Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » NY Red Bull - Spurs
1 sierpnia 2012, 08:09 [cytuj]
zalewa powiedział/a:
Macie panowie jakiegoś linka do skrótu albo samych brameczek? Z góry dzięki.

http://www.youtube.com/watch?v=slATSrhd9Y4

Człowiek z rana nie kumaty jakiś... od czego to youtube %%


fajny skrócik dla tych którzy się posnęli tuż przed meczem:tak:

Z waszych nocnych komentarzy wywnioskowałem, że NY miało dzień konia, że przegrało tylko 1-2... ta relacja to potwierdziła:tak:
No to teraz powrót do Anglii - sparing w Watford ... z Ade i JD w składzie
fajny skrócik dla tych którzy się posnęli tuż przed meczem:tak: Z waszych nocnych komentarzy wywnioskowałem, że NY miało dzień konia, że przegrało tylko 1-2... ta relacja to potwierdziła:tak: No to teraz powrót do Anglii - sparing w Watford ... z Ade i JD w składzie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 sierpnia 2012, 08:09 [cytuj]
zalewa powiedział/a:
Macie panowie jakiegoś linka do skrótu albo samych brameczek? Z góry dzięki.

http://www.youtube.com/watch?v=slATSrhd9Y4

Człowiek z rana nie kumaty jakiś... od czego to youtube %%


fajny skrócik dla tych którzy się posnęli tuż przed meczem:tak:

Z waszych nocnych komentarzy wywnioskowałem, że NY miało dzień konia, że przegrało tylko 1-2... ta relacja to potwierdziła:tak:
No to teraz powrót do Anglii - sparing w Watford ... z Ade i JD w składzie
fajny skrócik dla tych którzy się posnęli tuż przed meczem:tak: Z waszych nocnych komentarzy wywnioskowałem, że NY miało dzień konia, że przegrało tylko 1-2... ta relacja to potwierdziła:tak: No to teraz powrót do Anglii - sparing w Watford ... z Ade i JD w składzie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 sierpnia 2012, 09:23 [cytuj]
ale brameczka Glyfi'ego ! ale skrot meczu fajny i pokazuje jaka mielismy przewage, ale przeciez wynik nie jest wazny, tylko to zeby AVB dostrzegl ze brakuje nam jeszcze kilku pilkarzy.
ale brameczka Glyfi'ego ! ale skrot meczu fajny i pokazuje jaka mielismy przewage, ale przeciez wynik nie jest wazny, tylko to zeby AVB dostrzegl ze brakuje nam jeszcze kilku pilkarzy
1 sierpnia 2012, 09:23 [cytuj]
ale brameczka Glyfi'ego ! ale skrot meczu fajny i pokazuje jaka mielismy przewage, ale przeciez wynik nie jest wazny, tylko to zeby AVB dostrzegl ze brakuje nam jeszcze kilku pilkarzy.
ale brameczka Glyfi'ego ! ale skrot meczu fajny i pokazuje jaka mielismy przewage, ale przeciez wynik nie jest wazny, tylko to zeby AVB dostrzegl ze brakuje nam jeszcze kilku pilkarzy
1 sierpnia 2012, 09:28 [cytuj]
Niestety praca nie pozwala oglądać na żywo meczyków(wyspać się trzeba) ale następny już jak najbardziej trzeba zobaczyć. Mam nadzieje, że już o normalnej godzinie
Niestety praca nie pozwala oglądać na żywo meczyków(wyspać się trzeba) ale następny już jak najbardziej trzeba zobaczyć. Mam nadzieje, że już o normalnej godzinie
1 sierpnia 2012, 10:28 [cytuj]
No i Bentley który był jednym z najlepszych graczy na boisku.
No i Bentley który był jednym z najlepszych graczy na boisku
1 sierpnia 2012, 14:42 [cytuj]
gylfi - najlepszy nasz transfer tego lata, zobaczycie ;)
gylfi - najlepszy nasz transfer tego lata, zobaczycie ;)
1 sierpnia 2012, 15:18 [cytuj]
smackey, nie mów hop zanim nie przeskoczysz. Jeszcze trzech dobrych graczy powinno dojść.
smackey, nie mów hop zanim nie przeskoczysz. Jeszcze trzech dobrych graczy powinno dojść
LMAO
2 sierpnia 2012, 00:13 [cytuj]
Ja oglądałem tylko pierwsze pół godziny i było naprawde kiepskie w naszym wykonaniu. Z tego co widze w skrócie to później było lepiej, ale to tylko skrót. W każdym razei ten mecz nie napawa mnie optymizmem, mam nadzieję że taka gra była pochodną ciężkich treningów, eksperymentalnego składu i nie do końca ogarniętej jeszcze taktyki. Tak wysunięta linia faktycznie narazie nam nei wychodzi. Cahill przy karnym wbiegł sobie jak chciał, silniejszy rpzeciwnik z szybszym napastnikiem (np. jakims Drogbopodobnym) by to wykorzystywał raz po raz.
Ja oglądałem tylko pierwsze pół godziny i było naprawde kiepskie w naszym wykonaniu. Z tego co widze w skrócie to później było lepiej, ale to tylko skrót. W każdym razei ten mecz nie napawa mnie optymizmem, mam nadzieję że taka gra była pochodną ciężkich treningów, eksperymentalnego składu i nie do końca ogarniętej jeszcze taktyki. Tak wysunięta linia faktycznie narazie nam nei wychodzi. Cahill przy karnym wbiegł sobie jak chciał, silniejszy rpzeciwnik z szybszym napastnikiem (np. jakims Drogbopodobnym) by to wykorzystywał raz po raz
2 sierpnia 2012, 01:38 [cytuj]
Ogladales najgorsza czesc, a omineles najlepsza. Druga polowa byla calkowicie pod nasze dyktando
Ogladales najgorsza czesc, a omineles najlepsza. Druga polowa byla calkowicie pod nasze dyktando
3 sierpnia 2012, 09:20 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ja oglądałem tylko pierwsze pół godziny i było naprawde kiepskie w naszym wykonaniu. Z tego co widze w skrócie to później było lepiej, ale to tylko skrót. W każdym razei ten mecz nie napawa mnie optymizmem, mam nadzieję że taka gra była pochodną ciężkich treningów, eksperymentalnego składu i nie do końca ogarniętej jeszcze taktyki. Tak wysunięta linia faktycznie narazie nam nei wychodzi. Cahill przy karnym wbiegł sobie jak chciał, silniejszy rpzeciwnik z szybszym napastnikiem (np. jakims Drogbopodobnym) by to wykorzystywał raz po raz


Przez wysoką linię nasi przeciwnicy mieli tylko jedną akcję, a dzięki niej my odbieraliśmy piłkę gdy tylko NYRB ją miało.
Przez wysoką linię nasi przeciwnicy mieli tylko jedną akcję, a dzięki niej my odbieraliśmy piłkę gdy tylko NYRB ją miało
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się