Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
20 lipca 2014, 19:28 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Gan, proszę Cię...

Obrona w składzie Rose - Fryers, Dawson - Walker nie wystąpi zapewne nawet w jednym meczu ligowym przyszłego sezonu, więc CHILL OUT :F


Walker nawet z ławy nie wszedł także wczorajszy skład był adekwatny do meczu trzeciej rundy FA Cup.
Walker nawet z ławy nie wszedł także wczorajszy skład był adekwatny do meczu trzeciej rundy FA Cup
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 lipca 2014, 19:43 [cytuj]
Bardzo ważna uwaga, Tomek. Dzięki. Chodziło mi naturalnie o Naughtona.

Walker nie wstał z ławy, bo stracił ostatni odcinek zeszłego sezonu przez kontuzję, a na sztucznej "murawie" ryzykować nie jest warto. Na szczęście, z tego co mi wiadomo, Toronto i Houston grają na trawie.
Bardzo ważna uwaga, Tomek. Dzięki. Chodziło mi naturalnie o Naughtona. Walker nie wstał z ławy, bo stracił ostatni odcinek zeszłego sezonu przez kontuzję, a na sztucznej "murawie" ryzykować nie jest warto. Na szczęście, z tego co mi wiadomo, Toronto i Houston grają na trawie
Can't Smile Without You!!!
20 lipca 2014, 21:03 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
okładka Fify 1 http://i.imgur.com/E7EAZgN.jpg

niestety dziady znowu w akcji(szpak i szaran) ;( ;( ;(


Klasyczek. Swoją drogą mi aż tak bardzo nie przeszkadzają, na Szpakowskim się wychowałem ;)
Klasyczek. Swoją drogą mi aż tak bardzo nie przeszkadzają, na Szpakowskim się wychowałem ;)
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
21 lipca 2014, 18:11 [cytuj]
Jak myślicie, nasi będą grali w 3cim stroju z Schalke czy akurat dni prezentacji tak się zbiegły?

Mam nadzieję, że to drugie, bo TO:
http://4.bp.blogspot.com/-hlfCVX6kssU/U4pBUrhUgVI/AAAAAAAAXyY/PBXduZydvBE/s600/Tottenham-Hotspur-14-15-Third-Kit.jpg
na pierwszy rzut oka najmniej mi się z tych 3 podoba.
Jak myślicie, nasi będą grali w 3cim stroju z Schalke czy akurat dni prezentacji tak się zbiegły? Mam nadzieję, że to drugie, bo TO: http://4.bp.blogspot.com/-hlfCVX6kssU/U4pBUrhUgVI/AAAAAAAAXyY/PBXduZydvBE/s600/Tottenham-Hotspur-14-15-Third-Kit.jpg na pierwszy rzut oka najmniej mi się z tych 3 podoba
LMAO
23 lipca 2014, 17:22 [cytuj]
Oglądam właśnie powrót ciał do NL. Łzy same cisną się przez oczy. W takich chwilach z jednej strony sumienie nakazuje mi smucić się z bliskimi ofiar, a z drugiej strony wypieram sumienie myśląc "Obyś Vladimirze Vladimirowichu zginął w takich męczarniach jak Ci niewinni ludzie z samolotu"

Obok mnie, stał mały 5 letni chłopiec. Płakał aż mu tchu brakowało. Wszyscy płakali.

A córka Putina sra pod siebie, bo mieszka w NL i boi się o odwet
Oglądam właśnie powrót ciał do NL. Łzy same cisną się przez oczy. W takich chwilach z jednej strony sumienie nakazuje mi smucić się z bliskimi ofiar, a z drugiej strony wypieram sumienie myśląc "Obyś Vladimirze Vladimirowichu zginął w takich męczarniach jak Ci niewinni ludzie z samolotu" Obok mnie, stał mały 5 letni chłopiec. Płakał aż mu tchu brakowało. Wszyscy płakali. A córka Putina sra pod siebie, bo mieszka w NL i boi się o odwet
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 lipca 2014, 16:02 [cytuj]
https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-0/10455412_1475812545999934_5883606518833118516_n.jpg

Śmieszne, 7/10
https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-0/10455412_1475812545999934_5883606518833118516_n.jpg Śmieszne, 7/10
25 lipca 2014, 16:19 [cytuj]
Troche ten mem już stary. Ale w sumie niezły
Troche ten mem już stary. Ale w sumie niezły
26 lipca 2014, 13:37 [cytuj]
http://www.underarmour.com/shop/us/en/teams/tottenham-hotspur/gear/mens

Kozackie te koszulki bawełniane męskie. Szkoda, że u nas nie można takich dostać w przyzwoitej cenie...
http://www.underarmour.com/shop/us/en/teams/tottenham-hotspur/gear/mens Kozackie te koszulki bawełniane męskie. Szkoda, że u nas nie można takich dostać w przyzwoitej cenie
27 lipca 2014, 00:28 [cytuj]
https://vine.co/v/M0HvY95Qdad

dzisiejsza bramka Bale'a ... ma tego powera ;)
https://vine.co/v/M0HvY95Qdad dzisiejsza bramka Bale'a ... ma tego powera ;)
27 lipca 2014, 01:43 [cytuj]
aż gul chodzi :|
aż gul chodzi :|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 lipca 2014, 22:37 [cytuj]
Zastanawia mnie jedna rzecz. Ktoś wie/ma pomysł, dlaczego Blackpool obecnie zatrudnia raptem jedenastu piłkarzy, z czego trzech zatrudnili dzisiaj? Niecodzienna sytuacja, ale nie mogę nigdzie znaleźć nic na ten temat.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Ktoś wie/ma pomysł, dlaczego Blackpool obecnie zatrudnia raptem jedenastu piłkarzy, z czego trzech zatrudnili dzisiaj? Niecodzienna sytuacja, ale nie mogę nigdzie znaleźć nic na ten temat
28 lipca 2014, 22:41 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Zastanawia mnie jedna rzecz. Ktoś wie/ma pomysł, dlaczego Blackpool obecnie zatrudnia raptem jedenastu piłkarzy, z czego trzech zatrudnili dzisiaj? Niecodzienna sytuacja, ale nie mogę nigdzie znaleźć nic na ten temat


Z tego co czytałem to są w dupie finansowej.
Z tego co czytałem to są w dupie finansowej
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 lipca 2014, 23:02 [cytuj]
Wiecie może kiedy zaczynamy eliminacje do LE? Bo jakoś się gubię, a dręczy mnie ta myśl od dawna kiedy zaczniemy.
Wiecie może kiedy zaczynamy eliminacje do LE? Bo jakoś się gubię, a dręczy mnie ta myśl od dawna kiedy zaczniemy
Offence win games, defence wins titles
29 lipca 2014, 12:32 [cytuj]
Z ciekawoscia obserwuje poczatek 'rzadow' Louisa van Gaala i musze powiedziec, ze poczatek ma (z naszej perspektywy) obiecujacy. Na wejscie objechal klub za zla organizacje touru po Stanach Zjednoczonych, potem zrobil rozpierduche w osrodku treningowym, w mediach opowiada rozne rzeczy na prawo i lewo (teraz dostalo sie Lukowi Shaw'owi, ze nie jest w najlepszej formie fizycznej. Cos mi mowi, ze niewiele wody w Tamizie uplynie zanim pan van Gaal skloci sie z kim sie da.

Okej, jest taka metoda zarzadzania, ze przychodzisz, robisz rewolucje i wprowadzasz nowe porzadki, ale mnie ona zdecydowanie nie przekonuje i uwazam, ze jest zdecydowanie mniej skuteczna niz przyjscie, obserwacja jak rzeczy funkcjonuja i potem wprowadzanie stopniowo nowych rozwiazan. Choc moze to specyfika zarzadzania klubem pilkarskim, bo podobne rozwiazania pojawily sie w ksiazce Menedzerowie - notabene bardzo slabej. Spodziewalem sie pokazania zarzadzania klubem od kuchni, a jest to wypis banalnych porad z dziedziny zarzadzania z niewielka iloscia interesujacych watkow futbolowych. Ani to ciekawe ze wzgledu pilkarskiego, ani zarzadczego.
Z ciekawoscia obserwuje poczatek 'rzadow' Louisa van Gaala i musze powiedziec, ze poczatek ma (z naszej perspektywy) obiecujacy. Na wejscie objechal klub za zla organizacje touru po Stanach Zjednoczonych, potem zrobil rozpierduche w osrodku treningowym, w mediach opowiada rozne rzeczy na prawo i lewo (teraz dostalo sie Lukowi Shaw'owi, ze nie jest w najlepszej formie fizycznej. Cos mi mowi, ze niewiele wody w Tamizie uplynie zanim pan van Gaal skloci sie z kim sie da. Okej, jest taka metoda zarzadzania, ze przychodzisz, robisz rewolucje i wprowadzasz nowe porzadki, ale mnie ona zdecydowanie nie przekonuje i uwazam, ze jest zdecydowanie mniej skuteczna niz przyjscie, obserwacja jak rzeczy funkcjonuja i potem wprowadzanie stopniowo nowych rozwiazan. Choc moze to specyfika zarzadzania klubem pilkarskim, bo podobne rozwiazania pojawily sie w ksiazce Menedzerowie - notabene bardzo slabej. Spodziewalem sie pokazania zarzadzania klubem od kuchni, a jest to wypis banalnych porad z dziedziny zarzadzania z niewielka iloscia interesujacych watkow futbolowych. Ani to ciekawe ze wzgledu pilkarskiego, ani zarzadczego
29 lipca 2014, 14:33 [cytuj]
z tego co piszesz to on robi gnój wokół siebie a nie rewolucje, ale dla nas to lepiej ;)
z tego co piszesz to on robi gnój wokół siebie a nie rewolucje, ale dla nas to lepiej ;)
29 lipca 2014, 15:01 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Wiecie może kiedy zaczynamy eliminacje do LE? Bo jakoś się gubię, a dręczy mnie ta myśl od dawna kiedy zaczniemy
Od 4 rundy eliminacji. Czyli tak jakby niedługo zostanie rozlosowany nasz potencjalny przeciwnik coś w stylu


Tottenham vs. drużyna x/ drużyna y

Po pierwszym meczu 3 rundy (czyli tej najbliższej która przed nami) pewnie bedzie widać mniej więcej. Szkoda takich ekip tak Dynamo Tibilisi rok temu. Zreformowali eliminacje LM a w LE taki kopciuszek może trafić na zdecydowanie silniejszy zespół :plask: dla nas to dobrze bo zwykle takie mecze to formalność ale co mają myśleć te kopciuszki?
Od 4 rundy eliminacji. Czyli tak jakby niedługo zostanie rozlosowany nasz potencjalny przeciwnik coś w stylu Tottenham vs. drużyna x/ drużyna y Po pierwszym meczu 3 rundy (czyli tej najbliższej która przed nami) pewnie bedzie widać mniej więcej. Szkoda takich ekip tak Dynamo Tibilisi rok temu. Zreformowali eliminacje LM a w LE taki kopciuszek może trafić na zdecydowanie silniejszy zespół :plask: dla nas to dobrze bo zwykle takie mecze to formalność ale co mają myśleć te kopciuszki?
30 lipca 2014, 22:41 [cytuj]
Ponoć Celtic miał zgwałcić Legie, ale chyba dokonał samogwałtu. Brawo Legia!! Żal głupich karnych i pudeł Żyry, ale na tle utytuowanego rywala, zagrali po profesorsku.
Ponoć Celtic miał zgwałcić Legie, ale chyba dokonał samogwałtu. Brawo Legia!! Żal głupich karnych i pudeł Żyry, ale na tle utytuowanego rywala, zagrali po profesorsku
30 lipca 2014, 22:57 [cytuj]
Powinni wygrać wyżej. Szczerze mówiąc, nie zdziwię się jak to jeszcze przejebią. Poza tym, w kolejnej rundzie nie będzie łatwo. Oczywiście, jak polski klub wreszcie wejdzie do fazy grupowej LM to będzie święto, ale zapewne skończy się walką o wyjście z grupy w LE.
Powinni wygrać wyżej. Szczerze mówiąc, nie zdziwię się jak to jeszcze przejebią. Poza tym, w kolejnej rundzie nie będzie łatwo. Oczywiście, jak polski klub wreszcie wejdzie do fazy grupowej LM to będzie święto, ale zapewne skończy się walką o wyjście z grupy w LE
LMAO
30 lipca 2014, 23:33 [cytuj]
żeby tak Legii nie trafić
Kosecki zgwałci Dawson-a :boisie:
żeby tak Legii nie trafić Kosecki zgwałci Dawson-a :boisie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 lipca 2014, 00:11 [cytuj]
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/details/event.aspx?itemref=5521

kibice mają już dość wakacji - na S04 zostało kilkaset miejsc :stres:
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/details/event.aspx?itemref=5521 kibice mają już dość wakacji - na S04 zostało kilkaset miejsc :stres:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  8  9  10  11  12    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 46 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się