Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  78  79  80  81  82    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Newsy i spam
22 stycznia 2013, 23:05 [cytuj]
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/anglia-bradford-city-w-finale-pucharu-ligi,1,5401588,wiadomosc.html
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/anglia-bradford-city-w-finale-pucharu-ligi,1,5401588,wiadomosc.html
Offence win games, defence wins titles
22 stycznia 2013, 23:35 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Młodzi rozwalają west ham w pucharze 5:2 :D


A "drugi Bale" strzelił dwie brameczki. :)


No i szacun dla Bradford City. Teraz pokonają Swansea i grają w LE. Zespół z League 2. :rotfl:
A "drugi Bale" strzelił dwie brameczki. :) No i szacun dla Bradford City. Teraz pokonają Swansea i grają w LE. Zespół z League 2. :rotfl:
LMAO
22 stycznia 2013, 23:48 [cytuj]
Hades powiedział/a:
No i szacun dla Bradford City. Teraz pokonają Swansea i grają w LE. Zespół z League 2. :rotfl:


Fajnie by było, tylko ciekaw jestem czy byłoby ich stać na taką przygodę. Loty na przykład do Rosji na mecze itp. I czy ich stadion by spełniał wymaganie, bo jeśli nie to trzeba by wynajmować - kolejne koszty. Może się okazać, że po prostu nie są gotowi, tak sobie gdybam :) Tak czysto hipotetycznie, ktoś wie, czy jeśli jakaś drużyna zakwalifikuje się do LE albo LM to może zrezygnować z udziału?
Fajnie by było, tylko ciekaw jestem czy byłoby ich stać na taką przygodę. Loty na przykład do Rosji na mecze itp. I czy ich stadion by spełniał wymaganie, bo jeśli nie to trzeba by wynajmować - kolejne koszty. Może się okazać, że po prostu nie są gotowi, tak sobie gdybam :) Tak czysto hipotetycznie, ktoś wie, czy jeśli jakaś drużyna zakwalifikuje się do LE albo LM to może zrezygnować z udziału?
22 stycznia 2013, 23:54 [cytuj]
Nie wiem czy zrezygnować, ale na pewno mogą ich nie dopuścić :> Ale szacuneczek za tak wielki sukces!
Nie wiem czy zrezygnować, ale na pewno mogą ich nie dopuścić :> Ale szacuneczek za tak wielki sukces!
23 stycznia 2013, 09:25 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Fajnie by było, tylko ciekaw jestem czy byłoby ich stać na taką przygodę. Loty na przykład do Rosji na mecze itp. I czy ich stadion by spełniał wymaganie, bo jeśli nie to trzeba by wynajmować - kolejne koszty. Może się okazać, że po prostu nie są gotowi, tak sobie gdybam :) Tak czysto hipotetycznie, ktoś wie, czy jeśli jakaś drużyna zakwalifikuje się do LE albo LM to może zrezygnować z udziału?


Nie wiem kiedy się dostaje kasę za udział. Dopiero w fazie grupowej?
Po drugie to nie jest aż taki duży wydatek i wydaje mi się, że taki klub mógłby przy odpowiednich oszczędnościach 'zaszaleć' i zagrać.
Nie wiem kiedy się dostaje kasę za udział. Dopiero w fazie grupowej? Po drugie to nie jest aż taki duży wydatek i wydaje mi się, że taki klub mógłby przy odpowiednich oszczędnościach 'zaszaleć' i zagrać
LMAO
23 stycznia 2013, 10:31 [cytuj]
W momencie awansu do LE znalazłoby się wielu sponsorów, bo to bardzo dobra reklama, za tak naprawdę niewielkie pieniądze, bo byłby to przecież "czwartoligowiec, który awansował do europejskich pucharów". Marketingowo to oni już zyskali niezależnie od wyniku finału.
W momencie awansu do LE znalazłoby się wielu sponsorów, bo to bardzo dobra reklama, za tak naprawdę niewielkie pieniądze, bo byłby to przecież "czwartoligowiec, który awansował do europejskich pucharów". Marketingowo to oni już zyskali niezależnie od wyniku finału
23 stycznia 2013, 17:04 [cytuj]
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2267000/Gareth-Bale-lookalike-Kenny-McEvoy-helps-Tottenham-defeat-West-Ham.html

nie wiem czy widzieliście, ale mamy już następcę Garetha (odpukać) ... ba, nawet klona ;)
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2267000/Gareth-Bale-lookalike-Kenny-McEvoy-helps-Tottenham-defeat-West-Ham.html nie wiem czy widzieliście, ale mamy już następcę Garetha (odpukać) ... ba, nawet klona ;)
23 stycznia 2013, 17:35 [cytuj]
mosaj, pisałem o nim wyżej, bo nawet dwie brameczki w meczu z młodzikami WHU strzelił. Jak tak dalej pójdzie to nie tylko z wyglądu będzie podobny. ^^ Ktoś nawet się śmiał, że w naszej szkółce po prostu bierzemy wszystkich wyglądających jak Bale. A jakiś koleś napisał, że powinniśmy zaakceptować ofertę na 60M za Bale'a od Realu i wysłać im McEvoya. :rotfl:
mosaj, pisałem o nim wyżej, bo nawet dwie brameczki w meczu z młodzikami WHU strzelił. Jak tak dalej pójdzie to nie tylko z wyglądu będzie podobny. ^^ Ktoś nawet się śmiał, że w naszej szkółce po prostu bierzemy wszystkich wyglądających jak Bale. A jakiś koleś napisał, że powinniśmy zaakceptować ofertę na 60M za Bale'a od Realu i wysłać im McEvoya. :rotfl:
LMAO
23 stycznia 2013, 18:19 [cytuj]
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
23 stycznia 2013, 18:25 [cytuj]
"Ktoś nawet się śmiał, że w naszej szkółce po prostu bierzemy wszystkich wyglądających jak Bale. A jakiś koleś napisał, że powinniśmy zaakceptować ofertę na 60M za Bale'a od Realu i wysłać im McEvoya." :ok::ok::ok:
"Ktoś nawet się śmiał, że w naszej szkółce po prostu bierzemy wszystkich wyglądających jak Bale. A jakiś koleś napisał, że powinniśmy zaakceptować ofertę na 60M za Bale'a od Realu i wysłać im McEvoya." :ok::ok::ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 stycznia 2013, 19:44 [cytuj]
Tylko że potem ni8e było że McEvoy jest o kilka cm krótszy :D Bo takie numery też są patrz Hanower 96 :D

Ale kurde jak dwie krople!
Tylko że potem ni8e było że McEvoy jest o kilka cm krótszy :D Bo takie numery też są patrz Hanower 96 :D Ale kurde jak dwie krople!
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 21:03 [cytuj]
WestHam prowadzi na Emiratach :D
WestHam prowadzi na Emiratach :D
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 21:07 [cytuj]
A Podolski już wyrównał.
A Podolski już wyrównał
LMAO
23 stycznia 2013, 21:08 [cytuj]
No :/ Fuck!
No :/ Fuck!
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 21:33 [cytuj]
Jaaskalainen, geniusz. :)
Jaaskalainen, geniusz. :)
LMAO
23 stycznia 2013, 21:53 [cytuj]
wygrywają cioty już ;/
wygrywają cioty już ;/
23 stycznia 2013, 21:53 [cytuj]
lipa giroud zrobił ...
lipa giroud zrobił
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 stycznia 2013, 22:06 [cytuj]
w 10 min 4 gole spoko :D
w 10 min 4 gole spoko :D
23 stycznia 2013, 22:13 [cytuj]
wystrzelają sie gamonie to z nami będzie w d...pę do 0 :D
wystrzelają sie gamonie to z nami będzie w d...pę do 0 :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 stycznia 2013, 22:17 [cytuj]
mam nadzieje przydało by nam się okazałe zwycięstwo nad arsenalem
mam nadzieje przydało by nam się okazałe zwycięstwo nad arsenalem
|<  <<  <  78  79  80  81  82    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 64 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się