi zapłacić 30, chyba że jedzie na własną rękę i nie skorzysta z noclegu i wyżywienia organizatorów. Ale o to jeszcze dopytam kolegę z LFC, bo nie jest dla mnie jasne jak to ma być z kibicami... I tu mam pytanie, ilu z Was będzie musiała przyjechać już w piątek (turniej zaczyna się o 10 rano w sobotę). Np. pociągiem z Wawy nie da się wyjechać w sobote i zdążyć na początek zabawy. Ja zapewne pojadę samochodem z kolegą i jak wyjedziemy o świcie to powinniśmy zdążyć. Pewnie będę mógł zabrać 2 dodatkowe osoby z wawy. Proszę o deklaracje piątkowiczów (zarówno grających, jak i kibicujących), bo chciałbym to wyjaśnić. Myślę też że warto odświeżyć listę zdeklarowanych uczestników. Do turnieju został miesiąc i zapewne wielu z Was może już z 90% pewnością powiedzieć, czy przyjedzie. Chodzi mi głównie o tych grających
Na początku był kogut...
30 kwietnia 2009, 21:28 [cytuj]
Ja bym chetnie pozyczyl biala z mansiona, bo nie mam na stanie ;]. Co do wyjazdu to mam pytanie do Pawła: jedziesz autem, pociagiem ? W sumie ze Slaska mozemy wybrac sie razem pociagiem - zawsze to razniej we dwojke niz samemu popinac :]
Ja bym chetnie pozyczyl biala z mansiona, bo nie mam na stanie ;]. Co do wyjazdu to mam pytanie do Pawła: jedziesz autem, pociagiem ? W sumie ze Slaska mozemy wybrac sie razem pociagiem - zawsze to razniej we dwojke niz samemu popinac :]
COYS
30 kwietnia 2009, 21:45 [cytuj]
ja jadę jako kibic z warszawy (chociaż nie wiem czym ani czy w pt czy sob. jeśli to możliwe to wstępnie bym się chętnie do tego samochodu zapisał, chyba że okaże się, że jest nas z wawy dużo więcej to spróbujemy może drugi samochód zorganizować albo coś:) ) i mogę pożyczyć białą mansion XL bo mam na stanie :)
ja jadę jako kibic z warszawy (chociaż nie wiem czym ani czy w pt czy sob. jeśli to możliwe to wstępnie bym się chętnie do tego samochodu zapisał, chyba że okaże się, że jest nas z wawy dużo więcej to spróbujemy może drugi samochód zorganizować albo coś:) ) i mogę pożyczyć białą mansion XL bo mam na stanie :)
30 kwietnia 2009, 22:21 [cytuj]
Ze Szczecina ktoś pogina?:)
Ze Szczecina ktoś pogina?:)
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
1 maja 2009, 00:47 [cytuj]
Ja jadę z Wrocka, przez Katowice do Kraka. Można by jednym trejnem pojechać? :P
Ja jadę z Wrocka, przez Katowice do Kraka. Można by jednym trejnem pojechać? :P
www.facebook.com/OgienOdSkaja
1 maja 2009, 10:20 [cytuj]
To ja się chyba z wami z Katowic zabiorę bo mój pociąg z Raciborza do Kraka jedzie właśnie przez Katowice.
To ja się chyba z wami z Katowic zabiorę bo mój pociąg z Raciborza do Kraka jedzie właśnie przez Katowice
1 maja 2009, 10:52 [cytuj]
noo to szykuje nam się niezła podróż(choć krótka) z Katowic do Krakowa :D
noo to szykuje nam się niezła podróż(choć krótka) z Katowic do Krakowa :D
COYS
1 maja 2009, 14:56 [cytuj]
a mam pytanie: dlaczego jechać w czwartek pociągiem, skoro turniej jest w sobotę i niedzielę ? :D

Ja mogę na bramce stanąć.
a mam pytanie: dlaczego jechać w czwartek pociągiem, skoro turniej jest w sobotę i niedzielę ? :D Ja mogę na bramce stanąć
www.facebook.com/OgienOdSkaja
1 maja 2009, 19:31 [cytuj]
Znaczy kombinujemy żeby z Katowic jednym pociągiem?
Znaczy kombinujemy żeby z Katowic jednym pociągiem?
5 maja 2009, 09:22 [cytuj]
Podaję numer konta, na które wpłacamy wpisowe (które obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i inne atrakcje):

50 1020 5558 1111 1735 3420 0047 (Inteligo)
Marcin Ochman
Stanisław Dolny 266a
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

DOPISEK: Turniej Kibiców - (imię i nazwisko/drużyna)
KWOTA: 20 zł. - piłkarze, 30 zł. - kibice.
Opłata ta jest od osoby ZA CAŁY TURNIEJ.
Termin wpłat: 10 maja 2009

Jak zrozumiałem opłata jest obowiązkowa dla piłkarzy, a co do kibiców, to chyba nie dla tych, którzy mieszkania i jedzenia szukać będą na własną rękę. Oczywiście jak ktoś zechce skorzystać z opcji organizatorów, to kosztuje to 30 zł. Strasznie to niedoprecyzowane i mam nadzieję że nie poplątałęm niczego. Napisałem maila do organizatórów i czekam na odpowiedzi na wątpliwości. Jedno jest pewne: piłkarze muszą wysupłać 20 zł. bo to wpisowe.
Podaję numer konta, na które wpłacamy wpisowe (które obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i inne atrakcje): 50 1020 5558 1111 1735 3420 0047 (Inteligo) Marcin Ochman Stanisław Dolny 266a 34-130 Kalwaria Zebrzydowska DOPISEK: Turniej Kibiców - (imię i nazwisko/drużyna) KWOTA: 20 zł. - piłkarze, 30 zł. - kibice. Opłata ta jest od osoby ZA CAŁY TURNIEJ. Termin wpłat: 10 maja 2009 Jak zrozumiałem opłata jest obowiązkowa dla piłkarzy, a co do kibiców, to chyba nie dla tych, którzy mieszkania i jedzenia szukać będą na własną rękę. Oczywiście jak ktoś zechce skorzystać z opcji organizatorów, to kosztuje to 30 zł. Strasznie to niedoprecyzowane i mam nadzieję że nie poplątałęm niczego. Napisałem maila do organizatórów i czekam na odpowiedzi na wątpliwości. Jedno jest pewne: piłkarze muszą wysupłać 20 zł. bo to wpisowe
Na początku był kogut...
5 maja 2009, 12:21 [cytuj]
raku powiedział/a:
Termin wpłaty do 10 maja czy po 10?

Do 10.05.09... Czyli warto się pośpieszyć, zwłaszcza jak ktoś nie ma możliwości zrobić przelewu przez internet. Poczta raczej odpada.
Tak właśnie kombinowaliśmy z Czaplą i wychodzi na to, że te 30 zł. które ma płacić kibic może być jednak konieczne do uczestnictwa np. w imprezie integracyjnej, która ma być imprezą zamkniętą.
Przypominam też, że jeśli chcecie przyjechać juz w piatek, to dajcie znac, bo trzeba ich tam poinformować. Cena się nie zmienia.
Do 10.05.09... Czyli warto się pośpieszyć, zwłaszcza jak ktoś nie ma możliwości zrobić przelewu przez internet. Poczta raczej odpada. Tak właśnie kombinowaliśmy z Czaplą i wychodzi na to, że te 30 zł. które ma płacić kibic może być jednak konieczne do uczestnictwa np. w imprezie integracyjnej, która ma być imprezą zamkniętą. Przypominam też, że jeśli chcecie przyjechać juz w piatek, to dajcie znac, bo trzeba ich tam poinformować. Cena się nie zmienia
Na początku był kogut...
5 maja 2009, 21:41 [cytuj]
Zapłacone. Trochę niejasności mi się pojawiało. Napiszę na "prywatę"
Zapłacone. Trochę niejasności mi się pojawiało. Napiszę na "prywatę"
Kogucie życie!
5 maja 2009, 22:07 [cytuj]
No więc chyba już sprawa jasna, na ich forum dostałem odpowiedź:
-dla osób kibicujących to również kwota obligatoryjna (30 zł), ponieważ nie można tego wszystkiego wydzielić, kibice będą również uczestniczyć w imprezie wieczornej, ponieważ nie wyobrażamy sobie wspólnego biesiadowania bez kibiców, a to wiąże się z identyfikatorami, poczęstunkiem itp. itd. ze względów bezpieczeństwa impreza będzie zamknięta dla uczestników i kibiców.
No więc chyba już sprawa jasna, na ich forum dostałem odpowiedź: -dla osób kibicujących to również kwota obligatoryjna (30 zł), ponieważ nie można tego wszystkiego wydzielić, kibice będą również uczestniczyć w imprezie wieczornej, ponieważ nie wyobrażamy sobie wspólnego biesiadowania bez kibiców, a to wiąże się z identyfikatorami, poczęstunkiem itp. itd. ze względów bezpieczeństwa impreza będzie zamknięta dla uczestników i kibiców
Na początku był kogut...
5 maja 2009, 23:33 [cytuj]
No to ja sie musze niestety z calej tej zabawy wypisac - w sobote mam slub kuzyna. W sumie to jak juz pisalem na boisku na wiele bym sie nie zdal, bo moj rozwoj pilkarski zatrzymal sie na szostej klasie, zreszta wtedy na calkiem niezlym poziomie. Od tego czasu niestety w gale smigam sporadycznie, moglbym was co najwyzej wspomoc z trybun ze zgrzewka browara do spolki;) Takze dla was strata chyba niewielka, a szkoda, bo mozna bylo z tego zrobic fajny Koguci zlot:(
No to ja sie musze niestety z calej tej zabawy wypisac - w sobote mam slub kuzyna. W sumie to jak juz pisalem na boisku na wiele bym sie nie zdal, bo moj rozwoj pilkarski zatrzymal sie na szostej klasie, zreszta wtedy na calkiem niezlym poziomie. Od tego czasu niestety w gale smigam sporadycznie, moglbym was co najwyzej wspomoc z trybun ze zgrzewka browara do spolki;) Takze dla was strata chyba niewielka, a szkoda, bo mozna bylo z tego zrobic fajny Koguci zlot:(
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 10 Zarejestrowanych użytkowników: 5244 Ostatnio zarejestrowany: Bolo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się