Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » "GRAMY Z SERCEM" - VI Ogólnopolski Turniej Kibiców
15 października 2012, 16:47 [cytuj]
Ile troski wyrażacie o moją osobę ;)

Konradzie - rozumiem że jedynie prawdziwe turnieje są te poza Orlikami? Co to jest "dorosłe zycie"?
Ile troski wyrażacie o moją osobę ;) Konradzie - rozumiem że jedynie prawdziwe turnieje są te poza Orlikami? Co to jest "dorosłe zycie"?
19 października 2012, 11:37 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
"K.... dawno na mrozie nie spałem" co się Marcus przejmujesz, drzemniemy na hokerach na stacji Orlen, może jak ładnie poprosimy to dostaniemy "śniadanie do łóżka" koło tak zwanego rana. Z Maćkiem się jakoś ustawię jak mi się uda


Uda Ci się dogadać tylko wiesz, że Ty niespodziewanie potRafisz zniknąć na pół roku :wysmiewacz: - wybacz ale nie potRafiłem sie powstRzymać.

spurs3 powiedział/a:
tez bym sie wbił na wyjazd z mackiem i konradem radomsko jest po drodze :Dpierwsza edycje z mourinho w koszarach przezyłem, a było z -20 chyba , dobrze by bylo powtorzyc plus impra we młynie. MARCUS ty bys z poznania na piechte dotarl, przyjade bo mi flakona wisisz


Bardzo chętnie podjedziemy z honoRowym obywatelem Przedborza do Radomska a potem Żubrem lub inną fuRą jaką dostałeś po awansie na pRezesa kuli ziemskiej udamy sie w dalszą dRoge na trzciankę :brawo:
Uda Ci się dogadać tylko wiesz, że Ty niespodziewanie potRafisz zniknąć na pół roku :wysmiewacz: - wybacz ale nie potRafiłem sie powstRzymać. [quote=spurs3]tez bym sie wbił na wyjazd z mackiem i konradem radomsko jest po drodze :Dpierwsza edycje z mourinho w koszarach przezyłem, a było z -20 chyba , dobrze by bylo powtorzyc plus impra we młynie. MARCUS ty bys z poznania na piechte dotarl, przyjade bo mi flakona wisisz
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 października 2012, 12:11 [cytuj]
Zjebałeś, zjebałeś :F:F Chyba "BaRdzo" , "ŻubRem" i chyba "tRzcianka" , co nie???
Zjebałeś, zjebałeś :F:F Chyba "BaRdzo" , "ŻubRem" i chyba "tRzcianka" , co nie???
Kogucie życie!
19 października 2012, 12:55 [cytuj]
Wal się pyRo :D
Będę "eRki" umieszczał gdzie mi sie podoba :plask:
A tak własciwie to zapraszam Cię na brulee w najlepszej pod słońcem kawiaRence w Trzciance.

PS. Myślę czy nie zabrać z aRbeitu sejfu na fanty - wiesz, zawsze może sie nam tRafic snajpeR w pokoju:rotfl:
Wal się pyRo :D Będę "eRki" umieszczał gdzie mi sie podoba :plask: A tak własciwie to zapraszam Cię na brulee w najlepszej pod słońcem kawiaRence w Trzciance. PS. Myślę czy nie zabrać z aRbeitu sejfu na fanty - wiesz, zawsze może sie nam tRafic snajpeR w pokoju:rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 października 2012, 16:06 [cytuj]
Jak sie Snajper trafi to wystarczy szczoteczkę do zębów i dokumenty zabrać, reszta sie.... 'znajdzie" :D
Jak sie Snajper trafi to wystarczy szczoteczkę do zębów i dokumenty zabrać, reszta sie.... 'znajdzie" :D
Kogucie życie!
19 października 2012, 16:36 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Wal się pyRo :D
Będę "eRki" umieszczał gdzie mi sie podoba :plask:
A tak własciwie to zapraszam Cię na brulee w najlepszej pod słońcem kawiaRence w Trzciance.

PS. Myślę czy nie zabrać z aRbeitu sejfu na fanty - wiesz, zawsze może sie nam tRafic snajpeR w pokoju:rotfl:


żeby nikogo nie zmyliło - eRki dotyczą Rozwoju Katowice :D
żeby nikogo nie zmyliło - eRki dotyczą Rozwoju Katowice :D
19 października 2012, 16:52 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
żeby nikogo nie zmyliło - eRki dotyczą Rozwoju Katowice :D

Też mi temat ... phiii,, ;| Co to za różnica czy śmieRdziele czy niedoRozwój Staliningrad ;P
Też mi temat ... phiii,, ;| Co to za różnica czy śmieRdziele czy niedoRozwój Staliningrad ;P
Kogucie życie!
19 października 2012, 17:00 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Jak sie Snajper trafi to wystarczy szczoteczkę do zębów i dokumenty zabrać, reszta sie.... 'znajdzie" :D


szczoteczke też załatwie :D
szczoteczke też załatwie :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
19 października 2012, 17:28 [cytuj]
snajper powiedział/a:
szczoteczke też załatwie :D


Akurat tu bym nie ryzykował, bo "prawie nowa" mnie nie interesuje ;)
Akurat tu bym nie ryzykował, bo "prawie nowa" mnie nie interesuje ;)
Kogucie życie!
19 października 2012, 18:06 [cytuj]
No w sumie racja, nie wiadomo co za murzyn i gdzie sobie wsadzał :D
No w sumie racja, nie wiadomo co za murzyn i gdzie sobie wsadzał :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
19 października 2012, 18:50 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Też mi temat ... phiii,, ;| Co to za różnica czy śmieRdziele czy niedoRozwój Staliningrad ;P


Jak już to Stalinogród :D
Do zobaczenia w Trzciance!
Jak już to Stalinogród :D Do zobaczenia w Trzciance!
19 października 2012, 18:58 [cytuj]
Racja, pojeb..... mi się. Najważniejsze jednak, że NiedoRozwój ;)
Racja, pojeb..... mi się. Najważniejsze jednak, że NiedoRozwój ;)
Kogucie życie!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 121 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się