Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Trofeo de Haxball - zaproszenie
12 stycznia 2012, 19:30 [cytuj]
Marzycie o haxballowej sławie i chwale? Chcecie reprezentować swój ukochany zespół w elitarnych międzyklubowych rozgrywkach? Pragniecie sprawdzić się w konfrontacji z najlepszymi polskimi graczami haxballa, doskonale się przy tym bawiąc? TROFEO DE HAXBALL to turniej właśnie dla Was! Zgłoście swoją drużynę do elitarnych rozgrywek haxballa i weźcie udział w niezapomnianej rywalizacji! Emocje gwarantowane! Aby zgłosić zespół skontaktuj się z organizatorem (GG: 7948420) lub wypełnij zgłoszenie na forum turnieju(http://forum.vcf.pl/viewtopic.php?f=42&t=1226).


Więcej informacji:
1. Regulamin http://forum.vcf.pl/viewtopic.php?f=42&t=1225
2. Kontakt:
a) GG: 7948420
b) e-mail: dominik.piechota@interia.pl
Marzycie o haxballowej sławie i chwale? Chcecie reprezentować swój ukochany zespół w elitarnych międzyklubowych rozgrywkach? Pragniecie sprawdzić się w konfrontacji z najlepszymi polskimi graczami haxballa, doskonale się przy tym bawiąc? TROFEO DE HAXBALL to turniej właśnie dla Was! Zgłoście swoją drużynę do elitarnych rozgrywek haxballa i weźcie udział w niezapomnianej rywalizacji! Emocje gwarantowane! Aby zgłosić zespół skontaktuj się z organizatorem (GG: 7948420) lub wypełnij zgłoszenie na forum turnieju (http://forum.vcf.pl/viewtopic.php?f=42&t=1226). Więcej informacji: 1. Regulamin - http://forum.vcf.pl/viewtopic.php?f=42&t=1225 2. Kontakt: a) GG: 7948420 b) e-mail: dominik.piechota@interia.pl
12 stycznia 2012, 19:50 [cytuj]
Ever powiedział/a:
Marzycie o haxballowej sławie i chwale?


Od małego...
Od małego
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
12 stycznia 2012, 20:23 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Od małego


haha
haha
12 stycznia 2012, 21:00 [cytuj]
Co to jest haxball?
Co to jest haxball?
12 stycznia 2012, 21:22 [cytuj]
Jest to gra przeglądarkowa. Wygląda jak FM w 2D i grasz jedną z kropek ;d. www.haxball.com jakbyś chciał zagrać ;p
Jest to gra przeglądarkowa. Wygląda jak FM w 2D i grasz jedną z kropek ;d. www.haxball.com jakbyś chciał zagrać ;p
12 stycznia 2012, 22:34 [cytuj]
To widze że 1,5 tysiąca spursmaniaków dołącza do turnieju a przed nami pierdoli prace, szkołe i spanie grając 24 h w haxa. Dla mnie to trzeba być idiotą by zakładać tak idiotyczny temat, ktoś chce turnieje w haxa to wystarczy wpisać w google i masz, ja pierdole i znowu się zdenerwowałem
To widze że 1,5 tysiąca spursmaniaków dołącza do turnieju a przed nami pierdoli prace, szkołe i spanie grając 24 h w haxa. Dla mnie to trzeba być idiotą by zakładać tak idiotyczny temat, ktoś chce turnieje w haxa to wystarczy wpisać w google i masz, ja pierdole i znowu się zdenerwowałem
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
19 stycznia 2012, 23:56 [cytuj]
Nie mogę zrozumieć, po co ten agresywny ton wypowiedzi. Zwyczajnie zachęcam do wzięcia udziału w lutym, ponieważ jest ciekawa obstawa. Tottenham to świetny klub, któremu również kibicuję, więc chciałem, aby wziął udział. To wcale nie zajmuje wiele czasu, jeśli ktoś się poświęci dwa razy w tygodniu. Przepraszam, że przez zaproszenie do rozgrywek wpłynąłem negatywnie na czyjąś psychikę...
Nie mogę zrozumieć, po co ten agresywny ton wypowiedzi. Zwyczajnie zachęcam do wzięcia udziału w lutym, ponieważ jest ciekawa obstawa. Tottenham to świetny klub, któremu również kibicuję, więc chciałem, aby wziął udział. To wcale nie zajmuje wiele czasu, jeśli ktoś się poświęci dwa razy w tygodniu. Przepraszam, że przez zaproszenie do rozgrywek wpłynąłem negatywnie na czyjąś psychikę
20 stycznia 2012, 10:12 [cytuj]
Mogłeś to napisać w temacie: O wszystkim i o niczym, a nie zaśmiecać bardziej forum
Mogłeś to napisać w temacie: O wszystkim i o niczym, a nie zaśmiecać bardziej forum
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
20 stycznia 2012, 11:47 [cytuj]
Bambi wrzuc na luz , przeciez nie napisal nic zlego ;)
Bambi wrzuc na luz , przeciez nie napisal nic zlego ;)
20 stycznia 2012, 12:51 [cytuj]
Arcz ale po co zaśmiecać to forum?
Arcz ale po co zaśmiecać to forum?
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
20 stycznia 2012, 14:16 [cytuj]
Usunąć temat, a nie biadolić, że się zaśmieca. Proste. I tu powinien zakończyć się temat zaśmiecania forum.
Usunąć temat, a nie biadolić, że się zaśmieca. Proste. I tu powinien zakończyć się temat zaśmiecania forum
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
20 stycznia 2012, 17:44 [cytuj]
Niestety ja nie moge
Niestety ja nie moge
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
20 stycznia 2012, 18:23 [cytuj]
Poproś Administrację o usunięcie tematu i po kłopocie.
Poproś Administrację o usunięcie tematu i po kłopocie
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się