Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wiedźmin
31 maja 2012, 22:03 [cytuj]
Wiem że tamat z dupy na tym forum, ALE proszę o zrozumienie :)

Moja mama przez długie lata znała się z Sapkowskim, i swego czasu sprezentował nam pare tomów tych Wiedźminów. Obecnie ksiązki zalegają u mnie nigdy nie czytane. Jakos niedawno podsłuchałem pare szatanów którzy mówili że "białe edycje" były najlepsze (a własnie takie posiadam wraz z autografem pisarza).
Stąd moje pytanie:
Czy na Spursmanii ktoś się tym interesuje, i wie za ile takie wydania mógłbym dostać? Ma to jakąkolwiek wartość?

Wiem że tamat z dupy na tym forum, ALE proszę o zrozumienie :) Moja mama przez długie lata znała się z Sapkowskim, i swego czasu sprezentował nam pare tomów tych Wiedźminów. Obecnie ksiązki zalegają u mnie nigdy nie czytane. Jakos niedawno podsłuchałem pare szatanów którzy mówili że "białe edycje" były najlepsze (a własnie takie posiadam wraz z autografem pisarza). Stąd moje pytanie: Czy na Spursmanii ktoś się tym interesuje, i wie za ile takie wydania mógłbym dostać? Ma to jakąkolwiek wartość?
31 maja 2012, 22:20 [cytuj]
A chcesz sprzedać? I na prawde masz te wydanie "białe" (ciekawe czy to te o których myślę). Może byłbym zainteresowany jakby było mnie stać.
A chcesz sprzedać? I na prawde masz te wydanie "białe" (ciekawe czy to te o których myślę). Może byłbym zainteresowany jakby było mnie stać
31 maja 2012, 22:29 [cytuj]
Jak masz jakieś bez autografów, czyt. po normalnych cenach, to ja bym był bardzo chętny na kupno.
O wartość "białych" nie mam pojęcia.
Jak masz jakieś bez autografów, czyt. po normalnych cenach, to ja bym był bardzo chętny na kupno. O wartość "białych" nie mam pojęcia
31 maja 2012, 22:34 [cytuj]
Tzn nie jestem jakoś bardzo na to napalony, ale jesli ktoś był by wstanie za to dobrze zapłacić to jestem skłonny. Szkoda żeby to u mnie leżało, bo wiem ze sa milosnicy, a ja własnie się dziaruje ;)

Białe wydanie z 1997 roku. Supernova, wielki napis SAPKOWSKI na górze.
Tzn nie jestem jakoś bardzo na to napalony, ale jesli ktoś był by wstanie za to dobrze zapłacić to jestem skłonny. Szkoda żeby to u mnie leżało, bo wiem ze sa milosnicy, a ja własnie się dziaruje ;) Białe wydanie z 1997 roku. Supernova, wielki napis SAPKOWSKI na górze
31 maja 2012, 22:42 [cytuj]
Mała korekta:
2x Wiedźmin (Krew Elfów i Wieża Jaskółki) stan: mint
1 x Świat Króla Artura/Maladie stan: bardzo dobry, ale kartki pożółkły.

Nie były czytane. :)
Mała korekta: 2x Wiedźmin (Krew Elfów i Wieża Jaskółki) stan: mint 1 x Świat Króla Artura/Maladie stan: bardzo dobry, ale kartki pożółkły. Nie były czytane. :)
1 czerwca 2012, 08:41 [cytuj]
Może przeczytaj, a nóż widelec wsiąkniesz. Cenę łatwiej będzie ustalić.
Może przeczytaj, a nóż widelec wsiąkniesz. Cenę łatwiej będzie ustalić
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
1 czerwca 2012, 18:01 [cytuj]
Aapa wybacz ale konwencja fantastyczna zawsze mnie irytowała. Jak widze słowo 'krasnolud" albo "magowie" to wyłączam (zamykam).
Aapa wybacz ale konwencja fantastyczna zawsze mnie irytowała. Jak widze słowo 'krasnolud" albo "magowie" to wyłączam (zamykam)
1 czerwca 2012, 20:25 [cytuj]
Czyli Sapkowski jest w sam raz dla Ciebie, możesz mi wierzyć.

A w razie czego, pytaj tuta:http://www.sapkowski.abc.pl/
Może ktoś pomoże.
Czyli Sapkowski jest w sam raz dla Ciebie, możesz mi wierzyć. A w razie czego, pytaj tutaj:http://www.sapkowski.abc.pl/ Może ktoś pomoże

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 61 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się