Forum dyskusyjne

|<  <<  <  142  143  144  145  146  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
27 października 2018, 20:24 [cytuj]
Nie ma żadnej przesłanki, że choć zremisujemy z City
Nie ma żadnej przesłanki, że choć zremisujemy z City
28 października 2018, 20:28 [cytuj]
Niestety gwałt ze strony City jest czymś pewnym ;(. Ale kilka lat już się siedzi z tymi Spursami to i tak liczę na pozytywny wynik. Kogo ja oszukuje to będzie czysty wpierdol :boisie:
Niestety gwałt ze strony City jest czymś pewnym ;(. Ale kilka lat już się siedzi z tymi Spursami to i tak liczę na pozytywny wynik. Kogo ja oszukuje to będzie czysty wpierdol :boisie:
29 października 2018, 18:04 [cytuj]
"Levyout" - przeczytaj własne posty i zastanów się czy nie przesadzasz z pesymistycznym podejściem!?
W końcu jesteśmy kibicami naszego zespołu i powinniśmy ich wspierać nawet gorszych momentach.
Przed nami bardzo ciężki mecz, mimo dobrych wyników w lidze nasza gra nienapiewa optymizmem ale liczę na miła niespodziankę.
COYS
"Levyout" - przeczytaj własne posty i zastanów się czy nie przesadzasz z pesymistycznym podejściem!? W końcu jesteśmy kibicami naszego zespołu i powinniśmy ich wspierać nawet gorszych momentach. Przed nami bardzo ciężki mecz, mimo dobrych wyników w lidze nasza gra nienapiewa optymizmem ale liczę na miła niespodziankę. COYS
29 października 2018, 20:07 [cytuj]
Sissokkkko w składzie tak, że o wynik swojej drużyny jestem spokojny :rotfl:
Sissokkkko w składzie tak, że o wynik swojej drużyny jestem spokojny :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 20:14 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Dembele, Sissoko, Lamela, Lucas, Kane.
#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Dembele, Sissoko, Lamela, Lucas, Kane
29 października 2018, 20:53 [cytuj]
Panowie macie jakieś linki bo ja dzisiaj na wyjeździe?
Panowie macie jakieś linki bo ja dzisiaj na wyjeździe?
30 października 2018, 13:06 [cytuj]
Brawo, brawo!
https://www.bbc.com/sport/football/46028911
Dele z nowym kontraktem.
Edytowano dnia: 30 października 2018, 13:07
Brawo, brawo! https://www.bbc.com/sport/football/46028911 Dele z nowym kontraktem
2 listopada 2018, 15:45 [cytuj]
W czasie ostatniej konferencji prasowej Poch znowu zapewnił że się nigdzie nie wybiera. To tak w sprawie plotek z Realem.
 I work like I’m going to be here for all of my career."
W czasie ostatniej konferencji prasowej Poch znowu zapewnił że się nigdzie nie wybiera. To tak w sprawie plotek z Realem.  I work like I’m going to be here for all of my career."
10 listopada 2018, 17:52 [cytuj]
Crystal Palace-Tottenham
#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Foyth, Davies, Wanyama, Sissoko, Lamela, Dele, Lucas, Kane.
Crystal Palace-Tottenham #THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Foyth, Davies, Wanyama, Sissoko, Lamela, Dele, Lucas, Kane.
10 listopada 2018, 17:54 [cytuj]
Poproszę o piękny mecz w naszym wykonaniu i pozytywny wynik.
Poproszę o piękny mecz w naszym wykonaniu i pozytywny wynik
|<  <<  <  142  143  144  145  146  

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?