Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Zobaczyć mecz w Londynie
19 lipca 2012, 23:38 [cytuj]
:bezradny: Nylon - ustawiamy się na 7 października lub 25 listopada - tj AV lub WHU - jeśli jesteś chętny lecieć bez biletu na WHL i zarezerwowanego noclegu ------- tak jak ja to dawaj --- damy radę 0,5l Danielsa na głowę przyjmiemy i przeżyjemy - choćbyśmy mieli nocować na przystanku po stadionem:hejka:
:bezradny: Nylon - ustawiamy się na 7 października lub 25 listopada - tj AV lub WHU - jeśli jesteś chętny lecieć bez biletu na WHL i zarezerwowanego noclegu ------- tak jak ja to dawaj --- damy radę 0,5l Danielsa na głowę przyjmiemy i przeżyjemy - choćbyśmy mieli nocować na przystanku po stadionem:hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 sierpnia 2012, 10:10 [cytuj]
Nylon - znalazłem lokum u polaka - 3,5 mili od WHL ! Teraz to już jadę jesienią... jak by co to się nawet na piechotę dojdzie!:brawo: Kto się jeszcze piesze ?? - 60 funtów za pokój 3-osobowy:hejka:
Nylon - znalazłem lokum u polaka - 3,5 mili od WHL ! Teraz to już jadę jesienią... jak by co to się nawet na piechotę dojdzie!:brawo: Kto się jeszcze piesze ?? - 60 funtów za pokój 3-osobowy:hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2012, 16:16 [cytuj]
Nikt sie nie chce przylaczyc?
Nikt sie nie chce przylaczyc?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2012, 18:52 [cytuj]
Może napiszę trochę na zły temat, ale wiecie może jak wygląda sprawa treningów Spurs, w jakie dni i godziny oni trenują, ile kosztuje wstęp na trening i ogólnie jak to wygląda? Będę miał okazję być w Londynie w drugiej połowie września i grzech nie przejechać się choćby zobaczyć Kogutów na treningu.
Może napiszę trochę na zły temat, ale wiecie może jak wygląda sprawa treningów Spurs, w jakie dni i godziny oni trenują, ile kosztuje wstęp na trening i ogólnie jak to wygląda? Będę miał okazję być w Londynie w drugiej połowie września i grzech nie przejechać się choćby zobaczyć Kogutów na treningu
4 sierpnia 2012, 22:32 [cytuj]
Pewien nie jestem ale wydaje mi się że treningi w Spurs Lodge są normalnie zamknięte. Co jakiś czas Koguty trenują na WHL i tylko wtedy można się wybrać.
Pewien nie jestem ale wydaje mi się że treningi w Spurs Lodge są normalnie zamknięte. Co jakiś czas Koguty trenują na WHL i tylko wtedy można się wybrać
5 sierpnia 2012, 17:02 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Nikt sie nie chce przylaczyc?


Ja chętnie, z tym że nocował będę raczej u cioci bo raz, że za darmo, a dwa, że mieszka od stadionu 10-15 minut na piechotę. Na ktory koknkretnie miecz chcesz jechać i jakie koszty przewidujesz oprócz opłaty za pokój (ile kosztuja przeolty + bilet na mecz i czy za coś jeszcze trzeba płacić?). Trzeba wcześniej coś załatwić (typu jakieś rejestrowanie się przez internet czy coś, nie mam pojęcia jak to przebiega w przypadku Tottenhamu)?
Ja chętnie, z tym że nocował będę raczej u cioci bo raz, że za darmo, a dwa, że mieszka od stadionu 10-15 minut na piechotę. Na ktory koknkretnie miecz chcesz jechać i jakie koszty przewidujesz oprócz opłaty za pokój (ile kosztuja przeolty + bilet na mecz i czy za coś jeszcze trzeba płacić?). Trzeba wcześniej coś załatwić (typu jakieś rejestrowanie się przez internet czy coś, nie mam pojęcia jak to przebiega w przypadku Tottenhamu)?
6 sierpnia 2012, 03:38 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Pewien nie jestem ale wydaje mi się że treningi w Spurs Lodge są normalnie zamknięte. Co jakiś czas Koguty trenują na WHL i tylko wtedy można się wybrać


Dzięki za informację. A wiesz może(albo kto inny) czy można gdzieś sprawdzić kiedy Spurs trenują na WHL? Jakiś dokładny terminarz treningów czy coś w tym stylu.
Dzięki za informację. A wiesz może(albo kto inny) czy można gdzieś sprawdzić kiedy Spurs trenują na WHL? Jakiś dokładny terminarz treningów czy coś w tym stylu
7 sierpnia 2012, 09:53 [cytuj]
samolot z Krakowa 280 - 260 zł ,, bilet na WHL od 17 do 41 funtów - czyli max 210 zł:cwaniak:
samolot z Krakowa 280 - 260 zł ,, bilet na WHL od 17 do 41 funtów - czyli max 210 zł:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 sierpnia 2012, 22:54 [cytuj]
Ten bilet to w 1 stronę czy dwie? ;>
Ten bilet to w 1 stronę czy dwie? ;>
8 sierpnia 2012, 11:35 [cytuj]
Samolot w dwie strony -z Warszawy to nawet widzałem cene 182 zł - ale chyba juz tej okazji nie ma:mysli:
Samolot w dwie strony -z Warszawy to nawet widzałem cene 182 zł - ale chyba juz tej okazji nie ma:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 sierpnia 2012, 01:44 [cytuj]
Poszukuję osoby posiadającej Membera, która mogłaby zamówić dla mnie bilety na mecz Tottenham - Norwich 1 września. Sprawdziłem na stronie, potrzebuje 2 biletów na sektor A obok siebie, są jeszcze dostępne. Pomoże ktoś?
Poszukuję osoby posiadającej Membera, która mogłaby zamówić dla mnie bilety na mecz Tottenham - Norwich 1 września. Sprawdziłem na stronie, potrzebuje 2 biletów na sektor A obok siebie, są jeszcze dostępne. Pomoże ktoś?
14 sierpnia 2012, 20:49 [cytuj]
eee - bo zejdzie z forum i znowu będę musiał szukać:tak::tak:
eee - bo zejdzie z forum i znowu będę musiał szukać:tak::tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 sierpnia 2012, 21:45 [cytuj]
:tak:
:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 września 2012, 19:52 [cytuj]
http://www.family-house.com.pl/home.htm

- panowie - spanie u Polaka - 55 f (280 zł) - za pokój 3 osobowy - czyli po ok. 90 zł za jednego śpiącego:ok:

- 5 km od WHL:tak:

Kto chętny?
http://www.family-house.com.pl/home.htm - panowie - spanie u Polaka - 55 f (280 zł) - za pokój 3 osobowy - czyli po ok. 90 zł za jednego śpiącego:ok: - 5 km od WHL:tak: Kto chętny?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 września 2012, 17:00 [cytuj]
:mysli: Baro, Gaizka, Walu - jedziemy w listopadzie na West Ham?
:mysli: Baro, Gaizka, Walu - jedziemy w listopadzie na West Ham?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
10 września 2012, 17:46 [cytuj]
Wchodzę w to! ;)
Wchodzę w to! ;)
10 września 2012, 22:38 [cytuj]
ok - to jest nas dwóch:tak:
- montujmy ekipę - bo w grudniu bilety na samoloty 2 x droższe
ok - to jest nas dwóch:tak: - montujmy ekipę - bo w grudniu bilety na samoloty 2 x droższe
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
10 września 2012, 22:58 [cytuj]
No to chętni po prostu muszą się wypowiedzieć
No to chętni po prostu muszą się wypowiedzieć
18 września 2012, 22:23 [cytuj]
bez odezwy;|
bez odezwy;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 września 2012, 22:44 [cytuj]
Jadę na WHU. Polespur też się wypowiedz!!!
Jadę na WHU. Polespur też się wypowiedz!!!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 2 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się