Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  136  137  138  139  140    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
30 kwietnia 2018, 22:48 [cytuj]
drewssoko
drewssoko
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 kwietnia 2018, 23:13 [cytuj]
Gość jest masakra
Gość jest masakra
30 kwietnia 2018, 23:15 [cytuj]
Mam wrażenie, że chłopaki już myślą o wakacjach i mundialu.
Mam wrażenie, że chłopaki już myślą o wakacjach i mundialu
1 maja 2018, 14:39 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Mam wrażenie, że chłopaki już myślą o wakacjach i mundialu

z taką formą to dla nich mundial będzie szybki :P
z taką formą to dla nich mundial będzie szybki :P
5 maja 2018, 18:05 [cytuj]
wow. zjebac 10 punktow przewagi nad cfc to jest wyczyn. prawie jak 10 punktow nad arsenalem za redknappa.
wow. zjebac 10 punktow przewagi nad cfc to jest wyczyn. prawie jak 10 punktow nad arsenalem za redknappa
5 maja 2018, 18:53 [cytuj]
Dramat.
Dramat
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 maja 2018, 20:02 [cytuj]
Jeśli przejebiemy top4 to nie rozumiem jak my możemy się spodziewać jakichkolwiek trofeów z tym zespołem. Kompromitacja.
Jeśli przejebiemy top4 to nie rozumiem jak my możemy się spodziewać jakichkolwiek trofeów z tym zespołem. Kompromitacja
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2018, 20:46 [cytuj]
Top 4 nic nie zmienia w kontekście możliwości wygrywania trofeów. Ten klub po prostu nie jest do tego zdolny.
Top 4 nic nie zmienia w kontekście możliwości wygrywania trofeów. Ten klub po prostu nie jest do tego zdolny
5 maja 2018, 21:31 [cytuj]
Robert powiedział/a:
z taką formą to dla nich mundial będzie szybki :P

Co chyba nie stanowi szczególnej nowości :) tyle czysto na marginesie.

Co do spotkania z WBA, to widzę jeden plus. W przyszłym roku, w końcu, nie gramy z nimi. Forma Tottenhamu jest wakacyjna, wręcz urlopowo-leżakowa. Ładna pogoda, lato w maju, a człowiek jak głupek siedzi przed tv, i liczy, że uda się chociaż utrzymać to 0:0 (istotny punkt jeżeli w grę wchodzi bilans bramkowy). Rose - wiem, reprezentant kraju, super obrońca, ale mam do niego ogrom niesmaku o "google" z wywiadu, i niech już gdzieś idzie. W takiej dyspozycji to może co najwyżej pomóc Sunderlandowi wrócić poziom wyżej. A "pokaz mięśni" po żółtym kartoniku to czysty idiotyzm, i wyglądało to jak sabotaż. Żeby nie było - reszta grała równie miło dla oka.
Top 4 nic nie zmienia jeżeli chodzi o zdobywanie nagród. Ma jednak wpływ na terminarz, i podejrzewam, że ma wpływ (gigantyczny) na to jak będzie prezentować się kadra w przyszłym sezonie. Jeżeli damy się dogonić teraz, po 1-3 na SB z bezpośrednim rywalem, to będzie to o wiele gorsze upokorzenie i ... (tu dowolne, niezbyt ciepłe słowo), a niżeli wspomniana strata 10 punktów przewagi nad Arsenalem.
Nie wiem jak, jak krew z nosa, jak po gruzie, ale trzeba uciułać te cztery brakujące punkty do pewnego TOP 4. Wówczas, mimo czasem niesmaku, sezon można będzie uznać za naprawdę udany (nie zmienia to faktu, że spotkania z Newcastle już nie mam zamiaru oglądać na trzeźwo - szkoda nerwów).
Co chyba nie stanowi szczególnej nowości :) tyle czysto na marginesie. Co do spotkania z WBA, to widzę jeden plus. W przyszłym roku, w końcu, nie gramy z nimi. Forma Tottenhamu jest wakacyjna, wręcz urlopowo-leżakowa. Ładna pogoda, lato w maju, a człowiek jak głupek siedzi przed tv, i liczy, że uda się chociaż utrzymać to 0:0 (istotny punkt jeżeli w grę wchodzi bilans bramkowy). Rose - wiem, reprezentant kraju, super obrońca, ale mam do niego ogrom niesmaku o "google" z wywiadu, i niech już gdzieś idzie. W takiej dyspozycji to może co najwyżej pomóc Sunderlandowi wrócić poziom wyżej. A "pokaz mięśni" po żółtym kartoniku to czysty idiotyzm, i wyglądało to jak sabotaż. Żeby nie było - reszta grała równie miło dla oka. Top 4 nic nie zmienia jeżeli chodzi o zdobywanie nagród. Ma jednak wpływ na terminarz, i podejrzewam, że ma wpływ (gigantyczny) na to jak będzie prezentować się kadra w przyszłym sezonie. Jeżeli damy się dogonić teraz, po 1-3 na SB z bezpośrednim rywalem, to będzie to o wiele gorsze upokorzenie i ... (tu dowolne, niezbyt ciepłe słowo), a niżeli wspomniana strata 10 punktów przewagi nad Arsenalem. Nie wiem jak, jak krew z nosa, jak po gruzie, ale trzeba uciułać te cztery brakujące punkty do pewnego TOP 4. Wówczas, mimo czasem niesmaku, sezon można będzie uznać za naprawdę udany (nie zmienia to faktu, że spotkania z Newcastle już nie mam zamiaru oglądać na trzeźwo - szkoda nerwów)
5 maja 2018, 21:51 [cytuj]
Kane, Alli, Son bez formy totalnie. I to już od dłuższego czasu. Więc w ofensywie dramat.
Dzisiaj w srodku pola tylko Wanyama. Pomijam Alliego, Lamele czy Eriksena bo oni graja wyżej, brakuje kogos uniwersalnego, typu Modric.
Nie ma Dembele a co gorsza, dużo sie mówi o odejściu do Chin, więc ta pozycja jest priorytetem do wzmocnienia. Bo kto ma grac, Wanyama, Dier i Sissoko? Słabo to wygląda jak na zespół z czołówki PL.. Masa ofensywnych graczy, Alli, Eriksen, Son, Lamela, Lucas. A mało tak naprawde kreatorów gry. Eriksen jeszcze coś kreuje ale reszta? Son i Alli sa błyskotliwi, strzelaja ale wiele razy przechodza obok meczu. Lamela, ta jego bajeczka indywidualna gra.. Idz pan w ch... Lucas został ściągniety by grac po 8 czy 13 minut.
Bardzo życzyłbym sobie odejścia Sissoko, Lameli i Llorente.
Odejdzie Dembele i Alderweireld i stracimy dużo wiecej niż Nam się wydaje. Oni są ważni, bardzo wazni i przede wszystkim doświadczeni. Nie potrafisz zagwarantowac pucharów, musisz zacząć płacić. Chcesz żydzić na wynagrodzeniu, to co roku bedzie kilku waznych zawodników odchodziło. Tu tylko Walker, to nic, mamy Trippiera. Tu tylko Alderweireld, to nic mamy Sancheza. Tylko, że Trippier i Sanchez do pięt nie dorastają tym zawodnikom. Do tego Dembele, za rok Eriksen i tak co rok ktoś bedzie odchodził, nie da sie inaczej przy takich zarobkach w dzisiejszym futbolu.
Kane, Alli, Son bez formy totalnie. I to już od dłuższego czasu. Więc w ofensywie dramat. Dzisiaj w srodku pola tylko Wanyama. Pomijam Alliego, Lamele czy Eriksena bo oni graja wyżej, brakuje kogos uniwersalnego, typu Modric. Nie ma Dembele a co gorsza, dużo sie mówi o odejściu do Chin, więc ta pozycja jest priorytetem do wzmocnienia. Bo kto ma grac, Wanyama, Dier i Sissoko? Słabo to wygląda jak na zespół z czołówki PL.. Masa ofensywnych graczy, Alli, Eriksen, Son, Lamela, Lucas. A mało tak naprawde kreatorów gry. Eriksen jeszcze coś kreuje ale reszta? Son i Alli sa błyskotliwi, strzelaja ale wiele razy przechodza obok meczu. Lamela, ta jego bajeczka indywidualna gra.. Idz pan w ch... Lucas został ściągniety by grac po 8 czy 13 minut. Bardzo życzyłbym sobie odejścia Sissoko, Lameli i Llorente. Odejdzie Dembele i Alderweireld i stracimy dużo wiecej niż Nam się wydaje. Oni są ważni, bardzo wazni i przede wszystkim doświadczeni. Nie potrafisz zagwarantowac pucharów, musisz zacząć płacić. Chcesz żydzić na wynagrodzeniu, to co roku bedzie kilku waznych zawodników odchodziło. Tu tylko Walker, to nic, mamy Trippiera. Tu tylko Alderweireld, to nic mamy Sancheza. Tylko, że Trippier i Sanchez do pięt nie dorastają tym zawodnikom. Do tego Dembele, za rok Eriksen i tak co rok ktoś bedzie odchodził, nie da sie inaczej przy takich zarobkach w dzisiejszym futbolu
6 maja 2018, 10:36 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
wow. zjebac 10 punktow przewagi nad cfc to jest wyczyn. prawie jak 10 punktow nad arsenalem za redknappa



niczego nie możemy być pewni ; oby nie była to powtórka z maja 2016 - bo CFC nas wywali z top4
niczego nie możemy być pewni ; oby nie była to powtórka z maja 2016 - bo CFC nas wywali z top4
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 maja 2018, 11:21 [cytuj]
Mamy w miarę prosty terminarz i mieliśmy 10 pkt przewagi na CFC. Jak kurwa może dojść do takiej sytuacji, że 2 mecze przed końcem sezonu przewaga może stopnieć do 2 pkt. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Pozostaje się modlić, że wygramy chociaż jeden z tych meczów, bo brak LM to może być prawdziwa katastrofa. Pochettino musi ich zmotywować.
Edytowano dnia: 6 maja 2018, 11:25
Mamy w miarę prosty terminarz i mieliśmy 10 pkt przewagi na CFC. Jak kurwa może dojść do takiej sytuacji, że 2 mecze przed końcem sezonu przewaga może stopnieć do 2 pkt. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Pozostaje się modlić, że wygramy chociaż jeden z tych meczów, bo brak LM to może być prawdziwa katastrofa. Pochettino musi ich zmotywować
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
6 maja 2018, 19:28 [cytuj]
No i tylko 2 punkty, presja będzie ogromna!
Plus tego taki, ze Liverpool jest w zasięgu i możemy jeszcze skończyć nawet na 3 miejscu!
No i tylko 2 punkty, presja będzie ogromna! Plus tego taki, ze Liverpool jest w zasięgu i możemy jeszcze skończyć nawet na 3 miejscu!
6 maja 2018, 21:03 [cytuj]
Już takie scenariusze przerabialismy... Przeczuwam powtórkę z rozrywki :boisie:
Już takie scenariusze przerabialismy... Przeczuwam powtórkę z rozrywki :boisie:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
6 maja 2018, 21:43 [cytuj]
po dzisiejszym meczu to możemy zakonczyć lige na 3 ale i też 5 miejscu
po dzisiejszym meczu to możemy zakonczyć lige na 3 ale i też 5 miejscu
6 maja 2018, 22:58 [cytuj]
Nie no, 2 mecze u siebie, 6 pkt i mamy podium. Będzie to bardzo dobry wynik, biorąc szczególnie pod uwagę końcówkę sezonu i słabsza formę kilku kluczowych zawodników. Całe szczeście Liverpool także zaliczył zadyszkę, ale nic dziwnego skoro grają w Lidze Mistrzów.
Nie no, 2 mecze u siebie, 6 pkt i mamy podium. Będzie to bardzo dobry wynik, biorąc szczególnie pod uwagę końcówkę sezonu i słabsza formę kilku kluczowych zawodników. Całe szczeście Liverpool także zaliczył zadyszkę, ale nic dziwnego skoro grają w Lidze Mistrzów
8 maja 2018, 11:19 [cytuj]
IMO Jedyna nadzieja(na 6 punktow) jest taka ze Newcastle nie bedzie sie chcialo bo juz o nic nie graja..
(ale im sie zawsze chce przeciwko nam+ Benitez zagra dla Liverpoolu).
Leicester jest juz na wakacjach wiec jezeli nie odwalimy czegos w naszym stylu to 4 punkty beda.
IMO Jedyna nadzieja(na 6 punktow) jest taka ze Newcastle nie bedzie sie chcialo bo juz o nic nie graja.. (ale im sie zawsze chce przeciwko nam+ Benitez zagra dla Liverpoolu). Leicester jest juz na wakacjach wiec jezeli nie odwalimy czegos w naszym stylu to 4 punkty beda
8 maja 2018, 14:53 [cytuj]
Właśnie ,,w naszym stylu''. Mam nadzieje, że nastawienie zawodników nie jest równie ,,shaky'' jak tu na stronie. Musimy wyjść pewni siebie i jednocześnie na spokojnie, bo Newcastle to złośliwy zespół.
COYS
Właśnie ,,w naszym stylu''. Mam nadzieje, że nastawienie zawodników nie jest równie ,,shaky'' jak tu na stronie. Musimy wyjść pewni siebie i jednocześnie na spokojnie, bo Newcastle to złośliwy zespół. COYS
8 maja 2018, 19:03 [cytuj]
Newcastle lubiło nam w przeszłości spłatać figla ;)
Newcastle lubiło nam w przeszłości spłatać figla ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
8 maja 2018, 23:04 [cytuj]
Wba wlasnie spada z PL. Tym bardziej szkoda ostatniego meczu :blee:
Wba wlasnie spada z PL. Tym bardziej szkoda ostatniego meczu :blee:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
|<  <<  <  136  137  138  139  140    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 134 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się