Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

27 listopada 2012, 11:10 [cytuj]
Jak w temacie. Co jest z tymi wąsami u piłkarzy?? Na razie widzę, że zaraza dotknęła Wyspę, ale pewnie niedługo rozlezie się wszędzie. To jakiś grubszy zakład?? O co chodzi, wie ktoś może?
Ktoś o aparycji "Krałcza" czy Baines'a nie robi sobie takiego kuku sam. To jakiś żart??
Jak w temacie. Co jest z tymi wąsami u piłkarzy?? Na razie widzę, że zaraza dotknęła Wyspę, ale pewnie niedługo rozlezie się wszędzie. To jakiś grubszy zakład?? O co chodzi, wie ktoś może? Ktoś o aparycji "Krałcza" czy Baines'a nie robi sobie takiego kuku sam. To jakiś żart??
Kogucie życie!
27 listopada 2012, 11:28 [cytuj]
Wąsy symbolizują poparcie kampanii do walki z rakiem prostaty.
Wąsy symbolizują poparcie kampanii do walki z rakiem prostaty
27 listopada 2012, 11:53 [cytuj]
Dokladnie, to tak zwany "movember". Dziwne Marcus ze nie kojarzysz - od lat to ma miejsce w listopadzie.

Niektorzy wygladaja komicznie :)
Dokladnie, to tak zwany "movember". Dziwne Marcus ze nie kojarzysz - od lat to ma miejsce w listopadzie. Niektorzy wygladaja komicznie :)
27 listopada 2012, 12:07 [cytuj]
Nie kojarzę, przyznaję się bez bicia. Serio?? Chyba anglosaski zwyczaj? Widocznie wcześniej tak widoczne to nie było. W tym kontekście "zaraza" brzmi głupio. Co nie zmienia mojej opinii, że pomysł mało szczęśliwy.
Nie kojarzę, przyznaję się bez bicia. Serio?? Chyba anglosaski zwyczaj? Widocznie wcześniej tak widoczne to nie było. W tym kontekście "zaraza" brzmi głupio. Co nie zmienia mojej opinii, że pomysł mało szczęśliwy
Kogucie życie!
27 listopada 2012, 13:09 [cytuj]
Glownym sponsorem tej kampanii jest Gillette, chyba tez odprowadzaja kase na badania. Czy ja wiem czy glupi? Mi akurat sie podoba - w zartobliwy sposob mowia o powaznych problemach i pilkarze, czyli idole tlumow wspierajac ja pokazuja, ze wizyta mezczyzny u urologa to nie jest zadna ujma na honorze. Poszukaj sobie w google photos roznych plakatow reklamowych Gillette for Movember - stylizowane na przedwojenne, niektore sa niezle
Glownym sponsorem tej kampanii jest Gillette, chyba tez odprowadzaja kase na badania. Czy ja wiem czy glupi? Mi akurat sie podoba - w zartobliwy sposob mowia o powaznych problemach i pilkarze, czyli idole tlumow wspierajac ja pokazuja, ze wizyta mezczyzny u urologa to nie jest zadna ujma na honorze. Poszukaj sobie w google photos roznych plakatow reklamowych Gillette for Movember - stylizowane na przedwojenne, niektore sa niezle
27 listopada 2012, 13:55 [cytuj]
HB chyba się nie rozumiemy, napisałem głupi w stosunku do tego co napisalem na poczatku czyli "zaraza", chodzi mi o sam zwrot. Co do samej koncepcji -"mało szczęśliwy". Mi akurat to odpowiada średnio. Wąsy - rak prostaty... noooo, ok. Polatalem po necie i to od 8 ,chyba, lat trwa. "Może dlatego ,że piłkarz idol tłumów ' ... powiedzmy tych mlodszych, co chyba w grupie sredniego ryzyka są ;) No , ale wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć ;) A co do tych przedwojennych lat, to własnie mnie to naprowadziło, bo taka moda na tamtych amantów przychodzi, więc mysłalem, że .... W końcu piłkarze "znani' są z tego , ze pewne wzorce bezkrytycznie "przeszczepiają". Jak widać błędnie kojarzyłem.
HB chyba się nie rozumiemy, napisałem głupi w stosunku do tego co napisalem na poczatku czyli "zaraza", chodzi mi o sam zwrot. Co do samej koncepcji -"mało szczęśliwy". Mi akurat to odpowiada średnio. Wąsy - rak prostaty... noooo, ok. Polatalem po necie i to od 8 ,chyba, lat trwa. "Może dlatego ,że piłkarz idol tłumów ' ... powiedzmy tych mlodszych, co chyba w grupie sredniego ryzyka są ;) No , ale wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć ;) A co do tych przedwojennych lat, to własnie mnie to naprowadziło, bo taka moda na tamtych amantów przychodzi, więc mysłalem, że .... W końcu piłkarze "znani' są z tego , ze pewne wzorce bezkrytycznie "przeszczepiają". Jak widać błędnie kojarzyłem
Kogucie życie!
27 listopada 2012, 14:10 [cytuj]
No u nas to bylby powrot do czasow naszych ojcow - kogo ojciec chociaz przez czesc zycia nie nosil wasow/brody niech podniesie reke, nie widze ;)

Ciekawa rzecza jest to, ze moda na wasy jest wciaz na topie w Indiach, choc przyznac trzeba, ze im wyzej w hierarchii, tym mniej wasow, jednak biora z nas przyklad ;)
No u nas to bylby powrot do czasow naszych ojcow - kogo ojciec chociaz przez czesc zycia nie nosil wasow/brody niech podniesie reke, nie widze ;) Ciekawa rzecza jest to, ze moda na wasy jest wciaz na topie w Indiach, choc przyznac trzeba, ze im wyzej w hierarchii, tym mniej wasow, jednak biora z nas przyklad ;)
27 listopada 2012, 14:22 [cytuj]
sam mam zarost kupę lat, ale same wąsy???? fuj... W końcu ja nie Andrzej, a wiadomo przeciez, że to nie imię, ale styl życia :)
sam mam zarost kupę lat, ale same wąsy???? fuj... W końcu ja nie Andrzej, a wiadomo przeciez, że to nie imię, ale styl życia :)
Kogucie życie!
27 listopada 2012, 15:29 [cytuj]
Ja za to nie rozumiem tego zakładu Hudda z zapuszczaniem włosów. Cel szczytny, bo zbiera przez to pieniądze dla jakiejś fundacji walki z rakiem, ale nie może po prostu dać jednej tygodniówki, która będzie większa niż ta cała zbiórka?

Ogólnie mam mieszane uczucia co do akcji charytatywnych piłkarzy czy ogólnie sportowców. Szczycą się zbieraniem groszy, które zarabiają w ciągu paru godzin. Na kontach tyle zer, że nie da się policzyć, a na jakieś fundacje zbierają z innych źródeł.
Ja za to nie rozumiem tego zakładu Hudda z zapuszczaniem włosów. Cel szczytny, bo zbiera przez to pieniądze dla jakiejś fundacji walki z rakiem, ale nie może po prostu dać jednej tygodniówki, która będzie większa niż ta cała zbiórka? Ogólnie mam mieszane uczucia co do akcji charytatywnych piłkarzy czy ogólnie sportowców. Szczycą się zbieraniem groszy, które zarabiają w ciągu paru godzin. Na kontach tyle zer, że nie da się policzyć, a na jakieś fundacje zbierają z innych źródeł
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
27 listopada 2012, 15:58 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Ja za to nie rozumiem tego zakładu Hudda z zapuszczaniem włosów. Cel szczytny, bo zbiera przez to pieniądze dla jakiejś fundacji walki z rakiem, ale nie może po prostu dać jednej tygodniówki, która będzie większa niż ta cała zbiórka?

Ogólnie mam mieszane uczucia co do akcji charytatywnych piłkarzy czy ogólnie sportowców. Szczycą się zbieraniem groszy, które zarabiają w ciągu paru godzin. Na kontach tyle zer, że nie da się policzyć, a na jakieś fundacje zbierają z innych źródeł

Może gdyby chodziło o wyciągnięcie kasy od samego sportowca to rzeczywiście większy pożytek z jego tygodniówki. Tutaj pracuje jednak twarzą, włosami, wąsami czy czymś tam jeszcze. Przecież chodzi też o to żeby akcja jakoś żyła medialnie.
Może gdyby chodziło o wyciągnięcie kasy od samego sportowca to rzeczywiście większy pożytek z jego tygodniówki. Tutaj pracuje jednak twarzą, włosami, wąsami czy czymś tam jeszcze. Przecież chodzi też o to żeby akcja jakoś żyła medialnie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
27 listopada 2012, 20:55 [cytuj]
zeby Hudd pracował nogami, to by było najlepsze
zeby Hudd pracował nogami, to by było najlepsze
30 lipca 2013, 07:53 [cytuj]
Jak dla mnie to wogóle nie pasuje...
Jak dla mnie to wogóle nie pasuje

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 113 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się