Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
3 lutego 2014, 20:24 [cytuj]
bambi powiedział/a:
Od czegoś trzeba było zacząć, Kraków nie od razu zbudowano. Z kolejnymi filmikami postaramy się lepiej, bo jak widzę po waszych komentarzach gorzej być nie może, krytykę przyjąć muszę gdyż tylko tak mogę polepszyć coś zwane warsztatem ;)
A poddawać się nie można, nie po jednym mizernym filmiku :)


To wrzuć kolejne tez. Czekamy! :)
To wrzuć kolejne tez. Czekamy! :)
3 lutego 2014, 20:43 [cytuj]
smackey powiedział/a:
zamknijcie ten temat i niech spadnie w dół


nie niszcz jego kariery:wysmiewacz:
nie niszcz jego kariery:wysmiewacz:
4 lutego 2014, 02:00 [cytuj]
Jak już mówimy o filmikach i transferach to myślę, że powinniśmy sprowadzić tego gościa, transfer roku! :rotfl::rotfl:

https://www.youtube.com/watch?v=rE4Rs5ICTbg#t=267
Jak już mówimy o filmikach i transferach to myślę, że powinniśmy sprowadzić tego gościa, transfer roku! :rotfl::rotfl: https://www.youtube.com/watch?v=rE4Rs5ICTbg#t=267
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2014, 02:02 [cytuj]
smackey powiedział/a:
zamknijcie ten temat i niech spadnie w dół


A tam będziemy zamykać proponuje konkurs na najbardziej żenujący film z youtuba, ale żeby był tak słaby, że aż śmieszny, no i musi przebić produkcję Bambi :D
A tam będziemy zamykać proponuje konkurs na najbardziej żenujący film z youtuba, ale żeby był tak słaby, że aż śmieszny, no i musi przebić produkcję Bambi :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2014, 07:52 [cytuj]
Dla mnie nie jest "żenujący", ale nie rozumiem po co to wrzuciles. Film jak film, na YouTube pełno takich.
Dla mnie nie jest "żenujący", ale nie rozumiem po co to wrzuciles. Film jak film, na YouTube pełno takich
5 lutego 2014, 13:38 [cytuj]
Widać, że chłopakom brakuje alternatywnych zajęć. Po tym jak okazało się, że na YouTube można zarabiać. Wiele osób skusiło się nowymi perspektywami, zapominając o tym, że w tym przedsięwzięciu jest jeszcze potrzebny pomysł na siebie. A kreatywności brak...

Mam taką radę. Jeżeli chcecie robić coś żenującego, to proponuję, żeby to było oryginalne, jak np. "Jesteś zwycięzcą" - w wykonaniu Piotra Blandforda.

Na za wiele subskrypcji nie moglibyście liczyć, ale biorąc pod uwagę, że takie filmiki osiągają czasami kilka milionów wyświetleń, to parę tysięcy mogłoby wpaść od czas do czasu, bo z tego co słyszałem, to za 100 tys. wyświetleń YouTube płaci 50 dolców.
Widać, że chłopakom brakuje alternatywnych zajęć. Po tym jak okazało się, że na YouTube można zarabiać. Wiele osób skusiło się nowymi perspektywami, zapominając o tym, że w tym przedsięwzięciu jest jeszcze potrzebny pomysł na siebie. A kreatywności brak... Mam taką radę. Jeżeli chcecie robić coś żenującego, to proponuję, żeby to było oryginalne, jak np. "Jesteś zwycięzcą" - w wykonaniu Piotra Blandforda. Na za wiele subskrypcji nie moglibyście liczyć, ale biorąc pod uwagę, że takie filmiki osiągają czasami kilka milionów wyświetleń, to parę tysięcy mogłoby wpaść od czas do czasu, bo z tego co słyszałem, to za 100 tys. wyświetleń YouTube płaci 50 dolców
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
13 lutego 2014, 16:08 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/arsenal-fan-shirt-changed-spurs-3137780

Dobre w ryj, hehe:brawo:
http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/arsenal-fan-shirt-changed-spurs-3137780 Dobre w ryj, hehe:brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2014, 17:00 [cytuj]
Hehe , dobre . Dobrze że nie było tam Dynamo , zamienił by mu herb arsenalu na prawdziwego koguta , który by siedział na jego ramieniu :rotfl::cwaniak::wysmiewacz:
Hehe , dobre . Dobrze że nie było tam Dynamo , zamienił by mu herb arsenalu na prawdziwego koguta , który by siedział na jego ramieniu :rotfl::cwaniak::wysmiewacz:
13 lutego 2014, 22:19 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Hehe , dobre . Dobrze że nie było tam Dynamo , zamienił by mu herb arsenalu na prawdziwego koguta , który by siedział na jego ramieniu :rotfl::cwaniak::wysmiewacz:


Dziarę by na całych plecach zrobił. Gość jest niemożliwy. Lubię go ale jak wyszło na jaw jak na Tamisie konstruował przeźroczysty podest to czar prysł choć człowiek i tak wie, że to lipa - lipa ale genialna :D
Dziarę by na całych plecach zrobił. Gość jest niemożliwy. Lubię go ale jak wyszło na jaw jak na Tamisie konstruował przeźroczysty podest to czar prysł choć człowiek i tak wie, że to lipa - lipa ale genialna :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 lutego 2014, 00:55 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Dla mnie nie jest "żenujący", ale nie rozumiem po co to wrzuciles. Film jak film, na YouTube pełno takich

To, że na Youtube jest czegoś pełno to nie znaczy, że nie jest to żenujące. To znaczy tylko, że wrzucająca i oglądająca tego rodzaju produkcje 'większość' jest na poziomie - jakby to napisał Zoolander - kawałka białka pływającego w praoceanie. Moim zdaniem oczywiście (moim zdaniem jest żenujące, bo niski poziom mentalny znacznej części ludzkości został udowodniony już wielokrotnie).
To, że na Youtube jest czegoś pełno to nie znaczy, że nie jest to żenujące. To znaczy tylko, że wrzucająca i oglądająca tego rodzaju produkcje 'większość' jest na poziomie - jakby to napisał Zoolander - kawałka białka pływającego w praoceanie. Moim zdaniem oczywiście (moim zdaniem jest żenujące, bo niski poziom mentalny znacznej części ludzkości został udowodniony już wielokrotnie)
COYS!
14 lutego 2014, 10:10 [cytuj]
Jak o filmikach mowa, to ostatnio nie mogę z tego http://www.youtube.com/watch?v=ynAwAbk8VJk

Oczywiście uprzedzę że chodzi tylko o sposób i kontekst wypowiadania słów, poglądy i sympatie polityczne na bok co by tu polityczna hućpa się nie rozpętała :)
Jak o filmikach mowa, to ostatnio nie mogę z tego: http://www.youtube.com/watch?v=ynAwAbk8VJk Oczywiście uprzedzę że chodzi tylko o sposób i kontekst wypowiadania słów, poglądy i sympatie polityczne na bok co by tu polityczna hućpa się nie rozpętała :)
14 lutego 2014, 13:33 [cytuj]
Walczy z poprawnoscia polityczną xDD
Walczy z poprawnoscia polityczną xDD
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się