Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Managerzone
4 sierpnia 2012, 14:35 [cytuj]
Nie wiem czy ktoś kiedyś próbował bawić się w internetowe managery lub probował swoich sił w hattricku.

otoż chciałbym was zaprosić do spróbowania swoich sił na managerzone.com, najlepszy internetowy manager. ( Od razu do tych co będą mieli ale , nie mam z tego żadnego profitu)

Manager istnieje od 2003 roku założony przez szwedzką grupe AB , zrzesza miliony managerow z ponad 96 krajów.

Jest niesamowicie intuicyjny i prosty w obsłudze , do zalet należy fakt że jest darmowy ( są możliwe płatne opcje ale nie mają one wpływu na rozgrywkę [ żadnych bonusów dla graczy itd] pozwalają uczestniczyćjedynie w pucharach z nagrodami itp.) Każdy mecz można oglądać w 3 możliwościach graficznych analizerze , 2d oraz 3d i to zupełnie za free. Jeżeli ktoś by chciał zacząć i miał jakieś trudności chętnie pomoge.
Nie wiem czy ktoś kiedyś próbował bawić się w internetowe managery lub probował swoich sił w hattricku. otoż chciałbym was zaprosić do spróbowania swoich sił na managerzone.com, najlepszy internetowy manager. ( Od razu do tych co będą mieli ale , nie mam z tego żadnego profitu) Manager istnieje od 2003 roku założony przez szwedzką grupe AB , zrzesza miliony managerow z ponad 96 krajów. Jest niesamowicie intuicyjny i prosty w obsłudze , do zalet należy fakt że jest darmowy ( są możliwe płatne opcje ale nie mają one wpływu na rozgrywkę [ żadnych bonusów dla graczy itd] pozwalają uczestniczyćjedynie w pucharach z nagrodami itp.) Każdy mecz można oglądać w 3 możliwościach graficznych analizerze , 2d oraz 3d i to zupełnie za free. Jeżeli ktoś by chciał zacząć i miał jakieś trudności chętnie pomoge
4 sierpnia 2012, 14:35 [cytuj]
www.managerzone.com o najważn iejszym zapomniałem
www.managerzone.com o najważn iejszym zapomniałem
7 sierpnia 2012, 12:31 [cytuj]
a takie pytanie mam odnośnie internetowych managerów ktoś juz stworzyl druzyne czy lige do fantasy premier league?
a takie pytanie mam odnośnie internetowych managerów ktoś juz stworzyl druzyne czy lige do fantasy premier league?
7 sierpnia 2012, 13:26 [cytuj]
Ja stworzylem druzyne i dolaczylem do ligi magazynu premiership.
Ja stworzylem druzyne i dolaczylem do ligi magazynu premiership
7 sierpnia 2012, 13:38 [cytuj]
a masz klucz czy cos takiego do tej ligi ja narazie nie mam, a spursmania w tym roku twrzy lige?
a masz klucz czy cos takiego do tej ligi ja narazie nie mam, a spursmania w tym roku twrzy lige?
7 sierpnia 2012, 14:41 [cytuj]
Kod byl w artykule ktory zapowiadal utworzenie takiej ligi.Poszukaj w serwisie
Kod byl w artykule ktory zapowiadal utworzenie takiej ligi.Poszukaj w serwisie
8 sierpnia 2012, 01:46 [cytuj]
u mnie druzyna tez juz jest ;)
u mnie druzyna tez juz jest ;)
8 sierpnia 2012, 11:32 [cytuj]
w MZ-ta grałem jakieś 3-4 lata doszedłem do 4div biłem się w barażach o 3div ale odpadłem i od tamtej pory nie gram. Alista a Ty ile juz grasz? zmienilo sie duzo? Symulator wciaz ten sam?
w MZ-ta grałem jakieś 3-4 lata doszedłem do 4div biłem się w barażach o 3div ale odpadłem i od tamtej pory nie gram. Alista a Ty ile juz grasz? zmienilo sie duzo? Symulator wciaz ten sam?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
8 sierpnia 2012, 23:51 [cytuj]
symulator sie zmienił diametralnie w przeciągu x lat , obecnie coraz bedziej go dopracowywują , naprawde w przeciagu tych paru lat widac postęp. Ja grram 8 rok juz i wprowadzili wiele fajnych rozgrywek tak ze warto chociaz sprawdzic
symulator sie zmienił diametralnie w przeciągu x lat , obecnie coraz bedziej go dopracowywują , naprawde w przeciagu tych paru lat widac postęp. Ja grram 8 rok juz i wprowadzili wiele fajnych rozgrywek tak ze warto chociaz sprawdzic
12 sierpnia 2012, 20:48 [cytuj]
a może wrócę do grania, w sumie czemu nie. Że 3D darmowe to mnie zaskoczyłeś, kiedyś trzeba było płacić i to nie mało.. Dalej Chińczycy tak dominują grę czy już się to trochę uspokoiło?
a może wrócę do grania, w sumie czemu nie. Że 3D darmowe to mnie zaskoczyłeś, kiedyś trzeba było płacić i to nie mało.. Dalej Chińczycy tak dominują grę czy już się to trochę uspokoiło?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
13 sierpnia 2012, 21:01 [cytuj]
wyrownalo sie odkad wprowadzili pare udoskonalen a te skosne glaby rozrzucili cala lewa kase ktora mieli na poczatku
wyrownalo sie odkad wprowadzili pare udoskonalen a te skosne glaby rozrzucili cala lewa kase ktora mieli na poczatku
13 sierpnia 2012, 21:01 [cytuj]
wyrownalo sie odkad wprowadzili pare udoskonalen a te skosne glaby rozrzucili cala lewa kase ktora mieli na poczatku
wyrownalo sie odkad wprowadzili pare udoskonalen a te skosne glaby rozrzucili cala lewa kase ktora mieli na poczatku
13 sierpnia 2012, 21:42 [cytuj]
fajnie to wygląda wszystko teraz.. 21 juniorów można aż wziąć? i członkostwo ligowe w sumie sporo ułatwia grę
fajnie to wygląda wszystko teraz.. 21 juniorów można aż wziąć? i członkostwo ligowe w sumie sporo ułatwia grę
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
15 sierpnia 2012, 13:56 [cytuj]
sporo nie sporo , pokrywa koszta utrzymani dodatkowych juniorow, moze troszke pomocne ale wyrownali to mozliwoscia wymiany juniora bo i tak mozna wymienic 13 w sezonie to czy masz 16 jak wczesniej czy 21 to i tak wymienisz tylko 13. Generalnie duzo na plus zrobili
sporo nie sporo , pokrywa koszta utrzymani dodatkowych juniorow, moze troszke pomocne ale wyrownali to mozliwoscia wymiany juniora bo i tak mozna wymienic 13 w sezonie to czy masz 16 jak wczesniej czy 21 to i tak wymienisz tylko 13. Generalnie duzo na plus zrobili

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 76 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się