Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  142  143  144  145  146    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
30 sierpnia 2018, 18:48 [cytuj]
no to gramy z barcelona :kwiatek:
no to gramy z barcelona :kwiatek:
30 sierpnia 2018, 18:48 [cytuj]
czekam co dalej :D
czekam co dalej :D
30 sierpnia 2018, 19:00 [cytuj]
psv, wiec mysle ze jest ok :kotek:
psv, wiec mysle ze jest ok :kotek:
30 sierpnia 2018, 19:01 [cytuj]
liverpool z psg i napoli, ladna grupa :brawo:
liverpool z psg i napoli, ladna grupa :brawo:
30 sierpnia 2018, 19:05 [cytuj]
mamy inter. moglo byc lepiej
mamy inter. moglo byc lepiej
30 sierpnia 2018, 21:44 [cytuj]
Barca! Super bedzie co ogladac!
W zeszlym sezonie jednych Hiszpanow juz pokonalismy, czas na nastepna potege!
COYS
Barca! Super bedzie co ogladac! W zeszlym sezonie jednych Hiszpanow juz pokonalismy, czas na nastepna potege! COYS
1 września 2018, 13:06 [cytuj]
Co dolega Lloris'owi ? Na Fantasy Premier League jest informacja że jest kontuzjowany (uraz uda) i nie wystąpi w Niedzielę . Coś poważniejszego , orientuje się ktoś ?
Co dolega Lloris'owi ? Na Fantasy Premier League jest informacja że jest kontuzjowany (uraz uda) i nie wystąpi w Niedzielę . Coś poważniejszego , orientuje się ktoś ?
1 września 2018, 14:45 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Co dolega Lloris'owi ? Na Fantasy Premier League jest informacja że jest kontuzjowany (uraz uda) i nie wystąpi w Niedzielę . Coś poważniejszego , orientuje się ktoś ?


Kac.
Kac
1 września 2018, 15:48 [cytuj]
korea z Sonem juz 2-0 prowadzi w finale! wracaj do nas Sonny :kwiatek:
korea z Sonem juz 2-0 prowadzi w finale! wracaj do nas Sonny :kwiatek:
1 września 2018, 18:00 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Kac

Kac moralny to na pewno :wysmiewacz:
Kac moralny to na pewno :wysmiewacz:
5 września 2018, 13:36 [cytuj]
https://www.football.london/tottenham-hotspur-fc/news/spurs-premier-league-squad-janssen-15108451


jedno miejsce w kadrze zmarnowane...
https://www.football.london/tottenham-hotspur-fc/news/spurs-premier-league-squad-janssen-15108451 jedno miejsce w kadrze zmarnowane
8 września 2018, 11:40 [cytuj]
Jak oceniacie debit Brzęczka? Szczerze mówiąc myślałem ze będzie o wiele gorzej, momentami na prawdę dobrze się to oglądało.

I drugie pytanie - myślicie, ze jest jakakolwiek szansa żeby ktoś bez wykupionego membership zdobył bilet na wyjazdowy mecz z Barceloną? Myślimy z Narzeczoną nad krótkim wyjazdem w grudniu i jedna z opcji to wyjazd na Barcę, ale fajnie jakby Ona też dała radę iść na mecz a nie tylko ja.
Jak oceniacie debit Brzęczka? Szczerze mówiąc myślałem ze będzie o wiele gorzej, momentami na prawdę dobrze się to oglądało. I drugie pytanie - myślicie, ze jest jakakolwiek szansa żeby ktoś bez wykupionego membership zdobył bilet na wyjazdowy mecz z Barceloną? Myślimy z Narzeczoną nad krótkim wyjazdem w grudniu i jedna z opcji to wyjazd na Barcę, ale fajnie jakby Ona też dała radę iść na mecz a nie tylko ja
8 września 2018, 14:02 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Jak oceniacie debit Brzęczka? Szczerze mówiąc myślałem ze będzie o wiele gorzej, momentami na prawdę dobrze się to oglądało


No, momenty były ale to chyba jednak za mało żeby mieć większe nadzieje na przyszłość. W każdym razie nie poczułem się przekonany, że Brzęczek ma na drużynę pomysł lepszy niż poprawić niedociągnięcia Nawałki i kontynuować ten sam co poprzedni selekcjoner projekt.

Co prawda pozwolił zadebiutować kilku graczom ale wydaje mi sie, że jednak zabrakło odwagi i konsekwencji. No bo skoro (słusznie zresztą) odstawił Grosiskiego i Pazdana to dlaczego powołał Błaszczykowskiego? Piszczek po mundialu miał na tyle odwagi/rozsądku żeby zauważyć, że nie daje już rady. A Kuba to chyba nieważne jak bardzo nie nadążał by za grą, to w poczuciu jakiegoś obowiązku nie odpuści.

Krótko mówiąc, myślę, że coś się skończyło ale nowemu selekcjonerowi czegoś (chęci? odwagi? pomysłu?) zabrakło żeby coś nowego zacząć.
No, momenty były ale to chyba jednak za mało żeby mieć większe nadzieje na przyszłość. W każdym razie nie poczułem się przekonany, że Brzęczek ma na drużynę pomysł lepszy niż poprawić niedociągnięcia Nawałki i kontynuować ten sam co poprzedni selekcjoner projekt. Co prawda pozwolił zadebiutować kilku graczom ale wydaje mi sie, że jednak zabrakło odwagi i konsekwencji. No bo skoro (słusznie zresztą) odstawił Grosiskiego i Pazdana to dlaczego powołał Błaszczykowskiego? Piszczek po mundialu miał na tyle odwagi/rozsądku żeby zauważyć, że nie daje już rady. A Kuba to chyba nieważne jak bardzo nie nadążał by za grą, to w poczuciu jakiegoś obowiązku nie odpuści. Krótko mówiąc, myślę, że coś się skończyło ale nowemu selekcjonerowi czegoś (chęci? odwagi? pomysłu?) zabrakło żeby coś nowego zacząć
9 września 2018, 03:27 [cytuj]
Ja nie rozumiem ogólnego hejtu na Kubę, dla mnie to jest lider z krwi i kości, zawsze na wysokim poziomie, człowiek z klasą na boisku jak i poza nim, nagle większość marudzi, że dostaje powołanie, a gryzie trawę jak nikt inny w tej reprezentacji.
Ja nie rozumiem ogólnego hejtu na Kubę, dla mnie to jest lider z krwi i kości, zawsze na wysokim poziomie, człowiek z klasą na boisku jak i poza nim, nagle większość marudzi, że dostaje powołanie, a gryzie trawę jak nikt inny w tej reprezentacji
9 września 2018, 10:44 [cytuj]
Mr_Johny_Mk powiedział/a:
Ja nie rozumiem ogólnego hejtu na Kubę, dla mnie to jest lider z krwi i kości, zawsze na wysokim poziomie, człowiek z klasą na boisku jak i poza nim, nagle większość marudzi, że dostaje powołanie, a gryzie trawę jak nikt inny w tej reprezentacji


Ja mu pozaboiskowej klasy nie odmawiam, choćby dlatego, że nie ma ona nic do rzeczy.

Błaszczykowski po raz ostatni regularnie grał ze sto lat temu i to niestety widać na boisku.

Ja się myślę, że uparte stawianie na Kubę wynika z tego, że selekcjoner boi sie, że zrezygnowanie z niego byłoby odebrane jako opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu Kuba-Lewy.
Ja mu pozaboiskowej klasy nie odmawiam, choćby dlatego, że nie ma ona nic do rzeczy. Błaszczykowski po raz ostatni regularnie grał ze sto lat temu i to niestety widać na boisku. Ja się myślę, że uparte stawianie na Kubę wynika z tego, że selekcjoner boi sie, że zrezygnowanie z niego byłoby odebrane jako opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu Kuba-Lewy
10 września 2018, 12:59 [cytuj]
dlatego powinien sam zrezygnować. Piszczek który gra w miarę regularnie jakoś mógł to zrobić...a on nie, poza tym za jego niektóre wypowiedzi to na zachodzie by go dawno temu dyscyplinarnie z zespołu wyrzucili. Lider który zwala winę na wszystkich innych i wszystko nawet bilety.. to ja dziękuję. Dla mnie osobiście to jeden z największych zjazdów wśrod pilkarzy ,bo większość od zawsze jest/byla jaka jest ,a Kuba wydawał się inny, ale cóż:blee:
dlatego powinien sam zrezygnować. Piszczek który gra w miarę regularnie jakoś mógł to zrobić...a on nie, poza tym za jego niektóre wypowiedzi to na zachodzie by go dawno temu dyscyplinarnie z zespołu wyrzucili. Lider który zwala winę na wszystkich innych i wszystko nawet bilety.. to ja dziękuję. Dla mnie osobiście to jeden z największych zjazdów wśrod pilkarzy ,bo większość od zawsze jest/byla jaka jest ,a Kuba wydawał się inny, ale cóż:blee:
14 września 2018, 00:01 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=d437_7aQ7IA

Skisłem
https://www.youtube.com/watch?v=d437_7aQ7IA Skisłem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
15 września 2018, 09:43 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
https://www.youtube.com/watch?v=d437_7aQ7IA

Skisłem

Ktoś od Nas po spożyciu zadzwonił?
Z drugiej strony, patrząc na obecny Arsenal, to przez kilka lat i wróżka Salmonella nie pomoże.
Teraz widzę, że to dodano w 2014. Reakcja "o matko", chyba jednak ta wróżka ma odpowiednie moce :-)
Ktoś od Nas po spożyciu zadzwonił? Z drugiej strony, patrząc na obecny Arsenal, to przez kilka lat i wróżka Salmonella nie pomoże. Teraz widzę, że to dodano w 2014. Reakcja "o matko", chyba jednak ta wróżka ma odpowiednie moce :-)
3 października 2018, 22:57 [cytuj]
nie ma co Poch śrubuje rekord w LM
3 PORAŻKA Z RZĘDU
nie ma co Poch śrubuje rekord w LM 3 PORAŻKA Z RZĘDU
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 października 2018, 23:19 [cytuj]
Wypluliśmy płuca w drugiej połowie i za to brawa, ale nie ma o czym mówić jak brakuje jakości, szczególnie w środku pola. Wanyama to obecnie wrak piłkarza, który był jebaną skałą w sezonie 16/17. A nasz kapitan? Wiem, że Hugo ratował nam dupę wiele razy, ale kurwa, jego debilne błędy powtarzają się coraz częściej, a ten dzisiejszy ustawił cały mecz. Gość jest na linii niesamowity, ale oprócz tego nic więcej nie oferuje. Gra nogami, gra na przedpolu, podejmowanie odpowiednich decyzji? Przerażające, że Gazzaniga może być obecnie najlepszym bramkarzem w naszym składzie.

Trzeba spiąć dupę i skasować PSV na 6 punktów, to może uda się jeszcze powalczyć.
Wypluliśmy płuca w drugiej połowie i za to brawa, ale nie ma o czym mówić jak brakuje jakości, szczególnie w środku pola. Wanyama to obecnie wrak piłkarza, który był jebaną skałą w sezonie 16/17. A nasz kapitan? Wiem, że Hugo ratował nam dupę wiele razy, ale kurwa, jego debilne błędy powtarzają się coraz częściej, a ten dzisiejszy ustawił cały mecz. Gość jest na linii niesamowity, ale oprócz tego nic więcej nie oferuje. Gra nogami, gra na przedpolu, podejmowanie odpowiednich decyzji? Przerażające, że Gazzaniga może być obecnie najlepszym bramkarzem w naszym składzie. Trzeba spiąć dupę i skasować PSV na 6 punktów, to może uda się jeszcze powalczyć
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
|<  <<  <  142  143  144  145  146    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się