Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  140  141  142  143  144    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
4 lipca 2018, 11:40 [cytuj]
Po serii rzutów karnych Angielskie FA zdecydowało zastąpienie trzech lwów trzema kogutami.
źródłó: dudetrustme
Edytowano dnia: 4 lipca 2018, 11:40
Po serii rzutów karnych Angielskie FA zdecydowało zastąpienie trzech lwów trzema kogutami. źródłó: dudetrustme
5 lipca 2018, 03:35 [cytuj]
w sumie przegapilem a swego czasu sam o tym pisalem pod postami na oficjalnej. Beavertown (po tym jak dostal mniejszosciowego udzialowca Heinekena) bedzie dostarczal krafty na nowe WHL (neck oil i jakas specjalne piwo dla Spurs + wiecej w tap roomie)

Beavertown obecnie ma ciezko, bo ze wzgledu na sprzedanie akcji koncernowi jest mocno jezdzone w mediach a ich glowny event beavertown extravaganza moze zostac skasowany.
Jednak generalnie to jest/byl jeden z lepszych kraftowych browarow w UK (absolutny top w Londynie) i polozony blisko stadionu.

podsumowujac, fajnie ze juz od wrzesnia nie tylko carlsberg/heineken
w sumie przegapilem a swego czasu sam o tym pisalem pod postami na oficjalnej. Beavertown (po tym jak dostal mniejszosciowego udzialowca Heinekena) bedzie dostarczal krafty na nowe WHL (neck oil i jakas specjalne piwo dla Spurs + wiecej w tap roomie) Beavertown obecnie ma ciezko, bo ze wzgledu na sprzedanie akcji koncernowi jest mocno jezdzone w mediach a ich glowny event beavertown extravaganza moze zostac skasowany. Jednak generalnie to jest/byl jeden z lepszych kraftowych browarow w UK (absolutny top w Londynie) i polozony blisko stadionu. podsumowujac, fajnie ze juz od wrzesnia nie tylko carlsberg/heineken
6 lipca 2018, 19:54 [cytuj]
Patrzę sobie na skład Belgii przed ćwierćfinałem i się zastanawiam czy tylko ja nie rozumiem czemu znów wychodzi Witsel a Dembele siedzi na ławie?
Patrzę sobie na skład Belgii przed ćwierćfinałem i się zastanawiam czy tylko ja nie rozumiem czemu znów wychodzi Witsel a Dembele siedzi na ławie?
6 lipca 2018, 20:52 [cytuj]
Mr_Johny_Mk powiedział/a:
Patrzę sobie na skład Belgii przed ćwierćfinałem i się zastanawiam czy tylko ja nie rozumiem czemu znów wychodzi Witsel a Dembele siedzi na ławie?


Bo Witsel to większy zabijaka, co zwłaszcza w perspektywie walki z Fernandinho ma swoją wagę.
Po drugie, największą chyba zaletą Dembele jest utrzymywanie się przy piłce, uspokajanie gry. A mając z przodu takie trio jak Belgowie nie tego się w pierwszej kolejności oczekuje od środkowego pomocnika.
Bo Witsel to większy zabijaka, co zwłaszcza w perspektywie walki z Fernandinho ma swoją wagę. Po drugie, największą chyba zaletą Dembele jest utrzymywanie się przy piłce, uspokajanie gry. A mając z przodu takie trio jak Belgowie nie tego się w pierwszej kolejności oczekuje od środkowego pomocnika
6 lipca 2018, 21:56 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Bo Witsel to większy zabijaka, co zwłaszcza w perspektywie walki z Fernandinho ma swoją wagę.
Po drugie, największą chyba zaletą Dembele jest utrzymywanie się przy piłce, uspokajanie gry. A mając z przodu takie trio jak Belgowie nie tego się w pierwszej kolejności oczekuje od środkowego pomocnika


No akurat w tym meczu to mi Witsel sam odpowiedział na moje pytanie :)
No akurat w tym meczu to mi Witsel sam odpowiedział na moje pytanie :)
9 lipca 2018, 21:53 [cytuj]
Anglicy pewniak do awansu z Chorwatami, stawiać domy :D
Anglicy pewniak do awansu z Chorwatami, stawiać domy :D
11 lipca 2018, 23:01 [cytuj]
spucoys powiedział/a:
Anglicy pewniak do awansu z Chorwatami, stawiać domy :D
..
[quote=spucoys]Anglicy pewniak do awansu z Chorwatami, stawiać domy :D[/quote]
11 lipca 2018, 23:06 [cytuj]
Kane znowu nie poradzil sobie z presja w waznym meczu. dobrze to wrozy
Kane znowu nie poradzil sobie z presja w waznym meczu. dobrze to wrozy
11 lipca 2018, 23:18 [cytuj]
presją? ja tego tak nie widziałem, bardziej dobrze odcinali go od grania ;P

bardziej to bym martwił się Tripierem
presją? ja tego tak nie widziałem, bardziej dobrze odcinali go od grania ;P bardziej to bym martwił się Tripierem
11 lipca 2018, 23:39 [cytuj]
Kane przez cały mecz prawie w ogóle nie pojawiał się w polu karnym. Zupełnie tego nei rozumiem.

Swoją drogą Chorwaci po piętnastu minutach wyglądali na tak zmęcoznych jakby zaraz mieli wyzionąć ducha. Ogromny szacunek za ich wielką wolę walki i charakter. Większość drużyn na ich miejscu zwyczajnie by skapitulowała i przegrała z 4:0. Zupełnie nic im nie wychodziło gdzies do 60 minuty. Ledwo byli w stanie wymienić kilka podań, a Anglicy mieli ich na widelcu i nie potrafili dobić.
Kane przez cały mecz prawie w ogóle nie pojawiał się w polu karnym. Zupełnie tego nei rozumiem. Swoją drogą Chorwaci po piętnastu minutach wyglądali na tak zmęcoznych jakby zaraz mieli wyzionąć ducha. Ogromny szacunek za ich wielką wolę walki i charakter. Większość drużyn na ich miejscu zwyczajnie by skapitulowała i przegrała z 4:0. Zupełnie nic im nie wychodziło gdzies do 60 minuty. Ledwo byli w stanie wymienić kilka podań, a Anglicy mieli ich na widelcu i nie potrafili dobić
13 lipca 2018, 00:25 [cytuj]
Tottenham napisał na swojej oficjalnej stronie, zę do akademii dołączyło dziesięciu nowych zawodników. Jednym z nich jest "Polish youth international keeper Kacper Kurylowicz".

Nowy Lloris? :cwaniak:
Tottenham napisał na swojej oficjalnej stronie, zę do akademii dołączyło dziesięciu nowych zawodników. Jednym z nich jest "Polish youth international keeper Kacper Kurylowicz". Nowy Lloris? :cwaniak:
14 lipca 2018, 15:34 [cytuj]
Trippier w wyjściowym składzie? :| dziwne, bo wyglądało to na coś poważnego. Pytanie czy to nie jest zbyt duże ryzyko, żeby wystawiać go do gry od pierwszych minut, tymbardziej kiedy i tak pozwolił sobie posadzić na ławce kilku innych piłkarzy pierwszej drużyny. :mysli:
Edytowano dnia: 14 lipca 2018, 15:35
Trippier w wyjściowym składzie? :| dziwne, bo wyglądało to na coś poważnego. Pytanie czy to nie jest zbyt duże ryzyko, żeby wystawiać go do gry od pierwszych minut, tymbardziej kiedy i tak pozwolił sobie posadzić na ławce kilku innych piłkarzy pierwszej drużyny. :mysli:
16 lipca 2018, 12:49 [cytuj]
BREAKING | Tottenham Hotspur forward Heung Min-Son has now officially been named in the South Korea squad for the upcoming Asian Games.

The attacker will now miss the start of Spurs’ 2018-19 campaign and the club’s opening set of fixtures.

#THFC #COYS
BREAKING | Tottenham Hotspur forward Heung Min-Son has now officially been named in the South Korea squad for the upcoming Asian Games. The attacker will now miss the start of Spurs’ 2018-19 campaign and the club’s opening set of fixtures. #THFC #COYS
21 lipca 2018, 15:57 [cytuj]
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to spieszę z informacją bo sam się przed chwilą dowiedziałem: mecze Tottenhamu w tym amerykańskim turnieju będzie można zobaczyć na TVP SPORT.

http://sport.tvp.pl/38172478/starcie-gigantow-bayern-kontra-psg-w-international-champions-cup
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to spieszę z informacją bo sam się przed chwilą dowiedziałem: mecze Tottenhamu w tym amerykańskim turnieju będzie można zobaczyć na TVP SPORT. http://sport.tvp.pl/38172478/starcie-gigantow-bayern-kontra-psg-w-international-champions-cup
22 lipca 2018, 11:46 [cytuj]
skład na USA:
https://twitter.com/SpursOfficial/status/1020937422685851648
skład na USA: https://twitter.com/SpursOfficial/status/1020937422685851648
24 lipca 2018, 17:30 [cytuj]
https://www.footballwhispers.com/blog/tottenham-need-sign-fill-spine
https://www.footballwhispers.com/blog/tottenham-need-sign-fill-spine
29 lipca 2018, 00:02 [cytuj]
Alasdair Gold na łamach Football.London podzielił się swoimi spostrzeżeniami i najważniejszymi informacjami po ostatnim treningu Tottenhamu na StubHub Center w Los Angeles, który był otwarty dla kibiców. Poniżej streszczenie tego artykułu.

➡️ Victor Wanyama , Kazaiah Sterling, Tashan Oakley-Boothe i Brandon Austin, którzy nie wystąpili w meczu z Romą, opuścili również ostatnią sesję treningową.

➡️ Erik Lamela tylko pobiegał z jednym z trenerów. Argentyńczyk nie trenował normalnie z resztą zespołu.

➡️ Pod koniec treningu odbył się mecz, w którym wzięły udział 9-osobowe drużyny. Tak prezentowały się składy:

Drużyna A - Vorm, Walker-Peters, Sanchez, Carter-Vickers, Nkoudou, Marsh, Skipp, Eriksen, Llorente;

Drużyna B - Gazzaniga, Davies, Eyoma, Aurier, Amos, Sissoko, Lucas, Georgiou, Son.

➡️ Drużyna B wygrała 3-1, najlepiej zaprezentowali się Lucas Moura i Serge Aurier. Iworyjczyk wypracował dwa trafienia i sam trafił do siatki. To właśnie on na ten moment wydaje się być największym wygranym tournée po Stanach Zjednoczonych.

➡️ Mauricio Pochettino nieustannie rozmawiał z młodymi zawodnikami, przekazując swoje uwagi.

(z fanpage'a na facebooku - Prosto z White Hart Lane)

Oby Lucas z Aurierem odpalili :kwiatek:
Alasdair Gold na łamach Football.London podzielił się swoimi spostrzeżeniami i najważniejszymi informacjami po ostatnim treningu Tottenhamu na StubHub Center w Los Angeles, który był otwarty dla kibiców. Poniżej streszczenie tego artykułu. ➡️ Victor Wanyama , Kazaiah Sterling, Tashan Oakley-Boothe i Brandon Austin, którzy nie wystąpili w meczu z Romą, opuścili również ostatnią sesję treningową. ➡️ Erik Lamela tylko pobiegał z jednym z trenerów. Argentyńczyk nie trenował normalnie z resztą zespołu. ➡️ Pod koniec treningu odbył się mecz, w którym wzięły udział 9-osobowe drużyny. Tak prezentowały się składy: Drużyna A - Vorm, Walker-Peters, Sanchez, Carter-Vickers, Nkoudou, Marsh, Skipp, Eriksen, Llorente; Drużyna B - Gazzaniga, Davies, Eyoma, Aurier, Amos, Sissoko, Lucas, Georgiou, Son. ➡️ Drużyna B wygrała 3-1, najlepiej zaprezentowali się Lucas Moura i Serge Aurier. Iworyjczyk wypracował dwa trafienia i sam trafił do siatki. To właśnie on na ten moment wydaje się być największym wygranym tournée po Stanach Zjednoczonych. ➡️ Mauricio Pochettino nieustannie rozmawiał z młodymi zawodnikami, przekazując swoje uwagi. (z fanpage'a na facebooku - Prosto z White Hart Lane) Oby Lucas z Aurierem odpalili :kwiatek:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
31 lipca 2018, 21:19 [cytuj]
Czy ktoś coś o meczu z Milanem? Gdzie można obejrzeć?
Czy ktoś coś o meczu z Milanem? Gdzie można obejrzeć?
31 lipca 2018, 21:34 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Czy ktoś coś o meczu z Milanem? Gdzie można obejrzeć?


TVP SPORT. Na ich stronie internetowej pewno też.
TVP SPORT. Na ich stronie internetowej pewno też
31 lipca 2018, 22:57 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
TVP SPORT. Na ich stronie internetowej pewno też

Nie ma na tvp sport, wczesniejsze byly ale tego nie ma.
Nie ma na tvp sport, wczesniejsze byly ale tego nie ma
|<  <<  <  140  141  142  143  144    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się