Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Nasze gadżety
9 marca 2013, 13:32 [cytuj]
Witam wszystkich fanów Kogutów.
Tak ja nazwa tematu mówi, wymieniamy tu nasze gadżety związane z Tottenhamem jakie posiadamy.

Oto moje
-koszulka sezon 2011/2012 (upragniona, kupiona z mojej pierwszej w życiu wypłaty :D )
-Brelok z logiem klubu
-Flaga

Póki co to na tyle
Witam wszystkich fanów Kogutów. Tak ja nazwa tematu mówi, wymieniamy tu nasze gadżety związane z Tottenhamem jakie posiadamy. Oto moje -koszulka sezon 2011/2012 (upragniona, kupiona z mojej pierwszej w życiu wypłaty :D ) -Brelok z logiem klubu -Flaga Póki co to na tyle
9 marca 2013, 14:37 [cytuj]
:krzyk: nie wierze
:krzyk: nie wierze
9 marca 2013, 16:05 [cytuj]
Zbingo powiedział/a:
:krzyk: nie wierze


Prawda?
gdzie on kupił ten breloczek!!?? :P
Prawda? gdzie on kupił ten breloczek!!?? :P
9 marca 2013, 16:08 [cytuj]
Spursmania od kilku dni zmienia się w "złote myśli" nastolatki

1) Jaki jest Twój ulubiony klub?
2) Jaki jest Twój ulubiony piłkarz?
3) Jakie masz gadżety Tottenhamu?
4) Jaki jest Twój ulubiony kolor koszulek Spurs


(ps: kto tu zagłąda ten tak wygłąda :zly: )
Spursmania od kilku dni zmienia się w "złote myśli" nastolatki 1) Jaki jest Twój ulubiony klub? 2) Jaki jest Twój ulubiony piłkarz? 3) Jakie masz gadżety Tottenhamu? 4) Jaki jest Twój ulubiony kolor koszulek Spurs (ps: kto tu zagłąda ten tak wygłąda :zly: )
9 marca 2013, 16:20 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Spursmania od kilku dni zmienia się w "złote myśli" nastolatki

1) Jaki jest Twój ulubiony klub?
2) Jaki jest Twój ulubiony piłkarz?
3) Jakie masz gadżety Tottenhamu?
4) Jaki jest Twój ulubiony kolor koszulek Spurs


(ps: kto tu zagłąda ten tak wygłąda :zly:)


:brawo: może to jakiś trolling?
:brawo: może to jakiś trolling?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
9 marca 2013, 16:25 [cytuj]
spoko, zamulenie na forum jest. Nie to co innych forach. Tu się dzieje coś tylko wtedy jak mecz jest tak poza tym to nic. Nie chcecie pisac niema sprawy. Elo
spoko, zamulenie na forum jest. Nie to co innych forach. Tu się dzieje coś tylko wtedy jak mecz jest tak poza tym to nic. Nie chcecie pisac niema sprawy. Elo
9 marca 2013, 16:48 [cytuj]
Chcemy chcemy ja mam choinkę zapachową w barwach Tottenhamu, papierową podstawke pod kufel i wypisany długopis, ale sobie wkład kupię i będzie jak nowy
Chcemy chcemy ja mam choinkę zapachową w barwach Tottenhamu, papierową podstawke pod kufel i wypisany długopis, ale sobie wkład kupię i będzie jak nowy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 marca 2013, 17:49 [cytuj]
SpursFan09 powiedział/a:
spoko, zamulenie na forum jest. Nie to co innych forach. Tu się dzieje coś tylko wtedy jak mecz jest tak poza tym to nic. Nie chcecie pisac niema sprawy. Elo


Bo ludzie najczęściej pracują, studiują albo są w szkole.
Bo ludzie najczęściej pracują, studiują albo są w szkole
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
9 marca 2013, 17:57 [cytuj]
Też pracuję i jakoś mam czas
Też pracuję i jakoś mam czas
9 marca 2013, 21:29 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Bo ludzie najczęściej pracują, studiują albo są w szkole


Bo ludzie najczęściej nie chwalą się swoimi długopisami, majtkami czy papierem do dupy z logo Arsenalu ;) a wszystko co ma być zawarte jest w hyde parku czy jak się tam ten pierdzielnik o wszystkim nazywa
Bo ludzie najczęściej nie chwalą się swoimi długopisami, majtkami czy papierem do dupy z logo Arsenalu ;) a wszystko co ma być zawarte jest w hyde parku czy jak się tam ten pierdzielnik o wszystkim nazywa
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 marca 2013, 21:48 [cytuj]
A ja sie pochwale :D
jestem zaopatrzony w dwie koszulki domowe z sezonu 2010/11, wyjazdową z sezonu 09/10, 08/09, taką starą z adidasa (home) oraz oczywiście koszulka naszej spursmanii(czekam na kolejne wspólne projekty!) oraz bluzę(żadna oficjalka, ale wygląda porządniej niz niektóre projekty pumy,UA)
z gadżetów to mam misia małego ze starym logiem (nie,nie śpie z nim..), zimowy szalik i to wszystko..

Uznaje zasadę że trzeba jak najczęściej pokazywać się z logiem klubu i być zawsze z tego dumny :)
A ja sie pochwale :D jestem zaopatrzony w dwie koszulki domowe z sezonu 2010/11, wyjazdową z sezonu 09/10, 08/09, taką starą z adidasa (home) oraz oczywiście koszulka naszej spursmanii(czekam na kolejne wspólne projekty!) oraz bluzę(żadna oficjalka, ale wygląda porządniej niz niektóre projekty pumy,UA) z gadżetów to mam misia małego ze starym logiem (nie,nie śpie z nim..), zimowy szalik i to wszystko.. Uznaje zasadę że trzeba jak najczęściej pokazywać się z logiem klubu i być zawsze z tego dumny :)
To dare is to do.
9 marca 2013, 22:22 [cytuj]
a mi mama sweter na drutach robi ze znaczkiem Tottenhamu, tylko jej kogut nie wyszedł i trochę jak kaczka wygląda. Mam też czapeczkę z daszkiem Spurs jak byli na pre-season w Ameryce, a dokładnie w San Antonio, dlatego pisze San Antonio Spurs
a mi mama sweter na drutach robi ze znaczkiem Tottenhamu, tylko jej kogut nie wyszedł i trochę jak kaczka wygląda. Mam też czapeczkę z daszkiem Spurs jak byli na pre-season w Ameryce, a dokładnie w San Antonio, dlatego pisze San Antonio Spurs
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 marca 2013, 23:33 [cytuj]
varba powiedział/a:
a mi mama sweter na drutach robi ze znaczkiem Tottenhamu, tylko jej kogut nie wyszedł i trochę jak kaczka wygląda. Mam też czapeczkę z daszkiem Spurs jak byli na pre-season w Ameryce, a dokładnie w San Antonio, dlatego pisze San Antonio Spurs


i do tego koszulka Parkera z jego autografem.
i do tego koszulka Parkera z jego autografem
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 165 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się