Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Tottenham Shop
6 września 2013, 14:41 [cytuj]
Witam, czy ktoś ze spursmanii zamawiał kiedyś koszulkę z oficjalnej Tottenhamu? Bardzo proszę o wiadomość na PW :)
Witam, czy ktoś ze spursmanii zamawiał kiedyś koszulkę z oficjalnej Tottenhamu? Bardzo proszę o wiadomość na PW :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
6 września 2013, 20:06 [cytuj]
marnej jakości jest wszystko w Spurs Shopie.
jedyne na co sie jeszcze czaje to dywanik do lazienki i dmuchany fotel :]
marnej jakości jest wszystko w Spurs Shopie. jedyne na co sie jeszcze czaje to dywanik do lazienki i dmuchany fotel :]
6 września 2013, 20:18 [cytuj]
Bo chciałem sobie na urodziny koszulkę sprawić i właśnie nie wiem jak się za to zabrąc, wiec pytam, czy ktos juuz korzystał ze spurs shopu.
Bo chciałem sobie na urodziny koszulkę sprawić i właśnie nie wiem jak się za to zabrąc, wiec pytam, czy ktos juuz korzystał ze spurs shopu
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
6 września 2013, 21:06 [cytuj]
ja półtora roku temu na ISS kupiłem oryginalną :ok: zero ściemy tylko oryginalny sprzęt :P teraz sam będę polował na tshirt z tego sezonu bo bardzo mi się podoba :)tylko nie wiem czy mozna tam dokupić numer i nazwisko? Za cholere nie pamiętam i na stronie też nie widzę
ja półtora roku temu na ISS kupiłem oryginalną :ok: zero ściemy tylko oryginalny sprzęt :P teraz sam będę polował na tshirt z tego sezonu bo bardzo mi się podoba :)tylko nie wiem czy mozna tam dokupić numer i nazwisko? Za cholere nie pamiętam i na stronie też nie widzę
6 września 2013, 22:00 [cytuj]
Tzn. nawet na allegro masz importowane oryginalki, za koło 300-350, te droższe właśnie z oryginalnym naszyciem numeru i tekstu, jakbyś sie zdecydował na jakąś to daj mi znać :)
Tzn. nawet na allegro masz importowane oryginalki, za koło 300-350, te droższe właśnie z oryginalnym naszyciem numeru i tekstu, jakbyś sie zdecydował na jakąś to daj mi znać :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
6 września 2013, 22:50 [cytuj]
Swanlake powiedział/a:
marnej jakości jest wszystko w Spurs Shopie.
jedyne na co sie jeszcze czaje to dywanik do lazienki i dmuchany fotel :]


Postaw ten fotel na tym dywaniku i go dmuchaj.
Postaw ten fotel na tym dywaniku i go dmuchaj
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 września 2013, 23:14 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
Tzn. nawet na allegro masz importowane oryginalki, za koło 300-350, te droższe właśnie z oryginalnym naszyciem numeru i tekstu, jakbyś sie zdecydował na jakąś to daj mi znać :)
ja na allegro nigdy nic nie kupowałem i nawet konta nie mam :krzyk: troche śmieszne... ale tak jest :wysmiewacz: pozdro
ja na allegro nigdy nic nie kupowałem i nawet konta nie mam :krzyk: troche śmieszne... ale tak jest :wysmiewacz: pozdro
7 września 2013, 10:07 [cytuj]
Nie wie ktoś może, ile przesyłka wynosi ze spursshopu?
Nie wie ktoś może, ile przesyłka wynosi ze spursshopu?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
9 września 2013, 08:04 [cytuj]
Takie coś znalazłem, mam nadzieje, że pomoże! :)

Items are shipped via Royal Mail International signed for and delivery times are usually 7-10* working days.

Postage and packaging: 6.99 F
Each additional item: 2.99 F

Oczywiście to 'F' to jest funt :D
Takie coś znalazłem, mam nadzieje, że pomoże! :) Items are shipped via Royal Mail International signed for and delivery times are usually 7-10* working days. Postage and packaging: 6.99 F Each additional item: 2.99 F Oczywiście to 'F' to jest funt :D
9 września 2013, 09:09 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
Nie wie ktoś może, ile przesyłka wynosi ze spursshopu?


Zależy kiedy masz urodziny i czy Ci się śpieszy z zakupem bo zdarza się, że przesyłka jest darmowa przy zakupach za ściśle określoną kwotę.

Jeśli nie wybierzesz koszulki z konkretnym nazwiskiem piłkarza to po wyborze "sajzu" jest opcja "custom name".
Zależy kiedy masz urodziny i czy Ci się śpieszy z zakupem bo zdarza się, że przesyłka jest darmowa przy zakupach za ściśle określoną kwotę. Jeśli nie wybierzesz koszulki z konkretnym nazwiskiem piłkarza to po wyborze "sajzu" jest opcja "custom name"
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 września 2013, 17:42 [cytuj]
Dzieki bardzo :)
Dzieki bardzo :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 67 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się