Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Internet Football Quiz
5 sierpnia 2012, 19:49 [cytuj]
Z góry przepraszam, jeśli uznacie to za spam, ale myślę, że trafiłem na dobre grono odbiorców i być może ktoś będzie zainteresowany udziałem w naszej zabawie. ;)

======================================================================

Myślisz, że znasz się na piłce nożnej? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na tle najlepszych ekspertów w kraju? Dołącz do IFQ!

Drużyna LST - jedna z najbardziej uznanych marek w całej stawce - poszukuje wzmocnień przed nadchodzącym sezonem!

Internet Football Quiz jest rozgrywką, która polega na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o piłce nożnej. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju symulacja gry w futbol, w której spotykają się dwie drużyny złożone z sześcioosobowych składów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistości - jest sędzia, który przygotowuje zestaw pytań zadawanych w danym meczu. Mecze odbywają się na internetowych czatach, a drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych.

Zainteresowanych grą prosimy o kontakt na adres mailowy (lst.nabor@gmail.com) lub gadu-gadu (6643434), urządzony zostanie nabór (o którym informacje prześlemy) i każdy jego uczestnik będzie miał okazję się wykazać.
Z góry przepraszam, jeśli uznacie to za spam, ale myślę, że trafiłem na dobre grono odbiorców i być może ktoś będzie zainteresowany udziałem w naszej zabawie. ;) ====================================================================== Myślisz, że znasz się na piłce nożnej? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na tle najlepszych ekspertów w kraju? Dołącz do IFQ! Drużyna LST - jedna z najbardziej uznanych marek w całej stawce - poszukuje wzmocnień przed nadchodzącym sezonem! Internet Football Quiz jest rozgrywką, która polega na odpowiadaniu na pytania z zakresu [b]wiedzy o piłce nożnej[/b]. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju symulacja gry w futbol, w której spotykają się dwie drużyny złożone z sześcioosobowych składów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistości - jest sędzia, który przygotowuje zestaw pytań zadawanych w danym meczu. Mecze odbywają się na internetowych czatach, a drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych. Zainteresowanych grą prosimy o kontakt na adres mailowy (lst.nabor@gmail.com) lub gadu-gadu (6643434), urządzony zostanie nabór (o którym informacje prześlemy) i każdy jego uczestnik będzie miał okazję się wykazać.

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 80 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się