Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Ulubiony piłkarz
9 sierpnia 2013, 22:15 [cytuj]
Bale, Gerrard, Iniesta, del Piero.

Zawsze miałem szacunek do piłkarzy-legend w klubach ;) Dlatego takich piłkarzy jak Seedorf, Inzagi, Lampard, Raul, czy Ledley King zawsze będę miło wspominać :brawo:
Bale, Gerrard, Iniesta, del Piero. Zawsze miałem szacunek do piłkarzy-legend w klubach ;) Dlatego takich piłkarzy jak Seedorf, Inzagi, Lampard, Raul, czy Ledley King zawsze będę miło wspominać :brawo:
10 sierpnia 2013, 01:41 [cytuj]
nie zesrajcie się z tym balem xd
nie zesrajcie się z tym balem xd
10 sierpnia 2013, 01:42 [cytuj]
żartuje, też go lubię ale jestem w ciągłej obawie :boisie:
żartuje, też go lubię ale jestem w ciągłej obawie :boisie:
4 października 2013, 00:16 [cytuj]
Bardzo cenię (przede wszystkim) Ikera Casillasa. To jest jeden z czołowych bramkarzy świata, a poza boiskiem - klasa sama w sobie :brawo:


W przypadku graczy "spurs'owych" - jak (na razie) nie ma mojego "faworyta". Na to jeszcze przyjdzie czas.

P.S. BTW, mam też swoich "ulubieńców" z klimatów żużlowych ;)
Bardzo cenię (przede wszystkim) Ikera Casillasa. To jest jeden z czołowych bramkarzy świata, a poza boiskiem - klasa sama w sobie :brawo: W przypadku graczy "spurs'owych" - jak (na razie) nie ma mojego "faworyta". Na to jeszcze przyjdzie czas. P.S. BTW, mam też swoich "ulubieńców" z klimatów żużlowych ;)
4 października 2013, 01:17 [cytuj]
Łukasz powiedział/a:
Bardzo cenię (przede wszystkim) Ikera Casillasa. To jest jeden z czołowych bramkarzy świata, a poza boiskiem - klasa sama w sobie :brawo:


troche dziwnie, przecież on wynosił info z szatni;d
troche dziwnie, przecież on wynosił info z szatni;d
4 października 2013, 07:53 [cytuj]
Andrea Pirlo, Buffon, Vidal, del Piero, Giggs, Luca Toni, Lahm a z bramkarzy Kahn, z młodych tylko De Gea, POgba no i Townsend :D
Andrea Pirlo, Buffon, Vidal, del Piero, Giggs, Luca Toni, Lahm a z bramkarzy Kahn, z młodych tylko De Gea, POgba no i Townsend :D
4 października 2013, 13:02 [cytuj]
Robert powiedział/a:
troche dziwnie, przecież on wynosił info z szatni;d


Tu nie chodzi o konflikt na linii piłkarze (m.in. wspomniany Casillas) - Mourinho. Pewnie kojarzysz spotkanie Ikera z młodym kibicem z Gdańska?
Tu nie chodzi o konflikt na linii piłkarze (m.in. wspomniany Casillas) - Mourinho. Pewnie kojarzysz spotkanie Ikera z młodym kibicem z Gdańska?
4 października 2013, 13:41 [cytuj]
Łukasz powiedział/a:
Tu nie chodzi o konflikt na linii piłkarze (m.in. wspomniany Casillas) - Mourinho. Pewnie kojarzysz spotkanie Ikera z młodym kibicem z Gdańska?


niestety nie bardzo
niestety nie bardzo
4 października 2013, 14:20 [cytuj]
Zlatan,Ronaldo,Walker ;)
Zlatan,Ronaldo,Walker ;)
4 października 2013, 22:22 [cytuj]
P8
P8
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2014, 00:02 [cytuj]
CR7 , Bale , Sneijder , Kluiver , Lennon
CR7 , Bale , Sneijder , Kluiver , Lennon
21 stycznia 2014, 22:27 [cytuj]
Paolo Di Canio i Artur Boruc to jedni z moich ulubieńców. lubię wyraziste postaci. dobrze wspominam też Davora Sukera jako że moja babka była chorwatką i całą rodziną oglądaliśmy go we francji w '98

tak się jakoś pechowo złożyło, że moi ulubieni piłkarze zwiedzali takie kluby jak West Ham, Lazio, R.Madrid, Arsenal czy równie znienawidzony przeze mnie Sevilla fc
Paolo Di Canio i Artur Boruc to jedni z moich ulubieńców. lubię wyraziste postaci. dobrze wspominam też Davora Sukera jako że moja babka była chorwatką i całą rodziną oglądaliśmy go we francji w '98 tak się jakoś pechowo złożyło, że moi ulubieni piłkarze zwiedzali takie kluby jak West Ham, Lazio, R.Madrid, Arsenal czy równie znienawidzony przeze mnie Sevilla fc
21 stycznia 2014, 22:48 [cytuj]
Najbardziej jestem związany oczywiście z tymi postaciami dzięki którym zakochałem się w futbolu i dzięki którym mogłem oglądać nawet kilka spotkań dziennie. Zdecydowanie numerem jeden wszech czasów jest dla mnie Alex Del Piero. Oglądałem go kiedy tylko mogłem i nigdy nie zapomnę finału Euro 2000 który to mój idol tak pięknie spartaczył Italii. Płakałem razem z nim. Na szczęście w 2006 walnie przyczynił się do zdobycia mistrzostwa świata a moment kiedy piłka po jego delikatnej podcince lądowała w bramce Niemców w meczu półfinałowym był niejako odkupieniem win. Poczułem wtedy wielką ulgę i satysfakcję. Jest to jedyny piłkarz o którym mogę powiedzieć że kibicowałem mu bardziej od klubu i reprezentacji dla których biegał po boisku. Drugim zawodnikiem którego darzę olbrzymią sympatią jest Davor Suker za Mistrzostwa w 98. Była to pierwsza piłka którą kiedykolwiek oglądałem i Chorwacja mnie zaczarowała. Do dziś im kibicuję, tak samo jak dziś pamiętam reakcję mojego ojca na kolejne bramki Chorwata... "To, Ci dopiero SKUTER !!! :) Szkoda, że potem grał dla anali, jednakowoż wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest Tottenham Hotspur - wybaczam. Jeśli chodzi o piłkarzy nowego pokolenia to Luka Modrić i wydaje mi się że to ostatni człowiek któremu będę kibicował "indywidualnie". Jaranie i ekscytacja futbolem już dawno mi przeszła, teraz oglądam tylko Tottenham i niektóre mecze MŚ i Euro. A Modricia uwielbiam za elegancję w grze, inteligencję, skromność i spryt. Fantastyczny zawodnik.
Najbardziej jestem związany oczywiście z tymi postaciami dzięki którym zakochałem się w futbolu i dzięki którym mogłem oglądać nawet kilka spotkań dziennie. Zdecydowanie numerem jeden wszech czasów jest dla mnie Alex Del Piero. Oglądałem go kiedy tylko mogłem i nigdy nie zapomnę finału Euro 2000 który to mój idol tak pięknie spartaczył Italii. Płakałem razem z nim. Na szczęście w 2006 walnie przyczynił się do zdobycia mistrzostwa świata a moment kiedy piłka po jego delikatnej podcince lądowała w bramce Niemców w meczu półfinałowym był niejako odkupieniem win. Poczułem wtedy wielką ulgę i satysfakcję. Jest to jedyny piłkarz o którym mogę powiedzieć że kibicowałem mu bardziej od klubu i reprezentacji dla których biegał po boisku. Drugim zawodnikiem którego darzę olbrzymią sympatią jest Davor Suker za Mistrzostwa w 98. Była to pierwsza piłka którą kiedykolwiek oglądałem i Chorwacja mnie zaczarowała. Do dziś im kibicuję, tak samo jak dziś pamiętam reakcję mojego ojca na kolejne bramki Chorwata... "To, Ci dopiero SKUTER !!! :) Szkoda, że potem grał dla anali, jednakowoż wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest Tottenham Hotspur - wybaczam. Jeśli chodzi o piłkarzy nowego pokolenia to Luka Modrić i wydaje mi się że to ostatni człowiek któremu będę kibicował "indywidualnie". Jaranie i ekscytacja futbolem już dawno mi przeszła, teraz oglądam tylko Tottenham i niektóre mecze MŚ i Euro. A Modricia uwielbiam za elegancję w grze, inteligencję, skromność i spryt. Fantastyczny zawodnik
24 lutego 2014, 15:00 [cytuj]
Del Piero, Ronaldo, Defoe
Del Piero, Ronaldo, Defoe
28 lutego 2014, 02:23 [cytuj]
Po odejściu Bale'a , w naszym klubie najbardziej lubie: Sandro, Llorisa, Janka, Eriksena (kolejność nieprzypadkowa) :)
Po odejściu Bale'a , w naszym klubie najbardziej lubie: Sandro, Llorisa, Janka, Eriksena (kolejność nieprzypadkowa) :)
2 marca 2014, 13:47 [cytuj]
Pan Roberto Soldado
Pan Roberto Soldado
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 132 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się