Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Autorska koszulka fana kogutów
30 sierpnia 2012, 21:52 [cytuj]
Anel powiedział/a:
Ja skończyłem studia w 2006 o specjalności Alternatywne Źródła i Przetwarzanie Energii.:ok::ok::ok:


To mi powiedz czy warto inwestować w energię odnawialną w prywatnym domku na wsi. Byłem nie tak dawno u siebie i sąsiad co się buduje wstawiał baterie(tak to się nazywa?) słoneczne na dach. Tu u mnie w NL niektórzy prywaciarze(rolnicy) mają małe wiatraczki i niby z tego ciągną elektrykę.
To mi powiedz czy warto inwestować w energię odnawialną w prywatnym domku na wsi. Byłem nie tak dawno u siebie i sąsiad co się buduje wstawiał baterie(tak to się nazywa?) słoneczne na dach. Tu u mnie w NL niektórzy prywaciarze(rolnicy) mają małe wiatraczki i niby z tego ciągną elektrykę
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 sierpnia 2012, 22:06 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
O żesz Ty, to w końcu zrobiłeś te koszulki?! No to dawaj, ile za to (razem z przesyłką) i wysyłaj, przecież nie możesz być stratny. Po prostu pamiętam że nagle tak totalnie ten temat zgasł i myślałem, że nic już z niego nie będzie


No jak zrobiłeś? Na zdjęciach chłopaków z Kalwarii można było zobaczyć. Jutro Ci wyślę zdjęcie Twojej koszulki...
No jak zrobiłeś? Na zdjęciach chłopaków z Kalwarii można było zobaczyć. Jutro Ci wyślę zdjęcie Twojej koszulki
30 sierpnia 2012, 22:08 [cytuj]
Maly, odpisz mi proszę na maila, to pilne. Jutro rano wyjeżdżam i do 9 września nie mam dostępu do internetu więc chciałbym zrobić przelew żeby się nie okazało że nie dostanę koszulki i żebyś za mnie nie musiał zakladać
Maly, odpisz mi proszę na maila, to pilne. Jutro rano wyjeżdżam i do 9 września nie mam dostępu do internetu więc chciałbym zrobić przelew żeby się nie okazało że nie dostanę koszulki i żebyś za mnie nie musiał zakladać
31 sierpnia 2012, 06:40 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Maly, odpisz mi proszę na maila, to pilne. Jutro rano wyjeżdżam i do 9 września nie mam dostępu do internetu więc chciałbym zrobić przelew żeby się nie okazało że nie dostanę koszulki i żebyś za mnie nie musiał zakladać


Właśnie odpisałem. Mam nadzieje, że nie za późno. Jeśli tak to spokojnie, będę pamiętał i założę.
Właśnie odpisałem. Mam nadzieje, że nie za późno. Jeśli tak to spokojnie, będę pamiętał i założę
31 sierpnia 2012, 13:47 [cytuj]
Słuchajcie, jest jedna kwestia, którą warto w tym momencie poruszyć. Jako oficjalny fan club będziemy mieli możliwość zamówić oryginalne koszulki Spurs z nadrukiem "Poland Spurs" pod logo klubu. Raku poda więcej szczegółów, gdy je pozna - cena tamtej koszulki to będzie 25 funtów więc circa 100 zeta.
Słuchajcie, jest jedna kwestia, którą warto w tym momencie poruszyć. Jako oficjalny fan club będziemy mieli możliwość zamówić oryginalne koszulki Spurs z nadrukiem "Poland Spurs" pod logo klubu. Raku poda więcej szczegółów, gdy je pozna - cena tamtej koszulki to będzie 25 funtów więc circa 100 zeta
31 sierpnia 2012, 14:42 [cytuj]
>> i nie robię tego dla zysku. Jak napisałem w pierwszym poście nie mam z tego nic.

absolutnie wierzę, bo przy koszulce za 45 zyla, zlecanej do druku, można zarobić najwyżej na bilet autobusowy.
Znajomy kreci gadzety z zarobkowa inklinacją i za drukowaną polówkę rąbie 100.

maly, jest juz 20 chetnych? Będę rozjebany, jesli się nie znajdzie tak skromna ilość.

Mam jeszcze pytanie, co jest wydziergane na karczku, czy koszulka bedzie miała pod plisą guziki czy też trzymała się na usztwnionej zakładce i jakiego koloru jest lamówka na przedzie, bo na projekcie wyglada na żółtawy.
>> i nie robię tego dla zysku. Jak napisałem w pierwszym poście nie mam z tego nic. absolutnie wierzę, bo przy koszulce za 45 zyla, zlecanej do druku, można zarobić najwyżej na bilet autobusowy. Znajomy kreci gadzety z zarobkowa inklinacją i za drukowaną polówkę rąbie 100. maly, jest juz 20 chetnych? Będę rozjebany, jesli się nie znajdzie tak skromna ilość. Mam jeszcze pytanie, co jest wydziergane na karczku, czy koszulka bedzie miała pod plisą guziki czy też trzymała się na usztwnionej zakładce i jakiego koloru jest lamówka na przedzie, bo na projekcie wyglada na żółtawy
under aromour!
31 sierpnia 2012, 14:45 [cytuj]
HB, spoko, oficjalne także będzie można zorganizować, co nie wyklucza własnej inicjatywy. Zwłaszcza, że wyszła bardzo atrakcyjna.
Będzie koszulka do kościoła i na codzień hehe
HB, spoko, oficjalne także będzie można zorganizować, co nie wyklucza własnej inicjatywy. Zwłaszcza, że wyszła bardzo atrakcyjna. Będzie koszulka do kościoła i na codzień hehe
under aromour!
31 sierpnia 2012, 15:34 [cytuj]
do kiedy mozna wysylac maila potwierdzajacego zamowienie? jest jakis okreslony termin?
do kiedy mozna wysylac maila potwierdzajacego zamowienie? jest jakis okreslony termin?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2012, 08:55 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
To mi powiedz czy warto inwestować w energię odnawialną w prywatnym domku na wsi. Byłem nie tak dawno u siebie i sąsiad co się buduje wstawiał baterie(tak to się nazywa?) słoneczne na dach. Tu u mnie w NL niektórzy prywaciarze(rolnicy) mają małe wiatraczki i niby z tego ciągną elektrykę


Zasadniczo to się opłaca... wszystko zależy w co chciałbyś zainwestować.
Zasadniczo to się opłaca... wszystko zależy w co chciałbyś zainwestować
www.instagram.com/spursmaniak
1 września 2012, 10:15 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
do kiedy mozna wysylac maila potwierdzajacego zamowienie? jest jakis okreslony termin?


terminu określonego nie ma. chciałbym, żeby min 20 osób się zebrało. Na chwilę obecną jest zamówienie na 9 koszulek. Myślę, że do końca przyszłęgo tyg się wstrzymam.

krzyżacki powiedział/a:
>>
Mam jeszcze pytanie, co jest wydziergane na karczku, czy koszulka bedzie miała pod plisą guziki czy też trzymała się na usztwnionej zakładce i jakiego koloru jest lamówka na przedzie, bo na projekcie wyglada na żółtawy


koszulka na projekcie to swego rodzaju podkład do projektowania. Tak jak wspomniałem wcześniej docelowa będzie koszulka Polo Stedman 170g
terminu określonego nie ma. chciałbym, żeby min 20 osób się zebrało. Na chwilę obecną jest zamówienie na 9 koszulek. Myślę, że do końca przyszłęgo tyg się wstrzymam. [quote=krzyżacki]>> Mam jeszcze pytanie, co jest wydziergane na karczku, czy koszulka bedzie miała pod plisą guziki czy też trzymała się na usztwnionej zakładce i jakiego koloru jest lamówka na przedzie, bo na projekcie wyglada na żółtawy
1 września 2012, 10:59 [cytuj]
>>Tak jak wspomniałem wcześniej docelowa będzie koszulka Polo Stedman 170g

ok, obejrzałem ten model. A zastanawiałes sie nad bazą w popstaci stedmana 180, który kosztuje 2 pln wiecej, ale ma większa gramature i rękawy z mankietami?
Jaki ma byc kolor bazowy- navi czy blue midnight?
>>Tak jak wspomniałem wcześniej docelowa będzie koszulka Polo Stedman 170g ok, obejrzałem ten model. A zastanawiałes sie nad bazą w popstaci stedmana 180, który kosztuje 2 pln wiecej, ale ma większa gramature i rękawy z mankietami? Jaki ma byc kolor bazowy- navi czy blue midnight?
under aromour!
1 września 2012, 12:11 [cytuj]
mnie niestety polówka nie interesuje. mam nadzieje, że jak się rozwinie sklep będzie nie gorszy niż tutaj :
http://www.thefightingcock.co.uk/shop/
mnie niestety polówka nie interesuje. mam nadzieje, że jak się rozwinie sklep będzie nie gorszy niż tutaj : http://www.thefightingcock.co.uk/shop/
1 września 2012, 12:47 [cytuj]
ja biorę :) mail wysłany
ja biorę :) mail wysłany
1 września 2012, 12:59 [cytuj]
Ode mnie mail również poszedł :)
Ode mnie mail również poszedł :)
1 września 2012, 13:12 [cytuj]
ja maila wyśle prawdopodobnie dziś wieczorem bądź jutro :)
ja maila wyśle prawdopodobnie dziś wieczorem bądź jutro :)
To dare is to do.
1 września 2012, 13:26 [cytuj]
EDIT:
A, widzę ostateczny projekt.

Mam pytanie, jak sprawa wygląda z nadrukiem numeru z tyłu? Dużo drożej wyjdzie?


EDIT2:
Nie, żebym się czepiał, ale jeśli chciałbym zamówić koszulkę, to czy na przednim logo, mogę mieć nadrukowane samo " POLAND" pod spodem, zamiast "CLUB POLAND" ? Tak jest poprawniej językowo, bo to co jest obecnie na projekcie brzmi: TOTTENHAM HOTSPUR FOOTBALL CLUB SUPPORTERS CLUB POLAND. :))

pozdro
EDIT: A, widzę ostateczny projekt. Mam pytanie, jak sprawa wygląda z nadrukiem numeru z tyłu? Dużo drożej wyjdzie? EDIT2: Nie, żebym się czepiał, ale jeśli chciałbym zamówić koszulkę, to czy na przednim logo, mogę mieć nadrukowane samo " POLAND" pod spodem, zamiast "CLUB POLAND" ? Tak jest poprawniej językowo, bo to co jest obecnie na projekcie brzmi: TOTTENHAM HOTSPUR FOOTBALL CLUB SUPPORTERS CLUB POLAND. :)) pozdro
1 września 2012, 21:33 [cytuj]
zamowienie zlozone :) nie wiem czy padlo to pytanie, ale co z herbem? chodzi mi o to czy bedzie on wyszywany czy zostanie umieszczony w jakis inny sposob?
zamowienie zlozone :) nie wiem czy padlo to pytanie, ale co z herbem? chodzi mi o to czy bedzie on wyszywany czy zostanie umieszczony w jakis inny sposob?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
2 września 2012, 20:14 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
zamowienie zlozone :) nie wiem czy padlo to pytanie, ale co z herbem? chodzi mi o to czy bedzie on wyszywany czy zostanie umieszczony w jakis inny sposob?


druk

Na chwilę obecną jest zamówienie na 14 koszulek.
druk Na chwilę obecną jest zamówienie na 14 koszulek
4 września 2012, 07:38 [cytuj]
ja też jestem chętny ale wyśle Ci mejla dopiero po szkole.
ja też jestem chętny ale wyśle Ci mejla dopiero po szkole
COYS
4 września 2012, 21:10 [cytuj]
http://www.stolliclothing.co.uk/productinfo.php?pid=1401

A PÓŹNIEJ ZROBIMY SOBIE TAKIE KOSZULKI:tak:
http://www.stolliclothing.co.uk/productinfo.php?pid=1401 A PÓŹNIEJ ZROBIMY SOBIE TAKIE KOSZULKI:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 47 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się