Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Piłkarze, których nie lubicie
28 lutego 2014, 02:35 [cytuj]
Był temat "Ulubieni piłkarze", więc czas na piłkarzy, których nie lubimy z klubów międzynarodowych, jak i zawodników Spurs :D

Ja osobiście nie lubie następujących kopaczy:

1. Marco Materazzi z wiadomych względów :)

2. Pepe, Marcelo za chamstwo , brutalność na boisku

3. Busquets, Young - nurkowie



Dorzucam do tego kościołamaczy: Taylora, Witsela, Adama, de Jonga


Jeśli chodzi o Tottenham, nigdy nie pałałem miłością do Naughtona i Livermore'a (licząc że wciąż jest zawodnikiem naszego klubu), głównie przez nędzny poziom sportowy, jaki prezentowali na boisku :)
Był temat "Ulubieni piłkarze", więc czas na piłkarzy, których nie lubimy z klubów międzynarodowych, jak i zawodników Spurs :D Ja osobiście nie lubie następujących kopaczy: 1. Marco Materazzi z wiadomych względów :) 2. Pepe, Marcelo za chamstwo , brutalność na boisku 3. Busquets, Young - nurkowie Dorzucam do tego kościołamaczy: Taylora, Witsela, Adama, de Jonga Jeśli chodzi o Tottenham, nigdy nie pałałem miłością do Naughtona i Livermore'a (licząc że wciąż jest zawodnikiem naszego klubu), głównie przez nędzny poziom sportowy, jaki prezentowali na boisku :)
28 lutego 2014, 02:41 [cytuj]
Kamil Kosowski, Charlie Adam, Leo Messi, Louis Suarez
Kamil Kosowski, Charlie Adam, Leo Messi, Louis Suarez
28 lutego 2014, 09:24 [cytuj]
Messi, C. Ronaldo z powodu, że większość się nimi podnieca a zapytać o ostatni mecz w ich wykonaniu to cisza.
Ramires, Young, Pepe - za dużo leżenia, za mało gry
Messi, C. Ronaldo z powodu, że większość się nimi podnieca a zapytać o ostatni mecz w ich wykonaniu to cisza. Ramires, Young, Pepe - za dużo leżenia, za mało gry
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
1 grudnia 2014, 23:52 [cytuj]
Odkopię, żeby się odnieść do poprzedniego komentarza, a potem dorzucę coś od siebie, żeby nie robić offtopu :D

bambi powiedział/a:
Messi, C. Ronaldo z powodu, że większość się nimi podnieca a zapytać o ostatni mecz w ich wykonaniu to cisza


To nie zawodników nie lubisz, a ich fanów. To różnica.

Wymienić z powietrza ciężko zawodników, których nie lubię - Materazzi to oczywiście 'numero uno' spośród 'złoczyńców', wiadomo dlaczego :D
Kolejny w kolejce, może nawet 'numero uno' ex aequo z Marco (a po namyśle, może pośpiesznie napisałem, że Materazzi to najgorszy z najgorszych, przecież jest jeszcze on!), jest, (drum roll) .... Diego Maradona i jego boskie dragi.
kolejni to boiskowi psychole - Balo (psychol i dureń, ale fajnie, że dureń także poza boiskiem - poza boiskiem żywię do niego cień sympatii) [hejt przede wszystkim za to: https://www.youtube.com/watch?v=6caNpwDYJ98 ], Louis 'Gryzak' Suarez [niech mu w końcu dadzą dożywotni zakaz gry w piłkę, bo nastepnemu pewnie ucho odgryzie :D], i pewnie znalazłoby się ich więcej, ale jakoś nie przychodzą mi do głowy :D

Poza tym, Mikel 'Plastikowa Twarz' Arteta, Wheelchair, Czezny i spora część niewymienionej kadry ****nalu.

Natomiast z naszych piłkarzy - BAE [choć szanuję go chociaż za szczerość], Kyle Naughton [chęci ma dobre, ale niestety nie jest dość dobry], Luka Modric [już nie nasz, ale pożegnanie było w złym stylu]
To nie zawodników nie lubisz, a ich fanów. To różnica. Wymienić z powietrza ciężko zawodników, których nie lubię - Materazzi to oczywiście 'numero uno' spośród 'złoczyńców', wiadomo dlaczego :D Kolejny w kolejce, może nawet 'numero uno' ex aequo z Marco (a po namyśle, może pośpiesznie napisałem, że Materazzi to najgorszy z najgorszych, przecież jest jeszcze on!), jest, (drum roll) .... Diego Maradona i jego boskie dragi. kolejni to boiskowi psychole - Balo (psychol i dureń, ale fajnie, że dureń także poza boiskiem - poza boiskiem żywię do niego cień sympatii) [hejt przede wszystkim za to: https://www.youtube.com/watch?v=6caNpwDYJ98 ], Louis 'Gryzak' Suarez [niech mu w końcu dadzą dożywotni zakaz gry w piłkę, bo nastepnemu pewnie ucho odgryzie :D], i pewnie znalazłoby się ich więcej, ale jakoś nie przychodzą mi do głowy :D Poza tym, Mikel 'Plastikowa Twarz' Arteta, Wheelchair, Czezny i spora część niewymienionej kadry ****nalu. Natomiast z naszych piłkarzy - BAE [choć szanuję go chociaż za szczerość], Kyle Naughton [chęci ma dobre, ale niestety nie jest dość dobry], Luka Modric [już nie nasz, ale pożegnanie było w złym stylu]
2 grudnia 2014, 08:24 [cytuj]
Generalnie to nie lubię Paulinho i Vertonghena, głównie za te ich tępe miny jak coś spierdolą. Aczkolwiek Paulinho zawsze ma jakiś tępy wyraz twarzy. Jeden jest totalnym beztalenciem a drugi wielki książę. Vertonghen nie budzi zaufania. A co do piłkarzy spoza klubu to nie wiem... Każdy anal, Costa, Terry, Cech, Ivanović, Oscar, Young, Valencia, Robben, Adam, Lampard, cała Barka...jak coś przypomnę to dopiszę
Generalnie to nie lubię Paulinho i Vertonghena, głównie za te ich tępe miny jak coś spierdolą. Aczkolwiek Paulinho zawsze ma jakiś tępy wyraz twarzy. Jeden jest totalnym beztalenciem a drugi wielki książę. Vertonghen nie budzi zaufania. A co do piłkarzy spoza klubu to nie wiem... Każdy anal, Costa, Terry, Cech, Ivanović, Oscar, Young, Valencia, Robben, Adam, Lampard, cała Barka...jak coś przypomnę to dopiszę
2 grudnia 2014, 12:10 [cytuj]
"Totalne beztalencie" - o piłkarzu, który grał na mundialu w reprezentacji Brazylii i kosztował kilkanaście milionów funtów, mimo że musiał wybijać się do wielkiej piłki przez polskie boiska. NO CZŁOWIEKU.
"Totalne beztalencie" - o piłkarzu, który grał na mundialu w reprezentacji Brazylii i kosztował kilkanaście milionów funtów, mimo że musiał wybijać się do wielkiej piłki przez polskie boiska. NO CZŁOWIEKU
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
2 grudnia 2014, 13:02 [cytuj]
Brazylijska Serie A przecież jest zbliżona poziomem do Polskiej Ekstraklasy. A o reprezentacji Brazylii w roku 2014 to lepiej zamilczeć. Brazylia mocarna jak nigdy, Paulinho wielki filar reprezentacji a nie zapchajdziura... chwila, chwila, a no właśnie. To ile on kosztował to tylko wskazuje na frajerstwo niektórych osób ile za niego dali. Nie mam zielonego pojęcia jak można jeszcze bronić tego transferu. No chyba że mam do czynienia z fanbojem. Zresztą, co tu dużo mówić... nawet Poczetino ma go w dupie :ok:


No i jeszcze kwestia wielkiej piłki? Chyba adresy pomyliłeś bo to raczej nie ta część Londynu
Brazylijska Serie A przecież jest zbliżona poziomem do Polskiej Ekstraklasy. A o reprezentacji Brazylii w roku 2014 to lepiej zamilczeć. Brazylia mocarna jak nigdy, Paulinho wielki filar reprezentacji a nie zapchajdziura... chwila, chwila, a no właśnie. To ile on kosztował to tylko wskazuje na frajerstwo niektórych osób ile za niego dali. Nie mam zielonego pojęcia jak można jeszcze bronić tego transferu. No chyba że mam do czynienia z fanbojem. Zresztą, co tu dużo mówić... nawet Poczetino ma go w dupie :ok: No i jeszcze kwestia wielkiej piłki? Chyba adresy pomyliłeś bo to raczej nie ta część Londynu
2 grudnia 2014, 13:55 [cytuj]
Paulinho zaliczył dobrą przygodę na mundialu, ale to w sumie wszystko. Mimo to uważam, że jest dobrym zawodnikiem (ale płacenie za niego 15mln to ekstrawagancja).
Co do Super Jana - ja i tak go lubię. :P Pod wodzą AVB dobrze grał, świetnie bił wolne, przy rożnych też stwarzał zagrożenie. Dobry lewy obrońca lub defensywny pomocnik, niepewny obrońca, szczególnie, jak się go zestawi z Vladem Chaosem.
Mateuszek powiedział/a:

No i jeszcze kwestia wielkiej piłki? Chyba adresy pomyliłeś bo to raczej nie ta część Londynu

W sumie, zacytowałem, żeby skomentować, ale sobie odpuszczę.
W sumie, zacytowałem, żeby skomentować, ale sobie odpuszczę
2 grudnia 2014, 14:04 [cytuj]
Wielka piłka dla mnie to coś więcej niż granie samo w sobie w wielkiej lidze (która ostatnio pokazuje jaka ona wielka w europie) i męczarnie ze średniakami albo błaganie o najmniejszy wymiar kary z tymi największymi.
Wielka piłka dla mnie to coś więcej niż granie samo w sobie w wielkiej lidze (która ostatnio pokazuje jaka ona wielka w europie) i męczarnie ze średniakami albo błaganie o najmniejszy wymiar kary z tymi największymi
2 grudnia 2014, 14:33 [cytuj]
- SZCZERĄ NIECHĘCIĄ darzę FLAMINIEGO, za całokształt, ale też za brutalną grę (m.in. faul na Corluce w LM)
- nie lubię ogólnie zawodników Barcy (głównie Pique i Busquetsa).
- pamiętam, że zawsze wkurzał mnie Filippo Inzaghi (na farcie strzelane gole, stał jak słup soli na granicy spalonego i piłka zawsze mu do nogi przychodziła.
- nie lubię Szczęsnego, za tą gębę niewydarzoną
- Costa mnie denerwuje, gra brutalnie i często uchodzi mu to płazem
- CR7 mnie wkurzał, gdy grał w MU. Odkąd przeszedł do Realu polubiłem gościa:)
- SZCZERĄ NIECHĘCIĄ darzę FLAMINIEGO, za całokształt, ale też za brutalną grę (m.in. faul na Corluce w LM) - nie lubię ogólnie zawodników Barcy (głównie Pique i Busquetsa). - pamiętam, że zawsze wkurzał mnie Filippo Inzaghi (na farcie strzelane gole, stał jak słup soli na granicy spalonego i piłka zawsze mu do nogi przychodziła. - nie lubię Szczęsnego, za tą gębę niewydarzoną - Costa mnie denerwuje, gra brutalnie i często uchodzi mu to płazem - CR7 mnie wkurzał, gdy grał w MU. Odkąd przeszedł do Realu polubiłem gościa:)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
2 grudnia 2014, 15:21 [cytuj]
1. Szczęsny, Wilshere.
2. Fabregas
3. van Persie
4. Adebayor - zawsze będzie dla mnie goonerem.
5. Terry, Lampard, Joe Cole, Ashley Cole, Flamini

Nie lubię też piłkarzy Barcelony, szczególnie Daniego Alvesa i Pedro... Z Realu nienawidzę Ramosa. Z innych klubów nie przepadam za Błaszczykowskim, Żurawskim, Reissem. Jest tego trochę :D
1. Szczęsny, Wilshere. 2. Fabregas 3. van Persie 4. Adebayor - zawsze będzie dla mnie goonerem. 5. Terry, Lampard, Joe Cole, Ashley Cole, Flamini Nie lubię też piłkarzy Barcelony, szczególnie Daniego Alvesa i Pedro... Z Realu nienawidzę Ramosa. Z innych klubów nie przepadam za Błaszczykowskim, Żurawskim, Reissem. Jest tego trochę :D
2 grudnia 2014, 17:53 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
- pamiętam, że zawsze wkurzał mnie Filippo Inzaghi (na farcie strzelane gole, stał jak słup soli na granicy spalonego i piłka zawsze mu do nogi przychodziła.


Gdyby to się zdarzyło kilka razy w karierze, mógłbyś mówić o farcie, ale skoro strzelił tak pewnie z 200 goli, to fart już nie jest. Raczej umiejętność znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Swego czasu Frankowski dużo takich bramek strzelał też.

Moja pierwsza trójka: Szczęsny, Wilshere, Adam.
Gdyby to się zdarzyło kilka razy w karierze, mógłbyś mówić o farcie, ale skoro strzelił tak pewnie z 200 goli, to fart już nie jest. Raczej umiejętność znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Swego czasu Frankowski dużo takich bramek strzelał też. Moja pierwsza trójka: Szczęsny, Wilshere, Adam
3 grudnia 2014, 00:30 [cytuj]
jak nie lubię jakiegoś piłkarza to głównie, za to, że moim zdaniem jest wysoce przeceniany
czyli na przykład ramires, david luiz, wilshere, oscar, ze starszych to szewczenko, anelka, kiedyś ibra ale ostatnio ładuje takie bramki, że trudno go nie lubić
jak nie lubię jakiegoś piłkarza to głównie, za to, że moim zdaniem jest wysoce przeceniany czyli na przykład ramires, david luiz, wilshere, oscar, ze starszych to szewczenko, anelka, kiedyś ibra ale ostatnio ładuje takie bramki, że trudno go nie lubić
9 lutego 2015, 21:55 [cytuj]
Ciro Immobile - Panienka jakich mało :)
Ciro Immobile - Panienka jakich mało :)
9 lutego 2015, 22:36 [cytuj]
Szczesny za jego tepe gadanie i caloksztalt.
Kosecki za promo przez ojca mimo braku szczegolnych umiejetnosci.
Terry za walenie zony kumpli z druzyny :P


Mozna jeszcze dodac 2 managerow

Murinho za bycie totalnie jebnietym
i Benitez za to ze zepsul nam kariere Dudka :P
Szczesny za jego tepe gadanie i caloksztalt. Kosecki za promo przez ojca mimo braku szczegolnych umiejetnosci. Terry za walenie zony kumpli z druzyny :P Mozna jeszcze dodac 2 managerow Murinho za bycie totalnie jebnietym i Benitez za to ze zepsul nam kariere Dudka :P
9 lutego 2015, 22:53 [cytuj]
Wojtuś, Maxi Pereira, Nemancja Matic, Luisao, Phil Jones, Rooney, Adam,Flamini, Busquets, Dani Alves, Mertesacker, Welbeck to pierwsi którzy przychodzą mi do głowy, ale pewnie jeszcze kilku by się nazbierało.
A z naszych dawnych lub obecnych zawodników to Chriches, Routledge, Malbranque, Ghaly ,Tainio i przede wszystkim niejaki Sol Campbell za grę dla odbytow.
Wojtuś, Maxi Pereira, Nemancja Matic, Luisao, Phil Jones, Rooney, Adam,Flamini, Busquets, Dani Alves, Mertesacker, Welbeck to pierwsi którzy przychodzą mi do głowy, ale pewnie jeszcze kilku by się nazbierało. A z naszych dawnych lub obecnych zawodników to Chriches, Routledge, Malbranque, Ghaly ,Tainio i przede wszystkim niejaki Sol Campbell za grę dla odbytow

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się