Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  149  150  151  152  153    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
26 grudnia 2018, 15:03 [cytuj]
Dzięki piekny :D
Co z Dele?
Dzięki piekny :D Co z Dele?
26 grudnia 2018, 15:06 [cytuj]
Dele nie ma nawet na ławce!!!!!!!!
Miejmy nadzieje ze to nic ważnego i będzie dostępny w następnym meczu!!!
Dele nie ma nawet na ławce!!!!!!!! Miejmy nadzieje ze to nic ważnego i będzie dostępny w następnym meczu!!!
26 grudnia 2018, 15:07 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Dzięki piekny :D
Co z Dele?

Szukam czegoś w necie.
Szukam czegoś w necie
26 grudnia 2018, 15:20 [cytuj]
Z ciekawostek : Defoe dostał po 10 latach medal za wygranie przez Tottenham pucharu ligi. Przypomnijmy ,ze Defoe odszedł z naszej drużyny w zimowym okienku ,po czym my wygraliśmy z Chelsea wyżej wymieniony puchar. Defoe zagrał w danych rozgrywkach wcześniej parę (4 o ile dobrze pamiętam) meczy w naszych barwach.
Z ciekawostek : Defoe dostał po 10 latach medal za wygranie przez Tottenham pucharu ligi. Przypomnijmy ,ze Defoe odszedł z naszej drużyny w zimowym okienku ,po czym my wygraliśmy z Chelsea wyżej wymieniony puchar. Defoe zagrał w danych rozgrywkach wcześniej parę (4 o ile dobrze pamiętam) meczy w naszych barwach
26 grudnia 2018, 15:39 [cytuj]
Harry Kane, Harry Winks i Kieran Trippier. Jeśli któryś z nich złapie żółć to nie wystąpi w następnym meczu.
Harry Kane, Harry Winks i Kieran Trippier. Jeśli któryś z nich złapie żółć to nie wystąpi w następnym meczu
26 grudnia 2018, 15:45 [cytuj]
Trippier nie ma na razie jak, jest na ławce.
Trippier nie ma na razie jak, jest na ławce
26 grudnia 2018, 15:53 [cytuj]
Na razie wszyscy są w szatni. :rotfl:
Na razie wszyscy są w szatni. :rotfl:
26 grudnia 2018, 15:58 [cytuj]
http://cloudtv.live/links/ch5.php
http://cloudtv.live/links/ch5.php
26 grudnia 2018, 17:02 [cytuj]
Pięknie, jeszcze jedna w drugiej połowie bez specjalnego wysiłku i jest cacy.
Pięknie, jeszcze jedna w drugiej połowie bez specjalnego wysiłku i jest cacy
28 grudnia 2018, 18:12 [cytuj]
Proszę zmienić tabele!!!!!!
:D:D:D:D
Proszę zmienić tabele!!!!!! :D:D:D:D
28 grudnia 2018, 18:16 [cytuj]
Panowie przyznam się ,ze sobie pomyślałem o tym ze trzeba sprzedać trochę szrotu zęby wygenerować środki na nowych grajków i wiecie co.... pierwszy raz nie było w nich Sissoko!!!
Panowie przyznam się ,ze sobie pomyślałem o tym ze trzeba sprzedać trochę szrotu zęby wygenerować środki na nowych grajków i wiecie co.... pierwszy raz nie było w nich Sissoko!!!
28 grudnia 2018, 19:00 [cytuj]
W sumie to najbardziej mi szkoda tego Llorente z tych nazwisk które mają odejść zimą ponieważ mimo że jest drewniany to swoje powalczy na boisku i jakiś tam odpoczynek dla Kane da. Natomiast jeśli on odejdzie a nie będzie kupiony żaden inny napadzior to trochę lipa.

Spurs potrzeba kogoś do środka, ktoś typu b2b czy defensywny pomocnik oraz potrzeba napastnika/skrzydłowego. Do srodka byłby idealny Kovacic ale niestety on nierealny. Wiec może Denis Suarez z Barcelony? Wpisuje się we wszystkie kryteria Kogutów. Albo Arne Maier może przyszły Ballack XD
W sumie to najbardziej mi szkoda tego Llorente z tych nazwisk które mają odejść zimą ponieważ mimo że jest drewniany to swoje powalczy na boisku i jakiś tam odpoczynek dla Kane da. Natomiast jeśli on odejdzie a nie będzie kupiony żaden inny napadzior to trochę lipa. Spurs potrzeba kogoś do środka, ktoś typu b2b czy defensywny pomocnik oraz potrzeba napastnika/skrzydłowego. Do srodka byłby idealny Kovacic ale niestety on nierealny. Wiec może Denis Suarez z Barcelony? Wpisuje się we wszystkie kryteria Kogutów. Albo Arne Maier może przyszły Ballack XD
29 grudnia 2018, 11:17 [cytuj]
spucoys powiedział/a:

Spurs potrzeba kogoś do środka, ktoś typu b2b czy defensywny pomocnik oraz potrzeba napastnika/skrzydłowego. Do srodka byłby idealny Kovacic ale niestety on nierealny. Wiec może Denis Suarez z Barcelony? Wpisuje się we wszystkie kryteria Kogutów. Albo Arne Maier może przyszły Ballack XD


Allan z Napoli. Niestety, podobno kręci się wokół niego już PSG.
Allan z Napoli. Niestety, podobno kręci się wokół niego już PSG
29 grudnia 2018, 12:53 [cytuj]
Cześć wszystkim, mam pewną prośbę. Dziś idę do brata ciotecznego o 15:00, więc nie mam jak obejrzeć meczu. Dałby ktoś linka gdzie możnaby było obejrzeć cały? Jeśli tak to bardzo dziękuję :kwiatek:
Cześć wszystkim, mam pewną prośbę. Dziś idę do brata ciotecznego o 15:00, więc nie mam jak obejrzeć meczu. Dałby ktoś linka gdzie możnaby było obejrzeć cały? Jeśli tak to bardzo dziękuję :kwiatek:
29 grudnia 2018, 14:49 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Cześć wszystkim, mam pewną prośbę. Dziś idę do brata ciotecznego o 15:00, więc nie mam jak obejrzeć meczu. Dałby ktoś linka gdzie możnaby było obejrzeć cały? Jeśli tak to bardzo dziękuję :kwiatek:

Dobra jednak nieważne idę jutro :D
Dobra jednak nieważne idę jutro :D
29 grudnia 2018, 15:05 [cytuj]
Spurs VS Wolwerhampton: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Sissoko, Winks, Eriksen, Dele, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Rose, Walker-Peters, Foyth, N'Koudou, Lucas, Skipp
Tylko 3 punkty, ale nikogo nie będę lekceważyć.
Spurs VS Wolwerhampton: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Sissoko, Winks, Eriksen, Dele, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Rose, Walker-Peters, Foyth, N'Koudou, Lucas, Skipp Tylko 3 punkty, ale nikogo nie będę lekceważyć
29 grudnia 2018, 16:25 [cytuj]
Harry jaka brama z lewej nogi . Brawo !
Harry jaka brama z lewej nogi . Brawo !
29 grudnia 2018, 16:53 [cytuj]
Graja na luzie a wynik jest!!!
Jeszcze coś dołożyć w drugiej połowie dla spokoju i będzie cacy.
Graja na luzie a wynik jest!!! Jeszcze coś dołożyć w drugiej połowie dla spokoju i będzie cacy.
29 grudnia 2018, 17:45 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Graja na luzie a wynik jest!!!
Jeszcze coś dołożyć w drugiej połowie dla spokoju i będzie cacy.

No cóż, wyniku już nie ma ;(
No cóż, wyniku już nie ma ;(
29 grudnia 2018, 17:52 [cytuj]
O rany. Kompromitacja. W drugiej połowie ZERO strzałów Tottenhamu.
O rany. Kompromitacja. W drugiej połowie ZERO strzałów Tottenhamu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
|<  <<  <  149  150  151  152  153    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się