Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  139  140  141  142  143    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
9 czerwca 2018, 06:30 [cytuj]
Ale tak szczerze, to gdzie on nieprawdę napisał? Przecież on napisał wszystko jak jest, co prawda w szyderczy sposób, ale nie można mu zarzucić że coś wymyśla.
Ale tak szczerze, to gdzie on nieprawdę napisał? Przecież on napisał wszystko jak jest, co prawda w szyderczy sposób, ale nie można mu zarzucić że coś wymyśla
9 czerwca 2018, 11:57 [cytuj]
Nie chodzi o to ile w tym prawdy czy nieprawdy. Jak się chce dyskutować publicznie to trzeba trzymać jakieś minimum kultury a nie pieprzyć o obozach i odkręcaniu piecyków.
Nie chodzi o to ile w tym prawdy czy nieprawdy. Jak się chce dyskutować publicznie to trzeba trzymać jakieś minimum kultury a nie pieprzyć o obozach i odkręcaniu piecyków
12 czerwca 2018, 18:32 [cytuj]
Jakbyście mieli stworzyć 11 z piłkarzy grających u nas w XXIw jakby wyglądała? Nie chodzi mi o same umiejętności ale też sympatię

Friedel
Rose-King-Super Jan- Corluka
Bale-Parker-VdV-Eriksen
Kane-Defoe



Jakbyście mieli stworzyć 11 z piłkarzy grających u nas w XXIw jakby wyglądała? Nie chodzi mi o same umiejętności ale też sympatię Friedel Rose-King-Super Jan- Corluka Bale-Parker-VdV-Eriksen Kane-Defoe
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 czerwca 2018, 19:03 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Jakbyście mieli stworzyć 11 z piłkarzy grających u nas w XXIw jakby wyglądała? Nie chodzi mi o same umiejętności ale też sympatię

Friedel
Rose-King-Super Jan- Corluka
Bale-Parker-VdV-Eriksen
Kane-Defoe


Moja jedenastka oparta głównie na sympatiach wyglądała by tak, o:

Gomes/Robinson
Ćorluka- Dawson- King- Assuley-Cotton

Parker- Big Tom- Modrić

Kane- Crouch- Bale.
Moja jedenastka oparta głównie na sympatiach wyglądała by tak, o: Gomes/Robinson Ćorluka- Dawson- King- Assuley-Cotton Parker- Big Tom- Modrić Kane- Crouch- Bale
12 czerwca 2018, 19:43 [cytuj]
Assuley Cotton? :D
Assuley Cotton? :D
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 czerwca 2018, 19:59 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Assuley Cotton? :D


Pozdro dla kumatych.

A tak serio, to sam już nie do końca pamiętam o co chodziło ale od tamtej pory BAE to dla mnie właśnie Assuley-Cotton.

Z innej beczki. Real ma nowego trenera, Julena Lopeteguiego. Komentarz Balague'a.

~Pochettino nie miał nawet okazji powiedzieć tak lub nie. Real nie chciał znów negocjować z Danielem Levym. :D
Pozdro dla kumatych. A tak serio, to sam już nie do końca pamiętam o co chodziło ale od tamtej pory BAE to dla mnie właśnie Assuley-Cotton. Z innej beczki. Real ma nowego trenera, Julena Lopeteguiego. Komentarz Balague'a. ~Pochettino nie miał nawet okazji powiedzieć tak lub nie. Real nie chciał znów negocjować z Danielem Levym. :D
13 czerwca 2018, 00:01 [cytuj]
Moja "sympatyczna" jedenastka to:

Lloris
Trippier King Dawson BAE
Hudd Sandro
Bale Vdv Lennon
Defołek

a najmocniejsza:

Lloris
Walker King Verts Rose
Wanyama Modric
Bale Eriksen Dele
Kane
Moja "sympatyczna" jedenastka to: Lloris Trippier King Dawson BAE Hudd Sandro Bale Vdv Lennon Defołek a najmocniejsza: Lloris Walker King Verts Rose Wanyama Modric Bale Eriksen Dele Kane
13 czerwca 2018, 05:53 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Dokładnie. Co mnie mega dziwi. Tottenham naprawdę w ostatnich latach zaliczył solidny piłkarski progres. Kibiców Kogutów jest coraz więcej w Polsce. Zamiast stronę ulepszać i sprawiać by była ona odświeżana kilka razy na dobę tak jak to robia na innych stronach z innych klubów to mam wrażenie, że twórcy mają ją zwyczajnie w dupie. Nie wnikam czy brak czasu, czy brak chęci czy nie wiadomo co ale jak już się bierzecie za prowadzenie strony to róbcie to rzetelnie. Jak brakuje Wam ludzi to zorganizujcie jakiś \"casting\" czy coś tego typu na moderatorów i innych.
Strona wygląda jakby umierała, komentują jedne i te same osoby ale mam wrażenie, ze Wam to pasuje, takie kółko wzajemnej adoracji. Nowi nawet jak się rejestruja to cicho siedzą, bo widzą co tu sie dzieje.

I to nie są żadne pretensje z mojej strony, ale wydaje mi się, ze autorom nie zależy na rozwoju strony a przede wszystkim na zachęceniu uzytkowników do komentowania. Pewnie zaraz dostane odpowiedx w stylu.. \"nie pasuje to nara\" albo \"jak Ci sie nie podoba Nasza strona to załóz swoją\". Albo jeszcze większe prawdopodobieństwo, ze nikt nic nie odpisze, to by było cos normalnego tutaj.


Wygrałeś casting i zostałeś przyjęty do redakcji, od kiedy możesz zacząć, czekamy z niecierpliwością aż zrealizujesz wszystko czego domagasz się w swoim poście. Śmieszne oczekujesz że inni poświęcą godzinę, czy dwie ze swojego dnia, żeby pchać to do przodu, a wam nawet nie chce się poświęcić kilka sekund, żeby zostawić jakiś komentarz. Myślisz że to takie motywujące, gdy myślisz, że piszesz dla siebie.
Wygrałeś casting i zostałeś przyjęty do redakcji, od kiedy możesz zacząć, czekamy z niecierpliwością aż zrealizujesz wszystko czego domagasz się w swoim poście. Śmieszne oczekujesz że inni poświęcą godzinę, czy dwie ze swojego dnia, żeby pchać to do przodu, a wam nawet nie chce się poświęcić kilka sekund, żeby zostawić jakiś komentarz. Myślisz że to takie motywujące, gdy myślisz, że piszesz dla siebie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 czerwca 2018, 06:42 [cytuj]
Strasznie na siłę. Człowieku, jesteś redaktorem strony, czyli zobowiązałeś się do pewnych aktywności których częścią jest bycie redaktorem. Nie wykonujesz ich - strona wygląda jak wygląda i masz pretensję że ci zwrócił uwagę? Owszem, robisz to z własnej woli i pewnie za darmo, ale chyba wszystkim nam zależy na dobru strony. Ja zacząłem tę dyskusję przed nim i żeby nie ja czy on, to pewnie do tej pory byłaby cisza i pustka na stronie. A tak przynajmniej uzyskaliśmy jakiś wydźwięk i już stoi news o naborze do ekipy. Tylko ja nie wiem czy to pomoże, bo tak jak pisałem w temacie \";Przyszłość Spursmanii\" obracacie sie w gronie \"starej gwardii\". Słaba interakcja z innymi \"nowymi\". Generalnie ja nie widzę przyszłości. Tu nie wystarczy wziąć jedną dwie osoby żeby aktualizowała tabele i tłumaczyła zagraniczne serwisy. Tu trzeba pomysłu, wyjścia do ludzi.


Mnie w tej stronie zawsze śmieszyła jedna rzecz - bluzgasz wszędzie poza wątkiem meczowym, to jesteś cham. Bluzgasz w wątku meczowym w afekcie - jest w porządku XD
Edytowano dnia: 13 czerwca 2018, 06:44
Strasznie na siłę. Człowieku, jesteś redaktorem strony, czyli zobowiązałeś się do pewnych aktywności których częścią jest bycie redaktorem. Nie wykonujesz ich - strona wygląda jak wygląda i masz pretensję że ci zwrócił uwagę? Owszem, robisz to z własnej woli i pewnie za darmo, ale chyba wszystkim nam zależy na dobru strony. Ja zacząłem tę dyskusję przed nim i żeby nie ja czy on, to pewnie do tej pory byłaby cisza i pustka na stronie. A tak przynajmniej uzyskaliśmy jakiś wydźwięk i już stoi news o naborze do ekipy. Tylko ja nie wiem czy to pomoże, bo tak jak pisałem w temacie \"Przyszłość Spursmanii\" obracacie sie w gronie \"starej gwardii\". Słaba interakcja z innymi \"nowymi\". Generalnie ja nie widzę przyszłości. Tu nie wystarczy wziąć jedną dwie osoby żeby aktualizowała tabele i tłumaczyła zagraniczne serwisy. Tu trzeba pomysłu, wyjścia do ludzi. Mnie w tej stronie zawsze śmieszyła jedna rzecz - bluzgasz wszędzie poza wątkiem meczowym, to jesteś cham. Bluzgasz w wątku meczowym w afekcie - jest w porządku XD
13 czerwca 2018, 11:04 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Jakbyście mieli stworzyć 11 z piłkarzy grających u nas w XXIw jakby wyglądała? Nie chodzi mi o same umiejętności ale też sympatię

Friedel
Rose-King-Super Jan- Corluka
Bale-Parker-VdV-Eriksen
Kane-Defoe


Friedel
Hutton (smiesznie biegal), Woodgate(za 2008), Toby, Bale( lewa obrona..)
Parker - Dembele - Modric
Berba - JD - Ade
Friedel Hutton (smiesznie biegal), Woodgate(za 2008), Toby, Bale( lewa obrona..) Parker - Dembele - Modric Berba - JD - Ade
13 czerwca 2018, 13:07 [cytuj]
Lloris
Toby-King-Verts
Walker-Dembele-Modric-Bale
Eriksen-VdV
Kane



Ale by było grane :boisie:
Lloris Toby-King-Verts Walker-Dembele-Modric-Bale Eriksen-VdV Kane Ale by było grane :boisie:
13 czerwca 2018, 13:40 [cytuj]
varba powiedział/a:
Wygrałeś casting i zostałeś przyjęty do redakcji, od kiedy możesz zacząć, czekamy z niecierpliwością aż zrealizujesz wszystko czego domagasz się w swoim poście. Śmieszne oczekujesz że inni poświęcą godzinę, czy dwie ze swojego dnia, żeby pchać to do przodu, a wam nawet nie chce się poświęcić kilka sekund, żeby zostawić jakiś komentarz. Myślisz że to takie motywujące, gdy myślisz, że piszesz dla siebie


O ile mnie pamięć nie zawodzi to do redakcji Spursmanii dostawało się zaproszenie a nie powołanie jak do wojska. I w każdej chwili można było odejść jeżeli się nie miało czasu/zdrowia.

Nie zwalaj więc winy (tyczy się to też trochę Trzaskala) na czytelników. Nie osiągacie tym nic, poza zaognianiem mniej lub bardziej wydumanego konfliktu starzy- młodzi.
O ile mnie pamięć nie zawodzi to do redakcji Spursmanii dostawało się zaproszenie a nie powołanie jak do wojska. I w każdej chwili można było odejść jeżeli się nie miało czasu/zdrowia. Nie zwalaj więc winy (tyczy się to też trochę Trzaskala) na czytelników. Nie osiągacie tym nic, poza zaognianiem mniej lub bardziej wydumanego konfliktu starzy- młodzi
13 czerwca 2018, 13:40 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Friedel
Hutton (smiesznie biegal), Woodgate(za 2008), Toby, Bale( lewa obrona..)
Parker - Dembele - Modric
Berba - JD - Ade


Adebayor?
Adebayor?
13 czerwca 2018, 17:24 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Strasznie na siłę. Człowieku, jesteś redaktorem strony, czyli zobowiązałeś się do pewnych aktywności których częścią jest bycie redaktorem. Nie wykonujesz ich - strona wygląda jak wygląda i masz pretensję że ci zwrócił uwagę? Owszem, robisz to z własnej woli i pewnie za darmo, ale chyba wszystkim nam zależy na dobru strony. Ja zacząłem tę dyskusję przed nim i żeby nie ja czy on, to pewnie do tej pory byłaby cisza i pustka na stronie. A tak przynajmniej uzyskaliśmy jakiś wydźwięk i już stoi news o naborze do ekipy. Tylko ja nie wiem czy to pomoże, bo tak jak pisałem w temacie \\\";Przyszłość Spursmanii\\\" obracacie sie w gronie \\\"starej gwardii\\\". Słaba interakcja z innymi \\\"nowymi\\\". Generalnie ja nie widzę przyszłości. Tu nie wystarczy wziąć jedną dwie osoby żeby aktualizowała tabele i tłumaczyła zagraniczne serwisy. Tu trzeba pomysłu, wyjścia do ludzi.


Mnie w tej stronie zawsze śmieszyła jedna rzecz - bluzgasz wszędzie poza wątkiem meczowym, to jesteś cham. Bluzgasz w wątku meczowym w afekcie - jest w porządku XD



Pretensje to ty masz nie ja. Ja napisałem, że skoro uważasz że można lepiej, to pomóż nam to zrealizować, zamiast tylko oczekiwać. Jak dla was oferowanie komuś współpracy, to obrażanie się, to nie wiem w jakim ty świecie żyjesz. Ludzie którzy nie dali nic od siebie, mają pretensje do innych, że dali za mało. Łatwo jest oczekiwać od innych i wymyślać im obowiązki. Ja mówię jest miejsce dla was, zrealizuj wszystko co oczekujesz od redakcji. Ja rzuciłem wam wyzwanie, a nie focha

Śmieszy cię to, że robiliśmy wyjątek podczas meczu i nie weryfikowaliśmy kultury wypowiedzi, bo wiadomo że ktoś może w nerwach powiedzieć o jedno słowo za dużo? Czyli fajnie byłoby gdyby tak jak na innych portalach kibiców sukcesu pod każdym artykułem były same "kurwy" i "chuje"
Edytowano dnia: 13 czerwca 2018, 17:50
Pretensje to ty masz nie ja. Ja napisałem, że skoro uważasz że można lepiej, to pomóż nam to zrealizować, zamiast tylko oczekiwać. Jak dla was oferowanie komuś współpracy, to obrażanie się, to nie wiem w jakim ty świecie żyjesz. Ludzie którzy nie dali nic od siebie, mają pretensje do innych, że dali za mało. Łatwo jest oczekiwać od innych i wymyślać im obowiązki. Ja mówię jest miejsce dla was, zrealizuj wszystko co oczekujesz od redakcji. Ja rzuciłem wam wyzwanie, a nie focha Śmieszy cię to, że robiliśmy wyjątek podczas meczu i nie weryfikowaliśmy kultury wypowiedzi, bo wiadomo że ktoś może w nerwach powiedzieć o jedno słowo za dużo? Czyli fajnie byłoby gdyby tak jak na innych portalach kibiców sukcesu pod każdym artykułem były same "kurwy" i "chuje"
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 czerwca 2018, 12:38 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Mnie w tej stronie zawsze śmieszyła jedna rzecz - bluzgasz wszędzie poza wątkiem meczowym, to jesteś cham. Bluzgasz w wątku meczowym w afekcie - jest w porządku XD


Ciężej jest się kontrolować jak są emocje. Nie wiem czemu to dla Ciebie coś smiesznego. Dla mnie to jest całkiem normalne.
Ciężej jest się kontrolować jak są emocje. Nie wiem czemu to dla Ciebie coś smiesznego. Dla mnie to jest całkiem normalne
LMAO
16 czerwca 2018, 06:48 [cytuj]
@2xup
To nie ja zgłosiłem się do projektu i się z niego nie wywiązuję. Powiem ci coś. Parę lat wstecz prowadziłem typer na pewnym forum i zdarzało się że przez inne obowiązki to zaniedbywałem. Od tamtej pory nie biorę sie za takie sprawy jeśli nie mogę dać z siebie tyle, alby dla innych było to satysfakcjonujące. Ja się już nie pakuję w nadmiar obowiązków żeby robić to na odjeb.

Nigdy nie miałem ambicji przyłączyć się do ekipy. A tak poza tym, to wymaga większej znajomości języka angielskiego niż ja aktualnie posiadam. Jeszcze jakieś newsy z Daily Hotspur to ci zrozumiem, ale nie jakiś rozbudowany tekst o sytuacji finansowej klubu np.
@2xup To nie ja zgłosiłem się do projektu i się z niego nie wywiązuję. Powiem ci coś. Parę lat wstecz prowadziłem typer na pewnym forum i zdarzało się że przez inne obowiązki to zaniedbywałem. Od tamtej pory nie biorę sie za takie sprawy jeśli nie mogę dać z siebie tyle, alby dla innych było to satysfakcjonujące. Ja się już nie pakuję w nadmiar obowiązków żeby robić to na odjeb. Nigdy nie miałem ambicji przyłączyć się do ekipy. A tak poza tym, to wymaga większej znajomości języka angielskiego niż ja aktualnie posiadam. Jeszcze jakieś newsy z Daily Hotspur to ci zrozumiem, ale nie jakiś rozbudowany tekst o sytuacji finansowej klubu np
18 czerwca 2018, 00:02 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Adebayor?

za gola z Chelsea
wiadomo jaka mial przeszlosc i ze nie mial najlepszych relacji z AVB itd..
za gola z Chelsea wiadomo jaka mial przeszlosc i ze nie mial najlepszych relacji z AVB itd
29 czerwca 2018, 20:30 [cytuj]
http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/fudbal/3184681/preminuo-goran-bunjevcevic.html

Zmarł nasz były piłkarz, Goran Bunjevčević.
http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/fudbal/3184681/preminuo-goran-bunjevcevic.html Zmarł nasz były piłkarz, Goran Bunjevčević
1 lipca 2018, 12:11 [cytuj]
Moje 3 grosze do rozmowy:

Przeczytałem całą gównoburzę odnośnie prowadzenia serwisu i oczom nie wierzę.
Po primo strona jest własnością założyciela i właśnie założyciel ma prawo robić z nią co chce - aktualizować(bądź nie) zamknąć kiedy chce etc Wypowiadacie się tu wszyscy jakby to była wasza własność i Varba/Trzaska muszą was słuchać.
Nie, to nie jest nasza własność i mamy prawo jedynie do sugerowania zmian, a nie ich oczekiwania!

Po secundo - Czy ktoś z was serio wchodzi tu z wypiekami na twarzy, po newsy związane z naszą drużyną? Od newsów są(z całym szacunkiem) troszkę lepsze miejsca. To tak jak z gotowaniem: Nie uczysz się gotować od TVN'u i baby zostawiającej włosy w bigosie(Gessler), tylko oglądasz Gordona Ramsey'a

Ja nie jestem jakimś wybitnym użytkownikiem strony, ale od ZAWSZE wchodziłem tu tylko i wyłącznie dla rozmów na forum.
Moje 3 grosze do rozmowy: Przeczytałem całą gównoburzę odnośnie prowadzenia serwisu i oczom nie wierzę. Po primo strona jest własnością założyciela i właśnie założyciel ma prawo robić z nią co chce - aktualizować(bądź nie) zamknąć kiedy chce etc Wypowiadacie się tu wszyscy jakby to była wasza własność i Varba/Trzaska muszą was słuchać. Nie, to nie jest nasza własność i mamy prawo jedynie do sugerowania zmian, a nie ich oczekiwania! Po secundo - Czy ktoś z was serio wchodzi tu z wypiekami na twarzy, po newsy związane z naszą drużyną? Od newsów są(z całym szacunkiem) troszkę lepsze miejsca. To tak jak z gotowaniem: Nie uczysz się gotować od TVN'u i baby zostawiającej włosy w bigosie(Gessler), tylko oglądasz Gordona Ramsey'a Ja nie jestem jakimś wybitnym użytkownikiem strony, ale od ZAWSZE wchodziłem tu tylko i wyłącznie dla rozmów na forum
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lipca 2018, 19:50 [cytuj]
Można też dyskutować na fejsie w grupie: https://www.facebook.com/groups/1418637385051398/
Można też dyskutować na fejsie w grupie: https://www.facebook.com/groups/1418637385051398/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  139  140  141  142  143    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się