Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  10  11  12  13  14  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Autorska koszulka fana kogutów
21 września 2012, 20:54 [cytuj]
dzięki Panowie,

ale nie zapominajcie, że projekt wykonała Justynka i to dla niej powinny być te wszystkie podziękowania. Ja byłem jedynie skromnym łącznikiem pomiędzy wami a nią :)

jeszcze jedna koszulka mi została, ale Kogut który ją zamawiał nie odpisuje na maila. Jak dalej będzie milczał to zostanie sprzedana komuś innemu. rozmiar L z tego co pamiętam ( nie mam jak sprawdzić) jutro dokładnie napiszę jaki rozmiar.

liczę, że kolejne projekty przyjmą się równie entuzjastycznie :)
dzięki Panowie, ale nie zapominajcie, że projekt wykonała Justynka i to dla niej powinny być te wszystkie podziękowania. Ja byłem jedynie skromnym łącznikiem pomiędzy wami a nią :) jeszcze jedna koszulka mi została, ale Kogut który ją zamawiał nie odpisuje na maila. Jak dalej będzie milczał to zostanie sprzedana komuś innemu. rozmiar L z tego co pamiętam ( nie mam jak sprawdzić) jutro dokładnie napiszę jaki rozmiar. liczę, że kolejne projekty przyjmą się równie entuzjastycznie :)
21 września 2012, 21:32 [cytuj]
co do zlotu jak najbardziej ;) tylko moze ktos jest chetny na katowice ;)
co do zlotu jak najbardziej ;) tylko moze ktos jest chetny na katowice ;)
21 września 2012, 22:31 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
Koszulka doszła. wielkie dzięki :) kiedy jakiś zlot?!


jak to kiedy - 13:45 17 LISTOPAD 2012 - WARSZAWA - DERBY:cwaniak:
zapraszamy Śląsk oczywiście

-
Koszulka - super. Można powiedzieć, że to w tej chwili moja jedyna koszulka --- jeden t-shirt nadaje się już tylko do chodzenia "w pole - do grabienia siana"... a tą z numerem 89 podarłem w furii po przegranej z Everton-em w marcu tego roku --- nie mogłem zaboleć 3 porażki z rzędu i trafiło na tekstylia:zly: ...
jak to kiedy - 13:45 17 LISTOPAD 2012 - WARSZAWA - DERBY:cwaniak: zapraszamy Śląsk oczywiście - Koszulka - super. Można powiedzieć, że to w tej chwili moja jedyna koszulka --- jeden t-shirt nadaje się już tylko do chodzenia "w pole - do grabienia siana"... a tą z numerem 89 podarłem w furii po przegranej z Everton-em w marcu tego roku --- nie mogłem zaboleć 3 porażki z rzędu i trafiło na tekstylia:zly:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 września 2012, 22:34 [cytuj]
maly8919 powiedział/a:
dzięki Panowie,

ale nie zapominajcie, że projekt wykonała Justynka i to dla niej powinny być te wszystkie podziękowania. Ja byłem jedynie skromnym łącznikiem pomiędzy wami a nią :)

jeszcze jedna koszulka mi została, ale Kogut który ją zamawiał nie odpisuje na maila. Jak dalej będzie milczał to zostanie sprzedana komuś innemu. rozmiar L z tego co pamiętam ( nie mam jak sprawdzić) jutro dokładnie napiszę jaki rozmiar.

liczę, że kolejne projekty przyjmą się równie entuzjastycznie :)



- L-ka --- idealnie na wzrost 176 - 180 - jakby ktoś chciał wiedzieć:tak:
- L-ka --- idealnie na wzrost 176 - 180 - jakby ktoś chciał wiedzieć:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 września 2012, 16:42 [cytuj]
185 tez calkiem niezle w tym rozmiarze wyglada :)
185 tez calkiem niezle w tym rozmiarze wyglada :)
22 września 2012, 18:46 [cytuj]
poprawka. Został rozmiar XL.

Apel do "Bajt" - jeśli rezygnujesz z koszulki to daj znać, znajdzie się inny właściciel.
poprawka. Został rozmiar XL. Apel do "Bajt" - jeśli rezygnujesz z koszulki to daj znać, znajdzie się inny właściciel
24 września 2012, 14:17 [cytuj]
doszła. Dzięki, jest super! :))
doszła. Dzięki, jest super! :))
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
24 września 2012, 15:59 [cytuj]
Doszło! Duża jak na L, ale jest boska! :)
Doszło! Duża jak na L, ale jest boska! :)
25 września 2012, 18:51 [cytuj]
doszło doszło i ok
doszło doszło i ok
www.instagram.com/spursmaniak
27 września 2012, 13:15 [cytuj]
Jakbyś miał tą XL to zamawiam.
Jakbyś miał tą XL to zamawiam
27 września 2012, 18:11 [cytuj]
pawcius powiedział/a:
Jakbyś miał tą XL to zamawiam


ok, więc jest Twoja. Dałem dla Bajt dostatecznie dużo czasu na zastanowienie. nadal bez odzewu. wyślij na adkopiczko@yahoo.pl imie nazwisko adres. odesle swoje dane i nr konta.
ok, więc jest Twoja. Dałem dla Bajt dostatecznie dużo czasu na zastanowienie. nadal bez odzewu. wyślij na adkopiczko@yahoo.pl imie nazwisko adres. odesle swoje dane i nr konta
2 października 2012, 20:51 [cytuj]
Nie ma co koszulki szczęśliwe! Odkąd ją ma na sobie pasmo nieustających sukcesów 2-1 z QPR, 3-0 z Carlisle, 3-2:nerwus: z MU:tak:
Nie ma co koszulki szczęśliwe! Odkąd ją ma na sobie pasmo nieustających sukcesów 2-1 z QPR, 3-0 z Carlisle, 3-2:nerwus: z MU:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 października 2012, 21:16 [cytuj]
jak najbardziej szczesliwa koszulka : D po kazdym wygranym meczu w szkole ja mam :D i kumpel w klasie za MUłami.. bezcenne :rotfl:
jak najbardziej szczesliwa koszulka : D po kazdym wygranym meczu w szkole ja mam :D i kumpel w klasie za MUłami.. bezcenne :rotfl:
|<  <<  <  10  11  12  13  14  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się