Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Ulubiony piłkarz
9 marca 2013, 22:57 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Coś tak czułem, że świerzak/ kilku sezoniak z Ciebie jest :rotfl: joke


nie obrażaj mnie
---
srałeś w pieluchę jak zaczynałem kibicować THFC --- w którym grał Lineker i Gazza
nie obrażaj mnie --- srałeś w pieluchę jak zaczynałem kibicować THFC --- w którym grał Lineker i Gazza
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 marca 2013, 23:23 [cytuj]
Eric Abidal i Ronaldinho
Eric Abidal i Ronaldinho
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
10 marca 2013, 00:43 [cytuj]
Kiedy zacząłęm kibicować Spurs czyli w 2005 roku był nim : (tu proszę się nie śmiać) Defoł ,jeszcze wtedy nie miałem pojęcia jaki to matoł :) ...teraz Aaron Lennon bezapelacyjnie ...w tym sezonie nie wiem jak to się stało, ale jako drugi jest Michael Dawson...
Kiedy zacząłęm kibicować Spurs czyli w 2005 roku był nim : (tu proszę się nie śmiać) Defoł ,jeszcze wtedy nie miałem pojęcia jaki to matoł :) ...teraz Aaron Lennon bezapelacyjnie ...w tym sezonie nie wiem jak to się stało, ale jako drugi jest Michael Dawson
10 marca 2013, 01:02 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie obrażaj mnie
---
srałeś w pieluchę jak zaczynałem kibicować THFC --- w którym grał Lineker i Gazza


zwracam honor :kotek: Jeśli ktoś mówi, że jest fanem Lennona Bale czy Vertonghena to dla mnie trochę jest to podejrzane i zachodzi sezonowaniem i nickami pokroju bale13lmyhero. W sensie mieliśmy wielu lepszych piłkarzy od Lennona ale pewnie ich nie zna. Jeszcze raz sorry
zwracam honor :kotek: Jeśli ktoś mówi, że jest fanem Lennona Bale czy Vertonghena to dla mnie trochę jest to podejrzane i zachodzi sezonowaniem i nickami pokroju bale13lmyhero. W sensie mieliśmy wielu lepszych piłkarzy od Lennona ale pewnie ich nie zna. Jeszcze raz sorry
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
10 marca 2013, 01:50 [cytuj]
Niektórzy moi ulubieńcy już pokończyli kariery :D Zinedine Zidane, Ledley King, Alessandro Nesta,
Claude Makelele, a z grających to: Esteban Granero, Lucho Gonzalez, Andrea Pirlo i Juan Carlos Valeron :D
Niektórzy moi ulubieńcy już pokończyli kariery :D Zinedine Zidane, Ledley King, Alessandro Nesta, Claude Makelele, a z grających to: Esteban Granero, Lucho Gonzalez, Andrea Pirlo i Juan Carlos Valeron :D
10 marca 2013, 08:24 [cytuj]
Edgar Davids
Edgar Davids
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 marca 2013, 11:09 [cytuj]
Z grających piłkarzy moi ulubieni to:
- Vertonghen już za czasów gry w Ajaxie za to, że potrafi się odnaleść w polu karnym swoim i przeciwnika (czego ja nie umiem)
- Villa przez to, że nie musi co kontakt z piłką uderzać na bramke jak jeden karzeł, i za jego gre w Valencii
- Scotty za jego oddawanie serca podczas gry, wkładania głowy tam gdzie inni boją się nogi i przez ten jego spokój w grze. Nie można odmówić mu też determinacji
Z piłkarzy nie grających już to:
- L. King za całokształt
- VDS za to jak bronił
Z grających piłkarzy moi ulubieni to: - Vertonghen już za czasów gry w Ajaxie za to, że potrafi się odnaleść w polu karnym swoim i przeciwnika (czego ja nie umiem) - Villa przez to, że nie musi co kontakt z piłką uderzać na bramke jak jeden karzeł, i za jego gre w Valencii - Scotty za jego oddawanie serca podczas gry, wkładania głowy tam gdzie inni boją się nogi i przez ten jego spokój w grze. Nie można odmówić mu też determinacji Z piłkarzy nie grających już to: - L. King za całokształt - VDS za to jak bronił
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
10 marca 2013, 11:25 [cytuj]
Thiago , Iniesta , Bale .
Thiago , Iniesta , Bale
10 marca 2013, 12:42 [cytuj]
Ronaldinho, L. King
Ronaldinho, L. King
10 marca 2013, 14:36 [cytuj]
Na pierwszym miejscu Ronaldinho. A dalej w kolejności przpadkowej Luka (za to jak grał dla nas bo od kiedy odszedł to widziałem go w akcji tylko raz albo dwa), Dembele za to jak potrafi się utrzymać przy piłce atakowany przez 2 czy trzech rywali, Sandro za jego serducho, Pirlo za to, że potrafi ze zwykłego sportu zrobić prawdziwą sztukę. Z Polskich piłkarzy podoba mi się gra Krychowiaka.

Dawniej bardzo lubiłem duet z Cracovii Piotr Bania i Piotr Giza
Na pierwszym miejscu Ronaldinho. A dalej w kolejności przpadkowej Luka (za to jak grał dla nas bo od kiedy odszedł to widziałem go w akcji tylko raz albo dwa), Dembele za to jak potrafi się utrzymać przy piłce atakowany przez 2 czy trzech rywali, Sandro za jego serducho, Pirlo za to, że potrafi ze zwykłego sportu zrobić prawdziwą sztukę. Z Polskich piłkarzy podoba mi się gra Krychowiaka. Dawniej bardzo lubiłem duet z Cracovii Piotr Bania i Piotr Giza
10 marca 2013, 15:37 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Jeśli ktoś mówi, że jest fanem Lennona Bale czy Vertonghena to dla mnie trochę jest to podejrzane i zachodzi sezonowaniem i nickami pokroju bale13lmyhero. W sensie mieliśmy wielu lepszych piłkarzy od Lennona ale pewnie ich nie zna.


Umiejętności to nie jest jedyny powód dla którego ktoś może lubić zawodnika.

Dla mnie ulubieni to Gattuso, Maldini, Zidane, Pauleta i Koller.
Z tych dalej grających na najwyższym poziomie - Bale, Parker, Pirlo i Di Maria.
Umiejętności to nie jest jedyny powód dla którego ktoś może lubić zawodnika. Dla mnie ulubieni to Gattuso, Maldini, Zidane, Pauleta i Koller. Z tych dalej grających na najwyższym poziomie - Bale, Parker, Pirlo i Di Maria
LMAO
10 marca 2013, 16:09 [cytuj]
muslera,parker
muslera,parker
11 marca 2013, 13:57 [cytuj]
oczywiście AZZA ! :)
oczywiście AZZA ! :)
COYS
11 marca 2013, 17:53 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=SjxmyjLp9tg
I wszystko jasne :)
http://www.youtube.com/watch?v=SjxmyjLp9tg I wszystko jasne :)
11 marca 2013, 18:09 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=KY40__rBvSk

i wszystko jasne :D
http://www.youtube.com/watch?v=KY40__rBvSk i wszystko jasne :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 marca 2013, 18:34 [cytuj]
trzaska powiedział/a:


pff Maradonę to każdy lubi :D
pff Maradonę to każdy lubi :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
11 marca 2013, 20:08 [cytuj]
Rivaldo, Davids, King, VDV i teraz Dembele :D
Rivaldo, Davids, King, VDV i teraz Dembele :D
11 marca 2013, 22:05 [cytuj]
Chris Waddle, Glenn Hoddle, Nico Claesen, Paul Gascoigne.
Z młodszych graczy - David Ginola, Lennon.
Poza artystami lubię też graczy za serducho : na pewno Dawson, Parker, Kaboul, kilka swietnych miesiecy miał u nas Palacios. No i oczywiście za całokształt Bale
Chris Waddle, Glenn Hoddle, Nico Claesen, Paul Gascoigne. Z młodszych graczy - David Ginola, Lennon. Poza artystami lubię też graczy za serducho : na pewno Dawson, Parker, Kaboul, kilka swietnych miesiecy miał u nas Palacios. No i oczywiście za całokształt Bale
11 marca 2013, 22:11 [cytuj]
Totti i De Rossi, obydwaj niedocenieni mimo swej klasy. Do tego Maldini i Montella.
Totti i De Rossi, obydwaj niedocenieni mimo swej klasy. Do tego Maldini i Montella
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 267 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się