Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  21  22  23  24  25  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Football Manager
17 grudnia 2010, 16:01 [cytuj]
Tottenham to rozgrzewka przed prawdziwym graniem. Ja obecnie gram w lidze Kazachstanu, ale w 11' i mam zamiar wygrać LM ;)
Tottenham to rozgrzewka przed prawdziwym graniem. Ja obecnie gram w lidze Kazachstanu, ale w 11' i mam zamiar wygrać LM ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 grudnia 2010, 17:14 [cytuj]
Mam jakiś problem z forum pod tytułem Football Manager. Ostatnia strona jaka mi się otwiera to nr. 25. a było ich 38 Wy też macie coś takiego?
Mam jakiś problem z forum pod tytułem Football Manager. Ostatnia strona jaka mi się otwiera to nr. 25. a było ich 38 Wy też macie coś takiego?
20 grudnia 2010, 08:09 [cytuj]
Ja właśnie skończyłem swój pierwszy sezon w FM10.
Grałem Palermo. zająłem 4 miejsce w Serie A z 70 pkt. Brakowało mi 2 pkt do 3. Interu, 3 do 2 Juventusu i 8 do 1. Milanu.
W Pucharem Włoch bylem wyeliminowany w 1/2 przez Napoli.
W Pucharze tym drugim (chyba ligi włoskiej) zostałem wyeliminowany już w 1/8 przez Inter.
Grałem diamentem
Ochoa
BAE:D Sakho Kjaer Santon
Ramires
Meireles M'vila
Pastore
Miccoli Cavani
Miałem wielu nowych zawodników bo kilku starych udało mi się sprzedać w przystępnych cenach.
Najlepsi strzelcy mojej drużyny to Cavani-17 Miccoli-12 Pastore-9 Meireles-7 Ramires-6 M'vila-4.
Jeszcze parę bramek dołożyli rezerwowi ale ich nie będę wymieniał. Królem asyst całej ligi został Pastore-22 Nie wiem czy będę go miał po okienku transferowym bo Barcelona i Arsenal i Milan go chcą. A Ramiresa chce Tottenham:rotfl:
Jestem zadowolony z pierwszego sezonu. Dzisiaj mam losowanie kwalifikacji ligi mistrzów.
Ja właśnie skończyłem swój pierwszy sezon w FM10. Grałem Palermo. zająłem 4 miejsce w Serie A z 70 pkt. Brakowało mi 2 pkt do 3. Interu, 3 do 2 Juventusu i 8 do 1. Milanu. W Pucharem Włoch bylem wyeliminowany w 1/2 przez Napoli. W Pucharze tym drugim (chyba ligi włoskiej) zostałem wyeliminowany już w 1/8 przez Inter. Grałem diamentem Ochoa BAE:D Sakho Kjaer Santon Ramires Meireles M'vila Pastore Miccoli Cavani Miałem wielu nowych zawodników bo kilku starych udało mi się sprzedać w przystępnych cenach. Najlepsi strzelcy mojej drużyny to Cavani-17 Miccoli-12 Pastore-9 Meireles-7 Ramires-6 M'vila-4. Jeszcze parę bramek dołożyli rezerwowi ale ich nie będę wymieniał. Królem asyst całej ligi został Pastore-22 Nie wiem czy będę go miał po okienku transferowym bo Barcelona i Arsenal i Milan go chcą. A Ramiresa chce Tottenham:rotfl: Jestem zadowolony z pierwszego sezonu. Dzisiaj mam losowanie kwalifikacji ligi mistrzów
20 grudnia 2010, 14:03 [cytuj]
Gram z Szachtarem
Gram z Szachtarem
20 grudnia 2010, 15:30 [cytuj]
Ja gram tottenhamem w FM 11 i mam już sezon 2014-15 i mam lukaku,javi martinez,pepe,alderweireld'a i jakoś idzie.
Ja gram tottenhamem w FM 11 i mam już sezon 2014-15 i mam lukaku,javi martinez,pepe,alderweireld'a i jakoś idzie
20 grudnia 2010, 15:51 [cytuj]
Minio12


Nie ma sensu wydawać kasy na chempionship manager 2010.
Lepiej kupić fm 11 i juz. mnie też sie podobał chempionship manager 2008 ale 2010 to jest głupi, bardzo dużo błędów, grasz, grasz a nagel gra ci wywale do windowsaa. Patrze nie pomagają.
Minio12 Nie ma sensu wydawać kasy na chempionship manager 2010. Lepiej kupić fm 11 i juz. mnie też sie podobał chempionship manager 2008 ale 2010 to jest głupi, bardzo dużo błędów, grasz, grasz a nagel gra ci wywale do windowsaa. Patrze nie pomagają
21 grudnia 2010, 13:04 [cytuj]
macian94 powiedział/a:
Minio12


Nie ma sensu wydawać kasy na chempionship manager 2010.
Lepiej kupić fm 11 i juz. mnie też sie podobał chempionship manager 2008 ale 2010 to jest głupi, bardzo dużo błędów, grasz, grasz a nagel gra ci wywale do windowsaa. Patrze nie pomagają

Dzięki za radę. Nie wiem zastanowię się jeszcze nad tym. Miałem go sobie kupić na gwiazdkę:D .
Dzięki za radę. Nie wiem zastanowię się jeszcze nad tym. Miałem go sobie kupić na gwiazdkę:D
21 grudnia 2010, 22:33 [cytuj]
Jak jest w późniejszych sezonach, bo ja grałem dwukrotnie Tottenhamem - raz wicemistrzostwo i ćwierćfinał LM, za drugim razem miejsce 4. i ćwierćfinał LM. Ale za pierwszym razem wkurzyłem się, że rynek transferowy jest prawie martwy i zacząłem od nowa. Za drugim od razu część zawodników udało mi się sprzedać, ale to idzie jak po grudzie. Rozumiem, że to ma odzwierciedlać rzeczywistość, ale czasem to przesada. Keane nawet za darmo nie chcieli przy pierwszym podejściu (po bardzo dobrym sezonie), dlatego za drugim sprzedałem go od razu.

Mniejsza z tym - jak jest w późniejszych latach z rynkiem transferowym?
Jak jest w późniejszych sezonach, bo ja grałem dwukrotnie Tottenhamem - raz wicemistrzostwo i ćwierćfinał LM, za drugim razem miejsce 4. i ćwierćfinał LM. Ale za pierwszym razem wkurzyłem się, że rynek transferowy jest prawie martwy i zacząłem od nowa. Za drugim od razu część zawodników udało mi się sprzedać, ale to idzie jak po grudzie. Rozumiem, że to ma odzwierciedlać rzeczywistość, ale czasem to przesada. Keane nawet za darmo nie chcieli przy pierwszym podejściu (po bardzo dobrym sezonie), dlatego za drugim sprzedałem go od razu. Mniejsza z tym - jak jest w późniejszych latach z rynkiem transferowym?
21 grudnia 2010, 23:22 [cytuj]
Ja gram w CM 03-04 i powiem że bardzo mnie to wciąga :P Grałem już wieloma drużynami takimi jak włoska Ternana, Angielskie Cambridge United, St. Etienne, aktualnie gdam Dynamem Drezno z niemieckiej ligi regionalnej i powiem że po 3 sezonach zawendrowałem do BundesLigi ;] ;] Nawet nieźle się tam trzymam :P Co sezon gra w pucharach europejskich ;p Ale większych sukcesów tam nie odnosze, najdalej doszedłem do ćwierćfinału (przegrałem z Arsenalem :/ :/ Bleeee ) Jak skończę karierę w DD to wezmę się za Tottenham :PP
Ja gram w CM 03-04 i powiem że bardzo mnie to wciąga :P Grałem już wieloma drużynami takimi jak włoska Ternana, Angielskie Cambridge United, St. Etienne, aktualnie gdam Dynamem Drezno z niemieckiej ligi regionalnej i powiem że po 3 sezonach zawendrowałem do BundesLigi ;] ;] Nawet nieźle się tam trzymam :P Co sezon gra w pucharach europejskich ;p Ale większych sukcesów tam nie odnosze, najdalej doszedłem do ćwierćfinału (przegrałem z Arsenalem :/ :/ Bleeee ) Jak skończę karierę w DD to wezmę się za Tottenham :PP
31 maja 2011, 16:49 [cytuj]
ja garm arką mój skład:
Witkowski - Bruma, Robakowski, Szmatiuk, Rozić, Noll, - Labukas, Burkhard, Budziński, Glavina, - Baba Adamu, Ivanowski (Radzinevicius):D
ja garm arką mój skład: Witkowski - Bruma, Robakowski, Szmatiuk, Rozić, Noll, - Labukas, Burkhard, Budziński, Glavina, - Baba Adamu, Ivanowski (Radzinevicius):D
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
4 czerwca 2011, 14:38 [cytuj]
Czy to normalne!? gram w FM'a 11, i nagle mi sie wlacza komunikat ERROR. crush dumbs. co jest grane? bardzo prosze o pomoc! :) z gory Dzieki :kwiatek:
Czy to normalne!? gram w FM'a 11, i nagle mi sie wlacza komunikat ERROR. crush dumbs. co jest grane? bardzo prosze o pomoc! :) z gory Dzieki :kwiatek:
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
4 czerwca 2011, 15:44 [cytuj]
"Jeden z bardziej znanych błędów wyskakujących podczas gry, którego wyeliminowanie nie zostało jeszcze do końca rozpracowane. Wielu użytkowników poleca usunięcie ukrytego folderu crash dumps z folderu SI w Moich Dokumentach." Spróbuj tak ;) a poza tym google nie gryzie ^^ wklep "ERROR. crush dumbs FM " i poczytaj , wiecej ludzi ma bądź miało taki problem z tym co tam piszą na pewno go rozwiążesz , pozdrawiam
"Jeden z bardziej znanych błędów wyskakujących podczas gry, którego wyeliminowanie nie zostało jeszcze do końca rozpracowane. Wielu użytkowników poleca usunięcie ukrytego folderu crash dumps z folderu SI w Moich Dokumentach." Spróbuj tak ;) a poza tym google nie gryzie ^^ wklep "ERROR. crush dumbs FM " i poczytaj , wiecej ludzi ma bądź miało taki problem z tym co tam piszą na pewno go rozwiążesz , pozdrawiam
18 czerwca 2011, 23:28 [cytuj]
ma ktoś FMy 2005-2006-2007 ? chciałbym wrócić do przeszłości ale nikt ze znajomych nie posiada, a na necie starocie szybko lecą z serwerów. spiraci ktoś z okolic Chorzowa? :P
ma ktoś FMy 2005-2006-2007 ? chciałbym wrócić do przeszłości ale nikt ze znajomych nie posiada, a na necie starocie szybko lecą z serwerów. spiraci ktoś z okolic Chorzowa? :P
.upadamy na dno by odbić się od niego.
28 czerwca 2011, 15:38 [cytuj]
[url/]http://thepiratebay.org/torrent/4608104/Football_Manager_2005[/url] proszę:D
28 czerwca 2011, 15:38 [cytuj]
[url/]http://thepiratebay.org/torrent/4608104/Football_Manager_2005[/url] proszę:D
28 czerwca 2011, 16:10 [cytuj]
ja gralem w FM 08 i 09 gralem Tottenhamem, ale jak zdobylem wszytsko co sie dalo to mi sie znudzilo :D
ja gralem w FM 08 i 09 gralem Tottenhamem, ale jak zdobylem wszytsko co sie dalo to mi sie znudzilo :D
15 lipca 2011, 22:21 [cytuj]
ja cały czas gram w Vfl Wolfsburg mimo tego, ze wszystko zdobywam co che, a grają u mnie już grajki z rocznika 2003
ja cały czas gram w Vfl Wolfsburg mimo tego, ze wszystko zdobywam co che, a grają u mnie już grajki z rocznika 2003
Dla przyjaciół JD18;)
3 kwietnia 2012, 20:40 [cytuj]
Ja jako jeden z nielicznych nie mam jeszcze FM12 i odświeżam temat FM10. Przeglądałem wcześniejsze posty i natknąłem się na to, że robiliście jakiś turniej przez neta w Football Managera. Z chęcią wziąłbym w czymś takim udział, ale mam słabego kompa i neta i wątpię, aby mi wytrzymał. I chciałbym może ktoś zrobić taki turniej, tyle, że ktoś inny musiałby być adminem... chciałby ktoś???
Ja jako jeden z nielicznych nie mam jeszcze FM12 i odświeżam temat FM10. Przeglądałem wcześniejsze posty i natknąłem się na to, że robiliście jakiś turniej przez neta w Football Managera. Z chęcią wziąłbym w czymś takim udział, ale mam słabego kompa i neta i wątpię, aby mi wytrzymał. I chciałbym może ktoś zrobić taki turniej, tyle, że ktoś inny musiałby być adminem... chciałby ktoś???
|<  <<  <  21  22  23  24  25  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się