Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  144  145  146  147  148    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
27 października 2018, 20:24 [cytuj]
Nie ma żadnej przesłanki, że choć zremisujemy z City
Nie ma żadnej przesłanki, że choć zremisujemy z City
28 października 2018, 20:28 [cytuj]
Niestety gwałt ze strony City jest czymś pewnym ;(. Ale kilka lat już się siedzi z tymi Spursami to i tak liczę na pozytywny wynik. Kogo ja oszukuje to będzie czysty wpierdol :boisie:
Niestety gwałt ze strony City jest czymś pewnym ;(. Ale kilka lat już się siedzi z tymi Spursami to i tak liczę na pozytywny wynik. Kogo ja oszukuje to będzie czysty wpierdol :boisie:
29 października 2018, 18:04 [cytuj]
"Levyout" - przeczytaj własne posty i zastanów się czy nie przesadzasz z pesymistycznym podejściem!?
W końcu jesteśmy kibicami naszego zespołu i powinniśmy ich wspierać nawet gorszych momentach.
Przed nami bardzo ciężki mecz, mimo dobrych wyników w lidze nasza gra nienapiewa optymizmem ale liczę na miła niespodziankę.
COYS
"Levyout" - przeczytaj własne posty i zastanów się czy nie przesadzasz z pesymistycznym podejściem!? W końcu jesteśmy kibicami naszego zespołu i powinniśmy ich wspierać nawet gorszych momentach. Przed nami bardzo ciężki mecz, mimo dobrych wyników w lidze nasza gra nienapiewa optymizmem ale liczę na miła niespodziankę. COYS
29 października 2018, 20:07 [cytuj]
Sissokkkko w składzie tak, że o wynik swojej drużyny jestem spokojny :rotfl:
Sissokkkko w składzie tak, że o wynik swojej drużyny jestem spokojny :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 20:14 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Dembele, Sissoko, Lamela, Lucas, Kane.
#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Dembele, Sissoko, Lamela, Lucas, Kane
29 października 2018, 20:53 [cytuj]
Panowie macie jakieś linki bo ja dzisiaj na wyjeździe?
Panowie macie jakieś linki bo ja dzisiaj na wyjeździe?
30 października 2018, 13:06 [cytuj]
Brawo, brawo!
https://www.bbc.com/sport/football/46028911
Dele z nowym kontraktem.
Edytowano dnia: 30 października 2018, 13:07
Brawo, brawo! https://www.bbc.com/sport/football/46028911 Dele z nowym kontraktem
2 listopada 2018, 15:45 [cytuj]
W czasie ostatniej konferencji prasowej Poch znowu zapewnił że się nigdzie nie wybiera. To tak w sprawie plotek z Realem.
 I work like I’m going to be here for all of my career."
W czasie ostatniej konferencji prasowej Poch znowu zapewnił że się nigdzie nie wybiera. To tak w sprawie plotek z Realem.  I work like I’m going to be here for all of my career."
10 listopada 2018, 17:52 [cytuj]
Crystal Palace-Tottenham
#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Foyth, Davies, Wanyama, Sissoko, Lamela, Dele, Lucas, Kane.
Crystal Palace-Tottenham #THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Foyth, Davies, Wanyama, Sissoko, Lamela, Dele, Lucas, Kane.
10 listopada 2018, 17:54 [cytuj]
Poproszę o piękny mecz w naszym wykonaniu i pozytywny wynik.
Poproszę o piękny mecz w naszym wykonaniu i pozytywny wynik
22 listopada 2018, 18:22 [cytuj]
Siemka , Mam do was pytanie?, czy na grudniowe derby organizujecie jakiś zlot w Warszawie. ? Miłe wspólne oglądanie Derbów. Możliwe że miałbym możliwość wydostania się z tej małej klitki w której mieszkam i zasilić was i nasz klub wsparciem duchowym da derby. Dajcie znać jeśli możecie , z góry dziekuje :3
Siemka , Mam do was pytanie?, czy na grudniowe derby organizujecie jakiś zlot w Warszawie. ? Miłe wspólne oglądanie Derbów. Możliwe że miałbym możliwość wydostania się z tej małej klitki w której mieszkam i zasilić was i nasz klub wsparciem duchowym da derby. Dajcie znać jeśli możecie , z góry dziekuje :3
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 listopada 2018, 11:55 [cytuj]
https://spursmania.org/news/3818/derby_polnocnego_londynu_wspolny_zlot
https://spursmania.org/news/3818/derby_polnocnego_londynu_wspolny_zlot
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
28 listopada 2018, 22:38 [cytuj]
Sissoko znowu będzie na ustach kibiców jak to dowieziemy :brawo::brawo::brawo:
Sissoko znowu będzie na ustach kibiców jak to dowieziemy :brawo::brawo::brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 listopada 2018, 23:09 [cytuj]
Dzisiaj był najlepszyna boisku. Genialną formę ostatnio prezentuje Moussa. :brawo:
Dzisiaj był najlepszyna boisku. Genialną formę ostatnio prezentuje Moussa. :brawo:
28 listopada 2018, 23:16 [cytuj]
Na poczatku sezonu Lucas wystrzelil z forma. Pozniej byl Lamela, a teraz mamy czas Sissoko. Nic tylko cieszyc sie, bo to pokazuje, ze bez wzgledu na to co twierdza malkontenci, mamy sporo opcji do wyboru.

Ciekawie zapowiada sie ostatnia kolejka. Nie wiadomo jak zachowa sie Barca i czy wyjda polrezerwami, czy pierwszym garniturem. Dla Interu mecz z PSV raczej tez nie bedzie spacerkiem. Holendrzy potrafia sie postawic, a sam Inter podobnie jak my, ma wpisany przegryw w DNA.
Na poczatku sezonu Lucas wystrzelil z forma. Pozniej byl Lamela, a teraz mamy czas Sissoko. Nic tylko cieszyc sie, bo to pokazuje, ze bez wzgledu na to co twierdza malkontenci, mamy sporo opcji do wyboru. Ciekawie zapowiada sie ostatnia kolejka. Nie wiadomo jak zachowa sie Barca i czy wyjda polrezerwami, czy pierwszym garniturem. Dla Interu mecz z PSV raczej tez nie bedzie spacerkiem. Holendrzy potrafia sie postawic, a sam Inter podobnie jak my, ma wpisany przegryw w DNA
28 listopada 2018, 23:52 [cytuj]
brawo,brawo
brawo,brawo
29 listopada 2018, 00:53 [cytuj]
piekny mecz. tylko jezeli chodzi o wypelnienie stadionu to dzis byl dramat. wydawalo mi sie ze ograniczenie pojemnosci mialo tylko dotyczyc PL a tu pusto, nawet gesto rozsiani kibice interu nie pomogli.
na plus ze powrot do domu byl dzis bezproblemowy co sie rzadko zdarza na Wembley
piekny mecz. tylko jezeli chodzi o wypelnienie stadionu to dzis byl dramat. wydawalo mi sie ze ograniczenie pojemnosci mialo tylko dotyczyc PL a tu pusto, nawet gesto rozsiani kibice interu nie pomogli. na plus ze powrot do domu byl dzis bezproblemowy co sie rzadko zdarza na Wembley
9 grudnia 2018, 12:36 [cytuj]
Harry Kane najlepszym środkowym napastnikiem w rankingu ESPN. Na wysokich miejscach (w swoich kategoriach, rzecz jasna) również Tripps, Janek, Lloris, Dele i Eriksen. To oczywiście tylko ranking, i to niekoniecznie najważniejszy, więc nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków, nie w tym rzecz. Niemniej warto chyba by porównać z ubiegłymi latami i sprawdzić kiedy ostatnio mieliśmy taką reprezentację.
Harry Kane najlepszym środkowym napastnikiem w rankingu ESPN. Na wysokich miejscach (w swoich kategoriach, rzecz jasna) również Tripps, Janek, Lloris, Dele i Eriksen. To oczywiście tylko ranking, i to niekoniecznie najważniejszy, więc nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków, nie w tym rzecz. Niemniej warto chyba by porównać z ubiegłymi latami i sprawdzić kiedy ostatnio mieliśmy taką reprezentację
9 grudnia 2018, 18:30 [cytuj]
Panowie, tylko 5 punktów do City i 6 punktów do Liverpoolu który jest na pierwszym miejscu.
Brawo brawo!!!!!
A teraz teoretycznie tylko, sporo lżejszych meczy w lidze i lubiany przez nas okres świąteczny.
Super Tottenham, super Tottenham from the lane!
Panowie, tylko 5 punktów do City i 6 punktów do Liverpoolu który jest na pierwszym miejscu. Brawo brawo!!!!! A teraz teoretycznie tylko, sporo lżejszych meczy w lidze i lubiany przez nas okres świąteczny. Super Tottenham, super Tottenham from the lane!
9 grudnia 2018, 18:30 [cytuj]
Panowie, tylko 5 punktów do City i 6 punktów do Liverpoolu który jest na pierwszym miejscu.
Brawo brawo!!!!!
A teraz teoretycznie tylko, sporo lżejszych meczy w lidze i lubiany przez nas okres świąteczny.
Super Tottenham, super Tottenham from the lane!
Panowie, tylko 5 punktów do City i 6 punktów do Liverpoolu który jest na pierwszym miejscu. Brawo brawo!!!!! A teraz teoretycznie tylko, sporo lżejszych meczy w lidze i lubiany przez nas okres świąteczny. Super Tottenham, super Tottenham from the lane!
|<  <<  <  144  145  146  147  148    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się