Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  148  149  150  151  152    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
20 grudnia 2018, 00:14 [cytuj]
Pytania do Panów na nowego podcasta.
1 Co myślicie o plotkach MU i Poch?
2Czy Rose wrócił do formy z przed kontuzji i zasługuje na opaskę kapitana, po jego sławnych wypowiedziach w prasie?
3. Winks podnosi poziom z meczu na mecz. Będzie z niego top grajek na środku pomocy na lata?
4. Gazaniga nr. 2 już i czy będzie nr 1 w przyszłości.
5. Co myślicie o zaczepkach Aliego, bardzo je lubię?
6. Tottenham czuje wagę derby Londynu chyba lepiej niż przegrani?
Pozdrawiam.
COYS
Pytania do Panów na nowego podcasta. 1 Co myślicie o plotkach MU i Poch? 2Czy Rose wrócił do formy z przed kontuzji i zasługuje na opaskę kapitana, po jego sławnych wypowiedziach w prasie? 3. Winks podnosi poziom z meczu na mecz. Będzie z niego top grajek na środku pomocy na lata? 4. Gazaniga nr. 2 już i czy będzie nr 1 w przyszłości. 5. Co myślicie o zaczepkach Aliego, bardzo je lubię? 6. Tottenham czuje wagę derby Londynu chyba lepiej niż przegrani? Pozdrawiam. COYS
20 grudnia 2018, 00:15 [cytuj]
Co do meczu, to była przyjemność go oglądać!!!!!
Brawo brawo.
Co do meczu, to była przyjemność go oglądać!!!!! Brawo brawo
20 grudnia 2018, 01:50 [cytuj]
A pamiętacie jak ludzie pisali, że Pochettino stracił szatnie, bo napisał biografię :rotfl::rotfl: IN POCH WE TRUST! :brawo::brawo::brawo:
A pamiętacie jak ludzie pisali, że Pochettino stracił szatnie, bo napisał biografię :rotfl::rotfl: IN POCH WE TRUST! :brawo::brawo::brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 grudnia 2018, 13:56 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Pytania do Panów na nowego podcasta.
1 Co myślicie o plotkach MU i Poch?
2Czy Rose wrócił do formy z przed kontuzji i zasługuje na opaskę kapitana, po jego sławnych wypowiedziach w prasie?
3. Winks podnosi poziom z meczu na mecz. Będzie z niego top grajek na środku pomocy na lata?
4. Gazaniga nr. 2 już i czy będzie nr 1 w przyszłości.
5. Co myślicie o zaczepkach Aliego, bardzo je lubię?
6. Tottenham czuje wagę derby Londynu chyba lepiej niż przegrani?
Pozdrawiam.
COYS

1. Raczej wątpię.
2. Nie wiem, bo kibicuję 2 rok.
3. Jeśli nie będzie ZA pewny siebie to mam nadzieję że tak.
4. Ja uważam to za możliwe.
5. Trudno powiedzieć.
6. O tak :D
Pozwolisz mi dodać pytanie 7?
1. Raczej wątpię. 2. Nie wiem, bo kibicuję 2 rok. 3. Jeśli nie będzie ZA pewny siebie to mam nadzieję że tak. 4. Ja uważam to za możliwe. 5. Trudno powiedzieć. 6. O tak :D Pozwolisz mi dodać pytanie 7?
21 grudnia 2018, 16:10 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
1. Raczej wątpię.
2. Nie wiem, bo kibicuję 2 rok.
3. Jeśli nie będzie ZA pewny siebie to mam nadzieję że tak.
4. Ja uważam to za możliwe.
5. Trudno powiedzieć.
6. O tak :D
Pozwolisz mi dodać pytanie 7?


1-Trochę mnie to martwi . Ale miejmy nadzieje ze Solskier czy jak mu tam sie sprawdzi.
2-Wątpie , ale patrząc na to że nikt nie wierzył ze Sissoko sie tak odbuduje , to możliwe ze jeszcze zobaczymy Dannego w formie z przed kontuzji. Oby.!.
3-Skoro reprezentacja Anglii buduje na nim środek. To znaczy że jest coś warty , na pewno będzie zawodnikiem na lata. Oby tylko nie czuł sie zbyt pewnie jak ostatnio. Bo co najwyżej przez głupie bezmyślne błędy i straty będzie pokroju Livermora albo Masona. Mimo wszystko dla drogiego szacunek . Bo był waleczny i szkoda ze przez uraz głowy musiał zakonczyć karierę. Cóż odbiegam od tematu.
4- Jak najbardziej nr 2 . Co do nr 1 .. HMMM Mimo że Lloris wykopuje piłkę w bardzo elektryczny sposób , ciężko mi sobie wyobrazić naszą defensywę bez bramkarza który doskonale gra jako ostatni obrońca, wychodzi do piłki , przecina ataki itp. Taki mamy styl. Obrona u nas stoi bardzo wysoko i wszyscy wiedzą jak gra Hugo. A Gaza , no klasa , robi postępy ale to nie jest bramkarz tego pokroju co nasz Francuzik . Mimo wszystko jako dwójeczka , jak najbardziej - poza tym jest jeszcze młody.
5-Młody jest , i jeszcze nie raz przez to dostanie żółtko co gorzej czerwoną kartkę. Jak w przyszłym sezonie będzie VAR to skończą sie wybryki i wymuszanie Dele fauli, Albo się ogarnie albo będzie najczęściej karanym piłkarzem w PL.
6-Wreszczie , szkoda ze w lidze brakło nam tej pewności. COYS!
1-Trochę mnie to martwi . Ale miejmy nadzieje ze Solskier czy jak mu tam sie sprawdzi. 2-Wątpie , ale patrząc na to że nikt nie wierzył ze Sissoko sie tak odbuduje , to możliwe ze jeszcze zobaczymy Dannego w formie z przed kontuzji. Oby.!. 3-Skoro reprezentacja Anglii buduje na nim środek. To znaczy że jest coś warty , na pewno będzie zawodnikiem na lata. Oby tylko nie czuł sie zbyt pewnie jak ostatnio. Bo co najwyżej przez głupie bezmyślne błędy i straty będzie pokroju Livermora albo Masona. Mimo wszystko dla drogiego szacunek . Bo był waleczny i szkoda ze przez uraz głowy musiał zakonczyć karierę. Cóż odbiegam od tematu. 4- Jak najbardziej nr 2 . Co do nr 1 .. HMMM Mimo że Lloris wykopuje piłkę w bardzo elektryczny sposób , ciężko mi sobie wyobrazić naszą defensywę bez bramkarza który doskonale gra jako ostatni obrońca, wychodzi do piłki , przecina ataki itp. Taki mamy styl. Obrona u nas stoi bardzo wysoko i wszyscy wiedzą jak gra Hugo. A Gaza , no klasa , robi postępy ale to nie jest bramkarz tego pokroju co nasz Francuzik . Mimo wszystko jako dwójeczka , jak najbardziej - poza tym jest jeszcze młody. 5-Młody jest , i jeszcze nie raz przez to dostanie żółtko co gorzej czerwoną kartkę. Jak w przyszłym sezonie będzie VAR to skończą sie wybryki i wymuszanie Dele fauli, Albo się ogarnie albo będzie najczęściej karanym piłkarzem w PL. 6-Wreszczie , szkoda ze w lidze brakło nam tej pewności. COYS!
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
21 grudnia 2018, 17:52 [cytuj]
varba powiedział/a:
A pamiętacie jak ludzie pisali, że Pochettino stracił szatnie, bo napisał biografię :rotfl::rotfl: IN POCH WE TRUST! :brawo::brawo::brawo:


co do straty szatni :rotfl:

"Alexis Sanchez miał założyć się z Marcosem Rojo o to, czy Jose Mourinho w najbliższym czasie zostanie zwolniony. Chilijczyk podobno wzbogacił się o 20 tysięcy funtów."
co do straty szatni :rotfl: "Alexis Sanchez miał założyć się z Marcosem Rojo o to, czy Jose Mourinho w najbliższym czasie zostanie zwolniony. Chilijczyk podobno wzbogacił się o 20 tysięcy funtów."
22 grudnia 2018, 19:44 [cytuj]
Robert powiedział/a:
co do straty szatni :rotfl:

"Alexis Sanchez miał założyć się z Marcosem Rojo o to, czy Jose Mourinho w najbliższym czasie zostanie zwolniony. Chilijczyk podobno wzbogacił się o 20 tysięcy funtów."

W przypadku tygodniówki Sancheza to zysk niemal taki, odnosząc to do naszych realiów, jak znalezienie pięciu złotych na chodniku. Jeżeli prawdą jest tygodniówka zbliżona do 500k funtów tygodniowo, to znany jest powód dlaczego Chilijczyk gra jak po kastracji (co niezbyt mnie martwi).
Co do pytań:
1) Oby nie, i mocno w to wątpię. Równie dobrze, w dalszej perspektywie i tutaj może zyskać renomę, może niekoniecznie taką jak SAF (a jego da się w dzisiejszych realiach zastąpić/powtórzyć?), ale status wspaniałego trenera jest w jego zasięgu. Niech tworzy własną markę. Na WHL.
2) Trzeba sobie w google sprawdzić jak grał przed kontuzją.
3) Z meczu na mecz, do czasu aż znowu nie wypadnie na dłużej. Wolałbym zobaczyć w końcu Victora Wanyame w akcji (on jeszcze chyba jest w kadrze?).
4) Tutaj jest taki problem, że Hugo to kapitan drużyny która została mistrzem świata. Ciężko kogoś takiego posadzić na ławce (plus ciężko nazwać go wirusem). Nieco niezręczne położenie.
5) Lepsze zaczepki jako znak firmowy, a niżeli amatorskie kręcenie filmów.
6) Jak wynik jest korzystny, to tak. W sytuacji, gdy trzeba go poprawić to jednak, w perspektywie ostatnich sezonów, Arsenal radził sobie lepiej.
W przypadku tygodniówki Sancheza to zysk niemal taki, odnosząc to do naszych realiów, jak znalezienie pięciu złotych na chodniku. Jeżeli prawdą jest tygodniówka zbliżona do 500k funtów tygodniowo, to znany jest powód dlaczego Chilijczyk gra jak po kastracji (co niezbyt mnie martwi). Co do pytań: 1) Oby nie, i mocno w to wątpię. Równie dobrze, w dalszej perspektywie i tutaj może zyskać renomę, może niekoniecznie taką jak SAF (a jego da się w dzisiejszych realiach zastąpić/powtórzyć?), ale status wspaniałego trenera jest w jego zasięgu. Niech tworzy własną markę. Na WHL. 2) Trzeba sobie w google sprawdzić jak grał przed kontuzją. 3) Z meczu na mecz, do czasu aż znowu nie wypadnie na dłużej. Wolałbym zobaczyć w końcu Victora Wanyame w akcji (on jeszcze chyba jest w kadrze?). 4) Tutaj jest taki problem, że Hugo to kapitan drużyny która została mistrzem świata. Ciężko kogoś takiego posadzić na ławce (plus ciężko nazwać go wirusem). Nieco niezręczne położenie. 5) Lepsze zaczepki jako znak firmowy, a niżeli amatorskie kręcenie filmów. 6) Jak wynik jest korzystny, to tak. W sytuacji, gdy trzeba go poprawić to jednak, w perspektywie ostatnich sezonów, Arsenal radził sobie lepiej
22 grudnia 2018, 21:16 [cytuj]
Ja też dam pytanko:
Czy Davies według was lepiej radzi sobie na dotychczasowej lewej obronie czy na środku?
Według mnie jako środkowy obrońca jest bardziej solidny, ale trudno powiedzieć.
Ja też dam pytanko: Czy Davies według was lepiej radzi sobie na dotychczasowej lewej obronie czy na środku? Według mnie jako środkowy obrońca jest bardziej solidny, ale trudno powiedzieć
22 grudnia 2018, 22:55 [cytuj]
Dzis Cwelsi Oddała punkty Lester , i City przełamał znakomity Townsend , no kurcze , jak byśmy jutro wygrali to odjeżdżamy Chelsea , gonimy City , dokładnie na 2 pkt , było by przepięknie i idealna atmosfera na święto . Oby oby tak było! ale by to przepięknie zapowiadało święta przy karpiku. Fiu fiu. :*:brawo::brawo:
Dzis Cwelsi Oddała punkty Lester , i City przełamał znakomity Townsend , no kurcze , jak byśmy jutro wygrali to odjeżdżamy Chelsea , gonimy City , dokładnie na 2 pkt , było by przepięknie i idealna atmosfera na święto . Oby oby tak było! ale by to przepięknie zapowiadało święta przy karpiku. Fiu fiu. :*:brawo::brawo:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 grudnia 2018, 16:04 [cytuj]
Everton VS Tottenham: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Foyth, Lucas, Skipp, Walker-Peters, Lamela, Rose
Szansa na zbliżenie się do wicelidera. COYS :D
Everton VS Tottenham: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Foyth, Lucas, Skipp, Walker-Peters, Lamela, Rose Szansa na zbliżenie się do wicelidera. COYS :D
23 grudnia 2018, 17:46 [cytuj]
Hah co za mecz :tak:
Hah co za mecz :tak:
23 grudnia 2018, 17:50 [cytuj]
Ja nie wiem co to się stanęło tu. Kurła ! pierwsza połowa no nie zle. Emocje gwarantowane, byle drugiej nie przespali , kontrolowali mecz i strzelili z jedną dwie brameczki .. :kotek:
Ja nie wiem co to się stanęło tu. Kurła ! pierwsza połowa no nie zle. Emocje gwarantowane, byle drugiej nie przespali , kontrolowali mecz i strzelili z jedną dwie brameczki .. :kotek:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 grudnia 2018, 18:25 [cytuj]
Panowie wedze z tesciem i szwagrem kielbaske i przy okazji .....
nie mam jak ogladac. Czy ktos ma stronki gdzie mozna pozniej obejzec caly mecz?
Panowie wedze z tesciem i szwagrem kielbaske i przy okazji ..... nie mam jak ogladac. Czy ktos ma stronki gdzie mozna pozniej obejzec caly mecz?
23 grudnia 2018, 19:09 [cytuj]
3-1 w pierwszej 3-1 w drugiej , nic dodać nic ująć , więcej takich spotkań.
Edytowano dnia: 23 grudnia 2018, 19:09
3-1 w pierwszej 3-1 w drugiej , nic dodać nic ująć , więcej takich spotkań.
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 grudnia 2018, 19:53 [cytuj]
Piękny prezent przed świętami :brawo:
Życzę wszystkim Wesołych Świąt :)
Piękny prezent przed świętami :brawo: Życzę wszystkim Wesołych Świąt :)
23 grudnia 2018, 20:25 [cytuj]
Nie ma co zapeszac, ale w maratonie świątecznym mamy najłatwiejszy kalendarz ze wszystkich drużyn z top 6 ( Liverpool gra z Arsenalem i city ) przy dobrych wiatrach to możemy przegonić City i zwiększyć przewage nad arsenalem i Chelsea . Gdyby nie magiczny sezon Liverpoolu kto wie czy z nowym rokiem nie bylibyśmy na 1 miejscu . A wszystko to w sytuacji gdzie nie mamy swojego stadionu, brak transferów i kilka kontuzji ważnych zawodników. Biorąc pod uwagę świeży awans do 1/8 Lm z beznadziejnej sytuacji po 3 pierwszych meczach, awans do polfinalu carabao cup po wygranej na emirates trzeba powiedzieć : jest zajebiście !!!!! :D:D:D COYS . Wszystkim kibicom Tottenhamu Hostpur składam serdeczne zyczenia wszelkiej pomyślności ! Wesołych Świąt ! :kotek:
Nie ma co zapeszac, ale w maratonie świątecznym mamy najłatwiejszy kalendarz ze wszystkich drużyn z top 6 ( Liverpool gra z Arsenalem i city ) przy dobrych wiatrach to możemy przegonić City i zwiększyć przewage nad arsenalem i Chelsea . Gdyby nie magiczny sezon Liverpoolu kto wie czy z nowym rokiem nie bylibyśmy na 1 miejscu . A wszystko to w sytuacji gdzie nie mamy swojego stadionu, brak transferów i kilka kontuzji ważnych zawodników. Biorąc pod uwagę świeży awans do 1/8 Lm z beznadziejnej sytuacji po 3 pierwszych meczach, awans do polfinalu carabao cup po wygranej na emirates trzeba powiedzieć : jest zajebiście !!!!! :D:D:D COYS . Wszystkim kibicom Tottenhamu Hostpur składam serdeczne zyczenia wszelkiej pomyślności ! Wesołych Świąt ! :kotek:
24 grudnia 2018, 17:38 [cytuj]
Spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkimi Spursmaniakom.
Poczwórnej korony!!!!!
Spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkimi Spursmaniakom. Poczwórnej korony!!!!!
26 grudnia 2018, 11:50 [cytuj]
Juz się nie mogę doczekać meczu.
Niby łatwy mecz z pozoru ale okoliczności nie czynią go łatwiejszym lecz wręcz przeciwnie.
4:0
COYS
Juz się nie mogę doczekać meczu. Niby łatwy mecz z pozoru ale okoliczności nie czynią go łatwiejszym lecz wręcz przeciwnie. 4:0 COYS
26 grudnia 2018, 13:43 [cytuj]
Że świąt to najbardziej lubię pierogi i boxing Day :)
Że świąt to najbardziej lubię pierogi i boxing Day :)
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
26 grudnia 2018, 15:00 [cytuj]
Starting XI: Lloris (c), Walker-Peters, Alderweireld, Foyth, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Lucas, Son, Kane.

Substitutes: Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Davies, Skipp, Lamela, Llorente.
Starting XI: Lloris (c), Walker-Peters, Alderweireld, Foyth, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Lucas, Son, Kane. Substitutes: Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Davies, Skipp, Lamela, Llorente
|<  <<  <  148  149  150  151  152    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się