Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
2 lutego 2014, 15:51 [cytuj]
Nakręciłem z kumplami filmik z serii brutal knockout, wchodźcie, oglądajcie, oceniajcie i piszcie tu swoją opinie. Wiem, że Hollywood na mnie czeka i jeszcze jak wam się spodoba to udostępnić możecie :)

http://m.youtube.com/watch?v=CcXzH8y9jHE&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DCcXzH8y9jHE
Nakręciłem z kumplami filmik z serii brutal knockout, wchodźcie, oglądajcie, oceniajcie i piszcie tu swoją opinie. Wiem, że Hollywood na mnie czeka i jeszcze jak wam się spodoba to udostępnić możecie :) http://m.youtube.com/watch?v=CcXzH8y9jHE&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DCcXzH8y9jHE
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
2 lutego 2014, 16:13 [cytuj]
SERIO? :boisie:
SERIO? :boisie:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
2 lutego 2014, 16:58 [cytuj]
:zalamka:
:zalamka:
2 lutego 2014, 17:11 [cytuj]
Ktoś Cie strolował, czy serio to tutaj wrzuciłeś sam?
Ktoś Cie strolował, czy serio to tutaj wrzuciłeś sam?
2 lutego 2014, 17:45 [cytuj]
Komuś się chyba pomyliła spursmania.org z gimbaza.org
Komuś się chyba pomyliła spursmania.org z gimbaza.org
2 lutego 2014, 20:15 [cytuj]
Nikt mnie nie strolował, zrobiliśmy ten filmik dla beki i mamy taką małą rozkmine nad kolejnymi :) Wiem, że to nie jest jakiś wielki poziom ale nie mieliśmy co robić, więc wpadliśmy na taki mały pomysł. To jest nasz pierwszy filmik :)

Caps: gimbaze mam za sobą, a bądź co bądź mam za sobą, ponadto nie obrażając moje doświadczenie jest trochę dłuższe ale bez offensive :p
Nikt mnie nie strolował, zrobiliśmy ten filmik dla beki i mamy taką małą rozkmine nad kolejnymi :) Wiem, że to nie jest jakiś wielki poziom ale nie mieliśmy co robić, więc wpadliśmy na taki mały pomysł. To jest nasz pierwszy filmik :) Caps: gimbaze mam za sobą, a bądź co bądź mam za sobą, ponadto nie obrażając moje doświadczenie jest trochę dłuższe ale bez offensive :p
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
2 lutego 2014, 20:42 [cytuj]
bambi, moze i za, ale ona nadal jest w Tobie:wysmiewacz:

doświadczenie w czym?
bambi, moze i za, ale ona nadal jest w Tobie:wysmiewacz: doświadczenie w czym?
2 lutego 2014, 21:07 [cytuj]
Gimbaza tylko i wyłącznie w losowych momentach, doświadczeniu na spursmania ale cały czas bez offensive :)

Skończyć skończyłem 18 ale chyba każdy wie jak to jest :)

Przy okazji macie jakieś porady do filmików?
Gimbaza tylko i wyłącznie w losowych momentach, doświadczeniu na spursmania ale cały czas bez offensive :) Skończyć skończyłem 18 ale chyba każdy wie jak to jest :) Przy okazji macie jakieś porady do filmików?
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
2 lutego 2014, 21:13 [cytuj]
Nastepnym razem zajeb tak mocno, zeby nie dalo rady nakrecic nastepnego odcinku :F
Nastepnym razem zajeb tak mocno, zeby nie dalo rady nakrecic nastepnego odcinku :F
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
2 lutego 2014, 21:47 [cytuj]
to musi byc troll :D
to musi byc troll :D
2 lutego 2014, 21:55 [cytuj]
bambi powiedział/a:
Gimbaza tylko i wyłącznie w losowych momentach, doświadczeniu na spursmania ale cały czas bez offensive :)

Skończyć skończyłem 18 ale chyba każdy wie jak to jest :)

Przy okazji macie jakieś porady do filmików?


nie rób ich po pijaku, czasami coś co wydaje się śmieszne po pijanemu, na trzeźwo jest po prostu słabe, dla przykładu podam.... twój filmik
nie rób ich po pijaku, czasami coś co wydaje się śmieszne po pijanemu, na trzeźwo jest po prostu słabe, dla przykładu podam.... twój filmik
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 lutego 2014, 22:03 [cytuj]
obawiam sie ze to nie jest trol i ze nie było to po pijanemu:P

a co do Hoolywudu, chłopaki dajcie DiCaprio zdobyć tego oscara, później wszystkie wasze, za scenariusz, za główną role, 2, dla kamerzystów za robienie filmów telefonami i jeszcze kilka sie znajdzie:wysmiewacz:
obawiam sie ze to nie jest trol i ze nie było to po pijanemu:P a co do Hoolywudu, chłopaki dajcie DiCaprio zdobyć tego oscara, później wszystkie wasze, za scenariusz, za główną role, 2, dla kamerzystów za robienie filmów telefonami i jeszcze kilka sie znajdzie:wysmiewacz:
2 lutego 2014, 22:51 [cytuj]
ahaha bambi nie pogrążaj się :D dla beki? przecież tutaj nie ma ani grama czegokolwiek co jest śmieszne czy zabawne i nie atakuje Cie tylko mówie jak jest. Jest coś takiego jak poczucie humoru i chyba musisz nad tym popracować. Pozdrawiam :luzik: . Chyba że jest tak jak pisał Verba, skoro było to nagrywane po pijaku to zostawcie to dla siebie na "dzień po" pośmiejecie się i tyle.
ahaha bambi nie pogrążaj się :D dla beki? przecież tutaj nie ma ani grama czegokolwiek co jest śmieszne czy zabawne i nie atakuje Cie tylko mówie jak jest. Jest coś takiego jak poczucie humoru i chyba musisz nad tym popracować. Pozdrawiam :luzik: . Chyba że jest tak jak pisał Verba, skoro było to nagrywane po pijaku to zostawcie to dla siebie na "dzień po" pośmiejecie się i tyle
2 lutego 2014, 23:40 [cytuj]
Moim zdaniem to jest zabawne. Ale na ten sam sposób co Warsaw Shore. Czyli jest tak denne, że zacząłem się śmiać
Moim zdaniem to jest zabawne. Ale na ten sam sposób co Warsaw Shore. Czyli jest tak denne, że zacząłem się śmiać
3 lutego 2014, 00:40 [cytuj]
Doświadczenie na Spursmanii? Widocznie musiał to być dla ciebie ciężki okres, skoro odczuwasz radość z robienia z siebie idioty. Muszę przyznać jedno, uruchomiłeś we mnie skomplikowane procesy myślowe, których celem jest dojście do motywów, jakimi kierowałeś się udostępniając takie "coś" w internecie. Może gimbazę masz za sobą, ale polecam głęboką refleksję na temat, czy czasami mentalnie jeszcze w niej nie zostałeś. Rozumiem, że czasem trzeba się odchamić, ale by się tym dzielić ze społeczeństwem - tego już nie.
Doświadczenie na Spursmanii? Widocznie musiał to być dla ciebie ciężki okres, skoro odczuwasz radość z robienia z siebie idioty. Muszę przyznać jedno, uruchomiłeś we mnie skomplikowane procesy myślowe, których celem jest dojście do motywów, jakimi kierowałeś się udostępniając takie "coś" w internecie. Może gimbazę masz za sobą, ale polecam głęboką refleksję na temat, czy czasami mentalnie jeszcze w niej nie zostałeś. Rozumiem, że czasem trzeba się odchamić, ale by się tym dzielić ze społeczeństwem - tego już nie
3 lutego 2014, 02:05 [cytuj]
Leżącego się nie kopie, ale sam prosiłeś o ocenę. Radziłbym Ci usunąć ten post ze Spursmanii bo zostaniesz z łatką 'typa od żenującego filmu', może Twoja legenda przyćmi już sławnego Hycla.


Ale jeśli to trollowanie to jesteś Testovironem Spursmanii :brawo:
Leżącego się nie kopie, ale sam prosiłeś o ocenę. Radziłbym Ci usunąć ten post ze Spursmanii bo zostaniesz z łatką 'typa od żenującego filmu', może Twoja legenda przyćmi już sławnego Hycla. Ale jeśli to trollowanie to jesteś Testovironem Spursmanii :brawo:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
3 lutego 2014, 02:55 [cytuj]
Skoro już Hycel został przytoczony, to jeśli zobaczył ten filmik i Twojego sierpowego, to jest szansa, że Cię przyjmie do swojej bojówki :plask:
Skoro już Hycel został przytoczony, to jeśli zobaczył ten filmik i Twojego sierpowego, to jest szansa, że Cię przyjmie do swojej bojówki :plask:
3 lutego 2014, 09:53 [cytuj]
Bambi , na prawdę nie masz odczucia że ten film jest żenujący i robisz z siebie debila wrzucając go nie tylko na spursmanie , ale w ogóle do sieci ?:tak:
Bambi , na prawdę nie masz odczucia że ten film jest żenujący i robisz z siebie debila wrzucając go nie tylko na spursmanie , ale w ogóle do sieci ?:tak:
3 lutego 2014, 11:32 [cytuj]
Od czegoś trzeba było zacząć, Kraków nie od razu zbudowano. Z kolejnymi filmikami postaramy się lepiej, bo jak widzę po waszych komentarzach gorzej być nie może, krytykę przyjąć muszę gdyż tylko tak mogę polepszyć coś zwane warsztatem ;)
A poddawać się nie można, nie po jednym mizernym filmiku :)
Od czegoś trzeba było zacząć, Kraków nie od razu zbudowano. Z kolejnymi filmikami postaramy się lepiej, bo jak widzę po waszych komentarzach gorzej być nie może, krytykę przyjąć muszę gdyż tylko tak mogę polepszyć coś zwane warsztatem ;) A poddawać się nie można, nie po jednym mizernym filmiku :)
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
3 lutego 2014, 20:15 [cytuj]
zamknijcie ten temat i niech spadnie w dół...
zamknijcie ten temat i niech spadnie w dół
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się