Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Ledley King - być albo nie być
8 marca 2012, 20:53 [cytuj]
Mam ogromny szacunek do Ledleya , to nasz wychowanek i kapitan. Genialny obrońca mimo kruchego zdrowia, ostatnio jest w słabszej formie , ale nie wyobrażam go sobie w innym klubie . King musi zostać , myślę że jeszcze jeden sezon pociągnie na dobrym poziomie . Po następnym sezonie klub powinien zaproponować mu jakiś etat , może nawet w pracy z pierwszą drużyną , albo chociaż na razie w grupach juniorskich dla zdobycia doświadczenia w tej pracy .
Mam ogromny szacunek do Ledleya , to nasz wychowanek i kapitan. Genialny obrońca mimo kruchego zdrowia, ostatnio jest w słabszej formie , ale nie wyobrażam go sobie w innym klubie . King musi zostać , myślę że jeszcze jeden sezon pociągnie na dobrym poziomie . Po następnym sezonie klub powinien zaproponować mu jakiś etat , może nawet w pracy z pierwszą drużyną , albo chociaż na razie w grupach juniorskich dla zdobycia doświadczenia w tej pracy
8 marca 2012, 22:23 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Macie problem, siedzi na ławie Gallas, który inkasuje 80 tys. funtów tyg. Wystarczy się go pozbyć po sezonie, podzielić jego tygodniówkę na Caulkera i Vertonghena, zostaje wtedy Kaboul, Dawson, Vertonghen, King i Caulker i mamy bardzo wyrównany środek obrony



Skąd wy bierzecie te kwoty!? Nikt u nas w klubie tyle nie dostaje poza Adebayorem, ale to oczywiste że za mniej by nie przyszedł. Jakbyś oglądał program Lorda Sugara o finansowaniu klubów w Anglii, to wiedziałbyś że w Tottenhamie nikt nie zarabia więcej niż 70 tys. Program był produkowany w zeszłym sezonie.

jin_tae powiedział/a:
Varba...
Mi po prostu chodzi o to, że King nie jest wart tyle kasy ile obecnie zarabia(fakt z tymi 10 tyś przesadziłem). Robi się coraz starszy i kolana też coraz gorsze, a większość tu pisze jakoby Tottenham bez Kinga w ogóle nie mógłby istnieć i trzeba go trzymać za wszelką cenę.Smutne to co powiem, ale Ledley staje się coraz gorszym(przez kolana i wiek) piłkarzem a papierów na trenera nigdy nie miał i mieć nie będzie



Ale kto powiedział że King będzie chciał taki sam kontrakt, on tylko nie chce mieć płacone pay as you play. Dostanie ofertę od Levy i albo ją zaakceptuje albo nie. Jak utrzymamy 3 miejsce to wydaje mi się że Ledley zasłużył na 30-40 tys
Skąd wy bierzecie te kwoty!? Nikt u nas w klubie tyle nie dostaje poza Adebayorem, ale to oczywiste że za mniej by nie przyszedł. Jakbyś oglądał program Lorda Sugara o finansowaniu klubów w Anglii, to wiedziałbyś że w Tottenhamie nikt nie zarabia więcej niż 70 tys. Program był produkowany w zeszłym sezonie. [quote=jin_tae]Varba... Mi po prostu chodzi o to, że King nie jest wart tyle kasy ile obecnie zarabia(fakt z tymi 10 tyś przesadziłem). Robi się coraz starszy i kolana też coraz gorsze, a większość tu pisze jakoby Tottenham bez Kinga w ogóle nie mógłby istnieć i trzeba go trzymać za wszelką cenę.Smutne to co powiem, ale Ledley staje się coraz gorszym(przez kolana i wiek) piłkarzem a papierów na trenera nigdy nie miał i mieć nie będzie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 marca 2012, 23:14 [cytuj]
a jak zażyczy sobie 2x tyle co piszesz? Wiem, że tak nie musi być. Mi chodzi o fakt, że niektórzy tu nie widzą innej opcji niż zatrzymanie kinga u nas za wszelką cenę.

Z całym szacunkiem do Ledla nie musimy się go trzymać jak rzep psiego ogona. W brew pozorom nie stracimy zbytnio piłkarsko(przy ściągnięciu Vertonghena) ani marketingowo. Trzymać piłkarza tylko z sentymentu i za zasługi to chyba nie te czasy.
a jak zażyczy sobie 2x tyle co piszesz? Wiem, że tak nie musi być. Mi chodzi o fakt, że niektórzy tu nie widzą innej opcji niż zatrzymanie kinga u nas za wszelką cenę. Z całym szacunkiem do Ledla nie musimy się go trzymać jak rzep psiego ogona. W brew pozorom nie stracimy zbytnio piłkarsko(przy ściągnięciu Vertonghena) ani marketingowo. Trzymać piłkarza tylko z sentymentu i za zasługi to chyba nie te czasy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się