Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Newsy i spam
17 czerwca 2012, 17:05 [cytuj]
Założyłem nowy temat bo stary się już przepełnił. Może ktoś go zamknie przy okazji. Jest tam tyle postów że niektóre ciekawsze umykają uwadze.

Od siebie dodam że jutro o 9.00 rano będziemy mieli nowy terminarz premier league
Założyłem nowy temat bo stary się już przepełnił. Może ktoś go zamknie przy okazji. Jest tam tyle postów że niektóre ciekawsze umykają uwadze. Od siebie dodam że jutro o 9.00 rano będziemy mieli nowy terminarz premier league
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2012, 14:49 [cytuj]
Jak mają się sprawy z Kingiem? Kontrakt wygasa mu za 12 dni, a o przedłużeniu ani widu, ani słychu. Harry może by o niego walczył, ale Levy i Lewis pewnie nie są chętni do pompowania w niego następnych funtów. Czas się chyba pożegnać.
Jak mają się sprawy z Kingiem? Kontrakt wygasa mu za 12 dni, a o przedłużeniu ani widu, ani słychu. Harry może by o niego walczył, ale Levy i Lewis pewnie nie są chętni do pompowania w niego następnych funtów. Czas się chyba pożegnać
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 czerwca 2012, 19:48 [cytuj]
Sky Sports wrzuciło na swoim twitterze że niby prowadzimy rozmowy z Laurent Blanc.
Sky Sports wrzuciło na swoim twitterze że niby prowadzimy rozmowy z Laurent Blanc
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2012, 19:54 [cytuj]
Sam Blanc stwierdził, że jeśli wpłynie "interesująca" oferta, to podpisać kontrakt może zarówno w trakcie, jak i po euro... Bardziej realny wydaje się jednak, ewentualny, termin po euro.

http://www1.skysports.com/football/news/11675/7824717/Tottenham-talk-to-Blanc
Sam Blanc stwierdził, że jeśli wpłynie "interesująca" oferta, to podpisać kontrakt może zarówno w trakcie, jak i po euro... Bardziej realny wydaje się jednak, ewentualny, termin po euro. http://www1.skysports.com/football/news/11675/7824717/Tottenham-talk-to-Blanc
Can't Smile Without You!!!
18 czerwca 2012, 20:14 [cytuj]
Wszystko zależy pewnie od tego jak zaprezentuje się Francja. Minimum już osiągnęli, teraz trzeba trzymać kciuki, aby pożegnali się z Euro już w ćwierćfinale :cwaniak: Wyciągnięcie Blanca po tym jak dojdzie do półfinału albo finału będzie trudne.
Wszystko zależy pewnie od tego jak zaprezentuje się Francja. Minimum już osiągnęli, teraz trzeba trzymać kciuki, aby pożegnali się z Euro już w ćwierćfinale :cwaniak: Wyciągnięcie Blanca po tym jak dojdzie do półfinału albo finału będzie trudne
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 czerwca 2012, 20:45 [cytuj]
Wiem że mamy Walkera, ale cały czas marzy mi się Srna w Tottenhamie. Chorwat posiada umiejętności, które bardzo przydałyby się w naszej drużynie. Wiem, że Walker musi grać, ale chętnie zamieniłbym Corlukę na Srna. Dziś gra na prawej pomocy, więc u nas Darijo miałby wiele zastosowań i z mądrym trenerem Walker wcale by na tym nie stracił. Miałby doświadczonego kolegę w drużynie.
Wiem że mamy Walkera, ale cały czas marzy mi się Srna w Tottenhamie. Chorwat posiada umiejętności, które bardzo przydałyby się w naszej drużynie. Wiem, że Walker musi grać, ale chętnie zamieniłbym Corlukę na Srna. Dziś gra na prawej pomocy, więc u nas Darijo miałby wiele zastosowań i z mądrym trenerem Walker wcale by na tym nie stracił. Miałby doświadczonego kolegę w drużynie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 czerwca 2012, 23:02 [cytuj]
Klinsmann w studio meczu BBC1, ale Gary Lineker dał ciała i nie zapytał go kto ma być menadżerem Tottenhamu ;)
Klinsmann w studio meczu BBC1, ale Gary Lineker dał ciała i nie zapytał go kto ma być menadżerem Tottenhamu ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 czerwca 2012, 09:12 [cytuj]
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18469793 - trochę się Mido stoczył
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18469793 - trochę się Mido stoczył
22 czerwca 2012, 09:33 [cytuj]
halabal powiedział/a:

kurcze on ma dopiero 29 lat? Od 5-6 lat to nawet nie jest rollercoaster tylko zjazd w dół.
kurcze on ma dopiero 29 lat? Od 5-6 lat to nawet nie jest rollercoaster tylko zjazd w dół
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
26 czerwca 2012, 15:32 [cytuj]
http://wyborcza.pl/1,75248,12012192,Program_Figurskiego_i_Wojewodzkiego_zdjety__Figurski.html

słucha ktoś?? co na ten temat sądzicie??
http://wyborcza.pl/1,75248,12012192,Program_Figurskiego_i_Wojewodzkiego_zdjety__Figurski.html słucha ktoś?? co na ten temat sądzicie??
Kogucie życie!
26 czerwca 2012, 16:28 [cytuj]
Moim zdaniem tym zakochanym w sobie prostakom pomyliła się prowokacja z chamstwem. Nie wiem czy nigdy nie znali tej różnicy czy to dopiero z czasem (czyt. kolejnymi zerami na koncie,kolejnymi modnymi imprezami w modnych miejscach z modnymi ludźmi itp.) przyszło. A różnica pomiedzy prowokacją a pluciem w twarz jest. Zwłaszcza ludzie z pretensjami do bycia satyrykiem powinni ją znać. Powinni, dziś nie muszą bo mają patent. To przecież satyra, prowokacja, kiep i ciemniak kto nie pojął. Szkoda tylko, że to działa przede wszystkim w stosunku do określonych środowisk i tematów. Tak, to pisałem ja, miłośnik teoryj spiskowych z postępującą paranoją;)
Moim zdaniem tym zakochanym w sobie prostakom pomyliła się prowokacja z chamstwem. Nie wiem czy nigdy nie znali tej różnicy czy to dopiero z czasem (czyt. kolejnymi zerami na koncie,kolejnymi modnymi imprezami w modnych miejscach z modnymi ludźmi itp.) przyszło. A różnica pomiedzy prowokacją a pluciem w twarz jest. Zwłaszcza ludzie z pretensjami do bycia satyrykiem powinni ją znać. Powinni, dziś nie muszą bo mają patent. To przecież satyra, prowokacja, kiep i ciemniak kto nie pojął. Szkoda tylko, że to działa przede wszystkim w stosunku do określonych środowisk i tematów. Tak, to pisałem ja, miłośnik teoryj spiskowych z postępującą paranoją;)
26 czerwca 2012, 17:24 [cytuj]
MARCU powiedział/a:



Chyba z tym gwałtem to już przesadzili, bo to już nie było zabawne. Trochę pojechali po bandzie. Szkoda bo niektóre rzeczy wychodziły im całkiem zabawnie. Wszyscy pamiętamy jak przerobili utworek Dr.Dre " po trupach do celu, wszyscy chcemy leżeć na Wawelu"
Chyba z tym gwałtem to już przesadzili, bo to już nie było zabawne. Trochę pojechali po bandzie. Szkoda bo niektóre rzeczy wychodziły im całkiem zabawnie. Wszyscy pamiętamy jak przerobili utworek Dr.Dre " po trupach do celu, wszyscy chcemy leżeć na Wawelu"
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 czerwca 2012, 17:31 [cytuj]
http://www.guardian.co.uk/football/2012/jun/26/tottenham-gylfi-sigurdsson-swansea

Widzę że chyba Levy jak Abramowicz bierze rzeczy w swoje ręce, po co mu menadżer
http://www.guardian.co.uk/football/2012/jun/26/tottenham-gylfi-sigurdsson-swansea Widzę że chyba Levy jak Abramowicz bierze rzeczy w swoje ręce, po co mu menadżer
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 czerwca 2012, 17:46 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Moim zdaniem tym zakochanym w sobie prostakom pomyliła się prowokacja z chamstwem. Nie wiem czy nigdy nie znali tej różnicy czy to dopiero z czasem (czyt. kolejnymi zerami na koncie,kolejnymi modnymi imprezami w modnych miejscach z modnymi ludźmi itp.) przyszło. A różnica pomiedzy prowokacją a pluciem w twarz jest. Zwłaszcza ludzie z pretensjami do bycia satyrykiem powinni ją znać. Powinni, dziś nie muszą bo mają patent. To przecież satyra, prowokacja, kiep i ciemniak kto nie pojął. Szkoda tylko, że to działa przede wszystkim w stosunku do określonych środowisk i tematów. Tak, to pisałem ja, miłośnik teoryj spiskowych z postępującą paranoją;)



A ja własnie nie rozumiem o co chodzi??? Dla mnie to jakaś paranoja. Program jest prześmiewczy, szydzacy z kogo się da. No więc o co chodiz???
Przepraszać to można jak się mówiłoby to na serio, a tak??? Wtedy rozumiem. Wiele razy mówią na temat Polaków, ja nim jestem, a ani razu mnie to nie ubodło. ogólnie trzeba niewiele wiedzieć na ich temat, żeby przykładać im jakąś ksenofobiczną miarę. Oj, uboga ta nasza demokracja, uboga jeszcze i to bardzo.
A ja własnie nie rozumiem o co chodzi??? Dla mnie to jakaś paranoja. Program jest prześmiewczy, szydzacy z kogo się da. No więc o co chodiz??? Przepraszać to można jak się mówiłoby to na serio, a tak??? Wtedy rozumiem. Wiele razy mówią na temat Polaków, ja nim jestem, a ani razu mnie to nie ubodło. ogólnie trzeba niewiele wiedzieć na ich temat, żeby przykładać im jakąś ksenofobiczną miarę. Oj, uboga ta nasza demokracja, uboga jeszcze i to bardzo
Kogucie życie!
27 czerwca 2012, 18:16 [cytuj]
W sumie to mi to zwisa, bo i tak ich nie słucham za bardzo. Mój główny zarzut w stosunku do całej tej sprawy jest taki, że... nie było to śmieszne. W dowcipie nie powinno być tabu, można żartować z wszystkiego i wszystkich, musi to jednak być śmieszne. A ich "gag" był żenujący, nie pierwszy już zresztą raz.
W sumie to mi to zwisa, bo i tak ich nie słucham za bardzo. Mój główny zarzut w stosunku do całej tej sprawy jest taki, że... nie było to śmieszne. W dowcipie nie powinno być tabu, można żartować z wszystkiego i wszystkich, musi to jednak być śmieszne. A ich "gag" był żenujący, nie pierwszy już zresztą raz
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 czerwca 2012, 20:42 [cytuj]
Nie no, masz prawo uważać za nieśmieszne. Jasne. Wkurwiają Cie , pilot, change i po sprawie. Ale to jest tylko ocena jakości, poziomu Tylko chodzi o to, że moim zdaniem duzo gorsze jest banowanie za coś takiego. To nie jest żenujące, to jest niebezpieczne. Mnie to o tyle zastanawia, że niedługo jedyna oficjalna rozrywka to będzie Kabaretowy Klub Dwójki. Sorry, ale dla mnie nie. 15 000 razy bardziej wole i cenie sobie WF, mimo, ze wszsytkiego nie akceptuję. Ubogość dla mnie oznacza to, że w tym modelu to ja nie mam żadnej alternatywy. Ja już nie chcę podnosić tego do rangi wolności słowa, pluralizmu czy tolerancji, raczej czuję się jakby ktoś po raz kolejny mówił mi co jest dobre.
Nie no, masz prawo uważać za nieśmieszne. Jasne. Wkurwiają Cie , pilot, change i po sprawie. Ale to jest tylko ocena jakości, poziomu Tylko chodzi o to, że moim zdaniem duzo gorsze jest banowanie za coś takiego. To nie jest żenujące, to jest niebezpieczne. Mnie to o tyle zastanawia, że niedługo jedyna oficjalna rozrywka to będzie Kabaretowy Klub Dwójki. Sorry, ale dla mnie nie. 15 000 razy bardziej wole i cenie sobie WF, mimo, ze wszsytkiego nie akceptuję. Ubogość dla mnie oznacza to, że w tym modelu to ja nie mam żadnej alternatywy. Ja już nie chcę podnosić tego do rangi wolności słowa, pluralizmu czy tolerancji, raczej czuję się jakby ktoś po raz kolejny mówił mi co jest dobre
Kogucie życie!
29 czerwca 2012, 16:39 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Nie no, masz prawo uważać za nieśmieszne. Jasne. Wkurwiają Cie , pilot, change i po sprawie. Ale to jest tylko ocena jakości, poziomu Tylko chodzi o to, że moim zdaniem duzo gorsze jest banowanie za coś takiego. To nie jest żenujące, to jest niebezpieczne. Mnie to o tyle zastanawia, że niedługo jedyna oficjalna rozrywka to będzie Kabaretowy Klub Dwójki. Sorry, ale dla mnie nie. 15 000 razy bardziej wole i cenie sobie WF, mimo, ze wszsytkiego nie akceptuję. Ubogość dla mnie oznacza to, że w tym modelu to ja nie mam żadnej alternatywy. Ja już nie chcę podnosić tego do rangi wolności słowa, pluralizmu czy tolerancji, raczej czuję się jakby ktoś po raz kolejny mówił mi co jest dobre

Jasne, że jest to trochę problem wolności słowa, ale mimo wszystko bardziej zawsze od łamania swobód obywatelskich bolał mnie (i boli) brak smaku. Trochę jak z tym pomnikiem Tupolewa - zgadzam się w sumie z ideą, żeby go zrobić, ale na pewno nie tam i nie w takiej formie, w jakiej jest. Bo jego estetyk w wielce negatywny sposób działa właśnie na moje poczucie smaku;)
Jasne, że jest to trochę problem wolności słowa, ale mimo wszystko bardziej zawsze od łamania swobód obywatelskich bolał mnie (i boli) brak smaku. Trochę jak z tym pomnikiem Tupolewa - zgadzam się w sumie z ideą, żeby go zrobić, ale na pewno nie tam i nie w takiej formie, w jakiej jest. Bo jego estetyk w wielce negatywny sposób działa właśnie na moje poczucie smaku;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 czerwca 2012, 16:43 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
A ja własnie nie rozumiem o co chodzi??? Dla mnie to jakaś paranoja. Program jest prześmiewczy, szydzacy z kogo się da. No więc o co chodiz???
Przepraszać to można jak się mówiłoby to na serio, a tak??? Wtedy rozumiem. Wiele razy mówią na temat Polaków, ja nim jestem, a ani razu mnie to nie ubodło. ogólnie trzeba niewiele wiedzieć na ich temat, żeby przykładać im jakąś ksenofobiczną miarę. Oj, uboga ta nasza demokracja, uboga jeszcze i to bardzo


Jeżeli ten program trzyma poziom tego wybryku z Ukrainkami, co podejrzewam, to nie jest prześmiewczy. Jest prostacki i wulgarny. Co kto lubi, ja się przyzwyczaiłem, że humor typu dupa cycki albo "jaja sobie usmaż" jest bardzo popularny (choć podejrzewałem, ze głównie w gimnazjum) a ostatnio urósł zyskał rangę nowoczesnego, postępowego itp. Ja jednak widzę tę różnicę, o której pisałem wyżej. Kwestia smaku jak pisał Herbert. I tylko o to mi chodzi. Nic mnie w artystowkich dokonaniach tego duetu nie ubodło, gbur jestem. Bardziej irytują mnie tłumaczenia Wojewódzkiego. To już jest coś co mnie w znikomym ale jednak stopniu dotyka. Przykro mi, nie śmieszy mie gówno na wycieraczce. I nie podoba mi się, żeby z takiego srania robić sztukę. Inna sprawa, że ta cała nagonka na WF to motywowana poprawnością polityczną. To mnie akurat smieszy, bo chimera political corectness ugryzła się we własną dupę. Dopiero co Doda była przecież wynoszona na ołtarze za swoją heroiczną walkę o wolność słowa.

MARCUS powiedział/a:
A ogólnie trzeba niewiele wiedzieć na ich temat, żeby przykładać im jakąś ksenofobiczną miarę. Oj, uboga ta nasza demokracja, uboga jeszcze i to bardzo


Dlatego ja im ksenofobii nie zarzucam. Tylko to o czym napisałem. Dla mnie to (przede wszystkim Kuba W. bo jego znam lepiej) raczej żenujące niż śmieszne postaci medialne. Z pretensjami do bycia nauczycielami nowoczesności i postępowości.
Jeżeli ten program trzyma poziom tego wybryku z Ukrainkami, co podejrzewam, to nie jest prześmiewczy. Jest prostacki i wulgarny. Co kto lubi, ja się przyzwyczaiłem, że humor typu dupa cycki albo "jaja sobie usmaż" jest bardzo popularny (choć podejrzewałem, ze głównie w gimnazjum) a ostatnio urósł zyskał rangę nowoczesnego, postępowego itp. Ja jednak widzę tę różnicę, o której pisałem wyżej. Kwestia smaku jak pisał Herbert. I tylko o to mi chodzi. Nic mnie w artystowkich dokonaniach tego duetu nie ubodło, gbur jestem. Bardziej irytują mnie tłumaczenia Wojewódzkiego. To już jest coś co mnie w znikomym ale jednak stopniu dotyka. Przykro mi, nie śmieszy mie gówno na wycieraczce. I nie podoba mi się, żeby z takiego srania robić sztukę. Inna sprawa, że ta cała nagonka na WF to motywowana poprawnością polityczną. To mnie akurat smieszy, bo chimera political corectness ugryzła się we własną dupę. Dopiero co Doda była przecież wynoszona na ołtarze za swoją heroiczną walkę o wolność słowa. [quote=MARCUS]A ogólnie trzeba niewiele wiedzieć na ich temat, żeby przykładać im jakąś ksenofobiczną miarę. Oj, uboga ta nasza demokracja, uboga jeszcze i to bardzo
30 czerwca 2012, 20:20 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7852984/Harry-wants-Premier-League-job

Zobaczcie, Harry chce nadal trenować zespół z PL :) A mówiło się o jakimś katarskim zespole jakiś czas temu.
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7852984/Harry-wants-Premier-League-job Zobaczcie, Harry chce nadal trenować zespół z PL :) A mówiło się o jakimś katarskim zespole jakiś czas temu
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 7 Zarejestrowanych użytkowników: 5232 Ostatnio zarejestrowany: kefasso@op.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się