Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  155  156  157  158  159    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
17 lutego 2019, 12:44 [cytuj]
Czasem oglądam AC Milan być zobaczyć Piątka w akcji. I wydaje mi się, że Suso wiele razy mógłby podać do naszego snajpera, ale samolubnie strzela z dystansu. Już trochę bardziej we wczorajszym meczu spodobał mi się Hakan Calhanoglu, czy jakoś tam, ale to moje zdanie w tym temacie.
Edytowano dnia: 17 lutego 2019, 12:44
Czasem oglądam AC Milan być zobaczyć Piątka w akcji. I wydaje mi się, że Suso wiele razy mógłby podać do naszego snajpera, ale samolubnie strzela z dystansu. Już trochę bardziej we wczorajszym meczu spodobał mi się Hakan Calhanoglu, czy jakoś tam, ale to moje zdanie w tym temacie
17 lutego 2019, 16:59 [cytuj]
Proszę, napisze ktoś poradnik jak przetrwać weekend bez Tottenhamu :D
Proszę, napisze ktoś poradnik jak przetrwać weekend bez Tottenhamu :D
17 lutego 2019, 20:50 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Byłby super transfer, więcej fanów chciałoby się tu udzielać, a Harry czasem odsapnąłby i nie łapałby tylu kontuzji. Znaczy się nie łapałby wogóle, bo biorąc pod uwagę ile razy go wycinają to z większości wychodzi cały i zdrowy ;)


Meh, Harry chce zawsze grać, więc Piątek u nas by tylko mógł czekać na jego kontuzje. Milan jest dla niego idealny, bo ma szansę grać regularnie i nie ma jednego z najlepszych napastników jako konkurenta Jak do tego dołączyć to, że Kane nie jest tak często kontuzjowany, to by nie miało sensu. My potrzebujemy kogoś jak Llorente, czyli inny styl gry od Kane'a, starszy i przyzwoity snajper. To wszystko.
Meh, Harry chce zawsze grać, więc Piątek u nas by tylko mógł czekać na jego kontuzje. Milan jest dla niego idealny, bo ma szansę grać regularnie i nie ma jednego z najlepszych napastników jako konkurenta Jak do tego dołączyć to, że Kane nie jest tak często kontuzjowany, to by nie miało sensu. My potrzebujemy kogoś jak Llorente, czyli inny styl gry od Kane'a, starszy i przyzwoity snajper. To wszystko
LMAO
18 lutego 2019, 18:01 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Meh, Harry chce zawsze grać, więc Piątek u nas by tylko mógł czekać na jego kontuzje. Milan jest dla niego idealny, bo ma szansę grać regularnie i nie ma jednego z najlepszych napastników jako konkurenta Jak do tego dołączyć to, że Kane nie jest tak często kontuzjowany, to by nie miało sensu. My potrzebujemy kogoś jak Llorente, czyli inny styl gry od Kane'a, starszy i przyzwoity snajper. To wszystko


A ja się wtrącę i nie zgodzę, sądzę ze potrzebujemy młodego napastnika , coś typu Kelechi Iheanacho by się mógł rozwiać przy Harrym , ale również był bramkostrzelny i doświadczony w PL. Młody skład rośnie w siłe., A nie...
A ja się wtrącę i nie zgodzę, sądzę ze potrzebujemy młodego napastnika , coś typu Kelechi Iheanacho by się mógł rozwiać przy Harrym , ale również był bramkostrzelny i doświadczony w PL. Młody skład rośnie w siłe., A nie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
19 lutego 2019, 03:47 [cytuj]
Witam wszystkich,
Z góry przepraszam jeśli to nie odpowiednie miejsce ale nie chciałem zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum. Przejżałem wszystkie tematy biletowe i nie udało mi się znaleźć dokładej odpowiedzi na moje pytania
Potrzebuje pilnej pomocy przy zakupie biletów na mecz Spurs-Arsenal.
Kupiłem już bilety lotnicze i hotel, jednak nie zdawałem sobie sprawy z tego co to jest Restriced sale.
Komunikat na stronie jest następujący

https://www.tottenhamhotspur.com/tickets/buy-tickets/home-tickets/

Niestety konto CRN mam od miesiąca i nie znam nikogo kto takie posiada.
W związku z tym mam takie pytania:
-Czy jeśli dzisiaj kupie membership, to będę uprawniony do zakupu biletu? Czy nadal będzie się liczyć to że nie mam CRN przed 1 Lipca?
-Czy jeśli kupie bilet przed stubhub, viagogo czy tym podobne to nie muszę się przejmować datą mojego CRN?
-Jak jeszcze mogę nabyć bilet?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz i pomoc
Edytowano dnia: 19 lutego 2019, 03:49
Witam wszystkich, Z góry przepraszam jeśli to nie odpowiednie miejsce ale nie chciałem zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum. Przejżałem wszystkie tematy biletowe i nie udało mi się znaleźć dokładej odpowiedzi na moje pytania Potrzebuje pilnej pomocy przy zakupie biletów na mecz Spurs-Arsenal. Kupiłem już bilety lotnicze i hotel, jednak nie zdawałem sobie sprawy z tego co to jest Restriced sale. Komunikat na stronie jest następujący https://www.tottenhamhotspur.com/tickets/buy-tickets/home-tickets/ Niestety konto CRN mam od miesiąca i nie znam nikogo kto takie posiada. W związku z tym mam takie pytania: -Czy jeśli dzisiaj kupie membership, to będę uprawniony do zakupu biletu? Czy nadal będzie się liczyć to że nie mam CRN przed 1 Lipca? -Czy jeśli kupie bilet przed stubhub, viagogo czy tym podobne to nie muszę się przejmować datą mojego CRN? -Jak jeszcze mogę nabyć bilet? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz i pomoc
19 lutego 2019, 20:45 [cytuj]
Kane wraca!!
Harry Kane could face Burnley after ankle injury
https://www.bbc.co.uk/sport/football/47299025
Kane wraca!! Harry Kane could face Burnley after ankle injury https://www.bbc.co.uk/sport/football/47299025
22 lutego 2019, 10:01 [cytuj]
Milan to dla Piątka za słaby klub...u nas nie mógłby się rozwinąć, bo nie dostawałby tyle szans przy Harrym. On jest na dziś warty z 80 mln euro, pozwolić sobie może na niego United czy tam Real...
Milan to dla Piątka za słaby klub...u nas nie mógłby się rozwinąć, bo nie dostawałby tyle szans przy Harrym. On jest na dziś warty z 80 mln euro, pozwolić sobie może na niego United czy tam Real
23 lutego 2019, 12:16 [cytuj]
Jaki przewidujecie skład na dzisiejszy mecz? Będzie wygrana Kogutów i porażka LFC w tej kolejce?
Jaki przewidujecie skład na dzisiejszy mecz? Będzie wygrana Kogutów i porażka LFC w tej kolejce?
23 lutego 2019, 13:22 [cytuj]
Hej, czy ma ktoś możliwość zakupienia 3 biletów na mecz z Arsenalem w przyszłym tygodniu? Chodzi mi o kogoś z membershipem, wiem, że teraz jest czas dla zakupu biletów dla osób z memberkami i ich kompanów, ja niestety musze czakac do general sale. Albo, czy ktoś z memberką, mógłby mi chociaz powiedzieć, tak na oko, ile zostało biletów w sprzedaży oficjalnej, i czy mogę spokojnie czekać do poniedziałku. COYS.
Hej, czy ma ktoś możliwość zakupienia 3 biletów na mecz z Arsenalem w przyszłym tygodniu? Chodzi mi o kogoś z membershipem, wiem, że teraz jest czas dla zakupu biletów dla osób z memberkami i ich kompanów, ja niestety musze czakac do general sale. Albo, czy ktoś z memberką, mógłby mi chociaz powiedzieć, tak na oko, ile zostało biletów w sprzedaży oficjalnej, i czy mogę spokojnie czekać do poniedziałku. COYS
24 lutego 2019, 20:46 [cytuj]
Chelsea po 120 minutach powinna być WYPRUTA nic tylko to wykorzystać w środę!
Chelsea po 120 minutach powinna być WYPRUTA nic tylko to wykorzystać w środę!
1 marca 2019, 16:36 [cytuj]
Scott Parker tymczasowym menedżerem Fulham.
Scott Parker tymczasowym menedżerem Fulham
1 marca 2019, 17:15 [cytuj]
Jan Vertonghen (hip) Harry Winks (hip) Both players will be assessed ahead of tomorrow’s match
Podobno Winks dla kogoś nie nadawał się na Tottenham....... :D
No dobra, ale założę się, że jeśli jutro okaże się, że Winks nie będzie mógł zagrać to będziemy błagać o jego powrót ;(
A jak nie to przecież co tam........
Przecież gramy jutro z Huddersfield, a środek pola Sissoko - Wanyama jest idealny........... :bezradny:
Jan Vertonghen (hip) Harry Winks (hip) Both players will be assessed ahead of tomorrow’s match Podobno Winks dla kogoś nie nadawał się na Tottenham....... :D No dobra, ale założę się, że jeśli jutro okaże się, że Winks nie będzie mógł zagrać to będziemy błagać o jego powrót ;( A jak nie to przecież co tam........ Przecież gramy jutro z Huddersfield, a środek pola Sissoko - Wanyama jest idealny........... :bezradny:
1 marca 2019, 20:35 [cytuj]
Ja nie będę błagał, gdyż jestem wkurwiony i rozżalony, że można było powolnie patrzeć jak druga linia się rozwala i nie dokonać tam wzmocnień.
Ja nie będę błagał, gdyż jestem wkurwiony i rozżalony, że można było powolnie patrzeć jak druga linia się rozwala i nie dokonać tam wzmocnień
2 marca 2019, 09:29 [cytuj]
chyba oglądanie derbów '' pod kocem '' .... trzeba dziś uskutecznić i mocno się znieczulić - jaki wynik obstawiacie?
chyba oglądanie derbów '' pod kocem '' .... trzeba dziś uskutecznić i mocno się znieczulić - jaki wynik obstawiacie?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 marca 2019, 11:07 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
chyba oglądanie derbów '' pod kocem '' .... trzeba dziś uskutecznić i mocno się znieczulić - jaki wynik obstawiacie?


Druga część planów na mecz już rozpoczęta, liczę, że do 13:30 dociągnę. Prędzej czy później remis w lidze musi być, może 1:1. Mam tylko nadzieję, że nie uznam przed 16, że było zbyt mało znieczulenia.
Trzeźwo oceniając to, jak Arsenal podchodzi (niezależnie od formy) do spotkań z Tottenhamem, to chyba trzeba profilaktycznie zrobić sobie jeszcze spacer do sklepu.
Druga część planów na mecz już rozpoczęta, liczę, że do 13:30 dociągnę. Prędzej czy później remis w lidze musi być, może 1:1. Mam tylko nadzieję, że nie uznam przed 16, że było zbyt mało znieczulenia. Trzeźwo oceniając to, jak Arsenal podchodzi (niezależnie od formy) do spotkań z Tottenhamem, to chyba trzeba profilaktycznie zrobić sobie jeszcze spacer do sklepu
2 marca 2019, 11:33 [cytuj]
1-1 podobnie myśle ; ale coś czyje że będzie więcej goli
1-1 podobnie myśle ; ale coś czyje że będzie więcej goli
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 marca 2019, 19:27 [cytuj]
Liverpool powoli moze zegnac sie z nadzieja na mistrzostwo. Watpie aby City oddalo to pierwsze miejsce. Sa w takim gazie, ze moga wygrac wszystko do konca sezonu, a Liverpool ma podobne DNA do naszego i zapewne wyloza sie jeszcze na jakis dzbanach.
Liverpool powoli moze zegnac sie z nadzieja na mistrzostwo. Watpie aby City oddalo to pierwsze miejsce. Sa w takim gazie, ze moga wygrac wszystko do konca sezonu, a Liverpool ma podobne DNA do naszego i zapewne wyloza sie jeszcze na jakis dzbanach
4 marca 2019, 19:00 [cytuj]
Harry Winks i Eric Dier wrócili do treningów i będą dostępni na jutrzejszy mecz. Może nie zmienia to faktu dokonania paru transferów co do pomocy, ale i tak dobrze, że wracają ☺
Harry Winks i Eric Dier wrócili do treningów i będą dostępni na jutrzejszy mecz. Może nie zmienia to faktu dokonania paru transferów co do pomocy, ale i tak dobrze, że wracają ☺
5 marca 2019, 06:16 [cytuj]
Jak nastroje przed rewanżem ? 2 tygodnie temu myślałem że będzie to formalność , natomiast po ostatnich popisach naszego zespołu to nie jestem tego taki pewien... Nawet biorąc pod uwagę że mamy pełny skład do dyspozycji ,poza Allim...:mysli:
Jak nastroje przed rewanżem ? 2 tygodnie temu myślałem że będzie to formalność , natomiast po ostatnich popisach naszego zespołu to nie jestem tego taki pewien... Nawet biorąc pod uwagę że mamy pełny skład do dyspozycji ,poza Allim...:mysli:
5 marca 2019, 10:32 [cytuj]
Będzie Dobrze. Napewno przejdziemy Borussie. Możemy przegrać ale jestem pewien że przejdziemy dalej
Będzie Dobrze. Napewno przejdziemy Borussie. Możemy przegrać ale jestem pewien że przejdziemy dalej
TO DARE IS TO DO
|<  <<  <  155  156  157  158  159    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się