Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
11 sierpnia 2014, 16:32 [cytuj]
Witam, mam pytanie .
Bede w Londynie akurat na mecz z analami na emirates i chciałbym mecz obejrzeć w jakimś pubie.
Czy jest jakiś pub w Londynie przeznaczony dla kibiców Tottenhamu gdzie można z przyjemnością pokibicować i wypic piwko ?
Pozdrawiam
Witam, mam pytanie . Bede w Londynie akurat na mecz z analami na emirates i chciałbym mecz obejrzeć w jakimś pubie. Czy jest jakiś pub w Londynie przeznaczony dla kibiców Tottenhamu gdzie można z przyjemnością pokibicować i wypic piwko ? Pozdrawiam
11 sierpnia 2014, 18:49 [cytuj]
oscar-bale powiedział/a:
Witam, mam pytanie .
Bede w Londynie akurat na mecz z analami na emirates i chciałbym mecz obejrzeć w jakimś pubie.
Czy jest jakiś pub w Londynie przeznaczony dla kibiców Tottenhamu gdzie można z przyjemnością pokibicować i wypic piwko ?
Pozdrawiam


W okolicach White Hart Lane jest przynajmniej kilkanacie takich pubow. Pride of London jest spoko :)
W okolicach White Hart Lane jest przynajmniej kilkanacie takich pubow. Pride of London jest spoko :)
13 sierpnia 2014, 14:42 [cytuj]
https://www.facebook.com/Ekstraklasa.net/photos/a.342879040110.340983.338626480110/10154489486785111/?type=1

Panowie prośba, polubcie mojej dziewczynie komentarz :)
Ten o Tottenhamie, dziewczyna nazywa się Wioletta Kurdek.

Z góry dziękuję, pozdro!
https://www.facebook.com/Ekstraklasa.net/photos/a.342879040110.340983.338626480110/10154489486785111/?type=1 Panowie prośba, polubcie mojej dziewczynie komentarz :) Ten o Tottenhamie, dziewczyna nazywa się Wioletta Kurdek. Z góry dziękuję, pozdro!
13 sierpnia 2014, 19:39 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
https://www.facebook.com/Ekstraklasa.net/photos/a.342879040110.340983.338626480110/10154489486785111/?type=1

Panowie prośba, polubcie mojej dziewczynie komentarz :)
Ten o Tottenhamie, dziewczyna nazywa się Wioletta Kurdek.

Z góry dziękuję, pozdro!


Nice :ok: tak Ci powiem i prawidłowe poglądy ma, ale się już tak nie chwal :D
Nice :ok: tak Ci powiem i prawidłowe poglądy ma, ale się już tak nie chwal :D
13 sierpnia 2014, 21:26 [cytuj]
Jej, mieć dziewczyne za Tottenhamem i o prawicowych poglądach ! pożycz!

SPURSMANIA zakłada swoją lige w FANTASY PREMIER LEAGUE?
Jej, mieć dziewczyne za Tottenhamem i o prawicowych poglądach ! pożycz! SPURSMANIA zakłada swoją lige w FANTASY PREMIER LEAGUE?
To dare is to do.
13 sierpnia 2014, 21:43 [cytuj]
saikor powiedział/a:
Jej, mieć dziewczyne za Tottenhamem i o prawicowych poglądach ! pożycz!

SPURSMANIA zakłada swoją lige w FANTASY PREMIER LEAGUE?


haha, no to sprawdzony ma juz swój profil ;d

jak dobrze mi sie wydaje ktos podawał namiary do tego na forum
haha, no to sprawdzony ma juz swój profil ;d jak dobrze mi sie wydaje ktos podawał namiary do tego na forum
14 sierpnia 2014, 13:17 [cytuj]
Mam takie pytanie, widział ktoś okładkę nowego "Meczu"?
Jest nagłówek, z boku strony "Tottenham... ups znowu nam nie wyszło"
Czytał ktoś? O co chodzi?
Mam takie pytanie, widział ktoś okładkę nowego "Meczu"? Jest nagłówek, z boku strony "Tottenham... ups znowu nam nie wyszło" Czytał ktoś? O co chodzi?
Offence win games, defence wins titles
14 sierpnia 2014, 14:32 [cytuj]
pierdole ten mecz. kupiłem ostatnio numer (ten duży) 3 i ostatni raz chyba, niektóre artykuły to jak z jakiegoś brawo. fajne są tylko wywiady ze starymi graczami, najgorzej jak dochodzi do jakiejś analizy...
pierdole ten mecz. kupiłem ostatnio numer (ten duży) 3 i ostatni raz chyba, niektóre artykuły to jak z jakiegoś brawo. fajne są tylko wywiady ze starymi graczami, najgorzej jak dochodzi do jakiejś analizy
14 sierpnia 2014, 16:01 [cytuj]
smackey - nie zgodze sie - jak na polskie warunki do bardzo solidna pozycja. Wiadomo, FourFourTwo to nie jest (mowie o oryginale, nie wiem jak prezentuje sie polska edycja), ale poczytac spokojnie mozna.

A artykul o Spurs - calkiem rozsadny, widac ze autor czytaj ksiazke Redknappa, pofatygowal sie na troche stron o Spurs, cytuje Jima Duggana z Topspurs. Generalnie teza jest taka, ze Levy to przede wszystkim biznesmen i do tego bezwzgledny, niecierpliwy kapitalista ;) ktory przez swoja niecierpliwosc podejmowal dziwne decyzje i albo nie dawal wystarczajaco czasu managerom, albo zwalnial ich z powodu bycia nie wystarczajaco 'trendy'. Ogolnie bardzo rzetelna analiza.
smackey - nie zgodze sie - jak na polskie warunki do bardzo solidna pozycja. Wiadomo, FourFourTwo to nie jest (mowie o oryginale, nie wiem jak prezentuje sie polska edycja), ale poczytac spokojnie mozna. A artykul o Spurs - calkiem rozsadny, widac ze autor czytaj ksiazke Redknappa, pofatygowal sie na troche stron o Spurs, cytuje Jima Duggana z Topspurs. Generalnie teza jest taka, ze Levy to przede wszystkim biznesmen i do tego bezwzgledny, niecierpliwy kapitalista ;) ktory przez swoja niecierpliwosc podejmowal dziwne decyzje i albo nie dawal wystarczajaco czasu managerom, albo zwalnial ich z powodu bycia nie wystarczajaco 'trendy'. Ogolnie bardzo rzetelna analiza
14 sierpnia 2014, 21:42 [cytuj]
halabala powiedział/a:
smackey - nie zgodze sie - jak na polskie warunki do bardzo solidna pozycja. Wiadomo, FourFourTwo to nie jest (mowie o oryginale, nie wiem jak prezentuje sie polska edycja), ale poczytac spokojnie mozna.

A artykul o Spurs - calkiem rozsadny, widac ze autor czytaj ksiazke Redknappa, pofatygowal sie na troche stron o Spurs, cytuje Jima Duggana z Topspurs. Generalnie teza jest taka, ze Levy to przede wszystkim biznesmen i do tego bezwzgledny, niecierpliwy kapitalista ;) ktory przez swoja niecierpliwosc podejmowal dziwne decyzje i albo nie dawal wystarczajaco czasu managerom, albo zwalnial ich z powodu bycia nie wystarczajaco 'trendy'. Ogolnie bardzo rzetelna analiza

Dobrze wiedzieć. Po tym prezencie w postaci zdjęcia Di Marii i podpisie, "grasz najlepszy sezon życia w Realu Madrid a masz trafić do Tottenhamu"
Dobrze wiedzieć. Po tym prezencie w postaci zdjęcia Di Marii i podpisie, "grasz najlepszy sezon życia w Realu Madrid a masz trafić do Tottenhamu"
Offence win games, defence wins titles
14 sierpnia 2014, 22:28 [cytuj]
Pulis odszedł z Crystal Palace! Witajcie w The Championship Orły!
Pulis odszedł z Crystal Palace! Witajcie w The Championship Orły!
Offence win games, defence wins titles
14 sierpnia 2014, 22:51 [cytuj]
a liga typera w tym roku będzie??
a liga typera w tym roku będzie??
15 sierpnia 2014, 00:23 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Pulis odszedł z Crystal Palace! Witajcie w The Championship Orły!


Wasyl się utrzyma? :D
Wasyl się utrzyma? :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
16 sierpnia 2014, 14:30 [cytuj]
Swansea gra dziś całkiem fajną piłkę. Widać ze United ma jeszcze problemy z dopasowaniem się do nowej taktyki
Swansea gra dziś całkiem fajną piłkę. Widać ze United ma jeszcze problemy z dopasowaniem się do nowej taktyki
16 sierpnia 2014, 15:42 [cytuj]
Gylfi gol i asysta
Gylfi gol i asysta
17 sierpnia 2014, 15:52 [cytuj]
Ależ pięknie czasem gra Soton!
Ależ pięknie czasem gra Soton!
Offence win games, defence wins titles
17 sierpnia 2014, 16:00 [cytuj]
Zgadzam się, ale to ciągle pozostałości po Pochu. Eh marzy mi się ten Schneiderlin, świetny jest.
A na stadionie stypa. Cisza jak makiem zasiał, a co najwyżej czasem jakieś ochy albo achy...
Zgadzam się, ale to ciągle pozostałości po Pochu. Eh marzy mi się ten Schneiderlin, świetny jest. A na stadionie stypa. Cisza jak makiem zasiał, a co najwyżej czasem jakieś ochy albo achy
17 sierpnia 2014, 23:26 [cytuj]
Sherwood będzie trenerem Crystal Palace, chyba ktoś tu spadnie z ligi :D
Sherwood będzie trenerem Crystal Palace, chyba ktoś tu spadnie z ligi :D
17 sierpnia 2014, 23:53 [cytuj]
Zaczyna się, w niedziele (24.08) lepiej nie puścić na C+ żadnego meczu niż puścić Spurs - QPR
:blee:
Zaczyna się, w niedziele (24.08) lepiej nie puścić na C+ żadnego meczu niż puścić Spurs - QPR :blee:
18 sierpnia 2014, 01:42 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
Sherwood będzie trenerem Crystal Palace, chyba ktoś tu spadnie z ligi :D


albo będzie tam cudotwórcą :D
albo będzie tam cudotwórcą :D
|<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 147 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się