Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
4 sierpnia 2014, 13:03 [cytuj]
noo, te sparingi zazwyczaj gówno nam dają, nawet jak dobrze idzie :(
noo, te sparingi zazwyczaj gówno nam dają, nawet jak dobrze idzie :(
5 sierpnia 2014, 20:46 [cytuj]
Lepiej podejść sceptycznie i być zaskoczonym niż liczyć na cuda wianki jak w tamtym roku. Po ubiegłym sezonie wolę się nastawić na kolejny rok rozczarowań.
Lepiej podejść sceptycznie i być zaskoczonym niż liczyć na cuda wianki jak w tamtym roku. Po ubiegłym sezonie wolę się nastawić na kolejny rok rozczarowań
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
5 sierpnia 2014, 21:42 [cytuj]
ja oczekuje minimum 6 miejsca i wygrania LE ... choć nawet jeśli będzie puchar w LE i nie spadniemy z BPL ( w tym nie przegramy w meczach "A" - więcej niż 3 golami ) to będę dumny z ekipy Pochett-a
ja oczekuje minimum 6 miejsca i wygrania LE ... choć nawet jeśli będzie puchar w LE i nie spadniemy z BPL ( w tym nie przegramy w meczach "A" - więcej niż 3 golami ) to będę dumny z ekipy Pochett-a
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 sierpnia 2014, 23:52 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
ja oczekuje minimum 6 miejsca i wygrania LE ... choć nawet jeśli będzie puchar w LE i nie spadniemy z BPL ( w tym nie przegramy w meczach "A" - więcej niż 3 golami ) to będę dumny z ekipy Pochett-a


zwycięstwo w LE da nam upragnioną Ligę Mistrzów, zatem jeśli tam będzie triumf, to 5,6,7,8,9 miejsce w PL nie będzie miało większego znaczenia, przynajmniej dla mnie.
zwycięstwo w LE da nam upragnioną Ligę Mistrzów, zatem jeśli tam będzie triumf, to 5,6,7,8,9 miejsce w PL nie będzie miało większego znaczenia, przynajmniej dla mnie
6 sierpnia 2014, 00:42 [cytuj]
https://www.facebook.com/COYSNews/photos/a.332870396806584.77129.332258180201139/674209032672717/?type=1&theater
mosaj powiedział/a:
zwycięstwo w LE da nam upragnioną Ligę Mistrzów, zatem jeśli tam będzie triumf, to 5,6,7,8,9 miejsce w PL nie będzie miało większego znaczenia, przynajmniej dla mnie

Ale dla Klubu będzie miało. Kasa, kasa, kasa.
Ale dla Klubu będzie miało. Kasa, kasa, kasa
Offence win games, defence wins titles
6 sierpnia 2014, 08:43 [cytuj]
racja 1,75 mln GBP mniej za każdą pozycje w dół ...
racja 1,75 mln GBP mniej za każdą pozycje w dół
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 sierpnia 2014, 11:50 [cytuj]
nie wiem jak dla was ale dla mnie priorytetem jest liga i własnie tam chciałbym zobaczyć nasz zespół na jak najwyższym miejscu, ale patrząc na poczynania transferowe w tym roku o top 4 będzie trudniej niż zwykle. Nie nastawiam się ale kadrę mamy jeszcze szerszą niż rok temu, może zaskoczymy w końcu w LE. Jakiś puchar zdobyć tez by było pięknie, w końcu..
nie wiem jak dla was ale dla mnie priorytetem jest liga i własnie tam chciałbym zobaczyć nasz zespół na jak najwyższym miejscu, ale patrząc na poczynania transferowe w tym roku o top 4 będzie trudniej niż zwykle. Nie nastawiam się ale kadrę mamy jeszcze szerszą niż rok temu, może zaskoczymy w końcu w LE. Jakiś puchar zdobyć tez by było pięknie, w końcu
8 sierpnia 2014, 09:03 [cytuj]
Ewentualni przeciwnicy w LE:

FC Spartak Trnava (SVK)
Asteras Tripolis FC (GRE)
FC Dinamo Minsk (BLR)
AEL Limassol FC (CYP)
HNK Hajduk Split (CRO)

Nikt szczególny, wszystkie zespoły i podobnym poziomie. Z perspektywy polskiego kibica szkoda,że nie ma Ruchu. Najbliżej, choć i tak daleko, mam do Trnavy.
Ewentualni przeciwnicy w LE: FC Spartak Trnava (SVK) Asteras Tripolis FC (GRE) FC Dinamo Minsk (BLR) AEL Limassol FC (CYP) HNK Hajduk Split (CRO) Nikt szczególny, wszystkie zespoły i podobnym poziomie. Z perspektywy polskiego kibica szkoda,że nie ma Ruchu. Najbliżej, choć i tak daleko, mam do Trnavy
8 sierpnia 2014, 10:36 [cytuj]
Spoko, pewnie trafimy na Dinamo Minsk.
Spoko, pewnie trafimy na Dinamo Minsk
LMAO
8 sierpnia 2014, 11:21 [cytuj]
kibicem Legii nie jestem, kibicuje polskiej pilce ale wyruchala ich UEFA koncertowo
kibicem Legii nie jestem, kibicuje polskiej pilce ale wyruchala ich UEFA koncertowo
8 sierpnia 2014, 11:39 [cytuj]
tak sie płaci za głupote
tak sie płaci za głupote
8 sierpnia 2014, 12:07 [cytuj]
Jakaś sakramentalna bzdura te przepisy UEFA, przecież Bereszyński, czy jak mu tam, nie wystąpił w 3 meczach el. LM- czyli pauzował.
Jakaś sakramentalna bzdura te przepisy UEFA, przecież Bereszyński, czy jak mu tam, nie wystąpił w 3 meczach el. LM- czyli pauzował.
8 sierpnia 2014, 12:17 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Jakaś sakramentalna bzdura te przepisy UEFA, przecież Bereszyński, czy jak mu tam, nie wystąpił w 3 meczach el. LM- czyli pauzował.
Czemu w takim razie Dawson mógł wystąpić w meczu z Dinamem Tbilisi, mimo że z Basel dostał czerwoną?

Tylko że Bereś nie był zgłoszony do meczu 2 rundy. Gdyby był zgłoszony wtedy by pauzował, a nie był to nie pauzował.
Tylko że Bereś nie był zgłoszony do meczu 2 rundy. Gdyby był zgłoszony wtedy by pauzował, a nie był to nie pauzował
Offence win games, defence wins titles
8 sierpnia 2014, 12:18 [cytuj]
Frajerstwo Legii - nie zarejestrowali pilkarza na mecz z Irlandczykami, wiec te mecze mu sie nie liczyly do odliczania karencji, ale jeszcze wiekszym skandalem jest decyzja UEFA. Czym roznila sie ta sytuacja od Debreczyna kilka sezonow temu? Powiem wam czym - Celtic jest z Wielkiej Brytanii i na ich obecnosci w Lidze Mistrzow mozna duzo wiecej zarobic.

Zeby dac walkower, mogac dac kare finansowa, druzynie ktora owszem, zlamala przepisy, ale wpuscila typa na boisko na kilka minut przy stanie 6:1 w dwumeczu, to trzeba miec niezly tupet. Z kazdym takim przykladem utwierdzam sie w przekonaniu, ze zycie jest duzo ciekawsze gdy czlowiek ogranicza sie do ogladania Tottenhamu i ligi angielskiej, a reszte tej dyscypliny sportu ma gdzies, ze sponsorowana przez brudne pieniadze Gazpromu Liga Mistrzow na czele.
Frajerstwo Legii - nie zarejestrowali pilkarza na mecz z Irlandczykami, wiec te mecze mu sie nie liczyly do odliczania karencji, ale jeszcze wiekszym skandalem jest decyzja UEFA. Czym roznila sie ta sytuacja od Debreczyna kilka sezonow temu? Powiem wam czym - Celtic jest z Wielkiej Brytanii i na ich obecnosci w Lidze Mistrzow mozna duzo wiecej zarobic. Zeby dac walkower, mogac dac kare finansowa, druzynie ktora owszem, zlamala przepisy, ale wpuscila typa na boisko na kilka minut przy stanie 6:1 w dwumeczu, to trzeba miec niezly tupet. Z kazdym takim przykladem utwierdzam sie w przekonaniu, ze zycie jest duzo ciekawsze gdy czlowiek ogranicza sie do ogladania Tottenhamu i ligi angielskiej, a reszte tej dyscypliny sportu ma gdzies, ze sponsorowana przez brudne pieniadze Gazpromu Liga Mistrzow na czele
8 sierpnia 2014, 13:15 [cytuj]
AEL Limassol
AEL Limassol
8 sierpnia 2014, 13:15 [cytuj]
AEL Limassol FC. Wolałbym kogoś bliżej.
AEL Limassol FC. Wolałbym kogoś bliżej
Offence win games, defence wins titles
8 sierpnia 2014, 13:21 [cytuj]
Chyba trudniej niż w zeszłym roku. W el. LM pokonali w pierwszym meczu Zenit u siebie 1:0.
Pamiętam mecze z Anorthosis - 6:1 i 1:1, łatwo i przyjemnie.
Chyba trudniej niż w zeszłym roku. W el. LM pokonali w pierwszym meczu Zenit u siebie 1:0. Pamiętam mecze z Anorthosis - 6:1 i 1:1, łatwo i przyjemnie
8 sierpnia 2014, 13:40 [cytuj]
ale jak to jest? Legia zgłasza skład uefie z Bereszynskim i w tym momencie u nich (nie wiem w bazie danych czy jak oni tam robią) powinno się wyświetlić ,że nie może grać, bo pauzuje.
A taki wspomniany już Dawson to chyba żadnego spotkania nie pauzował ,a rozgrywki były nawet te same(LE).Ktoś to rozumie?
ale jak to jest? Legia zgłasza skład uefie z Bereszynskim i w tym momencie u nich (nie wiem w bazie danych czy jak oni tam robią) powinno się wyświetlić ,że nie może grać, bo pauzuje. A taki wspomniany już Dawson to chyba żadnego spotkania nie pauzował ,a rozgrywki były nawet te same(LE).Ktoś to rozumie?
8 sierpnia 2014, 13:43 [cytuj]
Na stronie UEFA Bereszyński widnieje w protokołach na dwumecz z St.Patrick's
Na stronie UEFA Bereszyński widnieje w protokołach na dwumecz z St.Patrick's
8 sierpnia 2014, 13:52 [cytuj]
ja sobie nie wyobrażam, jak w Legii mogli pozwolić sobie na takie niedopatrzenie. Decyzja UEFA to jedno, ale mistrzowie Polski też nie są bez winy. Szkoda, bo w końcu mogliśmy mieć ten polski zespół w Lm, a tak,patrząc na losowanie (Szkoci wylosowali Maribor) to Celtowie zagrają w fazie grupowej. Choć szczerze liczę, że los im to jeszcze "wynagrodzi". :cwaniak:
ja sobie nie wyobrażam, jak w Legii mogli pozwolić sobie na takie niedopatrzenie. Decyzja UEFA to jedno, ale mistrzowie Polski też nie są bez winy. Szkoda, bo w końcu mogliśmy mieć ten polski zespół w Lm, a tak,patrząc na losowanie (Szkoci wylosowali Maribor) to Celtowie zagrają w fazie grupowej. Choć szczerze liczę, że los im to jeszcze "wynagrodzi". :cwaniak:
|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 69 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się