Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Zobaczyć mecz w Londynie
26 września 2012, 20:10 [cytuj]
32 f - to chyba najtaniej
32 f - to chyba najtaniej
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 września 2012, 22:38 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
a wy Trzaskal w jakim sektorze macie bilety?


Na West Stand Area 29 row 16 i 17 seat 149 także siedzimy za sobą.
Na West Stand Area 29 row 16 i 17 seat 149 także siedzimy za sobą
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 września 2012, 00:40 [cytuj]
Ja north, area 21, rząd 7 miejsce nie pamiętam ;p
Ja north, area 21, rząd 7 miejsce nie pamiętam ;p
27 września 2012, 21:26 [cytuj]
yes, yes, yes !!! kupiłem bilet na WHL - 23 lata kibicowania uwieńczone zostanie wyjazdem na Tottenham !:D:D:D

- Walu - sektor 21 był już wykupiony - wybrałem niedaleko 23 sektor --- rząd 15 ... blisko narożnika boiska --- trybuna NORTH:rotfl:
yes, yes, yes !!! kupiłem bilet na WHL - 23 lata kibicowania uwieńczone zostanie wyjazdem na Tottenham !:D:D:D - Walu - sektor 21 był już wykupiony - wybrałem niedaleko 23 sektor --- rząd 15 ... blisko narożnika boiska --- trybuna NORTH:rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2012, 21:31 [cytuj]
Dzięki za tą podpowiedź żeby wybrać ticketfast --- bilet już mam do wydrukowania na poczcie internetowej:tak:

Eh - na to jest nas czterech - ktoś jeszcze?:mysli:

Walu - teraz tylko załatwić jakiś niedrogi nocleg. ...:mysli:
Dzięki za tą podpowiedź żeby wybrać ticketfast --- bilet już mam do wydrukowania na poczcie internetowej:tak: Eh - na to jest nas czterech - ktoś jeszcze?:mysli: Walu - teraz tylko załatwić jakiś niedrogi nocleg. ...:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2012, 22:07 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Na West Stand Area 29 row 16 i 17 seat 149 także siedzimy za sobą


CHYBA East Stand Area Trzaskal?
CHYBA East Stand Area Trzaskal?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2012, 22:44 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
CHYBA East Stand Area Trzaskal?


Faktycznie East Stand Area.
Faktycznie East Stand Area
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 września 2012, 23:20 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Walu - teraz tylko załatwić jakiś niedrogi nocleg. ...:mysli:


No właśnie jeśli o nocleg chodzi to ja nocuje u cioci z tym że ona ma malutkie mieszkanko i nie wiem czy się zgodzi na kogoś jeszcze, ale jeśli chcesz to zapytam. Mieszka 15 minut pieszo od whl. A poza tym to ktoś w tym wątku (chyba) wrzucał link do strony z jakimś tanim noclegiem. Tak mi się wydaje.
No właśnie jeśli o nocleg chodzi to ja nocuje u cioci z tym że ona ma malutkie mieszkanko i nie wiem czy się zgodzi na kogoś jeszcze, ale jeśli chcesz to zapytam. Mieszka 15 minut pieszo od whl. A poza tym to ktoś w tym wątku (chyba) wrzucał link do strony z jakimś tanim noclegiem. Tak mi się wydaje
28 września 2012, 12:43 [cytuj]
My zazwyczaj tu mieszkamy: http://www.londonnethotels.co.uk/Athena_Palace_Hotel.htm
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 września 2012, 21:09 [cytuj]
Walu powiedział/a:
No właśnie jeśli o nocleg chodzi to ja nocuje u cioci z tym że ona ma malutkie mieszkanko i nie wiem czy się zgodzi na kogoś jeszcze, ale jeśli chcesz to zapytam. Mieszka 15 minut pieszo od whl. A poza tym to ktoś w tym wątku (chyba) wrzucał link do strony z jakimś tanim noclegiem. Tak mi się wydaje


SPOKO. Walu, nie kłopocz Cioci - w sumie to nie jeden nocleg tylko 2 więc nie chciałbym robić zamieszania.
Też mam rodzinkę w Anglii - tylko niestety w okolicach Birmingham:tak:

A ten hotel co podał Trzaskal - też blisko WHL - 3 km:tak:
A jakiem tam ceny kolego?
SPOKO. Walu, nie kłopocz Cioci - w sumie to nie jeden nocleg tylko 2 więc nie chciałbym robić zamieszania. Też mam rodzinkę w Anglii - tylko niestety w okolicach Birmingham:tak: A ten hotel co podał Trzaskal - też blisko WHL - 3 km:tak: A jakiem tam ceny kolego?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 września 2012, 21:25 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
SPOKO. Walu, nie kłopocz Cioci - w sumie to nie jeden nocleg tylko 2 więc nie chciałbym robić zamieszania.
Też mam rodzinkę w Anglii - tylko niestety w okolicach Birmingham:tak:

A ten hotel co podał Trzaskal - też blisko WHL - 3 km:tak:
A jakiem tam ceny kolego?


Są inne na tej wyszukiwarce - http://www.londonnethotels.co.uk
Są inne na tej wyszukiwarce - http://www.londonnethotels.co.uk
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 września 2012, 22:24 [cytuj]
Panowie wprawdzie przeprowadzilem sie za zach. ale jak ktos potrzebuje noclegu to dajcie znac, darmocha! Mam tez membera ( okolo 20 meczow zaliczonych) moge pomoc w kupieniu biletu.
Panowie wprawdzie przeprowadzilem sie za zach. ale jak ktos potrzebuje noclegu to dajcie znac, darmocha! Mam tez membera ( okolo 20 meczow zaliczonych) moge pomoc w kupieniu biletu
29 września 2012, 14:43 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
My zazwyczaj tu mieszkamy http://www.londonnethotels.co.uk/Athena_Palace_Hotel.htm[/quote]

teraz też tam nocujecie?
teraz też tam nocujecie?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 września 2012, 14:52 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
teraz też tam nocujecie?


Nie tym razem u siostry Grzesia ok. 20 mil od centrum. Ale jak znam życie to nasze zwiedzanie ograniczy się do zwiedzania pubów także możemy się w jakimś Weatherspoonie spotkać.
Nie tym razem u siostry Grzesia ok. 20 mil od centrum. Ale jak znam życie to nasze zwiedzanie ograniczy się do zwiedzania pubów także możemy się w jakimś Weatherspoonie spotkać
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 października 2012, 21:51 [cytuj]
ha - już nie ma biletów na Wigan --- kurde, dobrze, że kupiłem:mysli:
ha - już nie ma biletów na Wigan --- kurde, dobrze, że kupiłem:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 października 2012, 20:08 [cytuj]
Ja lecę 22 listopada do Londynu od czw-niedzieli bo Moja wyłapała tanie loty z Ryanaira, 100PLN w dwie strony na osobę. Niestety meczu nie dam rady obejrzeć bo wypada akurat w niedzielę popoludniu a tego dnia o 12 mam lot powrotny...

Mimo wszystko chciałbym wejść na stadion, pozwiedzać, porobić zdjęć itd. ale przeraża mnie cena... 17 Funtów za 90-120 min zwiedzania to lekka przesada. :bezradny: Był ktoś na takiej wycieczce po stadionie? Warto zapłacić?
Ja lecę 22 listopada do Londynu od czw-niedzieli bo Moja wyłapała tanie loty z Ryanaira, 100PLN w dwie strony na osobę. Niestety meczu nie dam rady obejrzeć bo wypada akurat w niedzielę popoludniu a tego dnia o 12 mam lot powrotny... Mimo wszystko chciałbym wejść na stadion, pozwiedzać, porobić zdjęć itd. ale przeraża mnie cena... 17 Funtów za 90-120 min zwiedzania to lekka przesada. :bezradny: Był ktoś na takiej wycieczce po stadionie? Warto zapłacić?
3 października 2012, 23:15 [cytuj]
Royal powiedział/a:
Ja lecę 22 listopada do Londynu od czw-niedzieli bo Moja wyłapała tanie loty z Ryanaira, 100PLN w dwie strony na osobę. Niestety meczu nie dam rady obejrzeć bo wypada akurat w niedzielę popoludniu a tego dnia o 12 mam lot powrotny...

Mimo wszystko chciałbym wejść na stadion, pozwiedzać, porobić zdjęć itd. ale przeraża mnie cena... 17 Funtów za 90-120 min zwiedzania to lekka przesada. :bezradny: Był ktoś na takiej wycieczce po stadionie? Warto zapłacić?


Nikt ze znajomych "mi" znanych nie był na wycieczce na WHL. 17 funtów idzie do naszego budżetu. Dokładasz się do new WHL. Vivat Royal.
Nikt ze znajomych "mi" znanych nie był na wycieczce na WHL. 17 funtów idzie do naszego budżetu. Dokładasz się do new WHL. Vivat Royal
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 października 2012, 00:01 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Nikt ze znajomych "mi" znanych nie był na wycieczce na WHL. 17 funtów idzie do naszego budżetu. Dokładasz się do new WHL. Vivat Royal


właśnie
właśnie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 października 2012, 12:55 [cytuj]
Właśnie dostałem bilecik :D
Właśnie dostałem bilecik :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 października 2012, 14:08 [cytuj]
Ja swój już mam wydrukowany :)
Ja swój już mam wydrukowany :)
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 297 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się