Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Konsole
25 stycznia 2012, 14:46 [cytuj]
Zakladam nowy temat, bo po przejrzeniu archiwum, nie ma takiego, a mam pare pytan do spursmaniakow obytych z konsolami.

Otoz planuje zakup konsoli Playstation 3 (w gre wchodzila PS3 albo XBox, ale wydaje mi sie, ze PS jest lepszym wyborem?). Zone przekonalem tym dodatkiem "Move" do "gry cialem" ;) No i mam pare pytan:

1. Jakie sa sensowne gry z wykorzystaniem tego "Move" - widzialem ze wiekszosc ofert na Ceneo w zestawie ma jakas gre z roznymi dyscyplinami sportu - dobre to jest?

2. Zestaw z gra versus "czysta" konsola - pytanie powiazane z powyzszym, nie wglebialem sie jeszcze az tak bardzo w roznice w cenach miedzy czysta konsola, a konsola w zestawie z gra/grami - czy faktycznie gry w zestawie sa tansze niz kupione oddzielnie? Czy to tylko taka marketingowa sciema i tak naprawde na to samo wychodzi kupno czystej konsoli i dokupienie oddzielnie gry?

3. Jak to wyglada z przecenami gier na PS? Jesli chodzi o gry na PC, ciagle sa wydawane jakies kolekcje gier duzo tanszych niz nowosci, sa rozne promocje etc. Czy podobnie to wyglada z grami na PS?


I ogolnie jakie sa wasze wrazenia z uzytkowania PS3? Wielkim graczem nie bede z braku czasu, ale od czasu do czasu jakis meczyk rozegrac albo jakichs terrorystow porozwalac, to czemu nie :) Planuje oczywiscie FIFE, choc nie wiem, czy taktycznym posunieciem nie bedzie zakupienie NHL, bo zona lubi hokej i w to powinna sie zgodzic ze mna grac ;)
Zakladam nowy temat, bo po przejrzeniu archiwum, nie ma takiego, a mam pare pytan do spursmaniakow obytych z konsolami. Otoz planuje zakup konsoli Playstation 3 (w gre wchodzila PS3 albo XBox, ale wydaje mi sie, ze PS jest lepszym wyborem?). Zone przekonalem tym dodatkiem "Move" do "gry cialem" ;) No i mam pare pytan: 1. Jakie sa sensowne gry z wykorzystaniem tego "Move" - widzialem ze wiekszosc ofert na Ceneo w zestawie ma jakas gre z roznymi dyscyplinami sportu - dobre to jest? 2. Zestaw z gra versus "czysta" konsola - pytanie powiazane z powyzszym, nie wglebialem sie jeszcze az tak bardzo w roznice w cenach miedzy czysta konsola, a konsola w zestawie z gra/grami - czy faktycznie gry w zestawie sa tansze niz kupione oddzielnie? Czy to tylko taka marketingowa sciema i tak naprawde na to samo wychodzi kupno czystej konsoli i dokupienie oddzielnie gry? 3. Jak to wyglada z przecenami gier na PS? Jesli chodzi o gry na PC, ciagle sa wydawane jakies kolekcje gier duzo tanszych niz nowosci, sa rozne promocje etc. Czy podobnie to wyglada z grami na PS? I ogolnie jakie sa wasze wrazenia z uzytkowania PS3? Wielkim graczem nie bede z braku czasu, ale od czasu do czasu jakis meczyk rozegrac albo jakichs terrorystow porozwalac, to czemu nie :) Planuje oczywiscie FIFE, choc nie wiem, czy taktycznym posunieciem nie bedzie zakupienie NHL, bo zona lubi hokej i w to powinna sie zgodzic ze mna grac ;)
25 stycznia 2012, 17:36 [cytuj]
No wiec ja sie wypowiem bo mam konsole od 4 lat

1)
Move samego w sobie nie posiadam, bo nie ma dla mnie sensownych gier(te co wspieraja to sa do kitu)

Dla Ciebie pewnie albo raczej dla zony bedzie sports champion albo start the party(to jesli nie odstrasza Cie Chichciopek i Ibisz vel botoks

2)
to zalezy jaka gra i jaki zestaw. Ja kupowalem z dwiema grami(motorstorm Apocalypse i Mirrors Edge)

3)jak wyglada z przecenami gier...rozsmieszyles mnie tym tekstem dziekuje Ci za to :) Nie ma przecen tak jak na pc. Czesto gry ktore "urodzily sie" rok temu kosztuja tyle samo co w dniu premiery. Na prawdziwe przeceny muszisz czekac dlugo a nie licz na to, ze kupisz cos nowszego za cene mniejsza niz 120 zl(sa wyjatki ale to bardzo rzadko)

przykla http://www.okazje.info.pl/okazja/gry-i-oprogramowanie/madden-nfl-10-ps3-.html

Jesli nie jestes wielkim przeciwnikiem piractwa to dla niedzielnego gracza najlepszym wyjsciem jest kupno uzywanej konsoli z move i granie na "kopiach"

Ja gram praktycznie tylko 2 - 3 razy w tygodniu reszta czasu to uzywanie internetu i jako czytnik blu ray.
No wiec ja sie wypowiem bo mam konsole od 4 lat 1) Move samego w sobie nie posiadam, bo nie ma dla mnie sensownych gier(te co wspieraja to sa do kitu) Dla Ciebie pewnie albo raczej dla zony bedzie sports champion albo start the party(to jesli nie odstrasza Cie Chichciopek i Ibisz vel botoks 2) to zalezy jaka gra i jaki zestaw. Ja kupowalem z dwiema grami(motorstorm Apocalypse i Mirrors Edge) 3)jak wyglada z przecenami gier...rozsmieszyles mnie tym tekstem dziekuje Ci za to :) Nie ma przecen tak jak na pc. Czesto gry ktore "urodzily sie" rok temu kosztuja tyle samo co w dniu premiery. Na prawdziwe przeceny muszisz czekac dlugo a nie licz na to, ze kupisz cos nowszego za cene mniejsza niz 120 zl(sa wyjatki ale to bardzo rzadko) przyklad http://www.okazje.info.pl/okazja/gry-i-oprogramowanie/madden-nfl-10-ps3-.html Jesli nie jestes wielkim przeciwnikiem piractwa to dla niedzielnego gracza najlepszym wyjsciem jest kupno uzywanej konsoli z move i granie na "kopiach" Ja gram praktycznie tylko 2 - 3 razy w tygodniu reszta czasu to uzywanie internetu i jako czytnik blu ray
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 stycznia 2012, 21:17 [cytuj]
Ja mam PS3 od kilku lat i nie nabyłem tego Move bo słyszałem że jest słabe. Jeżeli chcesz dla gier ruchowych to lepszy jest chyba xbox kinect, albo Wii. Chociaż Wii odradzam bo jest tylko do gier ruchowych.


1) nie wiem bo nie posiadam głównie dlatego bo nikt tego nie ma i nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii na ten temat. Moja żona ma Wii (bardzo dobre jak ktoś ma dzieci) i po pijaku ubaw po pachy, na trzeźwego nie chce się grać. Szwagier ma kinect i też jest całkiem dobry ale się predzieli jak ktoś wejdzie ci w skaner na chwilę. O Move nie wiem nic!

2)W Anglii nabywałem swoją konsolę więc gry rzeczywiście w zestawie były tańsze niż kupowane oddzielnie.

3)Ja mogę mówić tylko o realiach angielskich bo na polskich się nie znam. nie wiem jaki dostęp masz do tego typu rzeczy na wyspach. Może masz jakiegoś znajomego, bo powiem że tu się opłaca. Gry dość szybko tanieją, można też kupić używane oryginalne gry za 1/3 lub 1/4 ceny z taką naklejką pre-owned. Jak się nie gra w sieci to lepiej kupić taką grę bo o wiele taniej. Moj szwagier ma xbox przerobionego to ściąga piraty i ma gry za darmo, ale on jest bardzo ogarnięty z komputerem to wie jak je nagrywać



Powiem ci że PS3 jest bardziej wszechstronna niż inne konsole, Blu-ray, dvd, mp3, łączy się z lapkiem bezprzewodowo i można oglądać zdjęcia na tv z kompa i niektóre filmiki ale przy tym trochę muli. oczywiście jak wspomniał jin tae że możesz używać neta, np bbc iplayer itp. oczywiście musisz mieć router do neta. Fifa 12 bardzo dobra gra i bardzo trudna, ale jak nie grałeś w poprzednie wersje to może tobie będzie łatwiej niż mnie się przyzwyczaić do nowej gry obronnej w Fifa 12. Jak lubisz grać w "strzelanki" na konsoli to koniecznie polecam Battlefield3 ja gram na PC i nie ma lepszej gry tego rodzaju, online ta gra jest obłędna, kumple grają na konsoli i też sobie chwalą. Jeżeli bardziej zależy ci na użytku własnym (czyli pyknąć meczyk, zagrać na dwa pady itp.) to polecam PS3 chyba najlepsze do tego typu rozrywki, ale jak chcesz gry ruchowe to "Move" chyba nie jest najlepszym wyborem, gier chyba nie ma za dużo, bo jest małe zapotrzebowanie na to.
Ja mam PS3 od kilku lat i nie nabyłem tego Move bo słyszałem że jest słabe. Jeżeli chcesz dla gier ruchowych to lepszy jest chyba xbox kinect, albo Wii. Chociaż Wii odradzam bo jest tylko do gier ruchowych. 1) nie wiem bo nie posiadam głównie dlatego bo nikt tego nie ma i nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii na ten temat. Moja żona ma Wii (bardzo dobre jak ktoś ma dzieci) i po pijaku ubaw po pachy, na trzeźwego nie chce się grać. Szwagier ma kinect i też jest całkiem dobry ale się predzieli jak ktoś wejdzie ci w skaner na chwilę. O Move nie wiem nic! 2)W Anglii nabywałem swoją konsolę więc gry rzeczywiście w zestawie były tańsze niż kupowane oddzielnie. 3)Ja mogę mówić tylko o realiach angielskich bo na polskich się nie znam. nie wiem jaki dostęp masz do tego typu rzeczy na wyspach. Może masz jakiegoś znajomego, bo powiem że tu się opłaca. Gry dość szybko tanieją, można też kupić używane oryginalne gry za 1/3 lub 1/4 ceny z taką naklejką pre-owned. Jak się nie gra w sieci to lepiej kupić taką grę bo o wiele taniej. Moj szwagier ma xbox przerobionego to ściąga piraty i ma gry za darmo, ale on jest bardzo ogarnięty z komputerem to wie jak je nagrywać Powiem ci że PS3 jest bardziej wszechstronna niż inne konsole, Blu-ray, dvd, mp3, łączy się z lapkiem bezprzewodowo i można oglądać zdjęcia na tv z kompa i niektóre filmiki ale przy tym trochę muli. oczywiście jak wspomniał jin tae że możesz używać neta, np bbc iplayer itp. oczywiście musisz mieć router do neta. Fifa 12 bardzo dobra gra i bardzo trudna, ale jak nie grałeś w poprzednie wersje to może tobie będzie łatwiej niż mnie się przyzwyczaić do nowej gry obronnej w Fifa 12. Jak lubisz grać w "strzelanki" na konsoli to koniecznie polecam Battlefield3 ja gram na PC i nie ma lepszej gry tego rodzaju, online ta gra jest obłędna, kumple grają na konsoli i też sobie chwalą. Jeżeli bardziej zależy ci na użytku własnym (czyli pyknąć meczyk, zagrać na dwa pady itp.) to polecam PS3 chyba najlepsze do tego typu rozrywki, ale jak chcesz gry ruchowe to "Move" chyba nie jest najlepszym wyborem, gier chyba nie ma za dużo, bo jest małe zapotrzebowanie na to
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 stycznia 2012, 21:24 [cytuj]
Varba. Dobrze skonfigurowany net i polaczenie z konsola a media serwer nie muli(ja tak lookam na tv koncerty w full HD z kompa)

co do Move to jest to najprecyzyjniejsze do tej pory urzadzenie ruchowe. Cofam to co powiedzialem wczesniej(dzis pozyczylem move) i gram w residenta oraz heavy rain. Zajebiscie sie steruje

a co do gier preowned(takie rzeczy tylko w Anglii i USA) u nas jest serwis gametrade.pl W sklepach gry czesto przez nawet rok sa w tej samej cenie Nie kupisz dobrej(i w miare nowej gry) nizej niz 120 zl To nie pc tu nie sprzedaje sie w promocjach czy innych bajerach.
Varba. Dobrze skonfigurowany net i polaczenie z konsola a media serwer nie muli(ja tak lookam na tv koncerty w full HD z kompa) co do Move to jest to najprecyzyjniejsze do tej pory urzadzenie ruchowe. Cofam to co powiedzialem wczesniej(dzis pozyczylem move) i gram w residenta oraz heavy rain. Zajebiscie sie steruje a co do gier preowned(takie rzeczy tylko w Anglii i USA) u nas jest serwis gametrade.pl W sklepach gry czesto przez nawet rok sa w tej samej cenie Nie kupisz dobrej(i w miare nowej gry) nizej niz 120 zl To nie pc tu nie sprzedaje sie w promocjach czy innych bajerach
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 stycznia 2012, 08:17 [cytuj]
Dzieki za informacje, bardzo sie przydadza! Po powrocie z wyjazdu sluzbowego kupuje PS3 z tym calym Move, a na poczatek NHL 12 :)

Patrzylem tez ceny gier i tragedii nie ma - tak jak piszesz jin_tae, za 100-150 zeta wiekszosc tytulow mozna dostac - moja wczesniejsza wiedza byla na poziomie gier konsolowych za 250 zeta, wiec nie jest zle ;)
Dzieki za informacje, bardzo sie przydadza! Po powrocie z wyjazdu sluzbowego kupuje PS3 z tym calym Move, a na poczatek NHL 12 :) Patrzylem tez ceny gier i tragedii nie ma - tak jak piszesz jin_tae, za 100-150 zeta wiekszosc tytulow mozna dostac - moja wczesniejsza wiedza byla na poziomie gier konsolowych za 250 zeta, wiec nie jest zle ;)
27 stycznia 2012, 16:30 [cytuj]
halabala powiedział/a:

Patrzylem tez ceny gier i tragedii nie ma - tak jak piszesz jin_tae, za 100-150 zeta wiekszosc tytulow mozna dostac - moja wczesniejsza wiedza byla na poziomie gier konsolowych za 250 zeta, wiec nie jest zle ;)


Pamietaj że wszystkie te konsole możesz przerobić i odpalac tzw "kopie zapasowe" ;) W PS3 to kwestia podlaczenia jakiego pendriva. Z 360 jest cięzej bo tam chyba trzeba bylo cos lutowac w konsoli...a i jesli grajac przez internet okazalo się że grasz na 'piratach' (cudowne słowo) to blokowali Ci konsole...

Z tego co slyszalem, to do 'zabawy' lepszy jest jednak ten kinect i Xbox.

A i jesli napewno kupujesz sobie PS3 to koniecznie obczaj tytuł NBA JAM.
To jest taki 'remake' starej gry z automatow. Jest to taka luzna wariacja na temat kosza. Grasz 2 na 2 i robisz wsady z konca boiska. A no i mozesz grac Barackiem Obamą/Bestie Boys/Maskotkami....
Do opanowania przez kazdego, a radosci daje wiecej niz nie jedna 'powazna' produkcja.
Pamietaj że wszystkie te konsole możesz przerobić i odpalac tzw "kopie zapasowe" ;) W PS3 to kwestia podlaczenia jakiego pendriva. Z 360 jest cięzej bo tam chyba trzeba bylo cos lutowac w konsoli...a i jesli grajac przez internet okazalo się że grasz na 'piratach' (cudowne słowo) to blokowali Ci konsole... Z tego co slyszalem, to do 'zabawy' lepszy jest jednak ten kinect i Xbox. A i jesli napewno kupujesz sobie PS3 to koniecznie obczaj tytuł NBA JAM. To jest taki 'remake' starej gry z automatow. Jest to taka luzna wariacja na temat kosza. Grasz 2 na 2 i robisz wsady z konca boiska. A no i mozesz grac Barackiem Obamą/Bestie Boys/Maskotkami.... Do opanowania przez kazdego, a radosci daje wiecej niz nie jedna 'powazna' produkcja
27 stycznia 2012, 20:41 [cytuj]
Tak zachwalacie ten "Move" może i ja się skuszę :mysli:
Tak zachwalacie ten "Move" może i ja się skuszę :mysli:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 stycznia 2012, 21:46 [cytuj]
aby odpalic kopie zapasowe najnowszych gier jakie kupisz bedziesz potrzebowal czegos co sie zwie "true blue" google prawde Ci powie
aby odpalic kopie zapasowe najnowszych gier jakie kupisz bedziesz potrzebowal czegos co sie zwie "true blue" google prawde Ci powie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 marca 2012, 19:45 [cytuj]
http://allegro.pl/show_item.php?item=2231800079


Może ktoś były zainteresowany? Dla Spursmanii opuścić trochę cennę ;)
http://allegro.pl/show_item.php?item=2231800079 Może ktoś były zainteresowany? Dla Spursmanii opuścić trochę cennę ;)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się