Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Zaproszenie do Trzcianki
9 grudnia 2012, 21:37 [cytuj]
ZAPROSZENIE
Nadchodzi kolejna niezapomniana impreza, organizatorzy mają zaszczyt zaprosić do udziału
w VI Ogólnopolskim Turnieju Kibiców „Gramy z sercem” im. Piotra Arentewicza.
Zawody rozegrane zostaną w dniach 19-20 stycznia 2013r. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy
Żeromskiego 28 w Trzciance.
Turniej, jak co roku będzie miał dwudniowy etap, w pierwszym dniu rozgrywki grupowe, natomiast drugi
dzień przeznaczony jest na rozgrywki finałowe. W związku z dużą ilością chętnych informujemy, że mamy
ograniczoną liczbę miejsc, dlatego nie starczy nam czasu na przyjęcie większej liczby ekip i rozgrywanie dodatkowych
meczy.
O tym, że Turniej ma wymiar charytatywny nie trzeba przypominać, cały dochód z imprezy przeznaczany jest
na leczenie i rehabilitację ciężko chorego dziecka. Bohaterem najbliższej edycji rozgrywek będzie mieszkanka
Trzcianki, czternastoletnia Klaudia Janyszka. Dziewczynka urodziła się z porażeniem mózgowym w znacznym stopniu.
Ma obustronną głuchotę, nie mówi, nie chodzi samodzielnie i porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga
całodobowej opieki osoby dorosłej i jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Systematyczna rehabilitacja
pomogłaby Klaudii poprawić kondycję ruchową, jak również używać prostych słów.
Wyjątkowość Turnieju „Gramy z sercem” polega na niecodziennej formule rozgrywek: kibice, którzy
zazwyczaj dopingują zawodników swoich ulubionych drużyn zasiadając na trybunach, tym razem mają możliwość
sportowej rywalizacji na boisku. W skład drużyny wchodzić mogą jedynie kibice klubu. Piłkarzy natomiast serdecznie
zapraszamy do dopingowania boiskowych poczynań swoich fanów- gorąco prosimy o dostosowanie się do tej formuły,
w końcu cały czas towarzyszy nam zasada fair play.
Udział w Turnieju wiąże się z uiszczeniem opłaty wpisowej w wysokości 80 zł/os. Kwota ta zawiera w sobie
koszt wyżywienia zawodnika, napojów oraz sobotniej imprezy integracyjnej. Zespoły planujące skorzystać w
Trzciance z noclegu oferowanego przez organizatorów uprzejmie prosimy o doliczenie do opłaty wpisowej
dodatkowych 20 zł/os (w przypadku korzystania z 1 noclegu), bądź 40 zł/os (2 noclegi). W późniejszym terminie
podamy również alternatywne oferty noclegów w okolicach Trzcianki.
Uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału w Turnieju do dnia 31 grudnia 2012r. Może być to
wykonane telefonicznie bądź na adres e-mail. Jest to niezwykle ważne, z tego względu, iż mamy ograniczoną ilość
miejsc w Turnieju (tylko 20 drużyn). Po otrzymaniu od Was potwierdzeń i przeprowadzeniu weryfikacji drużyn będą
rozesłane konkretne informacje. Dopiero po otrzymaniu takiego potwierdzenia możemy brać pod uwagę Waszą
drużynę, jeśli chodzi o udział w turnieju.
Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek gadżety klubowe lub sprzęt, który chcieliby Państwo przekazać na
aukcje towarzyszącą imprezie, prosimy o kontakt z organizatorami.
Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 669 426 964 (Arkadiusz Żyliński) lub za
pośrednictwem poczty elektronicznej: gramyzsercem@gmail.com.
Z piłkarskim pozdrowieniem,
Organizatorzy VI Ogólnopolskiego Turnieju
„Gramy z sercem” im. Piotra Arentewicza

Wiecie co z tym zrobić. Lista, zbiórka kasiory itp. Ja niestety nie dam rady tego tym razem ogarnąć bo grudzień na studiach mam zajebany.
ZAPROSZENIE Nadchodzi kolejna niezapomniana impreza, organizatorzy mają zaszczyt zaprosić do udziału w VI Ogólnopolskim Turnieju Kibiców „Gramy z sercem” im. Piotra Arentewicza. Zawody rozegrane zostaną w dniach 19-20 stycznia 2013r. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Żeromskiego 28 w Trzciance. Turniej, jak co roku będzie miał dwudniowy etap, w pierwszym dniu rozgrywki grupowe, natomiast drugi dzień przeznaczony jest na rozgrywki finałowe. W związku z dużą ilością chętnych informujemy, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego nie starczy nam czasu na przyjęcie większej liczby ekip i rozgrywanie dodatkowych meczy. O tym, że Turniej ma wymiar charytatywny nie trzeba przypominać, cały dochód z imprezy przeznaczany jest na leczenie i rehabilitację ciężko chorego dziecka. Bohaterem najbliższej edycji rozgrywek będzie mieszkanka Trzcianki, czternastoletnia Klaudia Janyszka. Dziewczynka urodziła się z porażeniem mózgowym w znacznym stopniu. Ma obustronną głuchotę, nie mówi, nie chodzi samodzielnie i porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga całodobowej opieki osoby dorosłej i jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Systematyczna rehabilitacja pomogłaby Klaudii poprawić kondycję ruchową, jak również używać prostych słów. Wyjątkowość Turnieju „Gramy z sercem” polega na niecodziennej formule rozgrywek: kibice, którzy zazwyczaj dopingują zawodników swoich ulubionych drużyn zasiadając na trybunach, tym razem mają możliwość sportowej rywalizacji na boisku. W skład drużyny wchodzić mogą jedynie kibice klubu. Piłkarzy natomiast serdecznie zapraszamy do dopingowania boiskowych poczynań swoich fanów- gorąco prosimy o dostosowanie się do tej formuły, w końcu cały czas towarzyszy nam zasada fair play. Udział w Turnieju wiąże się z uiszczeniem opłaty wpisowej w wysokości 80 zł/os. Kwota ta zawiera w sobie koszt wyżywienia zawodnika, napojów oraz sobotniej imprezy integracyjnej. Zespoły planujące skorzystać w Trzciance z noclegu oferowanego przez organizatorów uprzejmie prosimy o doliczenie do opłaty wpisowej dodatkowych 20 zł/os (w przypadku korzystania z 1 noclegu), bądź 40 zł/os (2 noclegi). W późniejszym terminie podamy również alternatywne oferty noclegów w okolicach Trzcianki. Uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału w Turnieju do dnia 31 grudnia 2012r. Może być to wykonane telefonicznie bądź na adres e-mail. Jest to niezwykle ważne, z tego względu, iż mamy ograniczoną ilość miejsc w Turnieju (tylko 20 drużyn). Po otrzymaniu od Was potwierdzeń i przeprowadzeniu weryfikacji drużyn będą rozesłane konkretne informacje. Dopiero po otrzymaniu takiego potwierdzenia możemy brać pod uwagę Waszą drużynę, jeśli chodzi o udział w turnieju. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek gadżety klubowe lub sprzęt, który chcieliby Państwo przekazać na aukcje towarzyszącą imprezie, prosimy o kontakt z organizatorami. Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 669 426 964 (Arkadiusz Żyliński) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: gramyzsercem@gmail.com. Z piłkarskim pozdrowieniem, Organizatorzy VI Ogólnopolskiego Turnieju „Gramy z sercem” im. Piotra Arentewicza Wiecie co z tym zrobić. Lista, zbiórka kasiory itp. Ja niestety nie dam rady tego tym razem ogarnąć bo grudzień na studiach mam zajebany
10 grudnia 2012, 10:39 [cytuj]
No mi na angielskie konto też będzie ludziom ciężko wpłacać. To musi być ktoś z Polski
No mi na angielskie konto też będzie ludziom ciężko wpłacać. To musi być ktoś z Polski
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 grudnia 2012, 14:05 [cytuj]
Widzę że zainteresowanie całą sprawą jest bardzo małe. Ja na pewno będę w Trzciance, więc chyba zacznę montować ekipę na własną rękę, bo nie chce mi się oglądać turnieju z trybun jak w zeszłym roku. Oczywiście jak ktoś chce przyjechać to bardzo mnie to ucieszy :) wtedy wezmę mniej ludzi z Trzcianki.
Widzę że zainteresowanie całą sprawą jest bardzo małe. Ja na pewno będę w Trzciance, więc chyba zacznę montować ekipę na własną rękę, bo nie chce mi się oglądać turnieju z trybun jak w zeszłym roku. Oczywiście jak ktoś chce przyjechać to bardzo mnie to ucieszy :) wtedy wezmę mniej ludzi z Trzcianki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 grudnia 2012, 17:50 [cytuj]
Niestety termin jest kiepski, zaczyna się sesja i pewnie sporo osób ,w tym zresztą ja,z tego powodu odpada.
Niestety termin jest kiepski, zaczyna się sesja i pewnie sporo osób ,w tym zresztą ja,z tego powodu odpada
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
20 grudnia 2012, 20:49 [cytuj]
:bezradny: - qurwa - ta Trzcianka to prawie Szczecin - ja mam 500 km :mysli:
:bezradny: - qurwa - ta Trzcianka to prawie Szczecin - ja mam 500 km :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 grudnia 2012, 15:50 [cytuj]
RAFO Gdzie Rzym gdzie Krym :P Trzaskal załatwia tanie bilety w Wizzair :rotfl:
RAFO Gdzie Rzym gdzie Krym :P Trzaskal załatwia tanie bilety w Wizzair :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 grudnia 2012, 01:31 [cytuj]
Panowie ostatni dzwonek, po świętach montuje ekipę z Trzcianki
Panowie ostatni dzwonek, po świętach montuje ekipę z Trzcianki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 35 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się