Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Autorska koszulka fana kogutów
4 września 2012, 21:20 [cytuj]
http://www.worldsoccershop.com/22292-sv.html

ta też jest spoko
http://www.worldsoccershop.com/22292-sv.html ta też jest spoko
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 września 2012, 23:11 [cytuj]
Anel powiedział/a:
Zasadniczo to się opłaca... wszystko zależy w co chciałbyś zainwestować


Co Wy gadacie? Solarów w Pl się w ogóle nie opłaca/czytaj ilość dni słonecznych w swoim regionie/ a wiatraki....inwestycja dla działki/domku wiejskiego ok. 30 kafli.....przelicz!
Co Wy gadacie? Solarów w Pl się w ogóle nie opłaca/czytaj ilość dni słonecznych w swoim regionie/ a wiatraki....inwestycja dla działki/domku wiejskiego ok. 30 kafli.....przelicz!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 września 2012, 23:13 [cytuj]
RAFO THF powiedział/a:


tylko nie ta piłka :blee:
tylko nie ta piłka :blee:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 września 2012, 00:16 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Co Wy gadacie? Solarów w Pl się w ogóle nie opłaca/czytaj ilość dni słonecznych w swoim regionie/ a wiatraki....inwestycja dla działki/domku wiejskiego ok. 30 kafli.....przelicz!


Potwierdzam. Kasowo zawsze w plecy. Posiejcie dla dzieci trochę brzozy na polu... W sumie to sama się rozsiewa :)
Potwierdzam. Kasowo zawsze w plecy. Posiejcie dla dzieci trochę brzozy na polu... W sumie to sama się rozsiewa :)
5 września 2012, 06:39 [cytuj]
Witam Panowie :)

Jest zamówienie na 20 koszulek, tak więc cena pozostaje bez zmian. Poczekam do końca tygodnia, może ktoś się jeszcze zdecyduje ;)

COYS
Witam Panowie :) Jest zamówienie na 20 koszulek, tak więc cena pozostaje bez zmian. Poczekam do końca tygodnia, może ktoś się jeszcze zdecyduje ;) COYS
5 września 2012, 19:08 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Potwierdzam. Kasowo zawsze w plecy. Posiejcie dla dzieci trochę brzozy na polu... W sumie to sama się rozsiewa :)


A ja się nie zgodzę. Zaznaczam że opłaca się tylko na potrzeby ogrzania ciepłej wody - co do centralnego ogrzewania to nie polecam. Proste przeliczenie ile wydajesz w sezonie ( marzec-październik) na ogrzewanie ciepłej wody policz przez 10 lat i porównaj do ceny zestawu słonecznego. Jak ktoś liczy że w rok mu się to zwróci to niestety nie ten biznes. A co do wiatraków to na własne potrzeby nie wchodziłbym.. chyba że ktoś ma duże gospodarstwo albo planuję ta energię sprzedac ale to inwestycja na nawet 20 lat
A ja się nie zgodzę. Zaznaczam że opłaca się tylko na potrzeby ogrzania ciepłej wody - co do centralnego ogrzewania to nie polecam. Proste przeliczenie ile wydajesz w sezonie ( marzec-październik) na ogrzewanie ciepłej wody policz przez 10 lat i porównaj do ceny zestawu słonecznego. Jak ktoś liczy że w rok mu się to zwróci to niestety nie ten biznes. A co do wiatraków to na własne potrzeby nie wchodziłbym.. chyba że ktoś ma duże gospodarstwo albo planuję ta energię sprzedac ale to inwestycja na nawet 20 lat
www.instagram.com/spursmaniak
5 września 2012, 20:49 [cytuj]
mozna juz przelewy slac ?
mozna juz przelewy slac ?
6 września 2012, 08:18 [cytuj]
przesłałem dla osób zamawiających maila. Zajrzyjcie na pocztę.

PS Trzaskal odpisz na wcześniejszego maila.
przesłałem dla osób zamawiających maila. Zajrzyjcie na pocztę. PS Trzaskal odpisz na wcześniejszego maila
6 września 2012, 12:19 [cytuj]
Poszedl przelew z ing jutro rano powinny byc pieniazki , w tytule dalem dane do wysylki :) Pozdrawiam i nie moge sie juz doczekac :)
Poszedl przelew z ing jutro rano powinny byc pieniazki , w tytule dalem dane do wysylki :) Pozdrawiam i nie moge sie juz doczekac :)
6 września 2012, 12:36 [cytuj]
Przelew wyszedł, jutro pewnie dojdzie :)
Przelew wyszedł, jutro pewnie dojdzie :)
7 września 2012, 16:08 [cytuj]
Przelew wysłany, niestety nie mogłem wczoraj :)
Przelew wysłany, niestety nie mogłem wczoraj :)
To dare is to do.
7 września 2012, 18:38 [cytuj]
ode mnie również poszedł :)
ode mnie również poszedł :)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
7 września 2012, 20:54 [cytuj]
W związku, że jeszcze nie otrzymałem przelewu od 6 osób (z 16) czekamy do poniedziałku z drukiem. Później prześle jeszcze przypomnienie dla tych osób. Chyba, że przesłali dzisiaj i po prostu nie doszło. Wtedy proszę o potwierdzenie przelewu na maila.

COYS
W związku, że jeszcze nie otrzymałem przelewu od 6 osób (z 16) czekamy do poniedziałku z drukiem. Później prześle jeszcze przypomnienie dla tych osób. Chyba, że przesłali dzisiaj i po prostu nie doszło. Wtedy proszę o potwierdzenie przelewu na maila. COYS
7 września 2012, 21:01 [cytuj]
przepraszam, ze nie wyslalem pieniedzy,ale mam problem z karta kodow. wysle jutro,jeszcze raz przepraszam.
przepraszam, ze nie wyslalem pieniedzy,ale mam problem z karta kodow. wysle jutro,jeszcze raz przepraszam
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
7 września 2012, 21:15 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
przepraszam, ze nie wyslalem pieniedzy,ale mam problem z karta kodow. wysle jutro,jeszcze raz przepraszam


wporządku. Nic wielkiego się nie stało. Koszulki będą rozsyłane najprawdopodobniej prosto z drukarni. To pozwoli zaoszczędzić trochę czasu, zanim by doszły do mnie i wtedy bym wysyłał. Tak więc luzik :)
Dzięki Tobie między innymi udało się jeszcze zamówić jednemu Kogutowi :)

COYS
wporządku. Nic wielkiego się nie stało. Koszulki będą rozsyłane najprawdopodobniej prosto z drukarni. To pozwoli zaoszczędzić trochę czasu, zanim by doszły do mnie i wtedy bym wysyłał. Tak więc luzik :) Dzięki Tobie między innymi udało się jeszcze zamówić jednemu Kogutowi :) COYS
7 września 2012, 22:49 [cytuj]
maly8919 - proszę potwierdź mi że dostałeś mojego maila odnośnie przelewu z iPKO. Zapomniałem w tytule napisać imię i nazwisko ale mam nadzieję że nie będzie z tym problemu :) - Marcin Kwiatkowski :)
maly8919 - proszę potwierdź mi że dostałeś mojego maila odnośnie przelewu z iPKO. Zapomniałem w tytule napisać imię i nazwisko ale mam nadzieję że nie będzie z tym problemu :) - Marcin Kwiatkowski :)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
7 września 2012, 23:30 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
maly8919 - proszę potwierdź mi że dostałeś mojego maila odnośnie przelewu z iPKO. Zapomniałem w tytule napisać imię i nazwisko ale mam nadzieję że nie będzie z tym problemu :) - Marcin Kwiatkowski :)


Maila dostałem i pieniążki na koncie też się pojawiły. dzięki :)
Maila dostałem i pieniążki na koncie też się pojawiły. dzięki :)
8 września 2012, 08:31 [cytuj]
MALY ! moze troche pozno ale ja sie pisze na koszulke !
MALY ! moze troche pozno ale ja sie pisze na koszulke !
8 września 2012, 08:39 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
MALY ! moze troche pozno ale ja sie pisze na koszulke !


Późno ale nie za późno ;) prześlij swoje dane adresowe, imie nazwisko na adres adkopiczko@yahoo.pl
Późno ale nie za późno ;) prześlij swoje dane adresowe, imie nazwisko na adres adkopiczko@yahoo.pl
8 września 2012, 11:23 [cytuj]
Mały czy 2 sztuki l i xl mozna jeszcze zamówic. Jezeli tak to wysyłam kasę dzisiaj na konto.
Mały czy 2 sztuki l i xl mozna jeszcze zamówic. Jezeli tak to wysyłam kasę dzisiaj na konto
|<  <<  <  8  9  10  11  12    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 42 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się