Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Igrzyska
2 sierpnia 2012, 01:40 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Sawik, wez idz na spacer, znajdz sobie dziewczyne, cokolwiek - szkoda zycia i wakacji na sleczenie przed kompem i robienie czegos tak bezdennie bezuzytecznego i nieinteresujacego jak Twoje elaboraty w tym temacie, zobaczysz, kiedys jeszcze do tych 3-miesiecznych wakacji zatesknisz. Albo lepiej - zrob sobie nowy temat i tam prowadz monologi, oddelegujemy jin-tae na front dyskusji i bedziecie sobie spokojnie prowadzic monologi - jin-tae duzo zniesie, nawet kobiety ktore miedzy nogami maja....ups, no dobra, zagalopowalem sie :rotfl:, no ale podyskutuje z Toba, ale moze w innym temacie


Dokładnie Panowie - błagam! Aż mi się nie chce wchodzić tu na forum. Myślałem, że pouprawiamy jakiś lightowy hateing na naszych sportowców, a nie spotkam się z czyś co wygląda jak wstęp do pracy mgr :zly:
Dokładnie Panowie - błagam! Aż mi się nie chce wchodzić tu na forum. Myślałem, że pouprawiamy jakiś lightowy hateing na naszych sportowców, a nie spotkam się z czyś co wygląda jak wstęp do pracy mgr :zly:
2 sierpnia 2012, 08:32 [cytuj]
:bezradny:

jak nie będzie minimum 10 medali to będzie tragedia! -
tak trąbiły media! --- na chwilę obecną jest masakra --- murzyn leje Polaka w szpadzie - to tak jakby ten wygrał z Senegalczykiem w budowaniu chaty z krowich kup na czas!:mysli:
:bezradny: jak nie będzie minimum 10 medali to będzie tragedia! - tak trąbiły media! --- na chwilę obecną jest masakra --- murzyn leje Polaka w szpadzie - to tak jakby ten wygrał z Senegalczykiem w budowaniu chaty z krowich kup na czas!:mysli:
E.F.E.N.D.I.
2 sierpnia 2012, 08:35 [cytuj]
już widzę jak siatkarze nagrają

w ćwierćfinale będzie tak jak Śląsk - Helsing:blee:
już widzę jak siatkarze nagrają w ćwierćfinale będzie tak jak Śląsk - Helsing:blee:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 sierpnia 2012, 15:02 [cytuj]
Ja, dzisiaj i jutro, liczę na co najmniej 2 medale. Jak nie da rady, to będziemy mieli trudno dojść do 10.
Ja, dzisiaj i jutro, liczę na co najmniej 2 medale. Jak nie da rady, to będziemy mieli trudno dojść do 10
LMAO
3 sierpnia 2012, 23:15 [cytuj]
No i mamy dwa złote :) Gwiazda pchnięcia kulą Majewski pokazał, że jest kozak.

A nasz sztangista, że nie jest mięczakiem.

Jeszcze Małachowski dorzuci złoto i Anitka Włodarczyk. 4 zł to i tak dobrze xD no może pięć bo siatkarze. Natomiast ostatnie miejsce naszych Pudzianów wiosła zaskoczyło mnie niemiłosiernie...
No i mamy dwa złote :) Gwiazda pchnięcia kulą Majewski pokazał, że jest kozak. A nasz sztangista, że nie jest mięczakiem. Jeszcze Małachowski dorzuci złoto i Anitka Włodarczyk. 4 zł to i tak dobrze xD no może pięć bo siatkarze. Natomiast ostatnie miejsce naszych Pudzianów wiosła zaskoczyło mnie niemiłosiernie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 sierpnia 2012, 23:36 [cytuj]
stawka w wioślarstwie po prostu nam odpłyneła przez te 4 lata ale wkońcu zobywamy medale i moze przekroczymy 10
stawka w wioślarstwie po prostu nam odpłyneła przez te 4 lata ale wkońcu zobywamy medale i moze przekroczymy 10
4 sierpnia 2012, 11:42 [cytuj]
poza tym chlopaki juz podobno troszke skloceni, poprostu za dlugo i nie dali rady, obawiam sie ze Malachowski moze miec ciezko o zloto poniewaz:
- Harting w gazie
- kontuzja Pawla

Ale medal jak najbardziej powienen byc, moze jeszcze dorzuci cos Rogowska w lekkiej no i ja licze na zloto Marcina Dolegi, moze jakis zapasnik jakis medal : > moze Bogacka dzis medal ?
poza tym chlopaki juz podobno troszke skloceni, poprostu za dlugo i nie dali rady, obawiam sie ze Malachowski moze miec ciezko o zloto poniewaz: - Harting w gazie - kontuzja Pawla Ale medal jak najbardziej powienen byc, moze jeszcze dorzuci cos Rogowska w lekkiej no i ja licze na zloto Marcina Dolegi, moze jakis zapasnik jakis medal : > moze Bogacka dzis medal ?
4 sierpnia 2012, 13:15 [cytuj]
Ale piękny dzionek był :X:X Wioślarki dla mnie mistrzynie. Padam do stóp, zgarnąć medal i z łodzi na wózek..... :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: Zieliński, super chłopak , ale trener taktycznie zrobił majstersztyk :brawo::brawo::brawo:
Majewski..... Przypomniało mi się jak podczas jakiegoś tam obozu, ze 2 lata wstecz, trenował w jednym ośrodku razem z piłkarzami, chyba ŚLąska. Zapytany o to czy się z nimi widuje, gada etc odparl, że nie i że nie za bardzo mu się chce. Dlaczego?? No bo, trenują mało, do tego źle i ogólnie poziom materiału ludzkiego taki se (to raczej między wierszami wyczytać można). Mamy sierpień Śląsk dostaje od Szwedów potęzne bęcki, a Pan Majewski broni (kurwa BRONI) mistrzostwo olimpijskie!! Zadanie dla spursmaniaka, która strona charakteryzuje się kalectwem???

To taki przytyczek w nos, tym wszystkim ,którzy strasznie się rozwodzą nad tym czy mamy jakieś piłkarskie szanse w czymkolwiek. Czy Smuda to czy tamto czy sramto. Przy okazji IO najlepiej widać, kto zajmuje się sportem, a kto ma w dupie poprzewracane. Kto potrafi zapierdalać jak prawdziwy heros, a kto się woli kłócić o wejściówki. Kto potrafi się rozwijać, a kto rozpierdzieli najdrobniejszy sukcesik w niebyt.
Ale piękny dzionek był :X:X Wioślarki dla mnie mistrzynie. Padam do stóp, zgarnąć medal i z łodzi na wózek..... :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: Zieliński, super chłopak , ale trener taktycznie zrobił majstersztyk :brawo::brawo::brawo: Majewski..... Przypomniało mi się jak podczas jakiegoś tam obozu, ze 2 lata wstecz, trenował w jednym ośrodku razem z piłkarzami, chyba ŚLąska. Zapytany o to czy się z nimi widuje, gada etc odparl, że nie i że nie za bardzo mu się chce. Dlaczego?? No bo, trenują mało, do tego źle i ogólnie poziom materiału ludzkiego taki se (to raczej między wierszami wyczytać można). Mamy sierpień Śląsk dostaje od Szwedów potęzne bęcki, a Pan Majewski broni (kurwa BRONI) mistrzostwo olimpijskie!! Zadanie dla spursmaniaka, która strona charakteryzuje się kalectwem??? To taki przytyczek w nos, tym wszystkim ,którzy strasznie się rozwodzą nad tym czy mamy jakieś piłkarskie szanse w czymkolwiek. Czy Smuda to czy tamto czy sramto. Przy okazji IO najlepiej widać, kto zajmuje się sportem, a kto ma w dupie poprzewracane. Kto potrafi zapierdalać jak prawdziwy heros, a kto się woli kłócić o wejściówki. Kto potrafi się rozwijać, a kto rozpierdzieli najdrobniejszy sukcesik w niebyt
Kogucie życie!
4 sierpnia 2012, 15:08 [cytuj]
Nie jaki Pawłowski powiedział ostatnio, że jakby najlepsi piłkarze(pewnie w domyśle mówił o sobie) zarabiali po 400 - 500 tyś(nie wiem miesięcznie?Rocznie?) to nie musieliby wyjeżdżać za granicę i polskie kluby miałyby w swoich szeregach dobrych graczy.

Majewski to mógłby ich uczyć waleczności, Zieliński(choć tego się nie da nauczyć) dumy z bycia Polakiem(śpiewał tak hymn, że ja z łazienki słyszałem)
Nie jaki Pawłowski powiedział ostatnio, że jakby najlepsi piłkarze(pewnie w domyśle mówił o sobie) zarabiali po 400 - 500 tyś(nie wiem miesięcznie?Rocznie?) to nie musieliby wyjeżdżać za granicę i polskie kluby miałyby w swoich szeregach dobrych graczy. Majewski to mógłby ich uczyć waleczności, Zieliński(choć tego się nie da nauczyć) dumy z bycia Polakiem(śpiewał tak hymn, że ja z łazienki słyszałem)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 sierpnia 2012, 10:31 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nie jaki Pawłowski powiedział ostatnio, że jakby najlepsi piłkarze(pewnie w domyśle mówił o sobie) zarabiali po 400 - 500 tyś(nie wiem miesięcznie?Rocznie?) to nie musieliby wyjeżdżać za granicę i polskie kluby miałyby w swoich szeregach dobrych graczy.


W zasadzie ma rację. Nie musieliby wyjeżdżać. Teraz bidulki muszą, potem graja w sivasporach, trabzonach, paokach itp i to nie zawsze. Faktycznie dużo to zmienia. Widac po reprezentacji. Tak to by byli u siebie, zarabialiby tyle co chcą i pasuje. Szkoda, że nie zastanowił się czy to coś by zmieniło w kontekście podniesienia poziomu. Ja w jego przypadku bym się wstydził za wszyskich, którzy uprawiają ten zawód w Polsce. Mimo, że było Euro (które miało coś zmienić, od początku się pytam co??) , wielkie rozdmuchane nadzieje, porównywanie się z najlepszymi, wspaniałe wspomnienia, że żeśmy w 86.... a 74 tośmy ...., po czym wraca codzienność i leją nas naprawdę coraz słabsi. Trzeba pisać do UEFA ,żeby taką fazę grupową LE to zrobili na 240 drużyn. Wtedy może po heroicznym boju uda się tam zagrać 4 drużynami ze 2 sezonu z rzędu.
W zasadzie ma rację. Nie musieliby wyjeżdżać. Teraz bidulki muszą, potem graja w sivasporach, trabzonach, paokach itp i to nie zawsze. Faktycznie dużo to zmienia. Widac po reprezentacji. Tak to by byli u siebie, zarabialiby tyle co chcą i pasuje. Szkoda, że nie zastanowił się czy to coś by zmieniło w kontekście podniesienia poziomu. Ja w jego przypadku bym się wstydził za wszyskich, którzy uprawiają ten zawód w Polsce. Mimo, że było Euro (które miało coś zmienić, od początku się pytam co??) , wielkie rozdmuchane nadzieje, porównywanie się z najlepszymi, wspaniałe wspomnienia, że żeśmy w 86.... a 74 tośmy ...., po czym wraca codzienność i leją nas naprawdę coraz słabsi. Trzeba pisać do UEFA ,żeby taką fazę grupową LE to zrobili na 240 drużyn. Wtedy może po heroicznym boju uda się tam zagrać 4 drużynami ze 2 sezonu z rzędu
Kogucie życie!
6 sierpnia 2012, 11:24 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
W zasadzie ma rację. Nie musieliby wyjeżdżać. Teraz bidulki muszą, potem graja w sivasporach, trabzonach, paokach itp i to nie zawsze. Faktycznie dużo to zmienia. Widac po reprezentacji. Tak to by byli u siebie, zarabialiby tyle co chcą i pasuje. Szkoda, że nie zastanowił się czy to coś by zmieniło w kontekście podniesienia poziomu. Ja w jego przypadku bym się wstydził za wszyskich, którzy uprawiają ten zawód w Polsce. Mimo, że było Euro (które miało coś zmienić, od początku się pytam co??) , wielkie rozdmuchane nadzieje, porównywanie się z najlepszymi, wspaniałe wspomnienia, że żeśmy w 86.... a 74 tośmy ...., po czym wraca codzienność i leją nas naprawdę coraz słabsi. Trzeba pisać do UEFA ,żeby taką fazę grupową LE to zrobili na 240 drużyn. Wtedy może po heroicznym boju uda się tam zagrać 4 drużynami ze 2 sezonu z rzędu


Jestem tylko ciekaw, który zdrowo myślący zawodnik pokroju Lewandowskiego, Piszczka czy nawet odbyciaka mając do wyboru 100 tyś euro zarobku za granicą(Dortmund, Wolsburg czy nawet Lille) a 400 tyś zł w lechu, Wiśle czy Polonii wybrałby życie w Polsce.

To, że on nie musiałby wyjeżdżać to wiadomo. Przynajmniej nie musiałby udzielać wywiadów w tv.

Cały czas się zastanawiam, czy to myśl szkoleniowa(wydawało mi się, że Rumak z lecha to bardzo dobra myśl szkoleniowa. W teorii oblatany jak ser Alex(oczywiście z przymrużeniem oka) a w praktyce :bezradny: trzy razy alarm im włączyli i dostali po dupie. Albo mamy zbyt słabych graczy(lepszych od razu wysyła się za granicę - stilic, krivets, rudniew) albo nie wiem. Kluby boją się(nie to że nie mają tyle kasy) wydać więcej niż 1 mln euro na zawodnika, bo może być niewypał. Dla mnie niewypał to jest właśnie taki klub co się boi wydać lekko trochę kasy a potem zbierać kokosy. Jak mawiał pewien zbir w filmie z Jackie Chan'em "Nie ma zysku bez ryzyka"
Jestem tylko ciekaw, który zdrowo myślący zawodnik pokroju Lewandowskiego, Piszczka czy nawet odbyciaka mając do wyboru 100 tyś euro zarobku za granicą(Dortmund, Wolsburg czy nawet Lille) a 400 tyś zł w lechu, Wiśle czy Polonii wybrałby życie w Polsce. To, że on nie musiałby wyjeżdżać to wiadomo. Przynajmniej nie musiałby udzielać wywiadów w tv. Cały czas się zastanawiam, czy to myśl szkoleniowa(wydawało mi się, że Rumak z lecha to bardzo dobra myśl szkoleniowa. W teorii oblatany jak ser Alex(oczywiście z przymrużeniem oka) a w praktyce :bezradny: trzy razy alarm im włączyli i dostali po dupie. Albo mamy zbyt słabych graczy(lepszych od razu wysyła się za granicę - stilic, krivets, rudniew) albo nie wiem. Kluby boją się(nie to że nie mają tyle kasy) wydać więcej niż 1 mln euro na zawodnika, bo może być niewypał. Dla mnie niewypał to jest właśnie taki klub co się boi wydać lekko trochę kasy a potem zbierać kokosy. Jak mawiał pewien zbir w filmie z Jackie Chan'em "Nie ma zysku bez ryzyka"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 sierpnia 2012, 11:45 [cytuj]
No akurat tu się nie zgodzę. W Polsce wydac łatwo, odzyskac cholernie trudno. Ceny za naszych grajków są abstrakcyjne i totalnie nie rynkowe. Dla mnie temat z którejkowiek strony nie pomacać jest do dupy. Rudniew został sprzedany i dobrze, swoje zrobił, zasłużył może iść. Ale Stillic i Białorusin to kpina jakaś, dawno powinni zostać wyautowani. Pierwszy jak się kilku podnieciło na jego temat, a drugi po 1,5 roku jak widac było ,że nic wielkiego z tego nie będzie. Ogólnie to jest wszystko pojebane. Dziękują Bosemu, potem mają pretencje do Mańka i by go wyjebali, bo za duzó mu trzeb płacić. Bez znaczenia ,że podpisywali chwilewcześniej umowę. Najpierw do przodu, są man C, Juve etc, pełen stadion, a potem decyzje w stylu Bakero, wzmocnienia Brumą czy Ślusarskim i ten sam stadion robi się pusty, ludzie wkurwieni. Chwilę jest dobrze , zaczyna działć skauting, jak na nasze warunki, prawdziwa nowa jakość... A potem debilnymi decyzjami organizacyjnymi(finansowe jestem w stanie zrozumieć)1 wszystko rozmienione. Po porstu recepta jak rozjebać kapital ludzki. To tak odnośnie samego Lecha, bo Wisłę i Legię mozńa ocenić podobnie. Śląsk pewnie nawet nie spadnie z tak "wysokiego" szycztu.
Ale to temat IO i nie ma co się nad piłka rozwodzić.
No akurat tu się nie zgodzę. W Polsce wydac łatwo, odzyskac cholernie trudno. Ceny za naszych grajków są abstrakcyjne i totalnie nie rynkowe. Dla mnie temat z którejkowiek strony nie pomacać jest do dupy. Rudniew został sprzedany i dobrze, swoje zrobił, zasłużył może iść. Ale Stillic i Białorusin to kpina jakaś, dawno powinni zostać wyautowani. Pierwszy jak się kilku podnieciło na jego temat, a drugi po 1,5 roku jak widac było ,że nic wielkiego z tego nie będzie. Ogólnie to jest wszystko pojebane. Dziękują Bosemu, potem mają pretencje do Mańka i by go wyjebali, bo za duzó mu trzeb płacić. Bez znaczenia ,że podpisywali chwilewcześniej umowę. Najpierw do przodu, są man C, Juve etc, pełen stadion, a potem decyzje w stylu Bakero, wzmocnienia Brumą czy Ślusarskim i ten sam stadion robi się pusty, ludzie wkurwieni. Chwilę jest dobrze , zaczyna działć skauting, jak na nasze warunki, prawdziwa nowa jakość... A potem debilnymi decyzjami organizacyjnymi(finansowe jestem w stanie zrozumieć)1 wszystko rozmienione. Po porstu recepta jak rozjebać kapital ludzki. To tak odnośnie samego Lecha, bo Wisłę i Legię mozńa ocenić podobnie. Śląsk pewnie nawet nie spadnie z tak "wysokiego" szycztu. Ale to temat IO i nie ma co się nad piłka rozwodzić
Kogucie życie!
6 sierpnia 2012, 15:39 [cytuj]
Może po blamażu w europejskich pucharach, ktoś przejrzy na oczy. Zamiast kupować grajków z Chile, Peru i innych państw, lepiej byłoby zainwestować tą kasę w młodzież, nowe ośrodki treningowe, lepsze zaplecze i personel. Poczekać cierpliwie jakiś czas(kilka lat) i zacząć coś znaczyć. Mniej więcej tak jak zrobiła Borussia. Z polskich klubów mam szacunek do Legii. Nie jestem kibicem żadnej polskiej drużyny, ale przyjemnie się patrzy jak próbują coś zrobić z młodymi. Patrzę tylko na mecze w europejskich pucharach i ciekawsze towarzyskie. Dlatego widziałem Wolskiego, Żyro, Koseckiego i za kilka lat, jak nie pójdą za kasą to powinno być z nich kolejne przyzwoite pokolenie polaków. Tylko muszą dużo grać i nabrać doświadczenia.

No ale jednak trochę zeszliśmy z rozmowy o igrzyskach.
Wracając do tematu będę trzymał kciuki za siatkarzy plażowych, Rogowską, Dołęgę, zapaśników i laskę w kolarstwie torowym. Jak dobrze pójdzie to może 1 medal wpadnie. Rozbudziłem swój apetyt sobotnimi medalami, ale chciałbym pozostać realistą. Optymistycznie, to możemy nawet popróbować zdobyć 3 medale w tym 1 złoty. Trzeba mieć nadzieję. :)
Może po blamażu w europejskich pucharach, ktoś przejrzy na oczy. Zamiast kupować grajków z Chile, Peru i innych państw, lepiej byłoby zainwestować tą kasę w młodzież, nowe ośrodki treningowe, lepsze zaplecze i personel. Poczekać cierpliwie jakiś czas(kilka lat) i zacząć coś znaczyć. Mniej więcej tak jak zrobiła Borussia. Z polskich klubów mam szacunek do Legii. Nie jestem kibicem żadnej polskiej drużyny, ale przyjemnie się patrzy jak próbują coś zrobić z młodymi. Patrzę tylko na mecze w europejskich pucharach i ciekawsze towarzyskie. Dlatego widziałem Wolskiego, Żyro, Koseckiego i za kilka lat, jak nie pójdą za kasą to powinno być z nich kolejne przyzwoite pokolenie polaków. Tylko muszą dużo grać i nabrać doświadczenia. No ale jednak trochę zeszliśmy z rozmowy o igrzyskach. Wracając do tematu będę trzymał kciuki za siatkarzy plażowych, Rogowską, Dołęgę, zapaśników i laskę w kolarstwie torowym. Jak dobrze pójdzie to może 1 medal wpadnie. Rozbudziłem swój apetyt sobotnimi medalami, ale chciałbym pozostać realistą. Optymistycznie, to możemy nawet popróbować zdobyć 3 medale w tym 1 złoty. Trzeba mieć nadzieję. :)
LMAO
7 sierpnia 2012, 09:36 [cytuj]
1-3 z Australią
już widzę ten medal:blee:
1-3 z Australią już widzę ten medal:blee:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
8 sierpnia 2012, 22:32 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
A mnie nie dziwi, że ona odpadła, tak samo mnie nie zdziwi mnie jak nie zdobędą medalu nasi siatkarze.


Nie pomyliłem się przed turniejem co do Radwańskiej jak i siatkarzy. Ale zarówno Isia jest młoda, jak i nasza reprezentacja w siatkówce jest młodą drużyną, muszą zbierać doświadczenie i za 4 lata już realnie będą mogli powalczyć o medale w Rio, o ile będą ciężko pracować i utrzymywać swoją formę, nie zapominając również o pokorze, która w sporcie jest bardzo ważna.
Nie pomyliłem się przed turniejem co do Radwańskiej jak i siatkarzy. Ale zarówno Isia jest młoda, jak i nasza reprezentacja w siatkówce jest młodą drużyną, muszą zbierać doświadczenie i za 4 lata już realnie będą mogli powalczyć o medale w Rio, o ile będą ciężko pracować i utrzymywać swoją formę, nie zapominając również o pokorze, która w sporcie jest bardzo ważna
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
8 sierpnia 2012, 23:08 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
1-3 z Australią
już widzę ten medal:blee:


PIERWSZY RAZ CYTUJE SIEBIE - nie żebym się cieszył z tego ''czegoś'' co siatkarze zaprezentowali:nie:
PIERWSZY RAZ CYTUJE SIEBIE - nie żebym się cieszył z tego ''czegoś'' co siatkarze zaprezentowali:nie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 sierpnia 2012, 15:58 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Nie pomyliłem się przed turniejem co do Radwańskiej jak i siatkarzy. Ale zarówno Isia jest młoda, jak i nasza reprezentacja w siatkówce jest młodą drużyną, muszą zbierać doświadczenie i za 4 lata już realnie będą mogli powalczyć o medale w Rio, o ile będą ciężko pracować i utrzymywać swoją formę, nie zapominając również o pokorze, która w sporcie jest bardzo ważna


Jeśli chodzi o Radwańską to choćby za 4 lata była 4 razy lepsza to i tak nic nie ugra z takim podejściem, ona na olimpiadę miała po prostu wysrane bo do wygrania były śmieszne - dla niej - pieniądze. Siatkarze odnoszę wrażenie że turniej potraktowali serio tylko poprostu nie byli już w szczytowej formie sprzed miesiąca. Szkoda. Choć najbardziej mi żal plażowych siatkarzy, świetnie grali, nawet w przegranym ćwierćfinale.
Jeśli chodzi o Radwańską to choćby za 4 lata była 4 razy lepsza to i tak nic nie ugra z takim podejściem, ona na olimpiadę miała po prostu wysrane bo do wygrania były śmieszne - dla niej - pieniądze. Siatkarze odnoszę wrażenie że turniej potraktowali serio tylko poprostu nie byli już w szczytowej formie sprzed miesiąca. Szkoda. Choć najbardziej mi żal plażowych siatkarzy, świetnie grali, nawet w przegranym ćwierćfinale
10 sierpnia 2012, 14:42 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Jeśli chodzi o Radwańską to choćby za 4 lata była 4 razy lepsza to i tak nic nie ugra z takim podejściem, ona na olimpiadę miała po prostu wysrane bo do wygrania były śmieszne - dla niej - pieniądze. Siatkarze odnoszę wrażenie że turniej potraktowali serio tylko poprostu nie byli już w szczytowej formie sprzed miesiąca. Szkoda. Choć najbardziej mi żal plażowych siatkarzy, świetnie grali, nawet w przegranym ćwierćfinale

Nie to, że jestem jakimś fanem Isi, nie oto chodzi, że jej bronię, ale zawsze w jej kontekście jest mowa o pieniądzach . Za małe-źle, za duże- jeszcze gorzej , bo jej na głowę siadają. Może nie ma co iść tak daleko, po prostu okazała się słabsza. Nic lepszego w kraju nie mamy, a ostatnie wyniki skłaniały do tego, że warto posłać ją na igrzyska (chorąży to może przesada). Przy okazji pieniędzy to warto wspomnieć, że Radwańska płaci podatki w Polsce (mogłaby w Dubaju, albo w Monako czyli wcale) i, że tak się wyrażę, sama sobie to sfinansowała.
Nie to, że jestem jakimś fanem Isi, nie oto chodzi, że jej bronię, ale zawsze w jej kontekście jest mowa o pieniądzach . Za małe-źle, za duże- jeszcze gorzej , bo jej na głowę siadają. Może nie ma co iść tak daleko, po prostu okazała się słabsza. Nic lepszego w kraju nie mamy, a ostatnie wyniki skłaniały do tego, że warto posłać ją na igrzyska (chorąży to może przesada). Przy okazji pieniędzy to warto wspomnieć, że Radwańska płaci podatki w Polsce (mogłaby w Dubaju, albo w Monako czyli wcale) i, że tak się wyrażę, sama sobie to sfinansowała
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
10 sierpnia 2012, 15:53 [cytuj]
Radwańska to obecnie najbardziej znany polski sportowiec, może bez Pudziana i Kubicy. Chociaż na chorążego jest troszkę za młoda, to i tak jeden z najlepszych wyborów.
Radwańska to obecnie najbardziej znany polski sportowiec, może bez Pudziana i Kubicy. Chociaż na chorążego jest troszkę za młoda, to i tak jeden z najlepszych wyborów
LMAO
10 sierpnia 2012, 16:18 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Nie to, że jestem jakimś fanem Isi, nie oto chodzi, że jej bronię, ale zawsze w jej kontekście jest mowa o pieniądzach . Za małe-źle, za duże- jeszcze gorzej , bo jej na głowę siadają. Może nie ma co iść tak daleko, po prostu okazała się słabsza. Nic lepszego w kraju nie mamy, a ostatnie wyniki skłaniały do tego, że warto posłać ją na igrzyska (chorąży to może przesada). Przy okazji pieniędzy to warto wspomnieć, że Radwańska płaci podatki w Polsce (mogłaby w Dubaju, albo w Monako czyli wcale) i, że tak się wyrażę, sama sobie to sfinansowała


Częściowo mogę Ci przyznać rację, ale teksty po przegranym pojedynku że w sumie to za tydzień następny turniej więc (w domyśle) nic się nie stało wypowiadane z uśmiechem na ustach dobitnie świadczą jak jej bardzo zależało na olimpijskich medalach.
Częściowo mogę Ci przyznać rację, ale teksty po przegranym pojedynku że w sumie to za tydzień następny turniej więc (w domyśle) nic się nie stało wypowiadane z uśmiechem na ustach dobitnie świadczą jak jej bardzo zależało na olimpijskich medalach
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 277 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się