Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  141  142  143  144  145    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
31 lipca 2018, 23:03 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Nie ma na tvp sport, wczesniejsze byly ale tego nie ma

Jest online ale ja nie moge go ogladac bo mieszkam poza granicami.
Jest online ale ja nie moge go ogladac bo mieszkam poza granicami
31 lipca 2018, 23:15 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Jest online ale ja nie moge go ogladac bo mieszkam poza granicami


Polceam nakładkę na Chrome'a/Mozillę VPN Hola - dzięki niej możesz "udawać" ze jesteś w Polsce i oglądać transmisje z tvp.pl za granicą :)
Polceam nakładkę na Chrome'a/Mozillę VPN Hola - dzięki niej możesz "udawać" ze jesteś w Polsce i oglądać transmisje z tvp.pl za granicą :)
3 sierpnia 2018, 21:03 [cytuj]
Ogłoszono listę nominowanych do nagrody Golden Boy. Wśród nich Marcus Edwards i Juan Fouyth.
Ogłoszono listę nominowanych do nagrody Golden Boy. Wśród nich Marcus Edwards i Juan Fouyth
4 sierpnia 2018, 11:11 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Ogłoszono listę nominowanych do nagrody Golden Boy. Wśród nich Marcus Edwards i Juan Fouyth


Raczej nie za zasługi tylko za potencjał bo za dużo to się nie nagrali w minionym sezonie.

Co do Edwardsa to niestety myślę, zę trzeba go spisać na straty. Coś jes nie tak z jego postawą, trenerzy przyznają że ma duże umiejętności i talent ale jednocześnie pomijają go przy wyborze skłądu. O ile jestem w stanie zrozumieć że Poch go nie wystawiał bo w składzie ma o wiele lepszych zawodników ofensywnych, to skoro w Norwich (czy gdzie on tam był na wypożyczeniu) też był pomijany to nie wróży to najlepiej.

Foyth w tych nielicznych wystepach w poprzednim sezonie grał na prawdę dobrze. Szkoda, ze kontuzja go wykluczyła z występów w tournee. Jestem ciekaw czy będziemy go trochę częściej oglądać w tym sezonie.
Raczej nie za zasługi tylko za potencjał bo za dużo to się nie nagrali w minionym sezonie. Co do Edwardsa to niestety myślę, zę trzeba go spisać na straty. Coś jes nie tak z jego postawą, trenerzy przyznają że ma duże umiejętności i talent ale jednocześnie pomijają go przy wyborze skłądu. O ile jestem w stanie zrozumieć że Poch go nie wystawiał bo w składzie ma o wiele lepszych zawodników ofensywnych, to skoro w Norwich (czy gdzie on tam był na wypożyczeniu) też był pomijany to nie wróży to najlepiej. Foyth w tych nielicznych wystepach w poprzednim sezonie grał na prawdę dobrze. Szkoda, ze kontuzja go wykluczyła z występów w tournee. Jestem ciekaw czy będziemy go trochę częściej oglądać w tym sezonie
4 sierpnia 2018, 11:48 [cytuj]
Jeżeli nadal będziemy na rynku transferowym skuteczni jak dotychczas to Edwards chyba będzie musiał zacząć grać:]

Z drugiej strony nie byłoby to takie złe rozwiązanie: uzupełniać skład Edwardsami i Amosami zamiast wydawać wcale spore pieniądze na Zahę czy Grealisha.

Co do Fouytha, to ciekawi mnie na jaką pozycję jest szykowany. Mniej więcej w czasie gdy przyklepywano jego transfer czytałem, że bardzo dobrze gra piłką i może grać wcale nie jako obrońca a następca (zastępca) Diera, który miał trafić do Man Utd.
Jeżeli nadal będziemy na rynku transferowym skuteczni jak dotychczas to Edwards chyba będzie musiał zacząć grać:] Z drugiej strony nie byłoby to takie złe rozwiązanie: uzupełniać skład Edwardsami i Amosami zamiast wydawać wcale spore pieniądze na Zahę czy Grealisha. Co do Fouytha, to ciekawi mnie na jaką pozycję jest szykowany. Mniej więcej w czasie gdy przyklepywano jego transfer czytałem, że bardzo dobrze gra piłką i może grać wcale nie jako obrońca a następca (zastępca) Diera, który miał trafić do Man Utd
13 sierpnia 2018, 22:57 [cytuj]
Ze względu ,ze nasz nowy stadion nie przeszedł testu bezpieczeństwa, będzie opóźnienie w otwarciu stadionu, prawdopodobnie aż do meczu z City.

https://www.bbc.co.uk/sport/football
Ze względu ,ze nasz nowy stadion nie przeszedł testu bezpieczeństwa, będzie opóźnienie w otwarciu stadionu, prawdopodobnie aż do meczu z City. https://www.bbc.co.uk/sport/football
15 sierpnia 2018, 09:59 [cytuj]
Świetny artykuł Jenasa!
https://www.bbc.co.uk/sport/football/45184484
Świetny artykuł Jenasa! https://www.bbc.co.uk/sport/football/45184484
15 sierpnia 2018, 19:16 [cytuj]
Korea Południowa dzisiaj pewnie wygrała 6:0, oby tak dalej :]
Korea Południowa dzisiaj pewnie wygrała 6:0, oby tak dalej :]
16 sierpnia 2018, 13:39 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Świetny artykuł Jenasa!
https://www.bbc.co.uk/sport/football/45184484


Zgadzam się!
Zgadzam się!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 sierpnia 2018, 11:01 [cytuj]
Witam

Czy ktoś tutaj na forum pośredniczy przy zakupie biletów na mecze Kogutów ? Planujemy z kumplem wyjazd do Londynu, ale w zapisach do Poland Spurs jest jedynie informacja o General Sale ;) Do kogo można się zgłosić, jeśli nie chcę wykupywać membershipa, a załatwić bilet wcześniej ?
Witam Czy ktoś tutaj na forum pośredniczy przy zakupie biletów na mecze Kogutów ? Planujemy z kumplem wyjazd do Londynu, ale w zapisach do Poland Spurs jest jedynie informacja o General Sale ;) Do kogo można się zgłosić, jeśli nie chcę wykupywać membershipa, a załatwić bilet wcześniej ?
21 sierpnia 2018, 13:26 [cytuj]
Kriksus powiedział/a:
Witam

Czy ktoś tutaj na forum pośredniczy przy zakupie biletów na mecze Kogutów ? Planujemy z kumplem wyjazd do Londynu, ale w zapisach do Poland Spurs jest jedynie informacja o General Sale ;) Do kogo można się zgłosić, jeśli nie chcę wykupywać membershipa, a załatwić bilet wcześniej ?


StubHub
StubHub
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
24 sierpnia 2018, 16:23 [cytuj]
Lloris podobnież został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Po kim jak po kim ale jakoś po Hugo bym się nie spodziewał. Swoją drogą zatrzymano go we wczesnych porannych godzinach... Ktoś chyba zabalował w środku tygodnia i to konkretnie :|
Lloris podobnież został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Po kim jak po kim ale jakoś po Hugo bym się nie spodziewał. Swoją drogą zatrzymano go we wczesnych porannych godzinach... Ktoś chyba zabalował w środku tygodnia i to konkretnie :|
24 sierpnia 2018, 22:01 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Po kim jak po kim ale jakoś po Hugo bym się nie spodziewał.

Cicha woda brzegi rwie.
Tyle pół żartem, pół serio. Poważniej, mimo uwielbienia dla Hugo, jedynym słowem, porażka.
Cicha woda brzegi rwie. Tyle pół żartem, pół serio. Poważniej, mimo uwielbienia dla Hugo, jedynym słowem, porażka
27 sierpnia 2018, 13:37 [cytuj]
Son awansował do półfinału mistrzostw Azji!
Son awansował do półfinału mistrzostw Azji!
27 sierpnia 2018, 18:26 [cytuj]
W półfinale Sona czeka mecz z Wietnamem a w ewentualnym finale ZEA lub Japonia
W półfinale Sona czeka mecz z Wietnamem a w ewentualnym finale ZEA lub Japonia
27 sierpnia 2018, 19:29 [cytuj]
Także wydaje się wielka szansa na końcowy sukces.A Son grywa w tych meczach? Póki co jedna bramka, myślałem, że spokojnie będzie gwiazdą tego turnieju.
Także wydaje się wielka szansa na końcowy sukces.A Son grywa w tych meczach? Póki co jedna bramka, myślałem, że spokojnie będzie gwiazdą tego turnieju
29 sierpnia 2018, 14:06 [cytuj]
Korea Południowa z Sonem w finale! :brawo:
Korea Południowa z Sonem w finale! :brawo:
29 sierpnia 2018, 16:13 [cytuj]
gdzieś przeczytałem że sama obecność w finale powoduje to że obowiązkowa służba wojskowa będzie trwała 4 tygodnie. Ktoś może to potwierdzić?
gdzieś przeczytałem że sama obecność w finale powoduje to że obowiązkowa służba wojskowa będzie trwała 4 tygodnie. Ktoś może to potwierdzić?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
29 sierpnia 2018, 22:09 [cytuj]
vebq powiedział/a:
gdzieś przeczytałem że sama obecność w finale powoduje to że obowiązkowa służba wojskowa będzie trwała 4 tygodnie. Ktoś może to potwierdzić?


W finale Mundialu na pewno, ale nie wiem czy chodziło o Asian Games, coś czuję, żei tak mu skrócą obowiązek, nawet jak nie wygrają. Inaczej Levy nie spieszyłby się tak z nowym kontraktem.
W finale Mundialu na pewno, ale nie wiem czy chodziło o Asian Games, coś czuję, żei tak mu skrócą obowiązek, nawet jak nie wygrają. Inaczej Levy nie spieszyłby się tak z nowym kontraktem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2018, 15:03 [cytuj]
dzisiaj losowanie grup LM. fajnie ze jestesmy w drugim koszyku, chociaz w 3 koszyku tez jest kilka mocnych ekip
dzisiaj losowanie grup LM. fajnie ze jestesmy w drugim koszyku, chociaz w 3 koszyku tez jest kilka mocnych ekip
|<  <<  <  141  142  143  144  145    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się