Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Igrzyska
29 lipca 2012, 01:29 [cytuj]
Nie ma chyba oddzielnego tematu na temat igrzysk w Londynie, po 1 dniu nieoczekiwane srebro i radosc. Szkoda tylko polskiego debla w tenisa i naszycg "plazowiczow" bo niezle dupy dali.. Nie wiem jak wy ale ja sie jaram igrzyskami.
Nie ma chyba oddzielnego tematu na temat igrzysk w Londynie, po 1 dniu nieoczekiwane srebro i radosc. Szkoda tylko polskiego debla w tenisa i naszycg "plazowiczow" bo niezle dupy dali.. Nie wiem jak wy ale ja sie jaram igrzyskami
29 lipca 2012, 10:51 [cytuj]
Ja nie. Poza Radwańską(o dziwo Ulą, bo mi się z wyglądu podoba) i siatkarzami(bo nie dają dupy jak nasi ze smudą obłudą) nie patrze na to w ogóle. Na koniec looknę na listę medali i tyle. To nie jest dziedzina sportu, którą ogląda się z napięciem i wypiekami na twarzy. Bolt mnie nie interesuje, Phelps też. Kiedyś jeszcze za młodu oglądałem podnoszenie ciężarów, ale tam wiadomo kto wygra.
Ja nie. Poza Radwańską(o dziwo Ulą, bo mi się z wyglądu podoba) i siatkarzami(bo nie dają dupy jak nasi ze smudą obłudą) nie patrze na to w ogóle. Na koniec looknę na listę medali i tyle. To nie jest dziedzina sportu, którą ogląda się z napięciem i wypiekami na twarzy. Bolt mnie nie interesuje, Phelps też. Kiedyś jeszcze za młodu oglądałem podnoszenie ciężarów, ale tam wiadomo kto wygra
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 lipca 2012, 12:10 [cytuj]
Ja pewnie obejrzę jakieś ciekawsze konkurencje lekkoatletyczne, może finał w piłkę nożną, siatkówkę i mecze USA w koszykówkę i pewnie lepsze mecze w ziemnego.
EDIT
Zapomniałem jeszcze o gimnastyce artystycznej kobiet, ale to raczej ze względów estetycznych.
Ja pewnie obejrzę jakieś ciekawsze konkurencje lekkoatletyczne, może finał w piłkę nożną, siatkówkę i mecze USA w koszykówkę i pewnie lepsze mecze w ziemnego. EDIT Zapomniałem jeszcze o gimnastyce artystycznej kobiet, ale to raczej ze względów estetycznych
LMAO
29 lipca 2012, 13:07 [cytuj]
Ja lubię na igrzyskach pływanie i lekkoatletykę, ponieważ jest pełna obsada i wszyscy są w najwyższej formie, a przynajmniej powinni być. Oczywiście oglądam także koszykówkę (obecnie bardzo ciekawy mecz Brazylii z Australią). Do tego dochodzi tenis ziemny, kolarstwo szosowe i torowe. ZERO siatkówki.
Ja lubię na igrzyskach pływanie i lekkoatletykę, ponieważ jest pełna obsada i wszyscy są w najwyższej formie, a przynajmniej powinni być. Oczywiście oglądam także koszykówkę (obecnie bardzo ciekawy mecz Brazylii z Australią). Do tego dochodzi tenis ziemny, kolarstwo szosowe i torowe. ZERO siatkówki
29 lipca 2012, 14:36 [cytuj]
Ale będzie porażka, jak Radwańska przejebie w pierwszej rundzie... Znowu "klątwa flagi". :D
Ale będzie porażka, jak Radwańska przejebie w pierwszej rundzie... Znowu "klątwa flagi". :D
LMAO
29 lipca 2012, 15:32 [cytuj]
LOL Radwanska
LOL Radwanska
29 lipca 2012, 15:54 [cytuj]
A mnie nie dziwi, że ona odpadła, tak samo mnie nie zdziwi mnie jak nie zdobędą medalu nasi siatkarze. W Polsce z nich zrobiono mega jakieś gwiazdy, sami z siebie też robią, w szczególności Kurek i Bartman, a jakby zapytano jakiegoś obcokrajowca czy wiedzą kim są, to znając życie nigdy o nich nie słyszeli, a tak na prawdę, żeby być gwiazdą to trzeba pokazywać, że z tą opinią daje się radę i gra się na pewnym poziomie, a tak serio od nas na tej Olimpiadzie nie ma żadnej gwiazdy.
A mnie nie dziwi, że ona odpadła, tak samo mnie nie zdziwi mnie jak nie zdobędą medalu nasi siatkarze. W Polsce z nich zrobiono mega jakieś gwiazdy, sami z siebie też robią, w szczególności Kurek i Bartman, a jakby zapytano jakiegoś obcokrajowca czy wiedzą kim są, to znając życie nigdy o nich nie słyszeli, a tak na prawdę, żeby być gwiazdą to trzeba pokazywać, że z tą opinią daje się radę i gra się na pewnym poziomie, a tak serio od nas na tej Olimpiadzie nie ma żadnej gwiazdy
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 lipca 2012, 16:08 [cytuj]
No "Isia"... czapki z głów kurwancka mać :blee:
No "Isia"... czapki z głów kurwancka mać :blee:
Can't Smile Without You!!!
29 lipca 2012, 16:24 [cytuj]
Sawik, nie wiem skąd ty takie głupoty bierzesz? Może nie ma jakiejś megasuperextragwiazdy znanej na całym świecie, ale skoro Radwańska jest druga na świecie w rankingu WTA, to chyba słaba nie jest. Tak samo, skoro Polacy w siatkówce wygrywają Ligę Światową, to raczej są w najlepszej na świecie 3. Kurek dostał tam MVP, więc gwiazdą też jest. My znamy te osoby/drużyny, bo wygrywają. Jak ktoś zna się na siatkówce(obcokrajowiec), to na pewno uważa Kurka za gwiazdę, to samo z Radwańską.
Spierdoliła ten turniej i teraz oberwie baty, ale powinno jej to wyjść na dobre w przyszłości. A co do siatkarzy, to zobaczymy.
Sawik, nie wiem skąd ty takie głupoty bierzesz? Może nie ma jakiejś megasuperextragwiazdy znanej na całym świecie, ale skoro Radwańska jest druga na świecie w rankingu WTA, to chyba słaba nie jest. Tak samo, skoro Polacy w siatkówce wygrywają Ligę Światową, to raczej są w najlepszej na świecie 3. Kurek dostał tam MVP, więc gwiazdą też jest. My znamy te osoby/drużyny, bo wygrywają. Jak ktoś zna się na siatkówce(obcokrajowiec), to na pewno uważa Kurka za gwiazdę, to samo z Radwańską. Spierdoliła ten turniej i teraz oberwie baty, ale powinno jej to wyjść na dobre w przyszłości. A co do siatkarzy, to zobaczymy
LMAO
29 lipca 2012, 17:57 [cytuj]
Gio 2 bramki dla Meksyku w wygranym 2:0 meczu z Gabonem;P
Gio 2 bramki dla Meksyku w wygranym 2:0 meczu z Gabonem;P
29 lipca 2012, 18:55 [cytuj]
No ciekawe, czy i jak, go wykorzysta AVB.
No ciekawe, czy i jak, go wykorzysta AVB
LMAO
29 lipca 2012, 19:28 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Sawik, nie wiem skąd ty takie głupoty bierzesz? Może nie ma jakiejś megasuperextragwiazdy znanej na całym świecie, ale skoro Radwańska jest druga na świecie w rankingu WTA, to chyba słaba nie jest. Tak samo, skoro Polacy w siatkówce wygrywają Ligę Światową, to raczej są w najlepszej na świecie 3. Kurek dostał tam MVP, więc gwiazdą też jest. My znamy te osoby/drużyny, bo wygrywają. Jak ktoś zna się na siatkówce(obcokrajowiec), to na pewno uważa Kurka za gwiazdę, to samo z Radwańską.
Spierdoliła ten turniej i teraz oberwie baty, ale powinno jej to wyjść na dobre w przyszłości. A co do siatkarzy, to zobaczymy


Po pierwsze Radwańska jest znaną gwiazdą na świecie, bo tenis to sport pierwszoligowy, ale nałożono na nią za dużą presję i dlatego przegrała. Co do siatkówki to sport niszowy, popularna jest ona tylko u nas w Polsce, po zwycięstwie Ligi Światowej przez Polaków, tylko dwie zagraniczne gazety o tym napisały i ponadto na żadnej porządnej zagranicznej stronie o sporcie, nie ma zakładki pod tytułem siatkówka. I co za głupoty piszesz, że Kurek jest gwiazdą, gwiazdą może być Phelps, Messi, Bryant czy Bolt, którzy są rozpoznawani na świecie i ludzie ich znają i kojarzą. Jak ktoś się interesuje siatkówką za granicą to pewnie zna go, ale mi chodzi o ludzi, którzy się nie interesują i tutaj jest taka smutna prawda jaka była w przypadku Adama Małysza. Wkur*** mnie u Polaków jak na siłę próbują robić z kogoś jakieś gwiazdy rozpoznawalne za granicą, a tak na prawdę nikt ich nie zna.
Po pierwsze Radwańska jest znaną gwiazdą na świecie, bo tenis to sport pierwszoligowy, ale nałożono na nią za dużą presję i dlatego przegrała. Co do siatkówki to sport niszowy, popularna jest ona tylko u nas w Polsce, po zwycięstwie Ligi Światowej przez Polaków, tylko dwie zagraniczne gazety o tym napisały i ponadto na żadnej porządnej zagranicznej stronie o sporcie, nie ma zakładki pod tytułem siatkówka. I co za głupoty piszesz, że Kurek jest gwiazdą, gwiazdą może być Phelps, Messi, Bryant czy Bolt, którzy są rozpoznawani na świecie i ludzie ich znają i kojarzą. Jak ktoś się interesuje siatkówką za granicą to pewnie zna go, ale mi chodzi o ludzi, którzy się nie interesują i tutaj jest taka smutna prawda jaka była w przypadku Adama Małysza. Wkur*** mnie u Polaków jak na siłę próbują robić z kogoś jakieś gwiazdy rozpoznawalne za granicą, a tak na prawdę nikt ich nie zna
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 lipca 2012, 19:33 [cytuj]
pedrosa powiedział/a:
Gio 2 bramki dla Meksyku w wygranym 2:0 meczu z Gabonem;P


Mam nadzieję, że zostanie i AVB postawi na niego i udowodni wszystkim, że Harry Redknapp był po prostu za słabym trenerem, żeby poznać się na jego talencie.
Mam nadzieję, że zostanie i AVB postawi na niego i udowodni wszystkim, że Harry Redknapp był po prostu za słabym trenerem, żeby poznać się na jego talencie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 lipca 2012, 19:47 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Mam nadzieję, że zostanie i AVB postawi na niego i udowodni wszystkim, że Harry Redknapp był po prostu za słabym trenerem, żeby poznać się na jego talencie



Też mam nadzieję że Andre udowodni że Harry Redknapp był słabym trenerem nie ważne czy z dos Santosem czy bez niego
Też mam nadzieję że Andre udowodni że Harry Redknapp był słabym trenerem nie ważne czy z dos Santosem czy bez niego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 lipca 2012, 20:38 [cytuj]
varba powiedział/a:
Też mam nadzieję że Andre udowodni że Harry Redknapp był słabym trenerem nie ważne czy z dos Santosem czy bez niego


co racja to racja. Park z Analsów też wali na IO i oby też się Wiengier przejechał na tym :D

Radwańska no cóż. Jak to powiedziała moja mama. Gówniara jeszcze jst i tyle. Nie umie sobie radzić z presją. Ula pokaże na co ją stać i będzie :muza:

Ale ta presja to nie tylko Radwańska. Wanji i Partyka też polegli, gdzie Wan miał taką przewagę...
co racja to racja. Park z Analsów też wali na IO i oby też się Wiengier przejechał na tym :D Radwańska no cóż. Jak to powiedziała moja mama. Gówniara jeszcze jst i tyle. Nie umie sobie radzić z presją. Ula pokaże na co ją stać i będzie :muza: Ale ta presja to nie tylko Radwańska. Wanji i Partyka też polegli, gdzie Wan miał taką przewagę
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 lipca 2012, 23:11 [cytuj]
Brawo siatkarze!
Jak ja kur*** nienawidze telewizji publicznej, pieprza o tym by placic abonament a puszczaja tyle reklam ze czesto sie zastanawiam czy to igrzyska sportowe czy reklamowe.
Brawo siatkarze! Jak ja kur*** nienawidze telewizji publicznej, pieprza o tym by placic abonament a puszczaja tyle reklam ze czesto sie zastanawiam czy to igrzyska sportowe czy reklamowe
30 lipca 2012, 00:38 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Po pierwsze Radwańska jest znaną gwiazdą na świecie, bo tenis to sport pierwszoligowy, ale nałożono na nią za dużą presję i dlatego przegrała. Co do siatkówki to sport niszowy, popularna jest ona tylko u nas w Polsce, po zwycięstwie Ligi Światowej przez Polaków, tylko dwie zagraniczne gazety o tym napisały i ponadto na żadnej porządnej zagranicznej stronie o sporcie, nie ma zakładki pod tytułem siatkówka. I co za głupoty piszesz, że Kurek jest gwiazdą, gwiazdą może być Phelps, Messi, Bryant czy Bolt, którzy są rozpoznawani na świecie i ludzie ich znają i kojarzą. Jak ktoś się interesuje siatkówką za granicą to pewnie zna go, ale mi chodzi o ludzi, którzy się nie interesują i tutaj jest taka smutna prawda jaka była w przypadku Adama Małysza. Wkur*** mnie u Polaków jak na siłę próbują robić z kogoś jakieś gwiazdy rozpoznawalne za granicą, a tak na prawdę nikt ich nie zna


Sawik. Siatkowka jest tak samo znanym sportem na swiecie co chociazby F1. Malysza kazdy zna wiec porownanie z d...py. Kazdy kto siedzi i sie interesuje sportem, a nie tylko pilka nozna i koniec. Liga swiatowa to tak jak puchar 6 narodow w rugby. Tez mi powiesz, ze nikt sie nie interesuje a widownie to ma wieksza niz niejednokrotnie mecze z udzialem kogutow.

Radwanska jest znana bo jest dobra a nie bo tenis to sport z pierwszych stron gazet. Lekkoatletyka nie jest w niczym lepsza od innych sportow i takie plywanie nie jest bardziej popularne od siatkowki chociazby. Phelps powiadasz. Nie znalem goscia do momentu zobaczenia go w Pekinie(taka z niego znana gwiazda buahahaha)

Takze przestan pieprzyc za przeproszeniem glupoty, bo siatkowka to tak samo znany sport jak pilka reczna boks czy gra w golfa. Nasi siatkarze to czolowka swiatowa i w swiecie siatkarskim to sa gwiazdy wieksze niz Modric czy Bale.

A tak na koniec idac twoim tokiem rozumowania: Znam ludzi, ktorzy sie w ogole nie interesuja lekkoatletyka i nie wiedza kto to bolt to samo z pilkarzami. Znam ludzi, ktorzy nie ogladaja w ogole meczow i nie wiedza kto to rooney, Lampard czy nawet Iniesta
Sawik. Siatkowka jest tak samo znanym sportem na swiecie co chociazby F1. Malysza kazdy zna wiec porownanie z d...py. Kazdy kto siedzi i sie interesuje sportem, a nie tylko pilka nozna i koniec. Liga swiatowa to tak jak puchar 6 narodow w rugby. Tez mi powiesz, ze nikt sie nie interesuje a widownie to ma wieksza niz niejednokrotnie mecze z udzialem kogutow. Radwanska jest znana bo jest dobra a nie bo tenis to sport z pierwszych stron gazet. Lekkoatletyka nie jest w niczym lepsza od innych sportow i takie plywanie nie jest bardziej popularne od siatkowki chociazby. Phelps powiadasz. Nie znalem goscia do momentu zobaczenia go w Pekinie(taka z niego znana gwiazda buahahaha) Takze przestan pieprzyc za przeproszeniem glupoty, bo siatkowka to tak samo znany sport jak pilka reczna boks czy gra w golfa. Nasi siatkarze to czolowka swiatowa i w swiecie siatkarskim to sa gwiazdy wieksze niz Modric czy Bale. A tak na koniec idac twoim tokiem rozumowania: Znam ludzi, ktorzy sie w ogole nie interesuja lekkoatletyka i nie wiedza kto to bolt to samo z pilkarzami. Znam ludzi, ktorzy nie ogladaja w ogole meczow i nie wiedza kto to rooney, Lampard czy nawet Iniesta
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 lipca 2012, 01:16 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Brawo siatkarze!
Jak ja kur*** nienawidze telewizji publicznej, pieprza o tym by placic abonament a puszczaja tyle reklam ze czesto sie zastanawiam czy to igrzyska sportowe czy reklamowe




Może są zmuszeni puszczać te reklamy, bo nikt nie płaci. Polska ma najniższy współczynnik płatności abonamentu w całej unii europejskiej. Ludzie w Polsce nawet nie wiedzą jak mają dobrze. W Anglii nikt się z nikim nie pierdoli. Nie płacisz abonamentu dostajesz ostrzeżenie, jedno, drugie a potem dowalą ci 1000 funtów kary. W Polsce ludzie nie płacą latami i jeszcze narzekają mimo że nie ponoszą żadnych konsekwencji.
Może są zmuszeni puszczać te reklamy, bo nikt nie płaci. Polska ma najniższy współczynnik płatności abonamentu w całej unii europejskiej. Ludzie w Polsce nawet nie wiedzą jak mają dobrze. W Anglii nikt się z nikim nie pierdoli. Nie płacisz abonamentu dostajesz ostrzeżenie, jedno, drugie a potem dowalą ci 1000 funtów kary. W Polsce ludzie nie płacą latami i jeszcze narzekają mimo że nie ponoszą żadnych konsekwencji
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 lipca 2012, 01:32 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Sawik. Siatkowka jest tak samo znanym sportem na swiecie co chociazby F1. Malysza kazdy zna wiec porownanie z d...py. Kazdy kto siedzi i sie interesuje sportem, a nie tylko pilka nozna i koniec. Liga swiatowa to tak jak puchar 6 narodow w rugby. Tez mi powiesz, ze nikt sie nie interesuje a widownie to ma wieksza niz niejednokrotnie mecze z udzialem kogutow.

Radwanska jest znana bo jest dobra a nie bo tenis to sport z pierwszych stron gazet. Lekkoatletyka nie jest w niczym lepsza od innych sportow i takie plywanie nie jest bardziej popularne od siatkowki chociazby. Phelps powiadasz. Nie znalem goscia do momentu zobaczenia go w Pekinie(taka z niego znana gwiazda buahahaha)

Takze przestan pieprzyc za przeproszeniem glupoty, bo siatkowka to tak samo znany sport jak pilka reczna boks czy gra w golfa. Nasi siatkarze to czolowka swiatowa i w swiecie siatkarskim to sa gwiazdy wieksze niz Modric czy Bale.

A tak na koniec idac twoim tokiem rozumowania: Znam ludzi, ktorzy sie w ogole nie interesuja lekkoatletyka i nie wiedza kto to bolt to samo z pilkarzami. Znam ludzi, ktorzy nie ogladaja w ogole meczow i nie wiedza kto to rooney, Lampard czy nawet Iniesta


Tylko wchodząc na jakąś znaną zagraniczną stronę o sporcie, nie masz informacji o siatkówce, a o F1 są. I nie pieprz, że znają Małysza, bo my myślimy, że jest on popularny tak samo jak myślą Kanadyjczycy o swojej największej gwieździe hokeja, czy Trynidad i Tobago o swojej największej gwieździe Krykieta, ja osobiście nie wiem jak oni się nazywają i tak samo oni nie wiedzą jak nazywają się nasi czołowi sportowcy, pytałem się kiedyś kumpla z Anglii jakiego znają polskiego sportowca jego koledzy, to mówili, że tylko Pudziana, to o czymś świadczy, albo kto jest największą gwiazdą Rugby, Nowej Zelandii, ja też tego nie wiem. Ale oni myślą, że ich zawodnicy są znani na świecie, bo są w tym dobrzy, trochę pokory ludzie.
Nie rozumiesz, że sportowcy są znani ze sportów, które przynoszą wielkie dochody, takim jest tenis, boks, F1 czy piłka nożna. Siatkówka nie przynosi dużych dochodów. Tłumaczę po raz, któryś to, że jesteśmy w tym dobrzy, to nie oznacza, że wszyscy znają naszych sportowców, bo tak nie jest. Tak samo Polacy myśleli, że Alicja Bachleda-Curuś jest znana w USA, a jak pytali tam ludzi na ulicy, to nie wiedzieli kim ona jest, taka nasza polska fantazja. To samo było z Nergalem, kiedy okazało się, że koncertuje w USA, już wszyscy myśleli, że go kojarzą. W Polsce też był reklamowany jakiś film z Weroniką Rosati, że ona w nim zagrała, a wystąpiła tak na prawdę 30 sekund w całym filmie, a szumu narobiono tyle jakby miała grać główną rolę, takie zachowanie jest typowo polskie.
W świecie siatkarskim, ale zapomniałeś, że tym światem nie interesuje się tak dużo osób. Finał Ligi Światowej z udziałem Polski oglądało 4,3 mln Polaków, mecze w fazie grupowej reprezentacji Polski oglądało kilkanaście milionów Polaków. Sukces biało-czerwonych w Lidze Światowej tylko dwie zagraniczne gazety odnotowały, jedna z Brazylii i druga z Rosji, więc nie pieprz, że ich znają. Tylko jakbyś zapytał ludzi w jakimś kraju Hiszpanii, Francji, Włoszech, Rosji czy czy Niemiec może USA kogo znają, Bale'a czy Kurka, to jestem pewny, że odpowiedź Bale, przewyższała by Kurka
I nie poszedłeś moim tokiem rozumowania, bo mam kolegę, który nie interesuje się w ogóle sportem, nie wiedział nawet kim jest Smuda do pewnego czasu, ale np. moje koleżanki, które też się nie interesują sportem wiedziały kim jest Kaka, Messi, Bolt, Federer, Hamilton, Tyson, Casillas, Beckham, Zidane, Ronaldo czy wielu innych, ale na pytanie kim jest Giba nie wiedziały. Więc nie pieprz głupot, że jest to popularny sport, bo w USA, które sięgnęło 4 lata temu w Pekinie po złoto w siatkówce, oglądalność taką jaką miał tamten mecz, gdyby miałby jakiś serial, to już dawno zostałby ściągnięty z anteny.
Trochę pokory
Tylko wchodząc na jakąś znaną zagraniczną stronę o sporcie, nie masz informacji o siatkówce, a o F1 są. I nie pieprz, że znają Małysza, bo my myślimy, że jest on popularny tak samo jak myślą Kanadyjczycy o swojej największej gwieździe hokeja, czy Trynidad i Tobago o swojej największej gwieździe Krykieta, ja osobiście nie wiem jak oni się nazywają i tak samo oni nie wiedzą jak nazywają się nasi czołowi sportowcy, pytałem się kiedyś kumpla z Anglii jakiego znają polskiego sportowca jego koledzy, to mówili, że tylko Pudziana, to o czymś świadczy, albo kto jest największą gwiazdą Rugby, Nowej Zelandii, ja też tego nie wiem. Ale oni myślą, że ich zawodnicy są znani na świecie, bo są w tym dobrzy, trochę pokory ludzie. Nie rozumiesz, że sportowcy są znani ze sportów, które przynoszą wielkie dochody, takim jest tenis, boks, F1 czy piłka nożna. Siatkówka nie przynosi dużych dochodów. Tłumaczę po raz, któryś to, że jesteśmy w tym dobrzy, to nie oznacza, że wszyscy znają naszych sportowców, bo tak nie jest. Tak samo Polacy myśleli, że Alicja Bachleda-Curuś jest znana w USA, a jak pytali tam ludzi na ulicy, to nie wiedzieli kim ona jest, taka nasza polska fantazja. To samo było z Nergalem, kiedy okazało się, że koncertuje w USA, już wszyscy myśleli, że go kojarzą. W Polsce też był reklamowany jakiś film z Weroniką Rosati, że ona w nim zagrała, a wystąpiła tak na prawdę 30 sekund w całym filmie, a szumu narobiono tyle jakby miała grać główną rolę, takie zachowanie jest typowo polskie. W świecie siatkarskim, ale zapomniałeś, że tym światem nie interesuje się tak dużo osób. Finał Ligi Światowej z udziałem Polski oglądało 4,3 mln Polaków, mecze w fazie grupowej reprezentacji Polski oglądało kilkanaście milionów Polaków. Sukces biało-czerwonych w Lidze Światowej tylko dwie zagraniczne gazety odnotowały, jedna z Brazylii i druga z Rosji, więc nie pieprz, że ich znają. Tylko jakbyś zapytał ludzi w jakimś kraju Hiszpanii, Francji, Włoszech, Rosji czy czy Niemiec może USA kogo znają, Bale'a czy Kurka, to jestem pewny, że odpowiedź Bale, przewyższała by Kurka I nie poszedłeś moim tokiem rozumowania, bo mam kolegę, który nie interesuje się w ogóle sportem, nie wiedział nawet kim jest Smuda do pewnego czasu, ale np. moje koleżanki, które też się nie interesują sportem wiedziały kim jest Kaka, Messi, Bolt, Federer, Hamilton, Tyson, Casillas, Beckham, Zidane, Ronaldo czy wielu innych, ale na pytanie kim jest Giba nie wiedziały. Więc nie pieprz głupot, że jest to popularny sport, bo w USA, które sięgnęło 4 lata temu w Pekinie po złoto w siatkówce, oglądalność taką jaką miał tamten mecz, gdyby miałby jakiś serial, to już dawno zostałby ściągnięty z anteny. Trochę pokory
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
30 lipca 2012, 01:54 [cytuj]
http://www.reuters.com/article/2012/07/08/volleyball-worldleague-idUSL3E8I809S20120708
http://www.therepublic.com/view/story/53c19de5f4b1422da7d3c48bf96a57d5/VOL--World-League
http://www.japantimes.co.jp/text/sp20120710a4.html

No i co z tego. Twoje kolezanki to 0,0001 % populacji ludzkiej. Wiekszosc osob nie zwiazanych z pilka z barcelony zna tylko messiego i xavi oraz iniesta. Od nas nie znaja nikogo, MU to rooney i Nani. Nasi siatkarze grali w czolowych klubach swiata i uwierz mi sa miejsca na ziemi gdzie ten sport jest tak samo popularny jak lekkoatletyka. Sa ludzie, ktorzy nie wiedza kto to jest messi. Powiedz mi dlaczego ktos o statusie gwiazdy musi byc znanym w ameryce? Ameryka nie jest wyznacznikiem. To nie jest najwazniejsze panstwo na ziemi i nigdy nie bedzie. To ze ktos nie jest znany w stanach nie znaczy ze nie jest gwiazda(ba czasami to bardzo dobrze swiadczy, ze nie jestes znany w stanach). Mozesz nie byc znanym w ogole w stanach a miec status "gwiazdy"

We wloszech siatkowka kolego jest prawie tak samo popularna jak pilka nozna. Tam poza nami ten sport jest najbardziej popuplarny z posrod krajow europejskich(tam graja najlepsi zawodnicy)

Czasy kiedy siatkowka nie przynosila dochodow dawno minely. Siatkowka przynosi wysokie dochody. W klubach(nie tylko polskich) graja prawdziwe gwiazdy nie tylko z Polski: Rosjanie, Francuzi, Włosi, Brazylijczycy.

Siatkowka kobiet to jeden z najbardziej popularnych kobiecych sportow w stanach. Jak mowi google jest zaraz za koszykowka w high school'ach.

Malysz chociazby w japonii mial taki status gwiazdy, ze autografy na kartce papieru chodzily na ichnim allegro po 1000 euro w gore(gdzie bilo sie o nie 20 + osob) Nawet tutaj holendrzy czy jak bylem w niemczech ogladaja letnie skoki narciarskie(czesto widze przez okna - bo tu nie ma zaslon i firanek u wiekszosci rodzin)

I jeszcze jedno na koniec. Pilka nozna leciala na kanalach tvp. Czytaj darmowej telewizji. Siatkowka lata w platnych platformach, badz odkodowanych kanalach polsatu, ktore nie kazdy ma. Poza tym to bylo euro. Eliminacje do MS w brazylli nawet 8 mln nie przyciagna przed tv.
http://www.reuters.com/article/2012/07/08/volleyball-worldleague-idUSL3E8I809S20120708 http://www.therepublic.com/view/story/53c19de5f4b1422da7d3c48bf96a57d5/VOL--World-League http://www.japantimes.co.jp/text/sp20120710a4.html No i co z tego. Twoje kolezanki to 0,0001 % populacji ludzkiej. Wiekszosc osob nie zwiazanych z pilka z barcelony zna tylko messiego i xavi oraz iniesta. Od nas nie znaja nikogo, MU to rooney i Nani. Nasi siatkarze grali w czolowych klubach swiata i uwierz mi sa miejsca na ziemi gdzie ten sport jest tak samo popularny jak lekkoatletyka. Sa ludzie, ktorzy nie wiedza kto to jest messi. Powiedz mi dlaczego ktos o statusie gwiazdy musi byc znanym w ameryce? Ameryka nie jest wyznacznikiem. To nie jest najwazniejsze panstwo na ziemi i nigdy nie bedzie. To ze ktos nie jest znany w stanach nie znaczy ze nie jest gwiazda(ba czasami to bardzo dobrze swiadczy, ze nie jestes znany w stanach). Mozesz nie byc znanym w ogole w stanach a miec status "gwiazdy" We wloszech siatkowka kolego jest prawie tak samo popularna jak pilka nozna. Tam poza nami ten sport jest najbardziej popuplarny z posrod krajow europejskich(tam graja najlepsi zawodnicy) Czasy kiedy siatkowka nie przynosila dochodow dawno minely. Siatkowka przynosi wysokie dochody. W klubach(nie tylko polskich) graja prawdziwe gwiazdy nie tylko z Polski: Rosjanie, Francuzi, Włosi, Brazylijczycy. Siatkowka kobiet to jeden z najbardziej popularnych kobiecych sportow w stanach. Jak mowi google jest zaraz za koszykowka w high school'ach. Malysz chociazby w japonii mial taki status gwiazdy, ze autografy na kartce papieru chodzily na ichnim allegro po 1000 euro w gore(gdzie bilo sie o nie 20 + osob) Nawet tutaj holendrzy czy jak bylem w niemczech ogladaja letnie skoki narciarskie(czesto widze przez okna - bo tu nie ma zaslon i firanek u wiekszosci rodzin) I jeszcze jedno na koniec. Pilka nozna leciala na kanalach tvp. Czytaj darmowej telewizji. Siatkowka lata w platnych platformach, badz odkodowanych kanalach polsatu, ktore nie kazdy ma. Poza tym to bylo euro. Eliminacje do MS w brazylli nawet 8 mln nie przyciagna przed tv
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 58 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się