Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Newsy i spam
12 lipca 2012, 23:44 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Dostaniesz

http://www.youtube.com/watch?v=GK_1uzHKXLA&feature=related :ok:
http://www.youtube.com/watch?v=GK_1uzHKXLA&feature=related :ok:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 lipca 2012, 01:24 [cytuj]


Wiedziałem, że Amerykanie to wybitnie głupi naród, ale żeby oglądać takie coś przy pełnym, dosyć sporym stadionie?
Wiedziałem, że Amerykanie to wybitnie głupi naród, ale żeby oglądać takie coś przy pełnym, dosyć sporym stadionie?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
13 lipca 2012, 03:15 [cytuj]
To tak, jakby być na jakimś koncercie, wiedzieć, że leci z playbacku i być zachwyconym wokalem. ;D
To tak, jakby być na jakimś koncercie, wiedzieć, że leci z playbacku i być zachwyconym wokalem. ;D
13 lipca 2012, 12:11 [cytuj]
Zawsze może zdarzyć się wypadek i ktoś umrze :rotfl: a takich przypadków było trochę
Zawsze może zdarzyć się wypadek i ktoś umrze :rotfl: a takich przypadków było trochę
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 lipca 2012, 13:15 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Wiedziałem, że Amerykanie to wybitnie głupi naród, ale żeby oglądać takie coś przy pełnym, dosyć sporym stadionie?


Julius Evola rzekł był kiedyś: Amerykanie są żywym zaprzeczeniem kartezjańskiego "myślę, więc jestem": nie myślą, a mimo to są.
Julius Evola rzekł był kiedyś: Amerykanie są żywym zaprzeczeniem kartezjańskiego "myślę, więc jestem": nie myślą, a mimo to są
13 lipca 2012, 13:17 [cytuj]
Typowa polska natura. Nie znać się na czymś, ale krytykować i wyciągać wnioski:bezradny:
Typowa polska natura. Nie znać się na czymś, ale krytykować i wyciągać wnioski:bezradny:
13 lipca 2012, 13:20 [cytuj]
Na czym tu się znać? Widziałem podobne popisy na Eurosporcie bodaj i to wystarczyło aby wyrobić sobie opinię. Ja wiem, że to wszystko wymaga nie lichej sprawności, akrobatycznych zdolności itp. Niemniej efekt końcowy jest porażająco tandetny:)
Na czym tu się znać? Widziałem podobne popisy na Eurosporcie bodaj i to wystarczyło aby wyrobić sobie opinię. Ja wiem, że to wszystko wymaga nie lichej sprawności, akrobatycznych zdolności itp. Niemniej efekt końcowy jest porażająco tandetny:)
13 lipca 2012, 13:22 [cytuj]
pedrosa powiedział/a:
Typowa polska natura. Nie znać się na czymś, ale krytykować i wyciągać wnioski:bezradny:

Dokładnie, widział któryś na żywo? Ja byłem na czymś takim w San Diego i to już w czasach, gdy ci dwaj i inni giganci tego, hmmmm, "show" już nie występowali. To nie jest sport, to ma być klasowe przedstawienie, coś jak oglądanie filmów z Seagalem czy Lundgrenem na żywo. Nie żebym się jakoś wielce jarał, kiedyś jak byłem mały to tak, ale rozumiem sens istnienia jak najbardziej.
Dokładnie, widział któryś na żywo? Ja byłem na czymś takim w San Diego i to już w czasach, gdy ci dwaj i inni giganci tego, hmmmm, "show" już nie występowali. To nie jest sport, to ma być klasowe przedstawienie, coś jak oglądanie filmów z Seagalem czy Lundgrenem na żywo. Nie żebym się jakoś wielce jarał, kiedyś jak byłem mały to tak, ale rozumiem sens istnienia jak najbardziej
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
13 lipca 2012, 13:41 [cytuj]
Zgodzę się z Iwanem:ok:. Chociaż ze sportem wrestling też ma wiele wspólnego, jeśli chodzi np. o przygotowanie fizyczne, trening itp.
Zgodzę się z Iwanem:ok:. Chociaż ze sportem wrestling też ma wiele wspólnego, jeśli chodzi np. o przygotowanie fizyczne, trening itp
13 lipca 2012, 13:44 [cytuj]
Ja tam zawsze lubiłem Wrestling, szczególnie za starych dobrych czasów WWF. Tatanka, Mr.Perfecr, British Bulldog, Bret Hart, Yokozuna. To było 15 lat temu a mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Dla większości którzy tego nie rozumieją wydaje się to być głupie, ale zdecydowanie wolę oglądać coś takiego niż MMA.
Ja tam zawsze lubiłem Wrestling, szczególnie za starych dobrych czasów WWF. Tatanka, Mr.Perfecr, British Bulldog, Bret Hart, Yokozuna. To było 15 lat temu a mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Dla większości którzy tego nie rozumieją wydaje się to być głupie, ale zdecydowanie wolę oglądać coś takiego niż MMA
13 lipca 2012, 13:54 [cytuj]
Ja tam akurat MMA w miarę oglądam ale to chyba tylko dlatego, że uprawiam jedną ze sztuk wchodzących w skład. Dla mnie z kolei wrestling to czasy Goldberga, Lexa Luthera, Stinga, Undertakera etc. Łatwo jest to skrytykować, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że żaden z widzów nie idzie tam po to żeby zobaczyć walkę na serio, złamania czy nawet śmierć.
Właściwie to proponowałbym nawet postawić pytanie, kto jest gorszy. Amerykanie ze swoim zamiłowaniem do wrestlingu czy reszta świata z dyscyplinami, gdzie goście dla sportu na serio leją się po mordach i łamią sobie gnaty. I mówię to jako osoba taką "zabawę" praktykująca.
Ja tam akurat MMA w miarę oglądam ale to chyba tylko dlatego, że uprawiam jedną ze sztuk wchodzących w skład. Dla mnie z kolei wrestling to czasy Goldberga, Lexa Luthera, Stinga, Undertakera etc. Łatwo jest to skrytykować, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że żaden z widzów nie idzie tam po to żeby zobaczyć walkę na serio, złamania czy nawet śmierć. Właściwie to proponowałbym nawet postawić pytanie, kto jest gorszy. Amerykanie ze swoim zamiłowaniem do wrestlingu czy reszta świata z dyscyplinami, gdzie goście dla sportu na serio leją się po mordach i łamią sobie gnaty. I mówię to jako osoba taką "zabawę" praktykująca
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
13 lipca 2012, 19:46 [cytuj]
Hołd Panu Jurkowi, zmarł Jerzy Kulej.
Hołd Panu Jurkowi, zmarł Jerzy Kulej
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 lipca 2012, 19:48 [cytuj]
;( Niech mu ziemia lekką będzie. Najlepszy polski bokser :brawo:
;( Niech mu ziemia lekką będzie. Najlepszy polski bokser :brawo:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 lipca 2012, 19:51 [cytuj]
Ostatki cios, ostatni gong. Był wielki jako sportowiec i jako człowiek. Kiedyś piękną biografię czytałem. Szkoda.
Ostatki cios, ostatni gong. Był wielki jako sportowiec i jako człowiek. Kiedyś piękną biografię czytałem. Szkoda
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 lipca 2012, 21:38 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=-VpH80UDO3Q Jako, że jestem na bieżąco z oglądaniem got talent zarzucam jeden z ostatnich występów który mi się spodobał.

Żeby nie było uprzedzam to jest Korea's got talent:luzik:
https://www.youtube.com/watch?v=-VpH80UDO3Q Jako, że jestem na bieżąco z oglądaniem got talent zarzucam jeden z ostatnich występów który mi się spodobał. Żeby nie było uprzedzam to jest Korea's got talent:luzik:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
14 lipca 2012, 21:49 [cytuj]
pedrosa powiedział/a:
Zgodzę się z Iwanem:ok:. Chociaż ze sportem wrestling też ma wiele wspólnego, jeśli chodzi np. o przygotowanie fizyczne, trening itp


Nie chodzi nawet o to! Czy my jako polacy wszystko musimy robić dla patosu? Naprawde człowiek nie ma prawa zrobić czegoś dla zwykłego fun'u?
Nie chodzi nawet o to! Czy my jako polacy wszystko musimy robić dla patosu? Naprawde człowiek nie ma prawa zrobić czegoś dla zwykłego fun'u?
14 lipca 2012, 22:12 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Nie chodzi nawet o to! Czy my jako polacy wszystko musimy robić dla patosu? Naprawde człowiek nie ma prawa zrobić czegoś dla zwykłego fun'u?


ma :rotfl:http://w615.wrzuta.pl/film/9pE4iFvjoFa/drawiny_-_idiota_na_slupie
ma :rotfl: http://w615.wrzuta.pl/film/9pE4iFvjoFa/drawiny_-_idiota_na_slupie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
14 lipca 2012, 23:42 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Nie chodzi nawet o to! Czy my jako polacy wszystko musimy robić dla patosu? Naprawde człowiek nie ma prawa zrobić czegoś dla zwykłego fun'u?


To nie o patos idzie, chociaż ja tam patos lubię. Ja wiem, ze to ma być show (naprawdę, nie sposób tego ze sportem pomylić). Tyle, że występ zespołu Cashtan w pcimskiej remizie to też show. W założeniu również "klasowe". Brazylijskie czy tam wenezuelskie seriale to też show, robione dla fun'u. I właśnie takie seriale mi ten caływrestling przypomina-wszystko jest tam tak przerysowane, sztuczne, że ni chuja nie mogę tego przeżywać, ekscytować się tym bez bólu zębów. Na wet z przymrużeniem oka, mając świadomość, że to na niby. Jednocześnie rozumiem, że kogoś to bawi.

A założenie, że jak się coś takiego komuś nie podoba to dlatego, ze za mało patetyczne i podniosłe i jeszcze pewnie, że narodowej martyrologii w tym brak i, ze jak komuś powyższego brakuje to wiadomo, że Polak jest absurdalne.
To nie o patos idzie, chociaż ja tam patos lubię. Ja wiem, ze to ma być show (naprawdę, nie sposób tego ze sportem pomylić). Tyle, że występ zespołu Cashtan w pcimskiej remizie to też show. W założeniu również "klasowe". Brazylijskie czy tam wenezuelskie seriale to też show, robione dla fun'u. I właśnie takie seriale mi ten caływrestling przypomina-wszystko jest tam tak przerysowane, sztuczne, że ni chuja nie mogę tego przeżywać, ekscytować się tym bez bólu zębów. Na wet z przymrużeniem oka, mając świadomość, że to na niby. Jednocześnie rozumiem, że kogoś to bawi. A założenie, że jak się coś takiego komuś nie podoba to dlatego, ze za mało patetyczne i podniosłe i jeszcze pewnie, że narodowej martyrologii w tym brak i, ze jak komuś powyższego brakuje to wiadomo, że Polak jest absurdalne
15 lipca 2012, 14:27 [cytuj]
Moja nowa, ulubiona "Laleczka voodoo" :muza:

http://t.co/VWQJDCBE

:wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:
Moja nowa, ulubiona "Laleczka voodoo" :muza: http://t.co/VWQJDCBE :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:
Can't Smile Without You!!!
15 lipca 2012, 17:36 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Moja nowa, ulubiona "Laleczka voodoo" :muza:

http://t.co/VWQJDCBE

:wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:


Teraz jeszcze tylko włos Szczęsnego skombinować i...:cwaniak:
Teraz jeszcze tylko włos Szczęsnego skombinować i...:cwaniak:
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Newcastle United 3 2 1 0 7
2. Manchester City 2 2 0 0 6
3. Arsenal FC 2 2 0 0 6
4. Brighton & Hove Albion F.C. 2 2 0 0 6
5. Liverpool FC 2 2 0 0 6
6. Tottenham Hotspur 3 1 1 1 4
7. Nottingham Forest F.C. 2 1 1 0 4
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Destiny Udogie
-
data powrotu: 1 września 2024
Rodrigo Bentancur
Uraz twarzoczaszki
data powrotu: 1 września 2024
Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5236 Ostatnio zarejestrowany: Pianinkopia

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się