Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Zamiast pierdolić Panowie
21 lipca 2012, 23:09 [cytuj]
Dobra Panowie, żegnam się do piątku, ponieważ lecę na rekonesans do Rzymu. Wino, Frutti di mare, pasta i tym podobne. Gadałem dziś z Polspursem i uzgodniliśmy, że w tym roku pędzimy na WHL. Kto chce to niech daje znać. C.O.Y.S

Marcus odezwij się jak masz taką możliwość.
Dobra Panowie, żegnam się do piątku, ponieważ lecę na rekonesans do Rzymu. Wino, Frutti di mare, pasta i tym podobne. Gadałem dziś z Polspursem i uzgodniliśmy, że w tym roku pędzimy na WHL. Kto chce to niech daje znać. C.O.Y.S Marcus odezwij się jak masz taką możliwość
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 lipca 2012, 23:19 [cytuj]
Sajonara, Good by, Aufwiedersehen, Hasta la vista, Lehitraot POLAND!!!!
Sajonara, Good by, Aufwiedersehen, Hasta la vista, Lehitraot POLAND!!!!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 lipca 2012, 23:22 [cytuj]
http://www.cda.pl/video/48669f7
http://www.cda.pl/video/48669f7
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
21 lipca 2012, 23:28 [cytuj]
Posiadam.
Posiadam
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 lipca 2012, 23:33 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Posiadam


Fajna, nie?? Mnie rozwala ten kawałek z Eltonsem Dżonsem, jak to mówił jeden menel.
Fajna, nie?? Mnie rozwala ten kawałek z Eltonsem Dżonsem, jak to mówił jeden menel
Kogucie życie!
21 lipca 2012, 23:33 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=gc6q7Jbo4dc

tak bez kobiecych głosów.
http://www.youtube.com/watch?v=gc6q7Jbo4dc tak bez kobiecych głosów
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 lipca 2012, 23:43 [cytuj]
Pędzę i lecem. Do zobaczenia Panowie next friday.
Pędzę i lecem. Do zobaczenia Panowie next friday
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 lipca 2012, 00:51 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
odkrywczość zerowa.


Mam tego świadomość. Jestem fanem zespołu, który gra już 25 lat na scenie i przez 20 lat balansował od popu poprzez punk, blues etc. Teraz robią zwykłego rocka i nie bawią się w zmiany(dla mnie to dobrze bo wiem czego się spodziewać xD) Chociaż nie zawsze zmiany prowadzą ku lepszemu. Ja wiem, że to Nippon ale zespół przyciąga co roku 500 000 ludzi na jeden koncert więc chyba nie jest źle :cwaniak:

Powiedz mi proszę, że wiesz jak obsługiwać itunes(nie chce mi się googlować). W poniedziałek wychodzi album, który muszę kupić na itunes a ni w cholerę nie wiem jak.

Mała wrzuta z albumu nagrywana z audycji radiowe http://www.youtube.com/watch?v=7N7UjfcvhEA
Mam tego świadomość. Jestem fanem zespołu, który gra już 25 lat na scenie i przez 20 lat balansował od popu poprzez punk, blues etc. Teraz robią zwykłego rocka i nie bawią się w zmiany(dla mnie to dobrze bo wiem czego się spodziewać xD) Chociaż nie zawsze zmiany prowadzą ku lepszemu. Ja wiem, że to Nippon ale zespół przyciąga co roku 500 000 ludzi na jeden koncert więc chyba nie jest źle :cwaniak: Powiedz mi proszę, że wiesz jak obsługiwać itunes(nie chce mi się googlować). W poniedziałek wychodzi album, który muszę kupić na itunes a ni w cholerę nie wiem jak. Mała wrzuta z albumu nagrywana z audycji radiowej http://www.youtube.com/watch?v=7N7UjfcvhEA
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
22 lipca 2012, 14:25 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ja tam się pochylam nad śmiercią. Nie oceniam. Ogólnie ta Twoja(Iwan) wypowiedx mi się nie podoba za grosz. W ten sposób możesz zdyskredytować wszystko i wszystkich. A jeżeli by to był Olbrychski to to cos większego by było?? Czym to mierzyć, wywiadami i występami w TV?? Niesamowicie doceniają gościa aktorzy, nie tylko za grę, ale i za osobowość. Liczby i czas aktywności zawodowej też chyba o czymś świadczą.
W jakimś sensie ufam temu co mówią. Inaczej, nie wyczuwam fałszu i obłudy w tym co mówią. A masz jakieś dowody, ze nie był wybitny??

A kto wie, kto to był Kapuściński?? I co, to, że zna go może z pięciu na 5 tys, oznacza, że to nie była strata? A temat się nagłośnił jak odszedł. Mi więcej o jego wartości powiedziała reakcja Miecugowa, którego bardzo szanuję, niż wspomnienia, które sie ukazały po śmierci.

Krystyna Feldman dobrze, że zagrałą w Nikiforze, bo by całą Polska opłakiwała babcię z kiepskich. Też sobie ojczyzna "nagle' przypomniała. Inna skala, ale ta to już była "ultrateatralna' osoba więc to nie dziwne. Pewnie mógłbyś stwierdzić to samo. Problem w tym, że ten kto bywał w Nowym, nie miałby prawa Ci przyklasnąć. Mieszkasz w Wawie, możę trzeba było sprawdzić czy duży czy mały aktor/reżyser/twórca z niego był??

Olbrychski to dla mnie taki sobie przykład. Przez ostatnie lata to jakoś się chyba nie przemęcza, co mu lodów razem z Rodowiczką nie przeszkadza reklamować. Z synem relacji chyba też szczególnie nie naprawia. Przypuszczam, że przez to ,że jednak dużo więcej jest go w mediach, poruszenie byłoby większe w analogicznej sytuacji, czy aby słusznie??

Nie będę odpowiadał. Już zostałem przez Ciebie źle zrozumiany, ponieważ generalnie tego typu tematy są raczej nie do dogadania w innym kontakcie niż twarzą w twarz.
Nie będę odpowiadał. Już zostałem przez Ciebie źle zrozumiany, ponieważ generalnie tego typu tematy są raczej nie do dogadania w innym kontakcie niż twarzą w twarz
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
22 lipca 2012, 17:33 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Nie będę odpowiadał. Już zostałem przez Ciebie źle zrozumiany, ponieważ generalnie tego typu tematy są raczej nie do dogadania w innym kontakcie niż twarzą w twarz


i obowiązkowo przynajmniej litr na głowę. Ja wielkim kinomanem nie jestem(polskiego kina) dlatego opieram się na wypowiedziach ludzi obeznanych. To chyba nie jest czysta kurtuazja z ich strony?!?
i obowiązkowo przynajmniej litr na głowę. Ja wielkim kinomanem nie jestem(polskiego kina) dlatego opieram się na wypowiedziach ludzi obeznanych. To chyba nie jest czysta kurtuazja z ich strony?!?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
22 lipca 2012, 21:59 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Mam tego świadomość. Jestem fanem zespołu, który gra już 25 lat na scenie i przez 20 lat balansował od popu poprzez punk, blues etc. Teraz robią zwykłego rocka i nie bawią się w zmiany(dla mnie to dobrze bo wiem czego się spodziewać xD) Chociaż nie zawsze zmiany prowadzą ku lepszemu. Ja wiem, że to Nippon ale zespół przyciąga co roku 500 000 ludzi na jeden koncert więc chyba nie jest źle :cwaniak:

Powiedz mi proszę, że wiesz jak obsługiwać itunes(nie chce mi się googlować). W poniedziałek wychodzi album, który muszę kupić na itunes a ni w cholerę nie wiem jak.

Jasne, że to nie jest źle. Ktoś wymyśla proch, a ktoś inny go użytkuje. Jak robi to dobrze to brawo. Mnie cos takiego mogłoby zanudzić na śmierć w konwulsjach po 14,3 minutach koncertu ;) To jednak tylko gust, więc nie ma tematu.

Iwan powiedział/a:
Nie będę odpowiadał. Już zostałem przez Ciebie źle zrozumiany, ponieważ generalnie tego typu tematy są raczej nie do dogadania w innym kontakcie niż twarzą w twarz

Jak wolisz.
Jasne, że to nie jest źle. Ktoś wymyśla proch, a ktoś inny go użytkuje. Jak robi to dobrze to brawo. Mnie cos takiego mogłoby zanudzić na śmierć w konwulsjach po 14,3 minutach koncertu ;) To jednak tylko gust, więc nie ma tematu. [quote=Iwan]Nie będę odpowiadał. Już zostałem przez Ciebie źle zrozumiany, ponieważ generalnie tego typu tematy są raczej nie do dogadania w innym kontakcie niż twarzą w twarz
Kogucie życie!
22 lipca 2012, 22:10 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Jasne, że to nie jest źle. Ktoś wymyśla proch, a ktoś inny go użytkuje. Jak robi to dobrze to brawo. Mnie cos takiego mogłoby zanudzić na śmierć w konwulsjach po 14,3 minutach koncertu ;) To jednak tylko gust, więc nie ma tematu.

[quote=Iwan]Nie będę odpowiadał. Już zostałem przez Ciebie źle zrozumiany, ponieważ generalnie tego typu tematy są raczej nie do dogadania w innym kontakcie niż twarzą w twarz


zapodałbyś coś odkrywczego. Z chęcią posłucham, bo dla mnie ostatnio wszystko brzmi wręcz identycznie.

Przyda się coś bo od jutra znikam ze spursmanii na trochę(może na komie czy ps3 zaglądnę ale to raczej bez pisania). Mojej bejbe zachciało się postarzania mebli i jutro zaczynam(choć g..no o tym wiem)
zapodałbyś coś odkrywczego. Z chęcią posłucham, bo dla mnie ostatnio wszystko brzmi wręcz identycznie. Przyda się coś bo od jutra znikam ze spursmanii na trochę(może na komie czy ps3 zaglądnę ale to raczej bez pisania). Mojej bejbe zachciało się postarzania mebli i jutro zaczynam(choć g..no o tym wiem)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 lipca 2012, 00:24 [cytuj]
w temacie music polecam http://www.airplaydirect.com/music/TakMatsutmoto/

Nie trzeba ściągać można posłuchać online Album jest :ok:
w temacie music polecam http://www.airplaydirect.com/music/TakMatsutmoto/ Nie trzeba ściągać można posłuchać online Album jest :ok:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 lipca 2012, 08:41 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Przyda się coś bo od jutra znikam ze spursmanii na trochę(może na komie czy ps3 zaglądnę ale to raczej bez pisania). Mojej bejbe zachciało się postarzania mebli i jutro zaczynam(choć g..no o tym wiem)


Czyli jak rozumiem chodziles po osiedlach i kitrales do chaty rozne meblowe wystawki? :D
Czyli jak rozumiem chodziles po osiedlach i kitrales do chaty rozne meblowe wystawki? :D
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 167 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się