Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
6 maja 2009, 18:23 [cytuj]
Dzięki wielkie Paweł. To ja piszę do Polespur'a, daje dane i wszystko będzie jasne. Jeszcze raz dzięki!
Dzięki wielkie Paweł. To ja piszę do Polespur'a, daje dane i wszystko będzie jasne. Jeszcze raz dzięki!
Audere est facere!
6 maja 2009, 18:29 [cytuj]
Paweł, jakiego polespur ma maila? Bo wertuje wcześniejsze strony, ale chyba ślepy jestem.
Paweł, jakiego polespur ma maila? Bo wertuje wcześniejsze strony, ale chyba ślepy jestem
Audere est facere!
6 maja 2009, 18:43 [cytuj]
Dobra, wysłałem, jutro, albo pojutrze zapłacę przelew. Ale się cieszę, jeśli uda się zagrać to w ogóle bomba! Dzięki Paweł jeszcze raz, wiszę Ci piwo na miejscu!
Dobra, wysłałem, jutro, albo pojutrze zapłacę przelew. Ale się cieszę, jeśli uda się zagrać to w ogóle bomba! Dzięki Paweł jeszcze raz, wiszę Ci piwo na miejscu!
Audere est facere!
6 maja 2009, 19:29 [cytuj]
Paweł, kibiców to przyjechać może w sumie nawet setka, te 13 miejsc to takie zabezpieczenie się organizatorów, bo możliwości zakwaterowania mają pewnie ograniczone :) Ale jak sami napisali na swoim forum - nikogo z uczestników nie zostawią w potrzebie :)
Paweł, kibiców to przyjechać może w sumie nawet setka, te 13 miejsc to takie zabezpieczenie się organizatorów, bo możliwości zakwaterowania mają pewnie ograniczone :) Ale jak sami napisali na swoim forum - nikogo z uczestników nie zostawią w potrzebie :)
Na początku był kogut...
6 maja 2009, 20:48 [cytuj]
Jak ktoś kojarzy nazwiska z ksywą to niech powysyła maile do zainteresowanych?? Głupio by było gdyby zabrakło 1 sztuki czy coś podobnego.
Jak ktoś kojarzy nazwiska z ksywą to niech powysyła maile do zainteresowanych?? Głupio by było gdyby zabrakło 1 sztuki czy coś podobnego
Kogucie życie!
6 maja 2009, 21:37 [cytuj]
Ktoś z Łodzi będzie jechał? (Paweł i Polespur jeszcze raz wielkie dzięki!)
Ktoś z Łodzi będzie jechał? (Paweł i Polespur jeszcze raz wielkie dzięki!)
Audere est facere!
6 maja 2009, 22:46 [cytuj]
Podobno jestem tuż poza lista zgłoszeniową czyli 11 w kolejności do gry ale......kasiore własnie wpłaciłem więc mam nadzieje że "do zobaczenia w Kalwarii"
Podobno jestem tuż poza lista zgłoszeniową czyli 11 w kolejności do gry ale......kasiore własnie wpłaciłem więc mam nadzieje że "do zobaczenia w Kalwarii"
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
6 maja 2009, 22:51 [cytuj]
Zobaczymy, jak to będzie, bo już nie wiem ilu graczy dojedzie, a ilu nie. Ale jak już informowałem, też do grajków się zaliczam. A jakiś dokładny adres tego miejsca, gdzie jedziemy ktoś zna?
Zobaczymy, jak to będzie, bo już nie wiem ilu graczy dojedzie, a ilu nie. Ale jak już informowałem, też do grajków się zaliczam. A jakiś dokładny adres tego miejsca, gdzie jedziemy ktoś zna?
Audere est facere!
7 maja 2009, 09:09 [cytuj]
No mój przelew właśnie się dokonuje.

A co z tym pociągiem z Katowic? Jedziemy jednym?
No mój przelew właśnie się dokonuje. A co z tym pociągiem z Katowic? Jedziemy jednym?
7 maja 2009, 09:51 [cytuj]
Czyli żeby dostać się z Krakowa do Kalwarii i zdążyć na granie musielibyśmy być w Krakowie już w piątek? Bo jeśli to jest jedyne połączenie Krakowa z Kalwarią to innego wyjścia nie ma (nieważne iloma pociągami z Katowic przyjedziemy).

A tak w ogóle to przejrzałem sobie strony innych uczestników turnieju-i kibice NUFC są na nas strasznie cięci, cholernie chcą nam skopać tyłki. Czemu oni tak nas nie lubią?
Czyli żeby dostać się z Krakowa do Kalwarii i zdążyć na granie musielibyśmy być w Krakowie już w piątek? Bo jeśli to jest jedyne połączenie Krakowa z Kalwarią to innego wyjścia nie ma (nieważne iloma pociągami z Katowic przyjedziemy). A tak w ogóle to przejrzałem sobie strony innych uczestników turnieju-i kibice NUFC są na nas strasznie cięci, cholernie chcą nam skopać tyłki. Czemu oni tak nas nie lubią?
7 maja 2009, 09:56 [cytuj]
pod dworcem w Krakowie czekają tanie i szybkie busiki, niech jakiś Krakus mnie poprawi jeśli się mylę. W drugą stronę pociąg to tez raczej nie jedyna alternatywa.
pod dworcem w Krakowie czekają tanie i szybkie busiki, niech jakiś Krakus mnie poprawi jeśli się mylę. W drugą stronę pociąg to tez raczej nie jedyna alternatywa
Na początku był kogut...
7 maja 2009, 10:16 [cytuj]
A czy jest możliwość jechać wspólnie tym pośpiesznym z Katowic 16:30 (w Krakowie jest o 18:19), bo tak sie składa, że jedzie z Wrocka (13:35), a ja zajęć piątkowych już nie mogę opuszczać :bezradny:
A czy jest możliwość jechać wspólnie tym pośpiesznym z Katowic 16:30 (w Krakowie jest o 18:19), bo tak sie składa, że jedzie z Wrocka (13:35), a ja zajęć piątkowych już nie mogę opuszczać :bezradny:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
7 maja 2009, 13:17 [cytuj]
dokładnie tak ;] im więcej nas w pociągu tym lepiej :D
dokładnie tak ;] im więcej nas w pociągu tym lepiej :D
COYS
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 120 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się