Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Zobaczyć mecz w Londynie
3 sierpnia 2013, 11:02 [cytuj]
anaa powiedział/a:
A czy na Manchester tez trzeba kupic tego membera?



--
nie trzeba mieć membera, żeby kupić bilet na WHL --- jednak prawdopodobieństwo, że uda ci się kupić wejściówkę na mecz z mocnymi klubami jest mniej więcej takie jak trafienie 6 w lotto ... po prostu Ci, którzy mają member-a mogą kupować 1 - 2 dni wcześniej ...
-- nie trzeba mieć membera, żeby kupić bilet na WHL --- jednak prawdopodobieństwo, że uda ci się kupić wejściówkę na mecz z mocnymi klubami jest mniej więcej takie jak trafienie 6 w lotto ... po prostu Ci, którzy mają member-a mogą kupować 1 - 2 dni wcześniej
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 sierpnia 2013, 11:40 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
--
nie trzeba mieć membera, żeby kupić bilet na WHL --- jednak prawdopodobieństwo, że uda ci się kupić wejściówkę na mecz z mocnymi klubami jest mniej więcej takie jak trafienie 6 w lotto ... po prostu Ci, którzy mają member-a mogą kupować 1 - 2 dni wcześniej


Kurcze, nie spodziewalam sie ze to bedzie az tak trudne :(
Kurcze, nie spodziewalam sie ze to bedzie az tak trudne :(
3 sierpnia 2013, 11:50 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
--
nie trzeba mieć membera, żeby kupić bilet na WHL --- jednak prawdopodobieństwo, że uda ci się kupić wejściówkę na mecz z mocnymi klubami jest mniej więcej takie jak trafienie 6 w lotto ... po prostu Ci, którzy mają member-a mogą kupować 1 - 2 dni wcześniej


Tydz. czy nawet 10 dni wcześniej.
Tydz. czy nawet 10 dni wcześniej
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 sierpnia 2013, 11:56 [cytuj]
A czy ktos z Was moze ma tego membera i jest w stanie jakos mi pomoc w kupnie biletu? oczywiscie za dobra flache.
A czy ktos z Was moze ma tego membera i jest w stanie jakos mi pomoc w kupnie biletu? oczywiscie za dobra flache
3 sierpnia 2013, 11:58 [cytuj]
anaa powiedział/a:
A czy ktos z Was moze ma tego membera i jest w stanie jakos mi pomoc w kupnie biletu? oczywiscie za dobra flache


A Ty przypadkiem nie masz nic wspólnego z naszym wiernym toważyszem ze Skarżyska? Bo jeśli tak to pomogę :-)
A Ty przypadkiem nie masz nic wspólnego z naszym wiernym toważyszem ze Skarżyska? Bo jeśli tak to pomogę :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 sierpnia 2013, 12:06 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
A Ty przypadkiem nie masz nic wspólnego z naszym wiernym toważyszem ze Skarżyska? Bo jeśli tak to pomogę :-)



Niestety nie... Nie moge Wam zdradzic szczegolow, bo to ma byc niespodzianka a moj facet czesto zaglada na to forum i byl z Wami na kilku zlotach w knajpie. Jest zapalonym kibicem od kilkunsstu lat, dlatego bardzo bym chciala spelnic jego marzenie, bo wiem ile to dla niego znaczy
Niestety nie... Nie moge Wam zdradzic szczegolow, bo to ma byc niespodzianka a moj facet czesto zaglada na to forum i byl z Wami na kilku zlotach w knajpie. Jest zapalonym kibicem od kilkunsstu lat, dlatego bardzo bym chciala spelnic jego marzenie, bo wiem ile to dla niego znaczy
3 sierpnia 2013, 12:07 [cytuj]
anaa powiedział/a:
Niestety nie... Nie moge Wam zdradzic szczegolow, bo to ma byc niespodzianka a moj facet czesto zaglada na to forum i byl z Wami na kilku zlotach w knajpie. Jest zapalonym kibicem od kilkunsstu lat, dlatego bardzo bym chciala spelnic jego marzenie, bo wiem ile to dla niego znaczy


napisz na priv.
napisz na priv
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 sierpnia 2013, 13:57 [cytuj]
"Tydz. czy nawet 10 dni wcześniej."

- dziękuje za sprostowanie Prezesie :ok:
"Tydz. czy nawet 10 dni wcześniej." - dziękuje za sprostowanie Prezesie :ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 sierpnia 2013, 14:42 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
napisz na priv


Masz zapchana skrzynke :)
Masz zapchana skrzynke :)
5 sierpnia 2013, 20:51 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
napisz na priv


Za kazdym razem pojawia mi sie taki komunikat:
 Użytkwonik do, któego chcesz wysłać wiadomość ma za dużo wiadomości w skrzynce odbiorczej. Został wysłany do niego e-mail z informajcą o usuniecię tych listów.

Probowalam wyslac tez wiadonosc do kogos innego i Tylko z Toba mam tski problem ;)
Za kazdym razem pojawia mi sie taki komunikat:  Użytkwonik do, któego chcesz wysłać wiadomość ma za dużo wiadomości w skrzynce odbiorczej. Został wysłany do niego e-mail z informajcą o usuniecię tych listów. Probowalam wyslac tez wiadonosc do kogos innego i Tylko z Toba mam tski problem ;)
5 sierpnia 2013, 23:34 [cytuj]
anaa powiedział/a:
A czy na Manchester tez trzeba kupic tego membera?

kup mu lepiej na west ham, poziom 'nienawiści' raczej większy, derby a i prawdopodobieństwo wygranej (oraz kupna biletu) dużo wyższe
kup mu lepiej na west ham, poziom 'nienawiści' raczej większy, derby a i prawdopodobieństwo wygranej (oraz kupna biletu) dużo wyższe
6 sierpnia 2013, 16:48 [cytuj]
anaa powiedział/a:
Za kazdym razem pojawia mi sie taki komunikat:
 Użytkwonik do, któego chcesz wysłać wiadomość ma za dużo wiadomości w skrzynce odbiorczej. Został wysłany do niego e-mail z informajcą o usuniecię tych listów.

Probowalam wyslac tez wiadonosc do kogos innego i Tylko z Toba mam tski problem ;)


Już usunąłem. Możesz wysyłać.
Już usunąłem. Możesz wysyłać
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 sierpnia 2013, 22:32 [cytuj]
Membera rozumiem trzeba co sezon odnawiać?
Membera rozumiem trzeba co sezon odnawiać?
6 sierpnia 2013, 23:04 [cytuj]
Ndubs powiedział/a:
Membera rozumiem trzeba co sezon odnawiać?


Tak.
Tak
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  5  6  7  8  9  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się