Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Autorska koszulka fana kogutów
28 sierpnia 2012, 23:53 [cytuj]
Ja się nie wcinam, bo chyba koszulki nie kupię. Napis Polish Fanclub musi być. Do mnie jedyne co nie przemawia w projekcie to kolor. Ja wiem, że to praktyczniejsze i się nie brudzi. Dla mnie koszulka powinna być biała. Ewentualnie gradientowana(biało-niebieska) coś na wzór barcelońskic http://media.zenfs.com/en-GB/blogs/world-of-sport/Barcelonanewkitblog2105.jpg.

tam gdzie żółty to biały, a tam gdzie pomarańczowy to dać ten niebieski czy tam granatowy
Ja się nie wcinam, bo chyba koszulki nie kupię. Napis Polish Fanclub musi być. Do mnie jedyne co nie przemawia w projekcie to kolor. Ja wiem, że to praktyczniejsze i się nie brudzi. Dla mnie koszulka powinna być biała. Ewentualnie gradientowana(biało-niebieska) coś na wzór barcelońskich http://media.zenfs.com/en-GB/blogs/world-of-sport/Barcelonanewkitblog2105.jpg. tam gdzie żółty to biały, a tam gdzie pomarańczowy to dać ten niebieski czy tam granatowy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2012, 01:10 [cytuj]
ja tez bylbym za biala koszulka, nasze domowe barwy to biale, i na moje tottenham kojarzy sie z biela a nie kolorem granatowym.. mimo to jednak koszulke na 90% kupie, bo takowej mi brak, ale moim zdaniem najlepiej bylo by pojechac klasyka.. na serduchu herb, na plecach malym drukiem cos o tym ze oficjalny fun club tottenhamu i tyle : )
ja tez bylbym za biala koszulka, nasze domowe barwy to biale, i na moje tottenham kojarzy sie z biela a nie kolorem granatowym.. mimo to jednak koszulke na 90% kupie, bo takowej mi brak, ale moim zdaniem najlepiej bylo by pojechac klasyka.. na serduchu herb, na plecach malym drukiem cos o tym ze oficjalny fun club tottenhamu i tyle : )
29 sierpnia 2012, 01:10 [cytuj]
ja tez bylbym za biala koszulka, nasze domowe barwy to biale, i na moje tottenham kojarzy sie z biela a nie kolorem granatowym.. mimo to jednak koszulke na 90% kupie, bo takowej mi brak, ale moim zdaniem najlepiej bylo by pojechac klasyka.. na serduchu herb, na plecach malym drukiem cos o tym ze oficjalny fun club tottenhamu i tyle : )
ja tez bylbym za biala koszulka, nasze domowe barwy to biale, i na moje tottenham kojarzy sie z biela a nie kolorem granatowym.. mimo to jednak koszulke na 90% kupie, bo takowej mi brak, ale moim zdaniem najlepiej bylo by pojechac klasyka.. na serduchu herb, na plecach malym drukiem cos o tym ze oficjalny fun club tottenhamu i tyle : )
29 sierpnia 2012, 01:26 [cytuj]
Witam Panowie... Świetna wiadomość z oficjalnym fanklubem. Zdecydowanie trzeba to umieścić na koszulce. tak więc czeka nas już 4 projekt.

zapodaje po zmianach (przed ogloszeniem ze jesteśmy official ;) )

http://zapodaj.net/736ab187bdc65.jpg.html

Poszło także zapytanie do drukarni więc w najbliższym czasie będziemy znali przybliżony koszt koszulki

Moim trzeba zmienić napis wokół herbu. góra może zostać a u dołu "Official fanclub Poland"
COYS
Witam Panowie... Świetna wiadomość z oficjalnym fanklubem. Zdecydowanie trzeba to umieścić na koszulce. tak więc czeka nas już 4 projekt. zapodaje po zmianach (przed ogloszeniem ze jesteśmy official ;) ) http://zapodaj.net/736ab187bdc65.jpg.html Poszło także zapytanie do drukarni więc w najbliższym czasie będziemy znali przybliżony koszt koszulki Moim trzeba zmienić napis wokół herbu. góra może zostać a u dołu "Official fanclub Poland" COYS
29 sierpnia 2012, 09:11 [cytuj]
Super koszulka, jestem chętny, bez względu na zmiany w napisach !:):cwaniak:
Super koszulka, jestem chętny, bez względu na zmiany w napisach !:):cwaniak:
To dare is to do.
29 sierpnia 2012, 10:19 [cytuj]
Ten projekt najlepszy z dotychczasowych. Pozostaje czekać na koszt i robić listę ;)
Ten projekt najlepszy z dotychczasowych. Pozostaje czekać na koszt i robić listę ;)
29 sierpnia 2012, 15:19 [cytuj]
Wystarczy zmienić "Club Poland" na "Fan club Poland" i po sprawie :)

Moim zdaniem koszulka już jest gotowa do produkcji :)
Wystarczy zmienić "Club Poland" na "Fan club Poland" i po sprawie :) Moim zdaniem koszulka już jest gotowa do produkcji :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
29 sierpnia 2012, 15:50 [cytuj]
http://zapodaj.net/736ab187bdc65.jpg.html


w zasadzie nie ma się do czego doczepić.
dla mnie rewelka. Skromna w formie i wyrazista w treści
http://zapodaj.net/736ab187bdc65.jpg.html w zasadzie nie ma się do czego doczepić. dla mnie rewelka. Skromna w formie i wyrazista w treści
under aromour!
29 sierpnia 2012, 16:11 [cytuj]
Koszulki świetne, ale może zamiast listy lepszy będzie E-mail, każdy napisze rozmiar zamiast robić burdel na forum :)
Koszulki świetne, ale może zamiast listy lepszy będzie E-mail, każdy napisze rozmiar zamiast robić burdel na forum :)
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
29 sierpnia 2012, 16:19 [cytuj]
wiadomo jak to z emailami jest , na forum jasno i przejzyscie ;) projekt kozacki ;) ja sie tylko zastanawiam zeby moze rozdanie polaczyc z jakims wspolnym ogladaniem meczu ?
wiadomo jak to z emailami jest , na forum jasno i przejzyscie ;) projekt kozacki ;) ja sie tylko zastanawiam zeby moze rozdanie polaczyc z jakims wspolnym ogladaniem meczu ?
29 sierpnia 2012, 16:19 [cytuj]
wiadomo jak to z emailami jest , na forum jasno i przejzyscie ;) projekt kozacki ;) ja sie tylko zastanawiam zeby moze rozdanie polaczyc z jakims wspolnym ogladaniem meczu ?
wiadomo jak to z emailami jest , na forum jasno i przejzyscie ;) projekt kozacki ;) ja sie tylko zastanawiam zeby moze rozdanie polaczyc z jakims wspolnym ogladaniem meczu ?
29 sierpnia 2012, 16:23 [cytuj]
deiak7 powiedział/a:
Koszulki świetne, ale może zamiast listy lepszy będzie E-mail, każdy napisze rozmiar zamiast robić burdel na forum :)


Nie ma problemu. Tak więc proszę o wiadomość email. Nick, rozmiar, ilość, jeśli już ktoś jest w 100% zdecydowany to także dane adresowe.

adkopiczko@yahoo.pl

Ostateczna koszulka już ze zmienioną nazwą, zapodam na forum. Jak tylko będę znał cenę dam znać :)
COYS

P.S. Odbiór koszulki jak najbardziej możliwy osobisty Warszawie, tak jak kolega wyżej napisał chociażby na zlocie :)
Nie ma problemu. Tak więc proszę o wiadomość email. Nick, rozmiar, ilość, jeśli już ktoś jest w 100% zdecydowany to także dane adresowe. adkopiczko@yahoo.pl Ostateczna koszulka już ze zmienioną nazwą, zapodam na forum. Jak tylko będę znał cenę dam znać :) COYS P.S. Odbiór koszulki jak najbardziej możliwy osobisty Warszawie, tak jak kolega wyżej napisał chociażby na zlocie :)
29 sierpnia 2012, 16:46 [cytuj]
do warszawy nie po drodze ale moze sa obywatele slaska i damy rade sie na mecz i odbior zebrac np w katowicach
do warszawy nie po drodze ale moze sa obywatele slaska i damy rade sie na mecz i odbior zebrac np w katowicach
29 sierpnia 2012, 16:49 [cytuj]
Do Katowic mam niedaleko, być może Zawiercie kojarzysz :rotfl::rotfl:
Do Katowic mam niedaleko, być może Zawiercie kojarzysz :rotfl::rotfl:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
29 sierpnia 2012, 16:55 [cytuj]
Ja zgłosze chęć kupienia owej koszulki po informacji po jakiej to cenie, brawo za inicjatywe !:)
Ja zgłosze chęć kupienia owej koszulki po informacji po jakiej to cenie, brawo za inicjatywe !:)
To dare is to do.
29 sierpnia 2012, 17:20 [cytuj]
tylko studiuje na slasku ale mam paru znajomych z zawiercia i okolic ;) a w sumie za inicjatywe tej koszulki wielki browar od kogucie braci
tylko studiuje na slasku ale mam paru znajomych z zawiercia i okolic ;) a w sumie za inicjatywe tej koszulki wielki browar od kogucie braci
29 sierpnia 2012, 18:37 [cytuj]
Ja niestety nie dojadę na meczyk do Warszawy, choć bardzo bym chciał, w najbliższym czasie nie będzie to możliwe. Liczę na wysłanie pocztą polską ;>>>

Koszulka bardzo fajna tylko czy nie lepszy byłby napis "FANCLUB POLAND" albo "POLISH FANCLUB"? Ale ogólnie bardzo fajna i biorę na bank :cwaniak:
Ja niestety nie dojadę na meczyk do Warszawy, choć bardzo bym chciał, w najbliższym czasie nie będzie to możliwe. Liczę na wysłanie pocztą polską ;>>> Koszulka bardzo fajna tylko czy nie lepszy byłby napis "FANCLUB POLAND" albo "POLISH FANCLUB"? Ale ogólnie bardzo fajna i biorę na bank :cwaniak:
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
29 sierpnia 2012, 18:47 [cytuj]
Panowie na Waszym miejscu chyba jednak kapeczkę bym się wstrzymał. Żeby nasz Fanclub był totalnie oficjalny, musimy zrobić jeszcze kilka pierdół, jak statut, zarząd etc. I najważniejsze, wtedy będzie przysługiwało nam prawo do zamówienia sobie fanclubowych koszulek z oficjalnej strony. Naprawdę, tyle lat na to czekaliśmy, że chyba jeszcze możecie się wstrzymać, co?
Panowie na Waszym miejscu chyba jednak kapeczkę bym się wstrzymał. Żeby nasz Fanclub był totalnie oficjalny, musimy zrobić jeszcze kilka pierdół, jak statut, zarząd etc. I najważniejsze, wtedy będzie przysługiwało nam prawo do zamówienia sobie fanclubowych koszulek z oficjalnej strony. Naprawdę, tyle lat na to czekaliśmy, że chyba jeszcze możecie się wstrzymać, co?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 sierpnia 2012, 18:48 [cytuj]
wysylki maile a moze zacznijmy od nr konta malego bo chyba nie bedzie zakladal za nas wszystkich ;)
wysylki maile a moze zacznijmy od nr konta malego bo chyba nie bedzie zakladal za nas wszystkich ;)
29 sierpnia 2012, 20:37 [cytuj]
Alista powiedział/a:
wysylki maile a moze zacznijmy od nr konta malego bo chyba nie bedzie zakladal za nas wszystkich ;)


Będzie znana cena to i konto się pojawi spokojnie :)

To jak Panowie? zmieniamy coś jeszcze czy zostawiamy tak jak jest? Iwan dobrze mówi, więc może po prostu poczekajmy na wycenę i zaczniemy zbierać chętnych
Będzie znana cena to i konto się pojawi spokojnie :) To jak Panowie? zmieniamy coś jeszcze czy zostawiamy tak jak jest? Iwan dobrze mówi, więc może po prostu poczekajmy na wycenę i zaczniemy zbierać chętnych
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 13 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się